Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2016., 12:50   #81
Quote:
Pimpi1980 kaže: Pogledaj post
Ljudi. Isto tako je i whitepins radio pa nista. Cista prevara. Ako je reklama 0,1 dolar a ima ih 5 dnevno. Znaci da dnevno zaradis 0,5 dolara. Ako, jer vidim da ima i po 0,01. Pa to se ne isplati nikako jer ce me vise kostat lijecenje zglobova od klikanja. Ako stvarno hocete zaraditi bavite se binary optionsima. Zguglajte i proucite. Potpuno legitimno
Ma nije zarada od klikanja već od rev share paketa ali sve je to krenulo nizbrdo. Tako da mislim ništa od toga. Jednostavno kada na stranici odjednom se smanji drastično broj reklama znači nema više reklamiranja tamo i ljudi migriraju u druge programe.

Po reklamama vidim da je sada top Ad2Prosper. Zbilja ima mnoštvo reklama, čak po prvi put na takvim stranicama su uveli i kategorije reklama.

Zaboravite i trafficmonsoon i my paying ads i sl...

Lova je u MLM sustavima.

Zarađujete od referala vaših referala i tako nekoliko nivoa duboko.

Stvarate tim i tu se krije zarada.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 19:29   #82
Pozz , teba mi neko ko ima iskustva sa dobijanje direcni referala preko Trafficmonsoon. Kakav je bijo uspeh?
__________________
Internet zarada na Ptc Sites
Free Bitcoin
goran15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 21:31   #83
Quote:
goran15 kaže: Pogledaj post
Pozz , teba mi neko ko ima iskustva sa dobijanje direcni referala preko Trafficmonsoon. Kakav je bijo uspeh?
Teško ti je tamo sada dobiti referala a i jako vjerojatno da to ide u scam.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 09:45   #84
Wink

TrafficMonsoon je tvrtka specijalizirana za oglašavanje i dijeljenje prihoda koja omogučuje da zaradite od 30-500$ mjesečno bez ikakvih ulaganja. Njihove usluge pružaju visoku kvalitetu oglašavanja ciljanog za ljude u potrazi da zarade novac na internetu, uz potpunu privatnost računa, vrhunske online sigurnosti, učinkovito upravljanje računa i namjenski tim za podršku.

VISE O TOME NA : http://www.trafficmonsoonzarada.info/


TM je jaka firma koja jako puno zarađuje i svi korisnici zu zadovoljni..dobro ima koji uvijek nesto ser... a ima i onih koji samo hvale popute mene
sta da vam kazem TM je jos jaci i za par mjeseci ce imati vlastiti TM World Bank i rasturati .. kao i do sada :klap: . sve o principu zarade i registraciji i sam napisao na svojem BLOGU..

Osobno sam ušao sa 500$ i i na slici cu vam pokazati koliko sam do saa zaradio...

SLIKA I MOM STANJE NA TRAFFICMOSNON
vekyvu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 23:10   #85
Ma samo nek vrate pare koje su mi ostale na računu i sve ok...a ako budu dalje radili ok,samo sumnjam da ću uzimati tu njihovu karticu,,......
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 20:26   #86
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Ma samo nek vrate pare koje su mi ostale na računu i sve ok...a ako budu dalje radili ok,samo sumnjam da ću uzimati tu njihovu karticu,,......

pa nisu oni nama uzeli pare nego su zamrznili sve sto je bilo s paypal-om i to sve do 11.2 a sve poslije tog datum je sve normalno a ovo ce pustiti za cirka 130 dana jer paypal je zamrznio sve novce zbog prebrzog rasta od 60mil$.. sve u svemu ja ga i dalje radim i dalje cu raditi jer je odlican..a sto se tice kartice naravno da cu uzeti odmah.. ako kome treba pomoc oko trafficmosnoona slobodno da mi se javi , sve cu objasniti ...
vekyvu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 08:19   #87
baš me zanima dali ćete dobiti lovu nakon tog vremena ili je to samo spika...
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 08:22   #88
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
baš me zanima dali ćete dobiti lovu nakon tog vremena ili je to samo spika...
Vrijeme će pokazati, premda ja osobno ne vjerujem. Jer radim isto u jednom revenue share programu, koji je isto imao problema s PayPalom ali bez obzira isplate su se nastavile na druge platne procesore, nije bilo nikakvog izmotavanja...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 13:18   #89
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Ma samo nek vrate pare koje su mi ostale na računu i sve ok...a ako budu dalje radili ok,samo sumnjam da ću uzimati tu njihovu karticu,,......
Ja se nadam da će biti sve o.k jer i novi paketi zarađuju i isplačuju tako da nebi trebalo biti problema.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 08:27   #90
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da će biti sve o.k jer i novi paketi zarađuju i isplačuju tako da nebi trebalo biti problema.
Da iako sam bio skeptičan moram priznati da se polako TM vraća, vidim i sve više cash linkova.

Iako nije kao prije mislim da ovo ide dalje.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 19:36   #91
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Da iako sam bio skeptičan moram priznati da se polako TM vraća, vidim i sve više cash linkova.

Iako nije kao prije mislim da ovo ide dalje.
samo da se vrati biti će to o.k
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 10:47   #92
evo TM se polako vraca u svoje staze.. Novac s PayPala ce biti pustem u 6 mjesecu.. a do tada idemo u nove pobjede.. najavljeno je otvaranje novog platnog procesora..i da ko se jos nije registrirao moze slobodno preko ovog LINK-a


MOJE STANJE
FB Grupa Balkan

FB Grupa Strannci
Blog
:klap::klap::klap::kla p::klap:
vekyvu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 00:30   #93
ja sad počela taj TM i ulogiram se ,a on samo vrti reklame i nemrem se maknut s njih.kaj je ovo otišlo u scam il kaj?
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 12:59   #94
Quote:
vekyvu kaže: Pogledaj post
...
Kvragu. Ovo jako lijepo izgleda.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 22:21   #95
Jeste dobili ovih dana upozorenje da se više ne može klikati na cash linkove dok se ne izvrši verifikacija računa nekim dokumentom?
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 13:27   #96
Evo da vam javim da TrafficMonsoon napreduje i da je u punoj snazi sada traze od Vas da uplodate vasu ID kartu ( osobnu ) da vide da niste fejk osoba ili da ne lazirate jer je taj posao poceo raditi kako treba i dobiti cemo visa ili master card kartice od njih za koje vrijeme..sve informacije koje vas zanimaju pitajte me na ovaj EMAIL ILI ko se jos nije registrirao moze tu besplatno REGISTRACIJA

Verifikacija Profila
1.Slika

2.Slika


Balances Inside the Payment Processors
Payza: $2,696,721.30
STP: $912,943.75
Chase: $1,858,162.83
Total: $5,467,827.88
Total Active Balances: $2,165,096.01
Reserves: $3,302,731.87
We've paid out $452,948.30 to our members in the last 7 days!
More and more people are realizing we're not going anywhere and Traffic Monsoon is here to stay! Amazing work everyone!!

MOJ BLOG
REGISTRACIJA

:klap::klap::klap::klap::klap::klap:

Zadnje uređivanje vekyvu : 30.03.2016. at 13:55.
vekyvu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 14:01   #97
"30-500$ mjesečno bez ikakvih ulaganja." - Nebuš cecal. Kliktanje za cente je bez uloga.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 14:10   #98
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
"30-500$ mjesečno bez ikakvih ulaganja." - Nebuš cecal. Kliktanje za cente je bez uloga.
Mozes ako imas brdo referala koji kliktaju i ulazu u pakete.. ja osobno sam ulozio 500$ ...


evo moje stanje danas uslikano... SLIKA

Zadnje uređivanje vekyvu : 30.03.2016. at 14:25.
vekyvu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.