Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2010., 01:27   #1901
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
a bol kada ugledaš svoju štrucu nestane
Slazem se i nisu to samo prazne rijeci.
Ja se doslovno ne sjecam boli prvi dan po carskom rezu--prije samo dva tjedna, a vrlo dobro znam kako sam se osjecala kad sam je prvi put vidjela
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 00:25   #1902
Upalila mi se rana carskog reza nakon 5 mj

kao što naslov govori,da li se to nekome dogodilo jer svakim danom me sv eviše boli.znači imala sam carski prije 5 mj i prije par dana me bolila rana,ne cijeli rez,već nekih 3 cm širine,i ja tako gledam,kad ono urasla mi dlačica i ja to malo protrljam i isčupam dlačicu,kao bili mi je lakše,međutim eto danas vidim da se počelo gnojiti unutra jer mi je sve deblje (samo tih 3cm ako me kužite),boli me na dodir,a da ne kažem kako me i rub gačica vrijeđa.što da radim?
__________________
Ni jedna osoba ne zaslužuje tvoje suze,a ona koja ih zaslužuje neće te rasplakati
vragolanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 00:40   #1903
ja bi na tvom mjestu - pravac bolnica pa nek oni to pogledaju i ociste... nije za zafrkavat se, ipak je to rana...
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 05:03   #1904
Quote:
*jeja* kaže: Pogledaj post
ja bi na tvom mjestu - pravac bolnica pa nek oni to pogledaju i ociste... nije za zafrkavat se, ipak je to rana...
potpis, odi kod doktora čim prije
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 08:43   #1905
Quote:
*jeja* kaže: Pogledaj post
ja bi na tvom mjestu - pravac bolnica pa nek oni to pogledaju i ociste... nije za zafrkavat se, ipak je to rana...
Ma odma doktoru da to čiste da se ne zakomplicira.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 10:44   #1906
Ok,hvala na savjetima,otići ću kod dr.na pregled tada
__________________
Ni jedna osoba ne zaslužuje tvoje suze,a ona koja ih zaslužuje neće te rasplakati
vragolanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 11:03   #1907
A ti si imala problema odmah nakon carskog, jel da?
Mozda da odes i negdje drugo jos, da ti neovisni dobro dobro sve pogledaju oko tog reza?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 12:24   #1908
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
A ti si imala problema odmah nakon carskog, jel da?
Mozda da odes i negdje drugo jos, da ti neovisni dobro dobro sve pogledaju oko tog reza?
da,jesam,ako si čitala prijašnje postove imala sam velikih problema,dugo sam se oporavljala,stalno su govorili da to tako mora biti,to je kao ipak operacija,da bi skužili da sma dobila upalu maternice,neku bakteriju tokom carskog
ali glavno da to tako mora biti

i sad nakon 5 mjeseci,počela mi se rana vidim malo gnojit (ali samo 3cm ne cijela),na tom mjestu postaje sve više deblji taj rez
__________________
Ni jedna osoba ne zaslužuje tvoje suze,a ona koja ih zaslužuje neće te rasplakati
vragolanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 16:12   #1909
Da li itko zna - da li je moguća spinalna anestezija kod carskog reza kod položaja zadkom??
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 17:15   #1910
el te boli iznutra? el ti izlazi gnoj vani? možda imaš fistulu???
odi kod liječnika da ti to pogleda.
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 21:18   #1911
Quote:
Zaraa kaže: Pogledaj post
Da li itko zna - da li je moguća spinalna anestezija kod carskog reza kod položaja zadkom??
zasto ne bi bila moguca?
Zadak nije nikakva medicinska indikacija koja bi zahtijevala opcu anesteziju.
(moj carski je bio zbog poprecnog polozaja koji je 'gori' od zatka--pod spinalnom)
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 22:52   #1912
meni jedino idu na živce komentari kad kažem da sam rodila CR , u stilu, pa ti nisi rodila!
nego šta sam napravila nego sam rodila
takve bih odmah katapultirala!
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 10:20   #1913
Ja to sama kazem.
I malu zezam da se ni rodit nije htjela. Ne kuzi jos pa mogu gluposti pricat.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 13:54   #1914
Summer i ja to kažem,osječam se kao da nisam rodila zezala sam se s mamom i ja joj kažem eto vidiš,uspavali su me,izvadili dijete iz mene,sutra ujutro mi donjeli dijete i rekli to je vaše dijete i ja njima trebam vjerovati naravno,to je šala,ali se ne osječam kao da sam rodila,još više time što sam imala BEZBOLNE trudove i to jake,ali me ništa nisu bolili
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 16:23   #1915
Quote:
inoxica kaže: Pogledaj post
Summer i ja to kažem,osječam se kao da nisam rodila zezala sam se s mamom i ja joj kažem eto vidiš,uspavali su me,izvadili dijete iz mene,sutra ujutro mi donjeli dijete i rekli to je vaše dijete i ja njima trebam vjerovati naravno,to je šala,ali se ne osječam kao da sam rodila,još više time što sam imala BEZBOLNE trudove i to jake,ali me ništa nisu bolili
bar tvoju nemoš faliti, ista ćaća

ja sam svoju malenu vidjela tek nakon 2 dana to mi je bilo užas
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 23:33   #1916
Quote:
inoxica kaže: Pogledaj post
Summer i ja to kažem,osječam se kao da nisam rodila zezala sam se s mamom i ja joj kažem eto vidiš,uspavali su me,izvadili dijete iz mene,sutra ujutro mi donjeli dijete i rekli to je vaše dijete i ja njima trebam vjerovati naravno,to je šala,ali se ne osječam kao da sam rodila,još više time što sam imala BEZBOLNE trudove i to jake,ali me ništa nisu bolili
ja uvik kažem da nisam rodila nego da su malog iz mene izvadili.... čas sam bila trudna čas nisam...
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 13:16   #1917
Quote:
mufloncic kaže: Pogledaj post
ja uvik kažem da nisam rodila nego da su malog iz mene izvadili.... čas sam bila trudna čas nisam...
e baš to i ja kažem!
uspavali me i izvadili bebu!

Nadam se drugi put vaginalnom porodu!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 21:10   #1918
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
bar tvoju nemoš faliti, ista ćaća

ja sam svoju malenu vidjela tek nakon 2 dana to mi je bilo užas
ponekad se zapitam jel moja?

to ti vjerujem da je to bilo užasno,ali sad ste stalno zajedno carice naše
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 12:33   #1919
S oftamologom sam riješila stvar, postoji mogućnost vaginalnog poroda...e sad prvi je bio carski (meni osobno- koma), ne očekujm da je vaginalni mila majka ali se nadam bržem oporavku, i bržem dolasku kući mm-u i svojoj princes, s naravno još jednom princes , zanima me slijedeće: kolike su šanse za slijedeći porod vaginalno, nakon prvog carskog, ima li vremensko ograničenje koje mora proći od prvog carskog, može li epiduralna kod poroda i ako može, koliko je potrebno tiskati, otprilike na kraju poroda....ajde malo iskustva ako ima neka koja je rodila prvi put carski a slijedeći put vaginalno
__________________
On the road again......
....moje male ljubavi Z i V....
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 12:45   #1920
Quote:
inoxica kaže: Pogledaj post

to ti vjerujem da je to bilo užasno,ali sad ste stalno zajedno carice naše
sad je čak poželim nekom uvaliti na par sati koliko smo zajedno
šalim se

a što se tiče idućeg poroda...ja ću tražiti opet carski. previše me strah nekih komplikacija kod vaginalnog nakon ovog carskog (ruptura maternice) iako vele da se ne događa često ali mene jednostavno strah
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.