Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 23:56   #21
Quote:
vozac97 kaže: Pogledaj post
Nema spavanja
možda bi se više isplatilo raditi na captcoin

dobiješ 0.5 captcoina po upisu što je oko 0.007$

a brijem da je brže od toga
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 09:39   #22
Kiki zaboravio si reci da captcoin se uskoro vise nece moci dobiti te da ce cijena sigurno bar malo narast, a mozda i puno naraste
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 12:46   #23
Quote:
blackeagle1 kaže: Pogledaj post
Kiki zaboravio si reci da captcoin se uskoro vise nece moci dobiti te da ce cijena sigurno bar malo narast, a mozda i puno naraste
24.8 će bit halving
dakle dobivati će se duplo manje captcoina

a 13.9 je podjela gotova
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 12:52   #24
Da a jedan halving je već bio. Moglo bi to dosta narast
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 16:44   #25
Report 20.08.2014.

Želite li podržati ovu moju temu i pomoći mi da brže napredujem i da prije dođem i do dokaza o isplatama možete se uključiti kao moj refferal. Pošaljite mi PP u inbox i dobit ćete link za registraciju! Hvala

Prošla su samo 2 dana od prethodnog reporta ali donosim vam dosta NOVOSTI i dobrih vijesti.... Pa krenimo već znanim redom!

CLIXSENSE

Stanje prethodni report: 1.45$
Stanje danas: 2.14$

Broj referala: 2 (direktna)
Broj klikova referala: 98

BINGO !!!!!!

Clixsense je očekivano dočekao svoje vrijeme i pokazao svu svoju draž i počeo vraćati za vrijeme provedeno na njemu u rješavanju taskova.

Samo danas na taskovima sam zaradio 0.60$ i to u svega nekoliko minuta. Tajna je u tome da samo konačno stigao do LEVELA3 na Crowdfloweru i sada su mi svi taskovi OTVORENI a tu bude i taskova po 0.10$ kao i hrpa po 0.01$ ili 0.03$.

Nije bilo lako, uspio sam riješiti 100 test pitanja sa postotkom od 88% i dobio direktno LEVEL3, odnosno najviši mogući. Sada su mi sva vrata otvorena, koliko radim toliko imam priliku zaraditi i ne ovisim samo o klikovima na reklame.

Uz klikanje reklama i klikanje mojih referala (mala zarada ali ipak nešto) mislim da će moj konto na ovoj stranici sada brže rasti.

Loše je što su ukinuli offer slušanja radija.

SAVJET: Trudite se maksimalno u taskovima da imate visok postotak i kada riješite 100 test pitanja dobit ćete određeni level. Sa levelom3 kreće vaš pravi posao na Clixsenseu. Do tada neće biti lako!


NEOBUX

Stanje prethodni report: 0.10$ + 0.60$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.20$ + 0.60$ plaćeni refferali

Broj referala: 3
Broj klikova referala: 12

Za sada možda i najmanje zadovoljan. Slabo ide lova, refferali i ne klikaju previše... Tu vam nemam što reći. Ne radim Mini jobse preko Neobuxa jer mi je Clixsense nekako draže puniti... Tko hoće može i ovdje raditi Mini jobse


PROBUX

Stanje prethodni report: 0.72$ + 0.60$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.39$ + 1.20$ plaćeni refferali

Broj referala: 6+1
Broj klikova referala: 51 + 4

Ovo je stranica uz koju nikad nije dosadno, doslovno i daleko mi je najatraktivnija do sada. Uz 6 rentanih refferala i 1 direktnog stvarno je užitak gledati kako stvari idu na bolje.

Od 6 rentanih reffa 3 ih je aktivno i 3 neaktivno sa sljedećim brojem klikova: 26-16-6-0-0-0.

To je čak dobro i iznad prosjeka koji čitam po forumu. Vidjet ćemo kako će se taj trend nastaviti...

Napominjem da ovdje također ne radim taskove i ovo je isključivo i samo od klikanja. Probux pruža mnogo mogućnosti!


ZAPBUX

Stanje prethodni report: 0.43$
Stanje danas: 0.53$

Polako se puni (5 centi dnevno), čeka se famoznih 0.6$ pa da idemo s 3 reffa. Možda bude bolje....


FUSEBUX

Stanje prethodni report: 0.50$
Stanje danas: 0.02$ + 0.60$ plaćeni refferali

Broj referala: 3
Broj klikova referala: 0

Konačno kupljena danas 3 refferala pa ćemo vidjeti kako dalje...

Prema savjetu nekih uključio sam se i u Microworkers i u nekoliko taskova evo meni već 1$. Možda se i to razvije u neku sitnu zaradu...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 22:59   #26
Jel mi moze netko ovo malo pojasnit?
http://i.imgur.com/Swt8e91.png
vozac97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 23:01   #27
Quote:
vozac97 kaže: Pogledaj post
Jel mi moze netko ovo malo pojasnit?
http://i.imgur.com/Swt8e91.png
lik je vjerovatno stavio tipa da jedan korisnik može najviše 5 puta riješiti taj zadatak

ti si riješio 5 puta i jbg sad
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 23:31   #28
Report 23.08.2014.

NAPOMENA: - Trikove kako najbrže postići ovaj moj uspjeh na Clixsenseu prenijet ću samo svojim refferalima kao nagradu za registraciju preko mojeg linka.

Želite li podržati ovu moju temu i pomoći mi da brže napredujem i da prije dođem i do dokaza o isplatama možete se uključiti kao moj refferal. Pošaljite mi PP u inbox i dobit ćete link za registraciju! Hvala


CLIXSENSE

Stanje prethodni report: 2.14$
Stanje danas: 6.29$

Broj referala: 2 (direktna)
Broj klikova referala: 178

Moj trud u taskovima počinje se isplaćivati. Sa Levelom 3 svaki task vam je na dohvat ruke i pametnim izborom i kalkulacijom može se postići dobro. Za velike zarade koči me limit po tasku za jednog usera. Da s emože neoraničeno bilo bi to laka lova... ovako ipak ima granica.

Dobra vijest je što se vratio OFFER slušanja radija..

Dodatna zarada je i ispunjavanju tzv. CHECKLISTA koji daje dodatnih 7% bonuda sa ukupni zarađeni dnevni iznos. U prethodna 2 dana dobio sam 0.23$ samo od bonusa...

Od refferala nema neke velike zarade, ali i ovih 0.05$ do sada od moja 2 refferala lijepo je vidjeti, posebice što su aktivni.

Kada oni krenu zarađivati više love na taskovima, onda ću i ja dobiti više od njih i svi sretni i zadovoljni. Naravno, nadam se i novim refferalima uskoro.

Klikanje oglasa je ovdje zapravo najmanje bitno... Ovo više nije isključivo PTC stranica, nego više kao microworkers...


NEOBUX

Stanje prethodni report: 0.20$ + 0.60$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.28$ + 0.60$ plaćeni refferali

Broj referala: 3
Broj klikova referala: 20

Malo posla ali i malo zarade. Za sada najslabije. Poklikaju se oglasi i to je to. Dnevno možda 3 minute posla.


PROBUX

Stanje prethodni report: 0.39$ + 1.20$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.80$ + 1.20$ plaćeni refferali

Broj referala: 6+1
Broj klikova referala: 79 + 4

Refferali solidno, strategija se dobro razvija.

Iskreno, puno očekujem od ove stranice. Nadam se da me neće na kraju razočarati...


ZAPBUX

Stanje prethodni report: 0.53$
Stanje danas: 0.17$ + 0.60$ plaćeni refferali

Broj referala: 3
Broj klikova referala: 15

Sve kao i do sada. Nema promjene. Ovdje je već rutina. Ali 3 refa su tu, puno ovisi o njihovoj aktivnosti.


FUSEBUX

Stanje prethodni report: 0.02$ + 0.60$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.36$ + 0.60$ plaćeni refferali

Broj referala: 3
Broj klikova referala: 31

Reffovi dosta aktivni, klika se polako i mislim da je ovo obećavajuća stranica. Ali da ne ureknem do prve isplate koja će tko zna kada. Sada za početak ulažem u reffove dok ne dođemo do neke solidnije brojke...

Zadnje uređivanje Zaleks : 23.08.2014. at 23:37.
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 10:36   #29
Krenuo si dobro ali smanji entuzijazam jer nije baš sve tako dobro..

Clixsense je sigurna stranica ali razmišljaj dugoročno. Referali donose malo ali ovdje postoji taj jebeni piramidalni sustav koji može biti odličan ili ne.

Što više direktnih referala to ti je zarada sigurnija, konstantan priljev novca, bez obzira na sve ostalo što radiš jer..ispada ako nisi danas za kompom da nećeš zaraditi..ništa skoro.

A priznaj da to i nije baš sjajno.

S vremenom ćeš doći u situaciju da ozbiljno razmišljaš o produljivanju referala a to je već nakon mjesec dana odnosno i prije.

Isključi autopay ako ti je uključen i produljuj samo one referale koji dobro klikaju..avg više od 1,5

Neobux ti nudi tzv. ''Adprize'' , neku vrstu lutrije koja, ako imaš sreće, može donijeti Golden membership, 50 dolara ili 10 000 bodova.

Ja bodove ne skupljam iako vidim da to mnogi rade jer praktično ti treba godinu dana da skupiš 30 000 bodova za koje možeš kupiti Golden membership.
Radije sam dao 80 dolara.

Svaka uložena kuna se višestruko isplati, u to nema sumnje.
Naravno, ako se stranica u međuvremenu ne ugasi.

Ide ti dobro za sada..sretno !
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 10:51   #30
Ha gledaj, dosta sam novi u tome i po prvi puta ozbiljnije nešto planiram za što sam svjestan da nije ništa veliko. Ali ako z godinu dana zaradim za ljetovanje, nitko sretniji od mene.

Tako da tu možeš tražiti razlog moga entuzijazma... koji možda i nije opravdan, kao što rekoh, novi sam.

Uvijek volim poslušati savjete iskusnijih u tome, dapače jako su dobrodošli.

Clixsense nema mogućnosti najma refova, nego samo direktnih, a u ostalim stranicama konstantno ulažem u reffove.
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 22:03   #31
Prije 15 minuta na stranici PTC investigations pojavio se komentar koji je vratio moje sumnje u sve ovo i glasi ovako:

"PROBUX ADMIN IS FAMOUS BRAZILIAN MOTHER FUCKER *SIR* ALEXZANDER ALEZANDRO ALSO HE OWN FUSEBUX AND ZAPBUX"

Ne znam da li se tko od vas sjeća kada sam rekao da mi izgleda da Zapbux i Fusebux imau gotovo identičnu platformu kao i probux i da mi se to nimalo ne sviđa.

Uostalom komentari na PTC investigations zadnjih tjedan dana govore da je Probux postao SCAM i sljeeći komentari bude sumnju:

"Not Paying in this moment ... site just gives this message : The daily limit for transfers today has been exceeded. Please try again at 00:00, 06:00, 12:00, or 18:00 server time."

"Probux SCAM, I cannot cash out, although I request at 0.00"

"I'm worried what is gonna happen when i reach highest payments. for now its good thanks to this on scribd: (link removed)"

"I have been paid twice but I have tried to cashout again 7 times, but I CAN't ,it keep saying try on 0600,01200 1800 etc' My username is WANTOO , I supose that my A/C will now be cancelled,if so Ill come back and tell you.Regards to other unlucky members."


Ovo su komentari unazad tjedan dana, vidjet ćemo da li će biti što bolje...


Zapbux i Fusebux za sada nemaju negativnih komentara...

Pričekat ćemo kako će se stvari odvijati pa ćemo vidjeti što i kako dalje.

Puno sam očekivao od Probuxa i ako je ovo sve istina bit ću veoma razočaran...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 13:47   #32
Probux trenutno ne isplaćuje preko Paypala do 28.08 jer se nadograđuje nešto itd..payza i netteler normalno rade..

Zapbux i fusebux su potpuno odvojeni sajtovi od probuxa i rade sasvim uobičajeno

Svatko može napisati što želi, to ne znači da je istina.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 14:16   #33
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Probux trenutno ne isplaćuje preko Paypala do 28.08 jer se nadograđuje nešto itd..payza i netteler normalno rade..

Zapbux i fusebux su potpuno odvojeni sajtovi od probuxa i rade sasvim uobičajeno

Svatko može napisati što želi, to ne znači da je istina.
Ahaaa, zbog toga i imaju one reklame koje se ne creditiraju nakon ocitavanja.

Ma zato i pitam ovdje jer više vjerujem vama nego nekim tamo pakistancima i indijcima...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:27   #34
Večeras ide sljedeći report. Lp
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 12:51   #35
Report 28.08.2014.

NAPOMENA: - Trikove kako najbrže postići ovaj moj uspjeh na Clixsenseu prenijet ću samo svojim refferalima kao nagradu za registraciju preko mojeg linka.

Želite li podržati ovu moju temu i pomoći mi da brže napredujem i da prije dođem i do dokaza o isplatama možete se uključiti kao moj refferal. Pošaljite mi PP u inbox i dobit ćete link za registraciju! Hvala


CLIXSENSE

Stanje prethodni report: 6.29$
Stanje danas: 10.68$

Broj referala: 2 (direktna)
Broj klikova referala: 300

Danas popodne ću na Clixsenseu zatražiti prvu isplatu na Paypal. Imam više nego dovoljnih 8$ koliko je potrebno pa ćemo vidjeti ishod tog procesa.

Dokaz o isplati ukoliko prođe sve ok ću postaviti ovdje da se jasno vidi da Clixsense nije SCAM.

Taskovi sa levelom3 su sjajni i gotov ih uvijek ima, vrata su širom otvorena i za cca 1h dnevno za kompom imam dnevnu zaradu 0.70$-1,80$ za sada. Ovisi o količini taskova i njihovoj vrijednosti.

Pozivam sve koji još nisu na Clixsenseu da se regaju preko moga referal linka, a zauvrat ja ću im podijeliti savjete i način kako postići ove rezultate.

Zaribate li na početku u taskovima, teško da će ova stranica biti izvor vaših prihoda.

Ja sam sasvim slučajno dobio level3, ali nakon što sam ga dobio i kada vratim film znam zašto sam ga dobio i mogu vam pomoći da ga dobijete i vi, a onda je sve na vama. Koliko volje i vremena imate, toliko ćete zaraditi.

Ovo je stranica za taskove, nikako PTC stranica jer od oglasa nema gotovo nikakve zarade.

Stojim vam na raspolaganju ukoliko želite ući u Clixsense svijet.


NEOBUX

Stanje prethodni report: 0.28$ + 0.60$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.42$ + 0.60$ plaćeni refferali

Broj referala: 3
Broj klikova referala: 32

Stranica kojoj se najmanje posvećujem. Pruža najmanje i nije mi privlačna. Razočaran sam aktivnošću referala i ne znam koliko ću još dugo ostati na njoj.

Ako sljedećih 10-tak referala ne bude klikalo barem preko 2 AVG mislim da odustajem od ove stranice jer Taskove rješavam preko Clixsensea koji mi je daleko kvalitetniji i bolji.


PROBUX

Stanje prethodni report: 0.80$ + 1.20$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.44$ + 2.20$ plaćeni refferali

Broj referala: 11+1
Broj klikova referala: 132 + 4

Nema se što puno dodati, napreduje jako dobro, refferali malo popustili ali dajmo im vremena. Imam ih već 11 i ukupno je uloženo 2.20$ u refove.

Pojavile su se sumnje u isplatu ove stranice, ali navodno se radi o privremenoj obustavi zbog nadogradnje. Vidjet ćemo...

Čim sakupim malo više refova probat ću pustiti probnu isplatu pa ćemo lako za dalje.


ZAPBUX

Stanje prethodni report: 0.17$ + 0.60$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.60$ + 0.60$ plaćeni refferali

Broj referala: 3
Broj klikova referala: 56

Ide sve bolje, refovi vrlo aktivni što je razumljivo jer je stranica dosta nova pa svi rade punom parom...

Bit će možda nešto i od ovoga.


FUSEBUX

Stanje prethodni report: 0.36$ + 0.60$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.236$ + 1.20$ plaćeni refferali

Broj referala: 6
Broj klikova referala: 67

Također kao i Zapbux samo napreduje nešto brže jer ima nešto više oglasa. Zadovoljan sam klikanjem referala.

Dajmo vremena i ovoj stranici...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:11   #36
Bolje ti je raditi taskove na neobuxu. Više placaju ! Primjera radi, zadnja dva dana je bio jako popularan task od 0.44$ (vezan za ebay i greske na stranici). Isti taj task je bio 0.35$ na clixsensu.
Na neobuxu sam napravio 100 taskova * 0.44 = 44$ , i onda na to jos 12% bonusa = 49.28$. Da sam to isto radio na clixsensu zaradio bi cca 37.50$ sa bonusom. Pa ti vidi

Clixsense se isplati za pocetnike sa lvl0 jer ima vise posla za njih.
Isplata s neobuxa sjeda iste sekunde na paypal.
bezimeni11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:24   #37
Quote:
bezimeni11 kaže: Pogledaj post
Bolje ti je raditi taskove na neobuxu. Više placaju ! Primjera radi, zadnja dva dana je bio jako popularan task od 0.44$ (vezan za ebay i greske na stranici). Isti taj task je bio 0.35$ na clixsensu.
Na neobuxu sam napravio 100 taskova * 0.44 = 44$ , i onda na to jos 12% bonusa = 49.28$. Da sam to isto radio na clixsensu zaradio bi cca 37.50$ sa bonusom. Pa ti vidi

Clixsense se isplati za pocetnike sa lvl0 jer ima vise posla za njih.
Isplata s neobuxa sjeda iste sekunde na paypal.
Ok, mozda to stoji, ali mislim da nema teorije da ti netko dopusti 100 taskova po 0.44$.

Mozda onih po 0.1$ da ali nakon 10-tak taskova vece vrijednosti ti odmah baci da si dostigao limit koji moze napraviti jedna osoba...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:32   #38
Ovo je bio official crowdflower task. Ovih mojih 100 odradenih je jos i malo, neki su i 200+ odradili
bezimeni11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 22:57   #39
Pitanje:

Isplata s Clixsensea mi nije izvršena nego je kompletan iznos vraćen nazad na Acc Clixsensea.

Tamo pod FAQ sam našao da je problem u mom Paypal računu.

S obzirom da još nisam zaprimio nikakvu uplatu na Paypal račun, što bi moglo biti problem? Račun je uredno verificiran...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 23:44   #40
A najbolje ti poslat ticket paypalu i s njima vidjeti.

Meni uredno sjele pare danas od njih.
bezimeni11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.