Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2012., 09:34   #221
Ej ja imap pitanje nadam se da neko ima odgovor. Zaposlena sam ali placu od 1700kn primam na ruku.u teskoj sam financiskoj situaciji i htjela bi ak je moguce neki kredit. Ali znaci nemam nikakve veze s bankama. Helllppp
ina1993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 09:46   #222
Quote:
ina1993 kaže: Pogledaj post
Ej ja imap pitanje nadam se da neko ima odgovor. Zaposlena sam ali placu od 1700kn primam na ruku.u teskoj sam financiskoj situaciji i htjela bi ak je moguce neki kredit. Ali znaci nemam nikakve veze s bankama. Helllppp
Cime jamcis vracanje kredita?
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 12:31   #223
Quote:
ina1993 kaže: Pogledaj post
Ej ja imap pitanje nadam se da neko ima odgovor. Zaposlena sam ali placu od 1700kn primam na ruku.u teskoj sam financiskoj situaciji i htjela bi ak je moguce neki kredit. Ali znaci nemam nikakve veze s bankama. Helllppp
Ovo boldano jednostavno ne ide zajedno! Osim ako ne zelis za godinu dana biti jos u daleko tezoj financijskoj situaciji!
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 07:32   #224
@ina1993

Kredit ti nece odobriti nijedna banka - jer nemas nikakav prijavljeni prihod.

I sad malo pametovanja - pa dobro, imas 19 godina,nikakva primanja,
s cime mislis vracati kredit koji bi digla ???

Kredit je za ljude koji imaju prihod.

S kreditom se kupuju dugotrajne vrijednosti, ulaze u obrazovanje ili posao.

S kreditom se NE servisiraju dugovi niti manjak prihoda, jer ce ,kad rate pocnu dolaziti, biti jos teze negoli je bilo prije kredita.

Nadam se da ce netko iz vlade ovo procitati,trebalo bi i njima objasnit cini mi se.

I jos se neki cude kako smo u banani (drzava jelte, ja sam OK hvala na pitanju) kad se ponasaju kao 19godisnje djevojce koje je tek doslo na svijet, a vec bi se zakopalo u dug.
__________________
Sunt facta verbis difficiliora
Offshore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 19:04   #225
Za koliko dana od zahtjeva nenamjenskog kredita sjedne na tekući? Najviše me zanima PBZ jer tamo primam plaću, ali i informacije o drugim bankama dobrodošle.
silver2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:57   #226
Quote:
ina1993 kaže: Pogledaj post
Ej ja imap pitanje nadam se da neko ima odgovor. Zaposlena sam ali placu od 1700kn primam na ruku.u teskoj sam financiskoj situaciji i htjela bi ak je moguce neki kredit. Ali znaci nemam nikakve veze s bankama. Helllppp
Pojedinci tvrde da je njihovo USTAVNO pravo zadužiti se za koliko oni žele. To su isti pojedinci koji kasnije plaču da su ih banke upropastile...
__________________
Samo jednom se živi...
MDTehnolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 15:00   #227
Nisam nikada dizala kredit, pa molim malu pomoć.
Treba mi oko 10.000 eura za adaptaciju stana. Pošto otprilike toliko imam na štednji, nekako mi najbolje izgledaju lombardni krediti. Ima li nešto bolje da mi preporučite?
sandymandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 15:01   #228
Da. Nemoj dizati kredit dok imaš štednju nego radije štednju iskoristi za adaptaciju stana. Inače bezveze plaćaš kamate banci.
sebastijan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 12:38   #229
pozdrav,

zanima me dal koja banka daje kredit stalno zaposlenima na porodiljnom (prije porodaja).. ako tko ima kakvu informaciju bio bi zahvalan.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 11:14   #230
Pozdrav,molio bih za pomoc,naime prijateljica mi sutra pocinje raditi u allianz osiguranjuna odredeno ,na nepuno radno vrijeme,navodno poslije prva tri mjeseca ako napravi prometa 20000 kn zaposlit ce je na puno radno vrijeme,placa ce joj biti 1500 kuna na pocetku.I ona odmah prvi dan,tj sutra misli dizat kredit od 15 000 kuna na 2-3 godine bi ga uzela i sad je mene zamolila da joj budem jamac,ja sam na minimalcu prijavljen 2423,jako smo si dobri a ona je stvarno u skripcu,dali ce ona uopce moci dobiti taj kredit?Dizala bi ga u Kent banci,molim vas odgovor???
jackie610 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 11:41   #231
Kredit sigurno neće dobiti isti dan kada se zaposli, pogotovo ne ako je na neodređeno uz tako malu plaću. Ovisno do banke, ali u principu za kredit treba minimalno radno iskustvo od 6 mjeseci + neodređeno i plaća duplo od navedene.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 12:10   #232
Znači šanse za dobivanje kredita su joj ravne nuli?
jackie610 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 15:22   #233
Nikada nikome nemoj biti jamac.
Iz ovoga što si naveo najizglednija su 2 scenarija.
a) plaćat ćeš njen kredit i više si nećete biti tak dobri
b) nećeš htjeti biti jamac i više si nećete bit dobri

Razmisli puno o njenoj situaciji i vidi koliko tu ima 'ako'.
S druge strane 15.ooo kn i nije neka lova, tak da to i nije baš veliki škripac kako si naveo.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 19:28   #234
ma joj smartfart duga je to prica zasto njoj treba,ja se nadam da joj nece odobriti
jackie610 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 22:24   #235
Nemam nikakvog iskustva kao kreditni dužnik pa ti ne mogu sa sigurnošću reći hoće li joj odobriti ili neće, možda je u lijevim bankama kao što je Kent dovoljno imati kreditno sposobnog jamca (odi u Kent i raspitaj se).
Ali, nažalost, imam sedmogodišnje iskustvo kao jamac.
Tip je bio jedan od možda tri osobe na svijetu kojima bih tada jamčio za kredit.
Da ne pilim previše s detaljima...kredit je na kraju isplaćen i nije me koštao ništa (u smislu da sam plaćao umjesto njega) jer sam bio uporan i svakakav, ali potrošen benzin, impulsi, briga, svađe sa ženom, svađe sa njegovom ženom itd. su dovoljno iskustvo za sva vremena.

Još jedanput, ako se ne možeš unaprijed pomiriti sa gubitkom od 15.ooo PLUS kamate, bježi od toga.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:48   #236
Quote:
jackie610 kaže: Pogledaj post
Znači šanse za dobivanje kredita su joj ravne nuli?
Da.
__________________
I onda kada ti se život promjeni i postane teži, ti promjeni sebe i postani jači.
nitka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 21:52   #237
i jesu,minimalno mora biti zaposlena godinu dana za stalno.Tako da nismo uspjeli realizirati,i bolje
jackie610 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 21:54   #238
A jamac biti nikad vise,pogotovo na neki veci iznos,sanse nema.
jackie610 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 18:03   #239
jel postoji trenutno kakav nenamjenski kredit u kunama? sa fix kamatom?

Hvala
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 16:43   #240
http://www.hypo-alpe-adria.hr/home.nsf/id/1456
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.