Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2011., 11:07   #1
Papiri od Audija A3

Molim nekoga da mi odgovori ako ima ikakvu ideju kolika bi bila cijena od papire za Audi A3?
Hvala unaprijed!

Oprostite, riječ je o Audiju A3, 1.8, 1998 godište, 92 kw, benzinac...

Zadnje uređivanje elza : 14.12.2011. at 11:49.
elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 11:17   #2
Quote:
elza kaže: Pogledaj post
Molim nekoga da mi odgovori ako ima ikakvu ideju kolika bi bila cijena od papire za Audi A3?
Hvala unaprijed!
Kakva su to smiješna pitanja??? Nisi uopće dao dovoljno podataka da bi ti to netko mogao reći...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 15:39   #3
Misliš porez na prijenos i promjenu registracije ili kaj?

Po katalogu iz 2010 vrijednost tak nečega je oko 25-30 000 kn znači sad je nešto manje uglavnom računaj oko 1000-1500 kn poreza na prijenos i još cca 400kn za promjenu tablica, knjižice vozila, prometne...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 16:03   #4
Quote:
elza kaže: Pogledaj post
Molim nekoga da mi odgovori ako ima ikakvu ideju kolika bi bila cijena od papire za Audi A3?
Hvala unaprijed!

Oprostite, riječ je o Audiju A3, 1.8, 1998 godište, 92 kw, benzinac...
ovakvo pitanje znači samo jedno ili imaš papire od rashodovanog za prodat ili kupuješ papire jer imaš stranca bez papira . u obodva slučaja svjesno radiš krivično djelo . mani se ćorava posla
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 16:06   #5
tema bez smisla, bez glave i repa.

sliči:https://www.forum.hr/showthread.php?t=692804

girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 16:22   #6
i meni zvuči kao "legalizovanje" nelegalno kupljenog ili nabavljenog vozila
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 16:30   #7
Što se čudite jebote oni nas deru di stignu ja podržavam svaki pokušaj da se zajebe ova država
prekucajte to kako triba i nepričaj okolo i uživaj
E30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 16:35   #8
Quote:
E30 kaže: Pogledaj post
Što se čudite jebote oni nas deru di stignu ja podržavam svaki pokušaj da se zajebe ova država
prekucajte to kako triba i nepričaj okolo i uživaj
a kada kupiš takav u neznanju i hladno ti ga oduzmu ?
pazi tebi ga oduzmu . i onda ćeš navijat za koga ? ko bu onda kriv ? opet država
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 17:16   #9
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
a kada kupiš takav u neznanju i hladno ti ga oduzmu ?
Pa ako to ide radit valjda ga ide radit za sebe i ako ga proda opet se može uvalit u govna toga je valjda svjestan. K tome auto je 98 godište ako ga i k kad ga bude prodava ima će 20 godina i neće vridit ništa
E30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:26   #10
ne, auto je legalno kupljen, do sada smo življeli u inozemstvo, a sada ćemo se preseliti u hrvatsku, pa trebaju papiri od nekog auto koji je regan u RH, legalno je na školjku auta u RH uvesti auto iz inozemstva...
elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:30   #11
Quote:
elza kaže: Pogledaj post
ne, auto je legalno kupljen, do sada smo življeli u inozemstvo, a sada ćemo se preseliti u hrvatsku, pa trebaju papiri od nekog auto koji je regan u RH, legalno je na školjku auta u RH uvesti auto iz inozemstva...
WTF Kak to mislis?
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 10:47   #12
pa pitali smo dakle na carini i naš auto možemo normalno uvesti, samo moramo platiti porez 23% i to je sve od tih davanja...

dakle uvest ćemo samo školjku (bez motora, getribe je to auto, to podrazumejva školjka) za koju se plaćaju davanja državi, i zatim ćemo na te papire koje kupimo za auto regati tu školjku/auto... to jest dosta komplicirano ali legalno...

uglavnom neki tip nam nudi papire za 500 eura, ali nam se to čini skupo...
pa ako ima netko tko zna koliko bi otprilike bila cijena papira neka napiše???
hvala
elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 11:12   #13
Ma daj zamotaj tu školjku u 5 kuna i ostavi kraj ceste možda je neko i uzme i kupi si novi autu tu u Hrvatsoj,kaj.
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 11:22   #14
ti uopce neispravan auto nemozes uvesti u RH ja neznam tko ti je to rekao..radiš krivično djelo
epox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 14:40   #15
Za one koji misle da je to nemoguće ili ilegalno neka malo prosurfaju pa se obrazuju:
jedan od linkova na kojem možete čitati o navedenom:
http://www.ak-bmw.com/forum/showthre...lnu-%C5%A1tetu
elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 14:54   #16
tema iz 2006.g
sve se svodi na možda,vjerovatno,trebaš imat debelu vezu,sve ovisi kakav je cariniku dan itd.
stvarno relevantna tema
epox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 15:08   #17
Mene uvijek kod ovakvih postova zadivi koliko neki ljudi imaju slobodnog vremena i koliko se ljudsko vrijeme malo cijeni...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 15:11   #18
Quote:
elza kaže: Pogledaj post
pa pitali smo dakle na carini i naš auto možemo normalno uvesti, samo moramo platiti porez 23% i to je sve od tih davanja...

dakle uvest ćemo samo školjku (bez motora, getribe je to auto, to podrazumejva školjka) za koju se plaćaju davanja državi, i zatim ćemo na te papire koje kupimo za auto regati tu školjku/auto... to jest dosta komplicirano ali legalno...

uglavnom neki tip nam nudi papire za 500 eura, ali nam se to čini skupo...
pa ako ima netko tko zna koliko bi otprilike bila cijena papira neka napiše???
hvala
ako ste regularno živjeli vani ( dakle boravak i radna ok ) tada auto kojem ste vlasnici bili vani u papirima naravno . možete bez problema uvest bet obzira na god .

a znaš kaj mi je naj jače . kako svi vani žive regularno i po pravilima a kaada krenu doma u lijepu našu još ne stignu ni do granice već petljavina .
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 15:32   #19
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
a znaš kaj mi je naj jače . kako svi vani žive regularno i po pravilima a kaada krenu doma u lijepu našu još ne stignu ni do granice već petljavina .
A jbg u svojoj kući moš radit što oš al u iznajmljenom stanu nema razbijanja, lupanja, deranja... tako i to
E30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 15:35   #20
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
a znaš kaj mi je naj jače . kako svi vani žive regularno i po pravilima a kaada krenu doma u lijepu našu još ne stignu ni do granice već petljavina .
Istina, susjedi stranci govore kad dođu tu kao da su na divljem zapadu.
U njemačkoj recimo im nije skupo platiti 30€ za kvadrat postavljene keramike npr. a tu traže fušere ispod svake cijene, i tko zna hoče ga platiti kao fušera jer...ovo je hrvatska, tako se tu može, ne uhvate tako lako
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.