Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2016., 01:51   #81
Ok, hvala. A bolje ista nego nista.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 12:02   #82
I ja sam nema dugo zatražila da mi pošalju DM karticu, ma sve to dobro dođe! I isplatila sam si 10 dolara preko druge stranice s anketama Nije uzalud, a ne uzima puno vremena!
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 21:17   #83
Evo da malo oživim temu.
Da li ima još netko ovdje tko popunjava ankete za Ipsos?
Da li su im još uvijek aktualni DM bonovi?
I zna li netko u kojem roku se taj bon mora potrošiti?
ozanavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 21:47   #84
Quote:
ozanavg kaže: Pogledaj post
Evo da malo oživim temu.
Da li ima još netko ovdje tko popunjava ankete za Ipsos?
Da li su im još uvijek aktualni DM bonovi?
I zna li netko u kojem roku se taj bon mora potrošiti?
danas dobio kaufland
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 22:37   #85
I ja Kaufland.
I mislim da nema roka za DM, pošto je na darovnoj kartici.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 13:27   #86
Hvala na odgovorima

Da vas još malo ugnjavim
Da li postoji mogućnost izbora bona među nekoliko trgovina ili je njihov izbor što će mi poslati?
I još jedno pitanje, da li mi zamijene sve bodove koje sam sakupila za bon ili ja biram koliko želim zamijeniti?

Mislim poslala sam im mail sa upitom ali nikako da dočekam odgovor od njih
ozanavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 17:24   #87
Ne možeš birati trgovine, dobiješ bon trgovine koja je trenutno aktualna. Trenutno je to Kaufland. Bez obzira na broj bodova šalju ti 80kn.
Sad nisam siguran ako imaš preko 160, recimo 180, jel ti šalju 160, kao dva bona ili 80.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 19:56   #88
U medjuvremenu sam dobila odgovor da poklon bon mogu iskoristiti u Kauflandu, DM-u i Plodinama.
E sad zamolila sam bon za DM.
Nadam se da cu taj i dobiti.

Zadnje uređivanje ozanavg : 02.12.2016. at 20:17.
ozanavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2019., 21:25   #89
pozdrav, dali jos uvijek netko skuplja bodove? vidim da se zadnji put tu pisalo prije 3 godine pa nisam sigurna dali se jos uvijek to moze skupljati.
vidim da traze radnike za terensko anketiranje pa ako je netko to radio, kakvo je radno vrijeme i placa?
hvala na odgovorima
Slon Leti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2020., 14:38   #90
Quote:
Slon Leti kaže: Pogledaj post
pozdrav, dali jos uvijek netko skuplja bodove? vidim da se zadnji put tu pisalo prije 3 godine pa nisam sigurna dali se jos uvijek to moze skupljati.
vidim da traze radnike za terensko anketiranje pa ako je netko to radio, kakvo je radno vrijeme i placa?
hvala na odgovorima
Evo i ja malo pregledavam forum da vidim kakva ima iskustva ali vidim da već davno nitkom nije ništa napisao.Ja već više godina ispunjavam neke ankete koje mi uredno plaćaju ali bih još koju ispunjavala. Nude mi "Ankete Online" ali da od njih dobiješ pristup nekim anketama(?) mora se njima platiti ulaz 490 kn odnosno sad je kao akcija pa je 245 kn. Mislim da je to prevara a i da nije nemem da platim pristup.
Za terensko anketiranje ja pokušala ali sam odustala dosta je zahtjevno, morate biti spremni sjesti u auto i otići u neko određeno mjesto i ići od kuće do kuće.
Brankad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2020., 17:31   #91
Quote:
Brankad kaže: Pogledaj post
Evo i ja malo pregledavam forum da vidim kakva ima iskustva ali vidim da već davno nitkom nije ništa napisao.Ja već više godina ispunjavam neke ankete koje mi uredno plaćaju ali bih još koju ispunjavala. Nude mi "Ankete Online" ali da od njih dobiješ pristup nekim anketama(?) mora se njima platiti ulaz 490 kn odnosno sad je kao akcija pa je 245 kn. Mislim da je to prevara a i da nije nemem da platim pristup.
Za terensko anketiranje ja pokušala ali sam odustala dosta je zahtjevno, morate biti spremni sjesti u auto i otići u neko određeno mjesto i ići od kuće do kuće.
Ovo što ste naveli je prevara, već se negdje i pisalo o tome. Tko god traži da mu se nešto (u)plati, osobno bježim od toga.

Za Ipsos radim godinama, ovih zadnjih par su super česte ankete. Isplata ide kao i ranije, za 80 bodova birate bon od 80 kn. I dalje imaju Plodine i DM u ponudi. Po meni su oni najbolji, i opstali su.

Radim i za druge, neki su katastrofa, a neki solidni
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2021., 13:03   #92
@bobby j
moze neka preporuka?
registrirana sam na ipsosu, al anketa nema pa nema... nakon onih ulaznih/profilirajucih, nit mi ista stize na mail, niti ima aktivnih, a svaki dan provjeravam..
alviza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2021., 14:18   #93
Ankete

Evo možete nači popis anketa koje vrijede kod nas na -https://sites.google.com/view/zarada-na-internetu-u-2021/kategorije/ankete
Tu su vam ukratko opisane ankete i uvijeti isplate.
-Nadam se da će vam pomoći.
DARKONELSON is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2021., 15:22   #94
Ja sam 3.12. sudjelovala u fokus grupi o pićima preko neta. Trebala bih dobiti bon 200 kn za DM .Poslije toga su me dvaput tražili adresu, jer su prvi put izgubili. Svaki put kad pitam na twj broj ne odgovaraju na poruke pa sam poslala i mail, također nema odgovora.
Koliko se čeka na bon za sudjelovanje u fokus grupi?
__________________
Truth is the truth hurts, don't you agree??
goth_madonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2021., 07:40   #95
Quote:
goth_madonna kaže: Pogledaj post
Ja sam 3.12. sudjelovala u fokus grupi o pićima preko neta. Trebala bih dobiti bon 200 kn za DM .Poslije toga su me dvaput tražili adresu, jer su prvi put izgubili. Svaki put kad pitam na twj broj ne odgovaraju na poruke pa sam poslala i mail, također nema odgovora.
Koliko se čeka na bon za sudjelovanje u fokus grupi?
Evo ja također ispunjavala o cigaretama anketu . 450kn bon i 150kn bon. Došao je nakon 2 tjedna. Poslala sam im poruku da kad se bonovi mogu očekivati pa su rekli da su imali tehničkih problema. Da će uskoro biti poslani. Drugi dan mi stigli bonovi.
Stars111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2021., 09:21   #96
Quote:
Stars111 kaže: Pogledaj post
Evo ja također ispunjavala o cigaretama anketu . 450kn bon i 150kn bon. Došao je nakon 2 tjedna. Poslala sam im poruku da kad se bonovi mogu očekivati pa su rekli da su imali tehničkih problema. Da će uskoro biti poslani. Drugi dan mi stigli bonovi.
Super da si dobila. Skoro mjesec dana prošlo, bona nema, a bome ni odgovora. Prije te fokus grupe, poslali 10 mailova, zvali me, poslije me ignoriraju. Ružno od njih.
Kakav je to bon od 450 kn? Kolika je to anketa morala biti...
__________________
Truth is the truth hurts, don't you agree??
goth_madonna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.