Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2016., 19:42   #1
PTC Zarada - Online zarada za početnike

Ja sam novi u svemu ovome. Surfajući po forumima, počeo sam istraživati svijet internet zarade. Shvatio sam da je jako malo foruma i tema koje se obraćaju baš samim početnicima, pa sam odlučio otvoriti ovu temu u kojoj ću svakih nekoliko dana (iz početka) pa svakih nekoliko mjeseci (kasnije) izvještavati koliko zarađujem, kako bi netko tko je također tek počeo mogao vidjeti koliko se može zaraditi i koji je ritam napredovanja.

Također bih vas molio da ukoliko imate neki savjet za početnike da ih isto objavite ovdje ili da ukoliko ste i sami početnici, objavite svoju statistiku.

Također i ako primijetite da sam uzeo neki scam site i slično - javite! Tu sam također i za savjete koje sajtove još probati.

Ovo je moja zarada u 7 dana klikanja nekoliko minuta na dan:

https://s31.postimg.org/3n7ps75ij/1_TJEDAN.pngupload jpg

Najzadovoljniji sam za sada sa Clixsensom. Tu se zarada baš lijepo puni. Microworkers je također Ok. Zadaci nisu preteški, ali problem je jedino što ih nema puno, pa kad se ispune ovi lakši, ostanu samo teži, koje ili ne znam riješiti ili sam lijen.

Eto, to je za sada prvih 7 dana mog rada na PTC sajtovima. (Računao sam zaradu samo 7 dana od prijave na site)

AKO STE NOVI JAVITE MI SE U PM I POŠALJEM VAM LINKOVE SVOJIH SITE-OVA, KAO I SAVJETE O NAPREDOVANJU
__________________
----

The world is not enough.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 22:10   #2
Nije valjda da nitko nema neki savjet ili slično?
__________________
----

The world is not enough.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 11:03   #3
Quote:
Kolovare kaže: Pogledaj post
Nije valjda da nitko nema neki savjet ili slično?
Vidimo da su općenito teme o zaradi na internetu jako slabo aktivne.

Zato uglavnom sudjelujem u raspravama na stranim forumima.

Što se tiče PTC to je ok za početak, da se vidi da se može zaraditi na netu ali kasnije krenuti bolje u neke affiliate programe.

Svakako preporučam neki wordpress blog radi dobre optimizacije s društvenim mrežama gdje će se prezentirati poslovi i naravno tako stupiti u kontakt sa novim suradnicima i dobiti nešto referala.

Naravno može se koristiti i nešto tipa weebly ili wix besplatnih stranica.

I naravno onda integrirati sa blogom/stranicom što više društvenih mreža, sherati na što više mjesta, traffic exchangeri, maileri, reklamiranje na ptc stranicama, na rev share, FB grupe, strani forumi, ima puno mjesta...

Zadnje uređivanje deckozgslavonac : 06.07.2016. at 11:35.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 16:56   #4
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Vidimo da su općenito teme o zaradi na internetu jako slabo aktivne.
Zato uglavnom sudjelujem u raspravama na stranim forumima.
Što se tiče PTC to je ok za početak, da se vidi da se može zaraditi na netu ali kasnije krenuti bolje u neke affiliate programe.
Slažem se! Dugo sam mislio da je zarada na internetu potpuno suludi pojam. Ali sada vidim da je to moguće. Prvo polako, pa kad ovo sve pohvatam krećem i na druge programe.
__________________
----

The world is not enough.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 08:38   #5
Mislim da ti je za neku zaradu na internetu bolji affiliate marketing. Javi se ako želiš više detalja
__________________
Like I give a coitus!
neenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 15:01   #6
Quote:
neenna kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je za neku zaradu na internetu bolji affiliate marketing. Javi se ako želiš više detalja
Slažem se s navedenim ali rezultati ne dolaze preko noći.

Puno truda i znanja je potrebno.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 01:33   #7
Da, slažem se. Puno truda i učenja, ali bitno je da - zarade ima!
__________________
----

The world is not enough.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 09:42   #8
Samo da se nadovežem, da PTC nije zarada SAMO za početnike već ima dosta ljudi koji na taj način zarađuju zaista poveći novac. Stvar vam je u strategijama.

- PTC (zavisno o stranici, njezinim postavkama, njenom uspjehu, dakle broju korisnika, pa onda i ukupnim prihodima), može biti unosan posao, što znači da onda daje redovna primanja, a ako ima nadogradnje, iznajmljivanje sjedbenika (budite oprezni s time koliko se isplati i jesu li sve stranice uspješne, nemojte zaboraviti da mali broj PTC-a uspije dugoročno), može zapravo biti izvor jako velikih primanja, ili sasvim solidnih. Kao i svaki drugi način zarade.

- Kombiniranjem najboljih PTC-a svaki početnik može i bez sljedbenika ostvariti zaradu već u prvom mjesecu rada.

- Obavezno gledajte: Ima li forum (novosti), ima li sekciju za isplate, do kada je registriran hosting i ima li ga vlasnik želje nadograditi, iskustva korisnika, ako koristite iznajmljivanje sljedbenika ili kupujete nadogradnje obavezno gledajte forum sa iskustvima isplati li se, ili bar pogledajte na internetu za tu stranicu, obavezno istražite na internetu da li je stranica s dobrom reputacijom: is "ime stranice" legit ili "ime stranice" review.

- Ne savjetujem vam da imate iste šifre na tim stranicama, a ni opčenito kad je internet zarada u pitanju, zaštitite se po tom pitanju.

Ovo vam može bar malo pomoći da naletite na one bolje, nije znanstvena fantastika, ali pomoći će vam.
Midfielder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 16:14   #9
Quote:
Midfielder kaže: Pogledaj post

- Kombiniranjem najboljih PTC-a svaki početnik može i bez sljedbenika ostvariti zaradu već u prvom mjesecu rada.
Apsolutno! Nema puno dobrih PTC stranica, ali ove najpopularnije se fakat isplate.
__________________
----

The world is not enough.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.