Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2010., 17:50   #341
Quote:
badday kaže: Pogledaj post
"Najnovija" istraživanja su pokazala da obrezani imaju veću mogučnost od infekcija nego neobrezani .osobno mislim da to ovisi o osobi i njegovoj higijeni a ne do toga dal je obrezan ili nije.
Nije tačno uvijek... http://www.sciencedaily.com/releases...0106003617.htm
dr_md is offline  
Old 05.12.2010., 17:40   #342
Nikad mi nece biti jasno zašto baš ti neobrezani su toliko agresivni kad se raspravalja o ovoj temi? Zašto se nervirate toliko?

Da li je nekoj privlačniji ob. ili ne to je stvar vlastitog ukusa. Ja sam jedan od rijetkih koji je osjetio šta znači biti neobrezan i obrezan. Naime obrezan sam relativno kasnije od mojih drugova koji se i ne sjecaju ove procedure i zivot mi je do tog dana bio pakao; stalne infekcije zbog kojih nisam mogao normalno piškit jer je jako boljelo i nisam mogao da povučem kožicu preko glavića.

E onda sam se obrezao i sve moje brige su otisle u zaborav. Više nikad nisam imao niti jednu infekciju ili nelagodu.

Sa higijenske strane je milion puta bolje. Naprimjer, istuširam se ujutro i provedem cijeli ljetni na van i na kraju dana on je još uvijek glatak kao svila i miriše na sapun ili šampon....e to je što mi zovemo rahatlukom

I na kraju želio bi da dodam o svim glupostima koje postavljaju ovi sa kapicama da mi nemamo feelings ili da nam je drastično uskraćen, kad svršim mala nesmje ni da ga dirne jer je toliko osjetljiv da bih joj šamar odvalio. E toliko o feeeelings.
KulinBan is offline  
Old 05.12.2010., 17:45   #343
Nikakav oštar predmet mi ne dolazi u blizinu, osim za pripremu hrane
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 05.12.2010., 17:47   #344
to je sakaćenje i ide kontra majke evolucije, da nije potrebna kožica, preživjeli bi ovi bez nje, ali svi su izpoumirali
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 05.12.2010., 19:06   #345
Quote:
KulinBan kaže: Pogledaj post
Nikad mi nece biti jasno zašto baš ti neobrezani su toliko agresivni kad se raspravalja o ovoj temi? Zašto se nervirate toliko?

Da li je nekoj privlačniji ob. ili ne to je stvar vlastitog ukusa. Ja sam jedan od rijetkih koji je osjetio šta znači biti neobrezan i obrezan. Naime obrezan sam relativno kasnije od mojih drugova koji se i ne sjecaju ove procedure i zivot mi je do tog dana bio pakao; stalne infekcije zbog kojih nisam mogao normalno piškit jer je jako boljelo i nisam mogao da povučem kožicu preko glavića.

E onda sam se obrezao i sve moje brige su otisle u zaborav. Više nikad nisam imao niti jednu infekciju ili nelagodu.

Sa higijenske strane je milion puta bolje. Naprimjer, istuširam se ujutro i provedem cijeli ljetni na van i na kraju dana on je još uvijek glatak kao svila i miriše na sapun ili šampon....e to je što mi zovemo rahatlukom

I na kraju želio bi da dodam o svim glupostima koje postavljaju ovi sa kapicama da mi nemamo feelings ili da nam je drastično uskraćen, kad svršim mala nesmje ni da ga dirne jer je toliko osjetljiv da bih joj šamar odvalio. E toliko o feeeelings.
Kako ti je s drkanjem rode? Jel' moraš da ga pljuješ k'o gada, mastiš li ga čime ili šlajfuješ na suvo?
misho-pisho is offline  
Old 05.12.2010., 20:12   #346
Quote:
poštar4 kaže: Pogledaj post
to je sakaćenje i ide kontra majke evolucije, da nije potrebna kožica, preživjeli bi ovi bez nje, ali svi su izpoumirali
Eh kamo srece da je obrezivanje jedina kontra koju cinimo toj "evoluciji". Ako želiš da vidis šta je to prava kontra evoluciji odi na gay paradu
KulinBan is offline  
Old 05.12.2010., 20:18   #347
Ja nisam obrezan ali bi volio da jesam,meni frendica rekla otkad je pusila obrezanog da joj ne pada napamet pusit vise neobrezanog...p.s.jeli kasno sad u tridesetim se obrezat,mislim bili to imalo nekakve fizicke posljedice na kitu?
maple leaf rag is offline  
Old 05.12.2010., 20:29   #348
Quote:
KulinBan kaže: Pogledaj post
Eh kamo srece da je obrezivanje jedina kontra koju cinimo toj "evoluciji". Ako želiš da vidis šta je to prava kontra evoluciji odi na gay paradu
homoseksualnost se genetski prenosi, kako može biti kontra evolucije, a to što svi geni ne postaju aktivni, što se ne manifestira to ponašanje nego se možda zamjeni društveno prihvatljivim je druga stvar

ako se zahebavaš onda okej, makar te ne berem

Quote:
maple leaf rag kaže: Pogledaj post
Ja nisam obrezan ali bi volio da jesam,meni frendica rekla otkad je pusila obrezanog da joj ne pada napamet pusit vise neobrezanog...p.s.jeli kasno sad u tridesetim se obrezat,mislim bili to imalo nekakve fizicke posljedice na kitu?
izgubit ćeš dio penisa
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 05.12.2010., 20:40   #349
Quote:
maple leaf rag kaže: Pogledaj post
Ja nisam obrezan ali bi volio da jesam,meni frendica rekla otkad je pusila obrezanog da joj ne pada napamet pusit vise neobrezanog...p.s.jeli kasno sad u tridesetim se obrezat,mislim bili to imalo nekakve fizicke posljedice na kitu?
Pa potpuno je razumijem...to ti je isto kao i da tebi ženska stavi picu pod nos od koje ti se povraca od neugodnog mirisa Ili nedaj Bože kakvih nakupina

A pošto si već u zrelijim godinama dobro razmisli... )
KulinBan is offline  
Old 05.12.2010., 21:42   #350
samo sam se jednom družila sa obrezanim i baš mi je bio fora, kad sam ga prvi put vidjela promatrala sam ga ono waaaaaaaau, hahaha...
žao mi je kaj su neobrezani dečki tolko kritični i skeptični prema tome
heybaby is offline  
Old 05.12.2010., 22:08   #351
Quote:
heybaby kaže: Pogledaj post
samo sam se jednom družila sa obrezanim i baš mi je bio fora, kad sam ga prvi put vidjela promatrala sam ga ono waaaaaaaau, hahaha...
žao mi je kaj su neobrezani dečki tolko kritični i skeptični prema tome
ja imam neobrezan kurac, a skeptičan sam jer mislim da je to glupo, to nam je dala majka priroda i neka ostane sa nama....i ružan je tj kad je spušten totalno je čudan....ps frend mi se obrezao jer morao(neka komplikacija) i kaže da je prije dosta bolje bilo. ne može mu cura više bacit drkicu kako treba....
koji je tebi draži?
newnudist is offline  
Old 05.12.2010., 22:13   #352
Valjda im je lipsi obrezani.
SnoopyHR is offline  
Old 06.12.2010., 01:13   #353
Pa i nama muskima bi bilo ljepse da su zenske obrezane. Nekako bi urednije izgledalo ...


Cure, ajte lijepo sve obrezat tu salatu dolje ...
Gervasius74 is offline  
Old 06.12.2010., 03:17   #354
dali to sto je decko obrezan li ne utjece na miris njegovoga k****?? zato sto cesto kada idem pusit decku (on nije obrezan) ima nekakav cudan, skoro pa nelagodan miris...ali da napomenem on se tek otusira ali svejedno ima taj cudni miris...samo par puta se je desilo da ga nije bilo...://
Kate :) is offline  
Old 06.12.2010., 03:21   #355
Quote:
newnudist kaže: Pogledaj post
ja imam neobrezan kurac, a skeptičan sam jer mislim da je to glupo, to nam je dala majka priroda i neka ostane sa nama....i ružan je tj kad je spušten totalno je čudan....ps frend mi se obrezao jer morao(neka komplikacija) i kaže da je prije dosta bolje bilo. ne može mu cura više bacit drkicu kako treba....
koji je tebi draži?
pa normalno da je lakse drkati ako je decko neobrezan...ali ta kozica dosta zna dignuti zivce kada pusis decku..
Kate :) is offline  
Old 06.12.2010., 03:24   #356
Quote:
Gervasius74 kaže: Pogledaj post
Pa i nama muskima bi bilo ljepse da su zenske obrezane. Nekako bi urednije izgledalo ...


Cure, ajte lijepo sve obrezat tu salatu dolje ...
Na kaj točno misliš?
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 03:28   #357
Quote:
siljo1 kaže: Pogledaj post
Na kaj točno misliš?
da stvarno...ni meni nje jasno to...
Kate :) is offline  
Old 06.12.2010., 03:42   #358
Quote:
Kate :) kaže: Pogledaj post
da stvarno...ni meni nje jasno to...
valjda misli na stidne usne
UnknownRoad is online now  
Old 06.12.2010., 03:43   #359
Quote:
UnknownRoad kaže: Pogledaj post
valjda misli na stidne usne
kaj da ih podrežemo?
siljo1 is offline  
Old 06.12.2010., 03:44   #360
Quote:
siljo1 kaže: Pogledaj post
kaj da ih podrežemo?
kaj ja znam, meni ne smetaju
UnknownRoad is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger