Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2009., 20:28   #41
a zatucanih ljudi na forumuj



a sta faki tome da ti se netko popisa

mani je bas napaljujuce
__________________
zasto ljudi uvijek stavljaju neke potpise sa mudrim izrekama,kao nesto porucuju,oni su produhovljeni,citiraju poznate mudrace,to bi njih kao trebalo opisati kao osobu.pa moj potpis je da se volim dobro posrat,bas izasrat,ono izgustat se ko covik,pa vi sad mislite o meni sta ocete.
Mr.Nice-Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 20:28   #42
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
zelenogorac mislim da ti je uzaludan trud.ljudi su takvi i idu na prvu loptu,ne svidja im se to.iz svog iskustva ti mogu reći da me bivsa partnerica proglasila za ludjaka zbog toga kad sam joj spomenuo.kasnije se veselila tome i radili smo to.eto moras bit uporan al mislim da je forum krivo mjesto.
Iako se ljudi prave fini, ipak mislim da nije.

A koliko daleko ste išli u tome? Je li to ona radila tebi, ti njoj ili je bilo obostrano?

Quote:
Hellene kaže: Pogledaj post
Ne bih mu rekla da se pakira, ali ne bi mi se svidjelo da ne može shvatiti da me ne uzbuđuje to ni najmanje. Isto kao što ja prihvaćam da se neke stvari u seksu njemu ne sviđaju, tako očekujem i da on shvati da meni piss igrice nisu nimalo zanimljive niti napaljujuće. Može mi to predložiti i zbog samog prijedloga neću promijeniti mišljenje o njemu, ali tada ni on ne smije promijeniti mišljenje o meni kada ja taj njegov prijedlog odbijem.

Neću se početi derati niti ću početi skakati ako mi slučajno uleti u kupaonu dok mokrim, ali me ne privlači ideja da ja mokrim po njemu ili on po meni za vrijeme seksa. Nisam mišljenja da su ljudi koji to prakticiraju nastrani ili čudni, ali nije to za mene. Ako se dogodi da moj partner to hoće pod svaku cijenu i da oboje postanemo nesretni zbog toga, onda može pakirat' kofere jer preko nekih stvari ne želim ići, kao i svaka inteligentna osoba s malo samopoštovanja.
Ovo je već malo umjereniji odgovor. Zar ne bi pristala ni da te gleda?

Quote:
azriela9 kaže: Pogledaj post
Ja neuka ...ali zar stvarno? Je li to zbog spomenute radnje ili poze koju cura mora zauzeti???
Pa valjda jest. Šta ja znam. Ako je više muških u društvu dok negdje u blizini cura ili cure pišaju, uvijek će makar jedan neizostavo baciti neku foru povezanu sa seksom.

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ma šta bi bilo krivo mjesto..

Samo smo danas malo u offu, nedjelja je... polaaako.

(jedino što nisam siguran ima li za temu mjesta kraj nekoliko sličnih)



Meni to nije odbojno.. odbojnije mi je vaše riganje od toga..

Upražnjavao sam to... rijetko, svega nekoliko puta i to je to.. Svidjelo mi se..

Spada u egzibicije, ko voli nek izvoli... ne može se nekog natjerati na to, prema tome, ako se nađe dvoje ljudi koji to žele, samo naprijed.


Što mogu reći na temu? Pišam na nju.
Znam da je već bilo tema na tu temu. Ali kao što sam napisao mnogo je vode ispod savskog mosta otada proteklo. Osim toga mene ne zanima samo ima li tko sklonosti prema tome, već kako bi reagirao da ga partner to pita ili da sam shvati da mu partner ima takve sklonosti.

A ti si piškio po njoj ili ona po tebi?
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 20:31   #43
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Svako ima svoje sklonosti i odnos prema njima. No nije mi jasno zašto bi ti bilo neugodno da te dečko gleda dok pišaš? Pogotovo ako te to inače na smeta zbog srama ili sličnoga?
Osim toga kako znaš da se tvoj dečko makar malo ne uzbudi dok se ti onako usput, jelte, prazniš zbog punog mjehura? Puno muških to uzbuđuje (sada mislim na gledanje dok cura piša). Vjerojatno mnogo više nego što i pomišljaš.
Da ne govorim o tome koliko je muških žensku oralno zadovoljilo nakon što se ona popišala. Ako joj se pripišalo prije seksa, pa nije se valjda nakon toga odmah otišla tuširati. A obrisati toaletnim papirom stidnicu i vaginu nikada ne možeš posve. Zato me zanima gdje je ta granica.
Mislim, on ti to kaže nakon dugogodišnje veze u kojoj vam je super - prije ti se to nije usudio spomenuti - možda je negdje i čuo tvoju reakciju na to, ali eto sad se ipak odvažio i ti bi mu rekla: Ne dolazi u obzir. Ako se ne slažeš, pakuj stvari! Teško mi je povjerovati u to. Mislim što te košta da te gleda dok pišaš? Zanima me čemu takva odbojnost.
već sam rekla prije.
nije mi bed da me dečko vidi dok piškim,ali da znam da to radi isključivo zato jer ga to pali,ne bi se ugodno osjećala.
još bi to možda i nekako prežvakala,ali ne bi da me traži da piškim po njemu ili u njegova usta,a osobito ne obratno.
vjerujem da ima jako puno ljudi,i tu na forumu i u stvarnom životu koji skrivaju neke stvari koje ih pale ili pljuju po njima iz razloga jer ne žele da ih se osuđuje,da ih se naziva luđacima ili jednostavno žele biti prihvaćeni ,tj.ne žele da se njihovo mišljenje razlikje od mišljenja većine.
i sam kažeš da treba postaviti granice.
ne znam kako bi reagirala da mi dečko ovo predloži nakon dugogodišnje veze.
ne bi bila oduševljena u to sam sigurna.
možda bi njemu bile perverzne neke druge stvari koje ja volim.
ali da počne forsirati i tražiti od mene nešto što ne želim,onda to ne bi izišlo na dobro.
ovo za odbojnost ne znam kako da ti objasnim?
već sam prije rekla,nekome je odbojan analni sex,neke cure ne gutaju,i to je jednostavno njihov stav i odabir.
kao i to da nekoga pali kad se drugi popiški na njega.
zašto onda uvjeravati i forsirati nešto što druga strana ne želi?
po meni je bolje otvoreno reći ovakve stvari,i ostaviti mjesta za to da ti cura o svemu razmisli.
Quote:
Mr.Nice-Guy kaže: Pogledaj post
a zatucanih ljudi na forumuj
a sta faki tome da ti se netko popisa
mani je bas napaljujuce
znači ljudi koje ne žele isto kao i ti su odmah zatucani?
ne pali sve ljude isto.
da tebi cura npr. predloži da želi obaviti veliku nuždu na tebe ili bilo što drugo što smatraš izrazito odbojnim,jer ju to iznimno pali,da li bi i ti bio zatucan,pošto si joj to uskratio,a njoj je to baš super?
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.

Zadnje uređivanje Roly : 18.01.2009. at 20:37.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 20:36   #44
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Ovo je već malo umjereniji odgovor. Zar ne bi pristala ni da te gleda?
Kao što rekoh, da mi uleti u kupaonu dok piškim, ne bih riječ rekla niti bi mi bilo neugodno. Ali da to radi isključivo kako bi se mogao napaliti, ne znam čemu bi to sve vodilo.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 20:39   #45
Mene osobno to ne privlači, ali da znam da partnera privlači i da me zamoli da mu to napravim (ja po njemu), napravila bih to. Tu ne vidim neki problem- meni ni u džep ni iz džepa, on zadovoljan. A obratno (on po meni)... Ne znam, ako ga to baš toliko privlači, razmislila bih o tome, ali ako bih pristala, to bi moralo biti pod tušem. Ali u usta nema šanse. Za to ipak nemam želudac.
__________________
...and then she'd say, it's ok, I got lost on the way
but I'm a supergirl, and supergirls don't cry...
Ice Tea™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 20:46   #46
Roly kaže:

"Već sam rekla prije.
nije mi bed da me dečko vidi dok piškim,ali da znam da to radi isključivo zato jer ga to pali,ne bi se ugodno osjećala.
još bi to možda i nekako prežvakala,ali ne bi da me traži da piškim po njemu ili u njegova usta,a osobito ne obratno."

Zato to i pitam. Gdje je granica na koju bi pristali. A ne da se odmah počne zgražavati.


"Vjerujem da ima jako puno ljudi,i tu na forumu i u stvarnom životu koji skrivaju neke stvari koje ih pale ili pljuju po njima iz razloga jer ne žele da ih se osuđuje,da ih se naziva luđacima ili jednostavno žele biti prihvaćeni ,tj.ne žele da se njihovo mišljenje razlikje od mišljenja većine."

Koja svrha onda od Foruma?


"I sam kažeš da treba postaviti granice."

Ne, nisam to napisao! To ne znači da ne mislim da granice ne trebaju postojati. Ali sada ih nisam postavljao.


"Ne znam kako bi reagirala da mi dečko ovo predloži nakon dugogodišnje veze.
ne bi bila oduševljena u to sam sigurna.
možda bi njemu bile perverzne neke druge stvari koje ja volim.
ali da počne forsirati i tražiti od mene nešto što ne želim,onda to ne bi izišlo na dobro.
ovo za odbojnost ne znam kako da ti objasnim?
već sam prije rekla,nekome je odbojan analni sex,neke cure ne gutaju,i to je jednostavno njihov stav i odabir.
kao i to da nekoga pali kad se drugi popiški na njega.
zašto onda uvjeravati i forsirati nešto što druga strana ne želi?
po meni je bolje otvoreno reći ovakve stvari,i ostaviti mjesta za to da ti cura o svemu razmisli."

Pa je na govorim o nikakvom forsiranju. Nego o tome kako bi tko reagirao da mu se to u životu dogodi.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 20:47   #47
Ja nisam mogao ne napisati post na ovu temu, pa ako bi mi itko zamjerio, neka to ne učini :-)

Kao prvo svima koji se narugavaju zelenogorcu fakat niste u redu - čovjek ima sklonost koju je vjerojatno zatomljavao cijelog mladoga života, i sada pinga javnost ne bi li našao potvrdu ili okudu sklonosti radi kojih se našao u nezgodnoj dilemi. Ajde, koliko vas cura može reći da nikada nije diskretno posjetilo hitan prijam neke zdravstvene ustanove radi eksperimentiranja sa krastavcem, kukuruzom ili odvijačem? Koliko muških nikada nije oblačilo žensku odjeću pred ogledalom i pilo Wc sanitar? Koliko nas se zaista može pogledati u ogledalo i iskreno reći da nikada nije podmetnulo požar u nekoj javnoj zgradi? Postoji li itko tko nije obavio veliku nuždu u plastičnu vrećicu, te sadržaj bacio sa 12.kata na prolaznike?

Ljudi se nađu u različitim čudnim situacijama koje iz njih istjeraju stvari i postupke koje inače nikada ne bi smatrali normalnima - uzmimo primjera radi kanibalizam u uvjetima krajnje nužde u prijetnji od skapavanja od gladi.. Uvijek se može dogoditi situacija i na nevjerojatan način poklopiti uvjeti da neke inače neprihvatljive stvari postanu normalne i poželjne.

Stoga, osobno mi nije čak niti teško zamisliti situaciju u kojoj bi mi godilo da draga mokri po meni. Konkretno, radi se o situaciji u kojoj ona piša 24 godine star Jack Daniels koji je odležao solidno vremena u francuskom bariqueu. U tom slučaju, čak bih i bliže prijatelje pozvao na spektakl, te bih uživao u svakoj minuti grupnog urinarnog zanosa..
Banka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 20:56   #48
Quote:
Hellene kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh, da mi uleti u kupaonu dok piškim, ne bih riječ rekla niti bi mi bilo neugodno. Ali da to radi isključivo kako bi se mogao napaliti, ne znam čemu bi to sve vodilo.
Radi se o tome da on ne bi slučajno uletio u kupaonicu, nego bi primjerice gledao te dok pišaš u kadi ili slično. Dakle tada bi to bio neki dogovor. Ili, šta ja znam, možda bi te zatražio da se popišaš u čašu?

Quote:
Ice Tea™ kaže: Pogledaj post
Mene osobno to ne privlači, ali da znam da partnera privlači i da me zamoli da mu to napravim (ja po njemu), napravila bih to. Tu ne vidim neki problem- meni ni u džep ni iz džepa, on zadovoljan. A obratno (on po meni)... Ne znam, ako ga to baš toliko privlači, razmislila bih o tome, ali ako bih pristala, to bi moralo biti pod tušem. Ali u usta nema šanse. Za to ipak nemam želudac.
Ni ti njemu u usta?

Zadnje uređivanje Zelenogorac : 18.01.2009. at 21:03.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 20:58   #49
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Radi se o tome da on ne bi slučajno uletio u kupaonicu, nego bi primjerice gledao te dok pišaš u kadi ili slično. Dakle tada bi to bio neki dogovor. Ili da te zatraži da se popišaš u čašu?
Ne bi mi bilo ugodno u toj situaciji niti vjerujem da bih pristala na to. Nemam ništa protiv ljudi koji to radi niti se zgražavam nad time. Not my cup of tea.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:01   #50
Quote:
Banka kaže: Pogledaj post
Ja nisam mogao ne napisati post na ovu temu, pa ako bi mi itko zamjerio, neka to ne učini :-)

Kao prvo svima koji se narugavaju zelenogorcu fakat niste u redu - čovjek ima sklonost koju je vjerojatno zatomljavao cijelog mladoga života, i sada pinga javnost ne bi li našao potvrdu ili okudu sklonosti radi kojih se našao u nezgodnoj dilemi. Ajde, koliko vas cura može reći da nikada nije diskretno posjetilo hitan prijam neke zdravstvene ustanove radi eksperimentiranja sa krastavcem, kukuruzom ili odvijačem? Koliko muških nikada nije oblačilo žensku odjeću pred ogledalom i pilo Wc sanitar? Koliko nas se zaista može pogledati u ogledalo i iskreno reći da nikada nije podmetnulo požar u nekoj javnoj zgradi? Postoji li itko tko nije obavio veliku nuždu u plastičnu vrećicu, te sadržaj bacio sa 12.kata na prolaznike?

Ljudi se nađu u različitim čudnim situacijama koje iz njih istjeraju stvari i postupke koje inače nikada ne bi smatrali normalnima - uzmimo primjera radi kanibalizam u uvjetima krajnje nužde u prijetnji od skapavanja od gladi.. Uvijek se može dogoditi situacija i na nevjerojatan način poklopiti uvjeti da neke inače neprihvatljive stvari postanu normalne i poželjne.

Stoga, osobno mi nije čak niti teško zamisliti situaciju u kojoj bi mi godilo da draga mokri po meni. Konkretno, radi se o situaciji u kojoj ona piša 24 godine star Jack Daniels koji je odležao solidno vremena u francuskom bariqueu. U tom slučaju, čak bih i bliže prijatelje pozvao na spektakl, te bih uživao u svakoj minuti grupnog urinarnog zanosa..
Dragi moj dr. Freude!

Veoma duhovit post. Ali tko se mača lača...

Vidite, ja sam uvjeren da biste Vi prvi isprobali, da ste bili u mogućnosti, one pisoare u vašem Beču, koji su napravljeni kao da su razjapljena ženska usta. Ali pobunile su se neke udruge, pa su maknuti. Ali eto, vidite vi što što je to ljudska mašta. Šala. Ali u svakoj šali...
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:06   #51
ja bi htjela da probam nekad kako je to popisati se u necija usta..
Messalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:35   #52
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post

Znam da je već bilo tema na tu temu. Ali kao što sam napisao mnogo je vode ispod savskog mosta otada proteklo. Osim toga mene ne zanima samo ima li tko sklonosti prema tome, već kako bi reagirao da ga partner to pita ili da sam shvati da mu partner ima takve sklonosti.

A ti si piškio po njoj ili ona po tebi?
Pobogu, kako si direktan...


Good for you!!


Bilo je svega... ali svega..
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:46   #53
Quote:
Messalina kaže: Pogledaj post
ja bi htjela da probam nekad kako je to popisati se u necija usta..
Hm? Samo ti nekom ili i neko tebi?
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:47   #54
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pobogu, kako si direktan...


Good for you!!
Pa kaj to nije osnovna svrha ovoga podforuma? Da ljudi bez straha i srama postavljaju svoja pitanja vezana uz seks?
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:49   #55
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Pa kaj to nije osnovna svrha ovoga podforuma? Da ljudi bez straha i srama postavljaju svoja pitanja vezana uz seks?
Naravno da jest.. čestitam na tome (možda me nisi razumio..)

Ne bih ovdje išao ontopic u pojedinosti, jer se bojim da bi bilo preokretanja probavnih sustava i kolutanja očima... a ne želim sirote ljude unesrećivati..
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:52   #56
da me nešto posebno pali pomisao na to - ne

al me neizmjerno pali pomisao na njega u uživanju (njegove pokrete, mirise, izraz lica ) pa bih to napravila zato
sebična kučka, jebatga
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:52   #57
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Hm? Samo ti nekom ili i neko tebi?

samo ja nekom.. ako je partner bas zainteresovan, spremna sam probati da mi se pisa po tjelu, ali ne u usta. jedan me muskarac jednom svezao i stavio mi preko ociju, i ja sam mislila da se pisao po meni, i njie mi se bas svidjelo. ali poslje sam vidila da je to ustvari napunio bocu s toplom vodom, onu sportsku. bilo mi je cudno sto nije imalo nikakav miris ili ukus. ali bila je voda.

edit, nije mi se svidjelo jer me polijevao po ustima i licu. neznam kako bi mi bilo po tjelu
Messalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:55   #58
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
da me nešto posebno pali pomisao na to - ne

al me neizmjerno pali pomisao na njega u uživanju (njegove pokrete, mirise, izraz lica ) pa bih to napravila zato
sebična kučka, jebatga
Uh, da mi je naći jednu takvu kučkicu, koja se pali na moje uživanje..


Kako ta sebičnost zvuči- savršeno...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:03   #59
Quote:
Messalina kaže: Pogledaj post
samo ja nekom.. ako je partner bas zainteresovan, spremna sam probati da mi se pisa po tjelu, ali ne u usta.
A pomisao da ti njemu pišaš u usta pali te iz istih razloga kao i Atlantis. Ili više zbog dominacije?
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:07   #60
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
A pomisao da ti njemu pišaš u usta pali te iz istih razloga kao i Atlantis. Ili više zbog dominacije?

zbog dominacije. a probala bi da mi se partner pisa po tjelu isto zbog dominacije, ali u tom slucaju njegove.
Messalina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger