Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2020., 11:17   #1
Microsoft Outlook

Quote:
Meet Outlook for Android, the app that helps millions of users connect all their email accounts, calendars and files in one convenient spot. Newly redesigned, Outlook for Android lets you do more from one powerful inbox.

See what matters most first with the Focused inbox that keeps the important messages on top. Switch between your emails and calendar to schedule your next meeting or share your availability with just a few taps. Or grab a document from your Files list and attach it to an email seamlessly.

With everything you need only a tap away, managing your busy days is now easier than ever.

Outlook for Android works with Microsoft Exchange, Microsoft 365, Outlook.com, Gmail and Yahoo Mail.
Play store


Pozdra,
imam problem sa Outlookom na Android mobitelu. Nakon skidanja updaea stalno mi prikazuje praznu mapu ulaznih poruka iako suredno skida sve poruke i prvi put prikazuje.

Ima li netko sličnih problema ?
__________________
Pozdrav,
Largoman

Zadnje uređivanje assassin : 14.06.2020. at 11:33. Reason: dodan opis i link
Largoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2021., 16:09   #2
Pozz,
Zna li netko kako u outlook staviti pravilo da sve poruke dolaze u ulaznu poštu,jer dosta njih mi dolazi u bezvrijednu e-poštu?

Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2021., 14:05   #3
Ja imam outlook na engleskom tako da ne znam sto je bezvrijedna posta

Ako su to opcije focused i other (bezvrijedna) onda imas u postavkama jednostavno iskljucis takvo razvrstavanje mailova.



fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2021., 22:27   #4
Quote:
fat_boy_slim kaže: Pogledaj post
Ja imam outlook na engleskom tako da ne znam sto je bezvrijedna posta

Ako su to opcije focused i other (bezvrijedna) onda imas u postavkama jednostavno iskljucis takvo razvrstavanje mailova.



Kod mene to ovako izgleda

Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2021., 09:02   #5
Sad kuzim, to je Junk email.
Nisam siguran moze li se negdje iskljuciti ta opcija jer taj folder je defaultni folder kojeg ima svaka mail app i tu stavlja mailove za koje procijeni da su spam odnosno junk.

Jedino sto mi pada na pamet je da taj mail koji tebi nije spam oznacis kao “not junk” pa ce onda svaki sljedeci mail od tog posiljatelja, sa te mail adrese, ici u ulaznu postu...barem bi tako trebalo biti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2023., 14:19   #6
Na S22+ imam aplikaciju Outlook koju koristim za primanje t-com mailova (POP3), a isto koristim i na PC-u.
Mobitel mi je javio da je memorija puna, a ima 256gb za pohranu.
Kad sam pregledao aplikacije, ispalo je da Outlook ima 162 GB podataka!
Na samoj aplikaciji mi se prikazuje jedva 50-ak mailova.

Piše da su podaci u unutarnjoj pohrani, i očito je da je to zagušilo telefon, ali gdje su ti podaci, ja ne mogu otkriti (da eventualno ostavim bitne, a pobrišem nepotrebne).

Ako izbrišem podatke, gubim li kojim slučajem i mailove na PCu? (jer su sync). Ne zvuči mi logično, ali ne želim riskirati.
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2023., 17:50   #7
Quote:
elf123 kaže: Pogledaj post
Na S22+ imam aplikaciju Outlook koju koristim za primanje t-com mailova (POP3), a isto koristim i na PC-u.
Mobitel mi je javio da je memorija puna, a ima 256gb za pohranu.
Kad sam pregledao aplikacije, ispalo je da Outlook ima 162 GB podataka!
Na samoj aplikaciji mi se prikazuje jedva 50-ak mailova.

Piše da su podaci u unutarnjoj pohrani, i očito je da je to zagušilo telefon, ali gdje su ti podaci, ja ne mogu otkriti (da eventualno ostavim bitne, a pobrišem nepotrebne).

Ako izbrišem podatke, gubim li kojim slučajem i mailove na PCu? (jer su sync). Ne zvuči mi logično, ali ne želim riskirati.

Moj vam je savjet da instalirate outlook lite aplikaciju isto sve al zauzima manje memorije


Sent from my iPhone using Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2023., 18:34   #8
Nemojte brisati, jer će vam sinkronizacijom ukloniti i poruke na PCu. Kompaktirajte.
https://support.microsoft.com/en-us/...a-abe96dc8c7ef

Ako na tako mali broj poruka imate 160+GB, znači da je nešto jako krenulo u krivo s Outlookom. Vjerojatno vam je folder za "Junk mail" (Otpad, Bezvrijedna pošta,...) prepun, makar je 160GB prevelika cifra čak i za takvo nešto..
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2023., 19:49   #9
Možeš pobrisati cache/data aplikacije u postavkama aplikacije - to ne bi trebalo utjecati na sinkronizaciju nego pobrisati podatke s mobitela.
Nisam probao i ne znam kakve postavke imaš u Outlooku pa ne dajem ruku u vatru, ali poprilično sam siguran da to nije brisanje kao da uđeš u aplikaciju i brišeš mailove.

Ako ništa, možeš prvo cache pa vidiš.

Ili backupirati mailove prije ovog gore brisanja.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2023., 23:02   #10
Imam predmemoriju, ali to je u megabajtima, a "podaci"su sad vec 164 GB.
Da bar znam gdje su ti podaci u memoriji telefona, pa da proberem sto mi je bitno.. ovako moram brisati sve odjednom.. Koje sranje.

Junk mail foldera uopce nema.

Ne vidim ni opciju za backup mailova.

Poslano sa mog SM-S906B koristeći Tapatalk
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2023., 09:32   #11
Pretpostavljam da pričamo o uobičajenom IMAP mailu - koriste ga danas klasični mail servisi tipa Gmail.
Mailovi su u cloudu i možeš im pristupiti s bilo kojeg uređaja - ne brišu se sa servera kad ti dođu na uređaj (kao POP).

U tom slučaju nemaš problema ako pobrišeš aplikaciju ili "podatke" kroz postavke aplikacija - tako ne brišeš pojedinačno mailove u samoj aplikaciji nego kopiju podataka koje je aplikacija nakotila na mobitel.
Kod POP bi mogao biti problem jer je to potencijalno jedino mjesto gdje su mailovi pa ako ih pobrišeš - nema ih više nigdje.

No, možeš još napraviti sljedeće da budeš 100% siguran da nećeš nešto izgubiti:
1. makneš račun s mobitela kroz Outlook aplikaciju - ikona u gornjem lijevom kutu aplikacije > ikona u donjem lijevom kutu > tvoj mail account pod Mail accounts > Delete account.
Sad si maknuo račun i sigurno se ništa ne sinkronizira pa možeš mirne duše sve brisati - tj. pobrisati "podatke" aplikacije što bi trebalo osloboditi mjesta.
2. instaliraš Outlook (ili neki drugi klijent, makar možeš i neki trial Outlook pošto ti vjerojatno neće ni trebati) na kompjuter, ulogiraš se sa svojim accountom i exportaš mailove. Kasnije importanje da su dostupni online (osim u tom klijentu) nisam siguran da se može napraviti, ali teoretski može... No, ionako imaš sve mailove na klijentu i možeš ih normalno čitati ili si ih ponovno poslati ako baš trebaš.

Po meni je opcija 1 već dovoljna, ali moraš sam procijeniti.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2023., 12:26   #12
POP3 je. Poludio sam, pobrisao sve podatke sa moba, koliko vidim sve je ostalo na kompu.
Ponovo postavio racun na mobu, sve radi. Sad cu vidjeti kojom brzinom puni podatke opet..

Hvala svima ljudi!

Poslano sa mog SM-S906B koristeći Tapatalk
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 21:16   #13
Outlook mi je počeo otvarati linkove u Bingu ili Edge-u, iako ih je do jučer uredno otvarao u Chrome koji je postavljen kao zadani preglednik. U outlooku imam izbor zadani preglednik i Edge, stavio sam zadani preglednik, također linkovi na drugim mjestima npr. u samsung mailu-u se otvaraju u chrome.

Može li se to promijeniti?
Wary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.