Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2008., 16:20   #81
evo ovak, operirala sam nos prije godinu i pol dana. cijeli život sam imala komplekse na izgled nosa jer je bio zakrivljen sa velikom grbom na sredini. operirao me cijenjeni doktor Poje i napravio je odličan posao. prije operacije sam bila na konzultacijama na kojima mi je objasnio što će raditi, na koji način i kakav nos otprilike želim. operacija je trajala nešto više od 3h, u općoj anesteziji. kad sam se probudila osjećala sam strašnu težinu na nosu, usne su mi bile natečene i nisam mogla pričati. uspjela sam izustiti da mi je užasno hladno. taj cijeli dan nisam osjećala bol jer je anestezija još uvijek djelovala. nisam se smjela gledati u ogledalo. cijeli dan sam preležala. navečer je anestezija popustila i tada su počeli snažni bolovi. raspadala mi se cijela glava, osjećaj kao da ti drobilica drobi nos, kao da ti je šleper parkiran na glavi. ne postoji tableta koja bi smanjila tu bol. idućih dana je bilo još gore, gladan si a ne možeš otvoriti usta, nepce, nos, obrazi, oči, svakim satom sve više natiču. vrhunac je bio hematom na oku. tada sam se pogledala u zrcalo. izgledala sam kao nakon teške prometne nesreće. ljubičasti podljevi, natečeno lice,usne kao da je u njih ubrizgan silikon, pola lica prekriveno plastikom i gazama.... ne možeš jesti, ne možeš se istuširati, ne možeš se sam obući. nakon 3tjedna su mi izvađeni tamponi, to je čupanje iz sinusa, bolno je ali kratkotrajno. nakon 1,5mjeseca mi je skinuta plastika i zavoji. rezultat je bio zapanjujuć. potpuno ravan nos sa blagom skakaonicom. sada su i moje usne ljepše,oči su veće jer dolaze do izražaja, nos je prelijep. težak je bio put oporavka, uslijedilo je vađenje konaca i silikonskih pločica te redoviti pregledi. moja operacija je bila komplicirana, estetske i zdravstvene prirode. širenje nosnica, ispravljanje nosne pregrade i ravnanje piramide. moj doktor kaže da mu je to najteža operacija u karijeri,ali napravio je vraški dobar posao. tek nakon 3mjeseca se sve povuklo i došlo na svoje. dan danas moram paziti da ne dobijem udarac. sve u svemu, nije lako, treba puno živaca i strpljenja (mama hvala ti), ali nisam požalila. i da, za ovaj osjećaj bih sve to prošla ponovno. nadam se da sam vam uspjela malo pomoći i da vas nisam prestrašila. ipak uzmite u obzir da moja operacija nije bila uobičajena estetska. pusa
__________________
Taštine su vam bezbrojne, rasvjetljuju ovo mjesto plamenom vaših neposluha.
grčka kiparica is offline  
Old 02.05.2008., 16:32   #82
još samo par riječi o doktoru. doktor Gorazd Poje je najdivniji doktor kojeg sam upoznala. on je jedna posebna duša od čovjeka, emotivan, ljudski, tako suptilan. presretna sam što me upravo on operirao, ne samo da je divna osoba i odnos pacijent-doktor mu se svodi na najbolji frendovi, nego je i vrhunski stručnjak koji obožava svoj posao. najviše me se dojmilo njegovo strpljenje i nježnost u objašnjavanju meni kao laiku. okrenut je malom čovjeku. a moj nos je primjer koliko dobro radi svoj posao.
__________________
Taštine su vam bezbrojne, rasvjetljuju ovo mjesto plamenom vaših neposluha.
grčka kiparica is offline  
Old 02.05.2008., 16:58   #83
Nadasve dijelim tvoje oduševljenje ovim čovjekom...
londoneye is offline  
Old 03.05.2008., 17:32   #84
Quote:
dslchx kaže: Pogledaj post
Aha,kod Glumičića,vjeruj mi i ja sam ostala paff...13 i 200 je operacija,150kn pregled i 600kn pretrage...prestrašno...

Nije točno! Nos je kod dr. Glumičića 8000 kuna. Toliko sam ga platila ja, i osoba koju poznajem a nedavno je bila na operaciji također!

Pretrage se mogu obavljati i u bolnici preko socijalnog!
__________________
Denial is not a river in Egypt
IsadoraW is offline  
Old 03.05.2008., 17:35   #85
A glede drugoga...da, boli dosta, ali se isplati. Potpuni rezultati se ipak vide tek nakon nekoliko mjeseci a do godine dana se može osjećati bol pri dodiru na vršak nosa. Ipak je to složen zahvat, ali nadasve izvanredan postupak za one koji imaju problema s disanjem ali i sa izgledom nosa.

Što god radili, nakon operacije spavajte u polusjedećem ili sjedećem položaju! Nipošto nemojte ležati jer će vam se podlijev krasno pretočiti na čelo i izgledat ćete kao vrlo uzrujani Klingonac. Također se pripremite da je vađenje tampona sedmog dana poprilično neugodno.

Ne izbjegavajte fizikalnu terapiju tj. drenažu lica nakon operacije, vrlo je ugodna i korisna!

Piti puno B complexa prije zahvata!
__________________
Denial is not a river in Egypt
IsadoraW is offline  
Old 03.05.2008., 20:14   #86
Thumbs up

svima pozdrav
prije tocno dva tjedna sam radila rinoplastiku i septoplastiku kod dr. ostojica i mogu reci da nista nije TOLIKO strasno koliko neki ovdje opisuju. u subotu ujutro sam dosla, dali mi dvije pike u guzu da me smire, nakon pola sata dali mi neku inekciju za uspavljivanje (nije totalna anestezija nego samo lijek za spavanje) i nakon sto sam zacorila - lokalnu anesteziju. sat i pol kasnije probudili me a da nisam pojma imala sta su radili - i odsetala sam u sobu jos malo odspavat, opet sat i pol kasnije dosli su moji po mene i odvezli me doma. dva dana kasnije vadili mi tampone (macji kasalj, traje pola sekunde, nista strasno) i tjedan dana kasnije skinuli kalup i flastere i sve.
a meni je osim cijelog nosa morao i rezati misic izmedju nosa i usta, tako da jos imam konce s nutarnje strane usta - jer mi je misic bio prekratak i zatezao mi nos (vukao prema dolje). osim toga mi je iznad gornje usne izrezao par milimetara koze i natrag sasio da mi se usnica ne bi povukla skroz prema unutra... smanjio mi kljukicu i postemao dio korijena septuma koji mi se bio namjestio bas preko nosnice i smetao disanju.
inace, prije puno godina imala sam slomljen nos (vanjski prijelom, kost virila van) i taj dio gdje je bilo slomljeno je zatvarao prohodnost u gornjoj trecini nosa, a korijen septuma zatvarao jednu nosnicu. sad imam ljep mali i prohodan nos, preslatku gornju usnicu, jedino sto sam jos uvijek malo natecena i taj misic iznad gornje usne mi se jos nije do kraja "probudio", malo sam ukocene face... od podljeva je ostalo samo mrvica, dva majusna flekicha pod ocima koji se bez problema skriju korektorom. za dva dana idem natrag na posao.
bas nista ne boli, prvih dana dok me boljelo popila sam par ketonala kroz dan i proslo je. sluznica nosa je jos natecena i suha pa nekoliko puta na dan spricam aqua-maris sprejem.
eto, malo ohrabrenja za one koje je strah
dr. ostojic je jako smirujuca osoba, ljubazan i stvarno ok.
a sto se tice podbuhlosti i natecenosti, to je jos i najgora posljedica svega ovoga, a svaki dan se pomalo smanjuje.
ipak, one serije na tv, "pod noz", bas i ne pokazuju realno stanje
bas sam razmisljala napraviti blog sa fotkama (jer se fotkam svaki dan da vidim kako ide oporavak), pa da ljudi mogu pratit sta je ispalo od mene dan za danom i da se mogu pripremiti sta ih ocekuje
__________________
mijauu
britanske.macke is offline  
Old 04.05.2008., 00:31   #87
Uz dužno poštovanje svima koji misle da pretjerujem, ali ne bih se složila. Nisam htjela nikoga preplašiti, samo sam podijelila svoje iskustvo s vama. Nisam išla u detalje, recimo samo da je i meni rezan mišić,ugrađeno strano tkivo i sve već navedeno... Ja inače nikada nisam disala na nos, kada mi je doktor izvadio tampone i rekao udahni, ja nisam znala kako. 20 min me je nagovarao da zatvorim usta i udahnem na nos. Filing? Uh bolno, istovremeno i predivno, kao širom otvoreni prozori. I da, nisam znala da sve oko nas tako intenzivno miriše. Sjećam se da sam pitala mamu- zar banane miriše? Nekima ovdje su tamponi izvađeni nakon 2 dana, e pa meni su izvađeni nakon 3 tjedna, mislim da to puno govori. Na posao sam se vratila nakon 3 mjeseca. A što se vađenja tiče, u usporedbi s ostalim... mačji kašalj. U bolnici sam provela 10dana. Ali opet ponavljam, ovo nije tipičan primjer stoga me ne uzimajte za shemu! Eto toliko od mene, osjetila sam snažnu potrebu za obranom jer znam što sam prošla i ne volim kad netko tko je proživio običnu operaciju, to umanjuje. Samo naprijed, nećete požaliti, izgledat ćete i osjećat se fenomenalno!! ljubim vas
__________________
Taštine su vam bezbrojne, rasvjetljuju ovo mjesto plamenom vaših neposluha.

Zadnje uređivanje grčka kiparica : 04.05.2008. at 01:11. Reason: smajlić
grčka kiparica is offline  
Old 04.05.2008., 10:55   #88
Quote:
grčka kiparica kaže: Pogledaj post
Uz dužno poštovanje svima koji misle da pretjerujem, ali ne bih se složila. ... Ali opet ponavljam, ovo nije tipičan primjer stoga me ne uzimajte za shemu! Eto toliko od mene, osjetila sam snažnu potrebu za obranom jer znam što sam prošla i ne volim kad netko tko je proživio običnu operaciju, to umanjuje.
nitko ne umanjuje tvoju operaciju, niti mislim da ti osobno pretjerujes - ali bas zato jer je tvoja bila ocito nesto specijalno, sto nema mozda nitko drugi tko ovo cita, i bas zato jer bi se tvojeg posta mogli svi prestrasiti, tvoje iskustvo nije mjerodavno za sve ostale. ja zapravo i nisam mislila direktno na tebe nego na ostale koji su pisali o svojim "normalnim" iskustvima i spominjali da su strahote to vadjenje tampona, to sto su disali tri dana i tri noci na usta i to sto imaju podljeve itd.
i bol koja slijedi nakon operacije nije stvarno nista posebno.
ne znam kako je bilo tebi, ali ja zbilja nisam mislila na tebe kad sam pisala da neki ovdje pretjeruju.
"normalna" devijacija septuma i estetska operacija nosa, jednostavno nisu nista prestrasno i za dva tjedna si skoro pa ko da se nista nije dogodilo.
nadam se da si i ti sad vec ko da nista nije bilo i da ces uskoro zaboraviti na sve
__________________
mijauu
britanske.macke is offline  
Old 04.05.2008., 11:41   #89
Zato i kažem da moj primjer ne uzimate za shemu. Nemojte čitat moj post, procitajte onaj britanske mačke! Ne fakat to nije ništa strašno, ako se radi o uobičajenoj operaciji. Moja frendica je bila ko nova za tjedan dana i doživjela je to poput vađenja mandula tak da...
Da, već polako zaboravljam na sve, još boli pri jačem pritisku ali je ok. Nadam se da si i ti zadovoljna, dr.Ostojić je vrstan stručnjak!
Pusa svim operiranim nosićima, znam da ste predivni
__________________
Taštine su vam bezbrojne, rasvjetljuju ovo mjesto plamenom vaših neposluha.
grčka kiparica is offline  
Old 04.05.2008., 23:44   #90
Quote:
britanske.macke kaže: Pogledaj post
nitko ne umanjuje tvoju operaciju, niti mislim da ti osobno pretjerujes - ali bas zato jer je tvoja bila ocito nesto specijalno, sto nema mozda nitko drugi tko ovo cita, i bas zato jer bi se tvojeg posta mogli svi prestrasiti, tvoje iskustvo nije mjerodavno za sve ostale. ja zapravo i nisam mislila direktno na tebe nego na ostale koji su pisali o svojim "normalnim" iskustvima i spominjali da su strahote to vadjenje tampona, to sto su disali tri dana i tri noci na usta i to sto imaju podljeve itd.
i bol koja slijedi nakon operacije nije stvarno nista posebno.
ne znam kako je bilo tebi, ali ja zbilja nisam mislila na tebe kad sam pisala da neki ovdje pretjeruju.
"normalna" devijacija septuma i estetska operacija nosa, jednostavno nisu nista prestrasno i za dva tjedna si skoro pa ko da se nista nije dogodilo.
nadam se da si i ti sad vec ko da nista nije bilo i da ces uskoro zaboraviti na sve
Evo, i ja sam bila kod Ostojića, prije dva tjedna. Zadovoljna sam postupkom, prespavala sam cijelu operaciju, ništa nisam osjetila. Radili smo samo estetiku.
Podljeve sam imala jako male, tampone je izvadio idući dan nakon operacije, a dva dana nakon toga sam normalno hodala vani, i vozila (sva zamotana ).

Nos mi je još malo natečen, bolan na dodir, ali inače ništa me nije boljelo, nisam pila lijekove. Zasad sam zadovoljna rezultatom, čekam da još malo splasnem da bih dobila cijelu sliku, rekli su mi da treba dva mjeseca da primi konačni oblik.

Uglavnom, kalup sam nosila 7 dana, a deveti dan se vratila na posao, bila sam samo još malo natečenog lica ali normalna za javnost.

Sve u svemu, nije strašno, više neugodno (zbog kalupa) nego bolno, ali svakom bih preporučila.
mayabela is offline  
Old 05.05.2008., 20:56   #91
Ja se cudim koliko je ljudi zapravo islo na tu operaciju, tako da se vec pitam koji od noseva na ulici je original a koji opeririran ako vec nisu isli, svatko barem poznaje bar jednu osobu koja je isla
Blog jos nisam napravila ali sam odlucila da definitivno hocu, bez obzira na to sto su neke slike prilicno gadne i malo me sram, al nema veze
Sto se tice zadovoljstva, jesam zadovoljna, iako nisam pred ogledalom na prvi pogled pocela plakat od srece, grlit doktora i to sve kako znaju pokazivat u reality-showovima
Polako se privikavam na tu promjenu. Nekako mi se cini da sam malo prestara za takve promjene, ipak predugo gledam tu svoju facu da bi se sad u ovih par dana vec navikla na nesto novo. Malo me obeshrabrio i danasnji prvi dan na poslu, kad su me svi zacudjeno gledali i govorili da izgledam cudno
Ipak, faca mi je jos ukocena, pogotovo gornja usnica i misic iznad usnice pa se nadam da je u tome najveci problem i da ce me svi opet normalno gledat kad to splasne...
Ej a ti mayabela si znaci bila na istom mjestu (skoro) u isto vrijeme kad i ja
Ja sam bila u subotu, 19.4.
Da, dr. Ostojic je stvarno ok ali moram reci da je i ona njegova simpaticna medicinska sestrica stvarno super i draga, bas je bila ljubazna i bilo mi je nekako lakse kad mi je nesto rekla, malo se nasmijesila...
Super su mi bili onu zadnju minutu prije operacije kad je trebalo skinut majicu i leci na op. stol pa su mi se vidjele tetovaze na ledjima i ramenu, i na stopalu, pa su oboje poceli vikat WOW, kako super, pa vi ste prava frajerica, kako lude tetovaze, ovo ono, bas su mi digli moral, odmah sam se osjetila ko najhrabrija frajerica na svijetu hehe
__________________
mijauu
britanske.macke is offline  
Old 05.05.2008., 21:23   #92
Haha, baš si me nasmijala!

Ja sam isto skinula košulju pa su mi komentirali tetovažu! Totalno su opičeni njih dvoje, zato mi je bilo tako ugodno, ništa ukočeno.

Bila sam u utorak 16-og. Mišić pod usnicom mi je još uvijek ukočen i smiješna sam kad se smijem, vidi se da mi ne štima gornja usnica. Nos mi je natečen ujutro, predvečer bude normalan. Jedino mi smeta što mi još nisu ispali šavovi, ali ne usudim se sama trgati pa trpim.

Evo sutra je tri tjedna od operacije, ništa ne boli, povremeno začepljeno (zbog oteklina i konaca), osjetljivo na dodir i udarce. Kažu da će se mijenjati dok ne pređe dva mjeseca od operacije.
mayabela is offline  
Old 05.05.2008., 21:33   #93
Quote:
britanske.macke kaže: Pogledaj post
Ja se cudim koliko je ljudi zapravo islo na tu operaciju, tako da se vec pitam koji od noseva na ulici je original a koji opeririran ako vec nisu isli, svatko barem poznaje bar jednu osobu koja je isla
Blog jos nisam napravila ali sam odlucila da definitivno hocu, bez obzira na to sto su neke slike prilicno gadne i malo me sram, al nema veze
Sto se tice zadovoljstva, jesam zadovoljna, iako nisam pred ogledalom na prvi pogled pocela plakat od srece, grlit doktora i to sve kako znaju pokazivat u reality-showovima
Polako se privikavam na tu promjenu. Nekako mi se cini da sam malo prestara za takve promjene, ipak predugo gledam tu svoju facu da bi se sad u ovih par dana vec navikla na nesto novo. Malo me obeshrabrio i danasnji prvi dan na poslu, kad su me svi zacudjeno gledali i govorili da izgledam cudno
Ipak, faca mi je jos ukocena, pogotovo gornja usnica i misic iznad usnice pa se nadam da je u tome najveci problem i da ce me svi opet normalno gledat kad to splasne...
Ej a ti mayabela si znaci bila na istom mjestu (skoro) u isto vrijeme kad i ja
Ja sam bila u subotu, 19.4.
Da, dr. Ostojic je stvarno ok ali moram reci da je i ona njegova simpaticna medicinska sestrica stvarno super i draga, bas je bila ljubazna i bilo mi je nekako lakse kad mi je nesto rekla, malo se nasmijesila...
Super su mi bili onu zadnju minutu prije operacije kad je trebalo skinut majicu i leci na op. stol pa su mi se vidjele tetovaze na ledjima i ramenu, i na stopalu, pa su oboje poceli vikat WOW, kako super, pa vi ste prava frajerica, kako lude tetovaze, ovo ono, bas su mi digli moral, odmah sam se osjetila ko najhrabrija frajerica na svijetu hehe
Točno znam kak ti je, treba ti vremena da se navikneš na svoj novi izgled, i tebi i drugima, i moraš uzet u obzir da mora proć neko vrijeme dok ne splasne i dođe na svoje. Meni je trebalo puno vremena da se naviknem, i to što kažeš, nisam bila oduševljena kad sam se prvi put vidjela, bila sam si čudna, onak wtf, to nisam ja. Kako sam imala veliku grbu odnosno jako "visok" nos, nikako se nisam mogla naviknut na nizinu, izgledala sam si ko psić ako me razumiješ.
Možda da promijeniš frizuru ili, ja sam npr. uvijek nosila šiške, s ovim nosom mi apsolutno ne stoje, sad mičem kosu s lica.
Uvijek će biti onih kojima si bila ljepša s onim nosom, i u mom slučaju ima takvih. Moj suprug npr.
A oni koji kažu da si čudna, seru, ustvari su stravično ljubomorni!
__________________
Taštine su vam bezbrojne, rasvjetljuju ovo mjesto plamenom vaših neposluha.
grčka kiparica is offline  
Old 05.05.2008., 21:52   #94
uh, mayabela, znači šišaš me za 4 dana a čini mi se da ti nije ništa bolje nego meni (ukočena gornja usnica, blentava faca kad se nasmiješ, još uvijek šavovi...) a ja si cijelo vrijeme mislim - ma to će sve proći za 3-4 dana
hehe, ej daj javi kad popadaju konci i kad si počneš normalno micat gornjom usnom, tako da i ja znam da me to čeka za 4 dana

grčka kiparica,
točno to što si rekla - frizuru doduše ne znam kako bi promijenila, ali sad uopće ne znam kako se šminkati jer mi ni šminka na očima ni na usnama više nikako ne paše!!! svaki ruž za usne, tamni svijetli, sjajni, mat, svaki mi izgleda kao da mi još više naglašava tu napuhnutu usnicu, a na očima, što god stavim izgleda mi kao da još više naglašava podočnjake i natečenost. a bogme bez šminke izgledam kao da sam prije pola sata dobila batina mislim da moram pronaći nešto novo ili čekat da se priviknem...
ma meni svi moji kažu da sam ljepa i ovako i onako, a i znaju da ja više cijenim unutarnju ljepotu (znam da zvuči kao klišej ali stvarno tako mislim), nije mi ni bitna ta ljepota, jer sam samo htjela da mogu navečer zaspat bez navlačenja za nos i rastezanja face da bi mogla disat... i bez tog osjećaja zatezanja, kao da me netko konstatno vuče za nos hehehe
eto i toga sad nema, a pojavilo se čuđenje okoline, tj. buljenje i komentari kako sam im čudna... nije da sam htjela bit nekakva strašna ljepotica ali nisam baš ni htjela da mi komentiraju da sam čudna s tim facama... možda je ipak tako samo prvi dan, vidjet ću sutra
ma nisu ljubomorni jer su to reakcije uglavnom muških, i to malo starijih a i pokoja ženska, isto starija, i ne vjerujem da oni imaju nešto bit ljubomorni na mene. ma to su one generacije kojima ništa novo ne valja HEEHE sad sam shvatila
__________________
mijauu
britanske.macke is offline  
Old 05.05.2008., 22:26   #95
ja isto razmišljam o operaciji nosa ovo ljeto i sad tražim po forumima iskustva drugih ljudi.
čula sam i vidla da se najviše hvale dr.poje i ostojić.vidim da i vi imate s njima dobra iskustva....
pa me samo zanimalo gdje oni opereriraju imaju privatnu praksu il to rade u sklopu svojih bolnica(ako imate kakve brojeve telefona) i naravno kolika je cijena?
e da i dal naplačuju prvi pregled?
npr.dr.kinčl naplačuje.
i ako netko ima kakva iskustva sa dr.dobrovićem
danke
Rilly is offline  
Old 08.05.2008., 13:38   #96
http://www.ordinacija-ostojic.hr/ ostojic ti odgovara na mail i meni osobno je supernaplacuje pregled
dr.Kinčl ne naplacuje uvijek pregled koliko sam ja vidila al kazu da se nije iskazao extra u nosovima prvi pregled obicno naplate 200kn i privatnici operiraju u svojim ordinacijama!
toliko znam al nemam iskustva
Vrcka is offline  
Old 09.05.2008., 14:45   #97
hvala ti na meilu.
nije mi bed da se naplati prvi pregled neg da znam otprilike koliko para trebam ponjet.
Rilly is offline  
Old 23.05.2008., 21:08   #98
Quote:
mayabela kaže: Pogledaj post
Bila sam u utorak 16-og. Mišić pod usnicom mi je još uvijek ukočen i smiješna sam kad se smijem, vidi se da mi ne štima gornja usnica. Nos mi je natečen ujutro, predvečer bude normalan. Jedino mi smeta što mi još nisu ispali šavovi, ali ne usudim se sama trgati pa trpim.

Evo sutra je tri tjedna od operacije, ništa ne boli, povremeno začepljeno (zbog oteklina i konaca), osjetljivo na dodir i udarce. Kažu da će se mijenjati dok ne pređe dva mjeseca od operacije.
ej mayabela. meni upravo ispao i zadnji končić iz nosa. ovi ispod usnice su popadali odavno. danas mi je punih mjesec i par dana od operacije i tek sad popadoše zadnja dva končića iz nosnice fakat sam sretna, već sam se prepala da to nije neka izraslina a ne konac, jer tako mi je djelovalo na opip. u utorak idem na kontrolicu pa ću čut kaj doktor misli.
mišić između nosa i usne još uvijek nije ajnc A, ali je pristojan i kulturan još malo i valjda će se skroz sredit. i usnica me steže, ne mogu se nasmijat onako, širokogrudno, da mi svi zubi ispadnu, al također - očekujem i dalje napredak od par stupnjeva dnevno kao i dosad a kako si mi ti? jel tebi bolje nego meni ?
__________________
mijauu
britanske.macke is offline  
Old 25.05.2008., 00:31   #99
Ciao draga,

divim ti se, meni još nijedan nije ispao ! Zapravo, oni ispod usnice jesu odavno, mišić je još malo ukočen, baš kao što opisuješ, ali iz nosa je palo jako malo!

Budući da čistim štapićima za uši, samo dva končića sam pokupila, a oni veliki šavovi još uvijek stoje, pa se i ja pitam da nije sraslo unutra, haha!

Kaže mi prijateljica da je njoj tri mjeseca ispadalo pomalo, tako da se nadam da je sve normalno, a šavovi me još bole kad ih zakačim, tako da mislim da nije još sve zaraslo do kraja.

Imam još mrvicu otekline na mjestu gdje je bila grbica, lijepo se sređuje pa sam zasad jako zadovoljna, baš sam si lijepa

Ja ću na kontrolu negdje u šestom mj. pa javi šta kaže doktor! Pusa!
mayabela is offline  
Old 02.06.2008., 00:16   #100
nos i brada

ima li netko da je istovremeno operirao malu i uvučenu bradu (stavljanje implantata) i nos?
ena32 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.