Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2016., 14:16   #1
BeOnPush- prilika za dobru zaradu uz ulaganje!

Pozdrav ljudi!

Nedavno sam krenuo u internet marketing, uz dosta skepse i straha, kao i svi s ovih prostora. Učlanio sam se u nekoliko MLM sustava i programa, i većinom je to ok, al zarada minimalna i spora. i onda slučajno naletim na BeOnPush. Krenuo sam s njim 20.12., s ulaganjem od 20$(140kn). do danas sam isplatio oko 84$ nazad. Isplate su putem Payeer-a, uplate putem Payze i Payeera. ostavit ću link videa kojeg sam snimio u kojem apsolutno sve objašnjavam pa vas molim pogledajte.

https://www.youtube.com/watch?v=GlKFwGHY19k


moj Facebook profil: https://www.facebook.com/marijan.orlovic.5
br. telefona: 098 1933 098
skype ID: orao0206
mail: [email protected]

ukoliko vam se svidi što ste vidjeli, bilo bi mi drago da postanete dio ovog tima( iznad mene su ljudi iz njemačke i luxemburga).

Hvala i LP

P.S.kome treba, pokazat ću vam dokaze isplate i sve, čisto da se 'skepsa' riješi
morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 19:33   #2
Meni pod Personal Info stoji "activate your account before sending your referral link" a ništa nisam dobio na mail da bih aktivirao račun, pa me zanima kako da ga aktiviram???
__________________
If you are doing your best you will not have time to worry about failure.

by: Robert S. Hillyer
ArusZeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 23:47   #3
Quote:
ArusZeus kaže: Pogledaj post
Meni pod Personal Info stoji "activate your account before sending your referral link" a ništa nisam dobio na mail da bih aktivirao račun, pa me zanima kako da ga aktiviram???
account se aktivira prilikom uplate prvog paketa( svejedno koja cifra)

LP
morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 00:32   #4
ima na netu recenzija ovog, kažu da je to ponzi šema. Da neće to trajati još dugo tak da vam je bolje da pokupite te pare i cao
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 12:33   #5
Quote:
Crveni kaže: Pogledaj post
ima na netu recenzija ovog, kažu da je to ponzi šema. Da neće to trajati još dugo tak da vam je bolje da pokupite te pare i cao
Prijatelju, kucaj bilo koji program internet zarade, pisat će ili ponzi ili scam, ali doslovno za sve. Kako uopće možeš reći da je ponzi( ako znas što to znaci), ako ne znas ništa o RTB-u?? Tvoja stvar u što ćeš vjerovati i kako ces razmišljati, al ja bih prije malo razmislio nego slijedio masu..
morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 19:37   #6
e

Kako vam se da ustajat i pogledati u ogledalo i pomislit da nesto ovako postoji,da je nesto ovako odrzivo,da je nesto ovako hit.Ovo je fora stara jos od tite.
Da objasnim posto sam jako dugo korisnik ovog smeca zvanog internet i lutao nocima uz jeftin kofein i koka kolu i gledao mastanja ljudi kako ce zaraditi ako klikaju na reklame,salju slike,glasaju,citaju mailove a sve uz to dovodjenje u piramidu druge koji ce uplacivati tako da ce ponzi sema,scam nagraditi samo neke koji su bili u krugu prvi,a glavnu nagradu uzima sam autor scam,ponzia a on ce bez pravnih posljedica samo ugasiti web stranicu i kao da se nikad nista nije desilo jer 99 posto korisnika nije citao TOS eh ta mala sitna slova.
---------------------------
I gledam i placem kad vidim kako iznova dolaze likovi i govore ej ulozi 20 dobijes nakon mjesec duplo pa krenu beskonacne rasprave,ah taj internet.
----------------------------
Ja znam odlicne,vrhunske programe na kojima zaradjujes samo ako si mastovit i ulozis ponesto a znas da ces vratit duplo a ima ih dosta meni osobno koje koristim su

Instagram
Adsense
youtube + adsense
mobile payment http://www.hipaymobile.com/

I jos mnogo drugih faktora o da glavni je hosting + domena i polako i mastovito za sada preko 200 ljudi na 2 instagram racuna me prati,nesto manje na youtube ali sve je to dug proces do ostvarenja ali kad krene onda je sve ostalo lagano a za sada uzasan i tezak nadasve trnovit put.

Zasto ovako pisem,svaki put kad dodjem gledam kako ljudi dolaze ostave ref linkove nadajuci se da ce 1 ili vise pasti a on pokupi koliko 5,20 dollara zar vas to usrecuje za 20 dollara uzmete hosting i sjednete i gledate sto bih mogao napraviti,toliko utroseno vrijeme na razne scamove mozete uciti android programiranje,game maker master pruza na stotine ideja uz mobile payment gore koji sam ostavio cuda mozete ciniti ali vama je lakse klikat.

A sada kazes pogledaj druge ljude kako pozitivno pisu e moji djecaci postoji fiver stranica gdje platis covjeku koji ce ti sve pozitivno reci o web stranici za sitne novce i tako dodju likovi potrose 1000-2000 dollara uzmu 50-100 ljudi sa fiver i plate za dobar review i onda nabiju page rank i eto ga tih 1000-2000 dollara isplate brze nego sto bankomat izbaci novce..

http://www.thephilippinesonline.com/...pushcom-review

Nadam se da razumijete bjes koji imam dok nesto ovako pisem jer nemogu vjerovat da jos danas u 2016 ljudi padaju kao da je 90 i neka... :klap:
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 21:45   #7
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Kako vam se da ustajat i pogledati u ogledalo i pomislit da nesto ovako postoji,da je nesto ovako odrzivo,da je nesto ovako hit.Ovo je fora stara jos od tite.
Da objasnim posto sam jako dugo korisnik ovog smeca zvanog internet i lutao nocima uz jeftin kofein i koka kolu i gledao mastanja ljudi kako ce zaraditi ako klikaju na reklame,salju slike,glasaju,citaju mailove a sve uz to dovodjenje u piramidu druge koji ce uplacivati tako da ce ponzi sema,scam nagraditi samo neke koji su bili u krugu prvi,a glavnu nagradu uzima sam autor scam,ponzia a on ce bez pravnih posljedica samo ugasiti web stranicu i kao da se nikad nista nije desilo jer 99 posto korisnika nije citao TOS eh ta mala sitna slova.
---------------------------
I gledam i placem kad vidim kako iznova dolaze likovi i govore ej ulozi 20 dobijes nakon mjesec duplo pa krenu beskonacne rasprave,ah taj internet.
----------------------------
Ja znam odlicne,vrhunske programe na kojima zaradjujes samo ako si mastovit i ulozis ponesto a znas da ces vratit duplo a ima ih dosta meni osobno koje koristim su

Instagram
Adsense
youtube + adsense
mobile payment http://www.hipaymobile.com/

I jos mnogo drugih faktora o da glavni je hosting + domena i polako i mastovito za sada preko 200 ljudi na 2 instagram racuna me prati,nesto manje na youtube ali sve je to dug proces do ostvarenja ali kad krene onda je sve ostalo lagano a za sada uzasan i tezak nadasve trnovit put.

Zasto ovako pisem,svaki put kad dodjem gledam kako ljudi dolaze ostave ref linkove nadajuci se da ce 1 ili vise pasti a on pokupi koliko 5,20 dollara zar vas to usrecuje za 20 dollara uzmete hosting i sjednete i gledate sto bih mogao napraviti,toliko utroseno vrijeme na razne scamove mozete uciti android programiranje,game maker master pruza na stotine ideja uz mobile payment gore koji sam ostavio cuda mozete ciniti ali vama je lakse klikat.

A sada kazes pogledaj druge ljude kako pozitivno pisu e moji djecaci postoji fiver stranica gdje platis covjeku koji ce ti sve pozitivno reci o web stranici za sitne novce i tako dodju likovi potrose 1000-2000 dollara uzmu 50-100 ljudi sa fiver i plate za dobar review i onda nabiju page rank i eto ga tih 1000-2000 dollara isplate brze nego sto bankomat izbaci novce..

http://www.thephilippinesonline.com/...pushcom-review

Nadam se da razumijete bjes koji imam dok nesto ovako pisem jer nemogu vjerovat da jos danas u 2016 ljudi padaju kao da je 90 i neka... :klap:
frende, ja opet kažem, nikog ne tjeram, nitko ne mora, nitko ne tjera nikoga. a ao ti misliš da je sve tako i da su svi takvi, onda se nisi dovoljno raspitivao. ne da mi se uopće raspravljati o tako čemu, nikoga ni na što ne tjeram
morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:19   #8
Quote:
morlovic kaže: Pogledaj post
frende, ja opet kažem, nikog ne tjeram, nitko ne mora, nitko ne tjera nikoga. a ao ti misliš da je sve tako i da su svi takvi, onda se nisi dovoljno raspitivao. ne da mi se uopće raspravljati o tako čemu, nikoga ni na što ne tjeram
moja statistika na današnji dan, 17.dan nakon ulaska:

http://prntscr.com/9mq1na

morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:25   #9
moja statistika 24. dan od ulaska. uradio sam 4 redovne isplate.

http://prntscr.com/9py918

morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 10:03   #10
I evo, skoro 2 mjeseca na BOP, iz 20$ početnog uloga, uz puno truda i rada- 788$ zaradjenih i isplaćenih. A tvrtka otvorila ured u Dubaiu, do 2018.lider u Real Time Biddinig. A ljudima kod nas je sve scam. Vjerujte svojim očima.
morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 10:06   #11
Quote:
Crveni kaže: Pogledaj post
ima na netu recenzija ovog, kažu da je to ponzi šema. Da neće to trajati još dugo tak da vam je bolje da pokupite te pare i cao
Jel još uvijek ponzi?
morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 12:00   #12
http://prntscr.com/a9cqbe

evo nakon 69 dana od ulaska kako to izgleda
morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 22:05   #13
Ma smece sve ...lopov do lopova...i cak ovde ljude vrbujete...sram vas bilo
omegast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 10:07   #14
Quote:
omegast kaže: Pogledaj post
Ma smece sve ...lopov do lopova...i cak ovde ljude vrbujete...sram vas bilo
Neki ljudi stvarno imaju poteškoća mentalnih jel lopov do lopova hahah. O Bože
morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 11:01   #15
Quote:
omegast kaže: Pogledaj post
Ma smece sve ...lopov do lopova...i cak ovde ljude vrbujete...sram vas bilo
Svaki internet posao je rizik, ali mislim da je ovo je dan od ozbiljnijih programa.

Eto mogu reći da je ovo jedini program gdje mi je sponzor platio 20 $ paket pa to dovoljno govori.

Binarna komponenta uz ROI 150 % jasno govori da je ovo izuzetna prilika.

Ovdje doista možete malo izgubiti ( vrlo mala mogućnost ), ali puno više dobiti.

Nemojte se kajati nakon pola godine ili godinu dana što niste ušli kao npr za trafficmonsoon, neobux, sfi i slične programe koji TRAJU...

Manje skepticizma ljudi, ali ok ako će netko radije baciti novac u kladionicu ili propiti nego uložiti u neki sistem.

Pokretaču teme svaka čast, potrudio se iako nije lako u našem podneblju prezentirati internet biznis.

Svi ozbiljni marketari hvale ovaj program pa sami malo izvedite neke zaključke...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 17:03   #16
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Svaki internet posao je rizik, ali mislim da je ovo je dan od ozbiljnijih programa.

Eto mogu reći da je ovo jedini program gdje mi je sponzor platio 20 $ paket pa to dovoljno govori.

Binarna komponenta uz ROI 150 % jasno govori da je ovo izuzetna prilika.

Ovdje doista možete malo izgubiti ( vrlo mala mogućnost ), ali puno više dobiti.

Nemojte se kajati nakon pola godine ili godinu dana što niste ušli kao npr za trafficmonsoon, neobux, sfi i slične programe koji TRAJU...

Manje skepticizma ljudi, ali ok ako će netko radije baciti novac u kladionicu ili propiti nego uložiti u neki sistem.

Pokretaču teme svaka čast, potrudio se iako nije lako u našem podneblju prezentirati internet biznis.

Svi ozbiljni marketari hvale ovaj program pa sami malo izvedite neke zaključke...
Ja se zahvaljujem na jedinom normalnom komentaru ako nije tajna, tko ti je sponzor? Može i u PM
morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 15:38   #17
Quote:
Crveni kaže: Pogledaj post
ima na netu recenzija ovog, kažu da je to ponzi šema. Da neće to trajati još dugo tak da vam je bolje da pokupite te pare i cao
Jesi još uvijek istog mišljenja? koja ponzi šema ima svoj smartphone, aplikaciju i ureder u 3 države?
morlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 01:05   #18
Quote:
morlovic kaže: Pogledaj post
Jesi još uvijek istog mišljenja? koja ponzi šema ima svoj smartphone, aplikaciju i ureder u 3 države?
i video podrške iz New Yorka plaćen 5$ na fiveru, jako OZBILJNA firma.
jajcanin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.