Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2005., 23:41   #21
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Nitko nije rekao da je HV bio "nepobjediv." Gdje si to procitao? No, u odnosu na srpske snage, "ratnike" i "delije," bolje bi bilo da sutis....


Jer ocito obraza nemas, niti stida poznajes.
Pa kontrast je u tvome postu. Nije bio nepobjediv, a neuporediv je u odnosu na srpske snage? Pa od koga ste onda izgubili kakvu bitku, Maora?
balkanac is offline  
Old 02.07.2005., 23:43   #22
Quote:
balkanac kaže:
Pa kontrast je u tvome postu. Nije bio nepobjediv, a neuporediv je u odnosu na srpske snage? Pa od koga ste onda izgubili kakvu bitku, Maora?
Pazi amo, Srbine...

HV je pobjednicka vojska. Slomljena je "RSK," - Sjeverozapadna Bosna na domak Banja Luke - oslobodjena.

Sto od toga ne razumijes? Jesi li malo lud u glavu? Lako vam je bilo dok su Hrvati i muslimani bili bez oruzja....

Kasnije, nakon naoruzanja, sve se vidilo.

Adio.

LjutiBronxBomber is offline  
Old 02.07.2005., 23:48   #23
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Pazi amo, Srbine...

HV je pobjednicka vojska. Slomljena je "RSK," - Sjeverozapadna Bosna na domak Banja Luke - oslobodjena.

Sto od toga ne razumijes? Jesi li malo lud u glavu? Lako vam je bilo dok su Hrvati i muslimani bili bez oruzja....

Kasnije, nakon naoruzanja, sve se vidilo.

Adio.

Svaka cast,
'Oslobodili' ste Drvar za oba Hrvata i jednog muslimana koji su zivjeli u njemu prije rata.
Inace... ova tema je i pocela nasom debatom i mojom tvrdnjom da kada su dosli ljudi iz zapadnih krajeva braniti RS da su pomjeranja bojisnice prestala. Iako, jos jednom kazem, ne vjerujem da bi to moglo biti dugorocno jer ste bili bolje naoruzani i bilo vas je 5 puta vise.
Ja samo tvrdim da u vojnim sposobnostima nije bila drasticna razlika. Oni koji su bili bolje naoruzani imali su prevagu. To smo bili mi prvih par godina, i vi u drugoj polovici.
balkanac is offline  
Old 03.07.2005., 00:17   #24
Quote:
balkanac kaže:
Ja samo tvrdim da u vojnim sposobnostima nije bila drasticna razlika. Oni koji su bili bolje naoruzani imali su prevagu. To smo bili mi prvih par godina, i vi u drugoj polovici.
Nije zar da pokušavaš porediti naoružanost i brojnost hrvatsko-bošnjačkih snaga 91-92 sa VRS i tzv. "SVK" .95'?

Mislim ono ako hoćeš da budeš objektivan kako se već pokušavaš predstaviti na forumu.
posmatrač is offline  
Old 03.07.2005., 00:21   #25
Quote:
posmatrač kaže:
Nije zar da pokušavaš porediti naoružanost i brojnost hrvatsko-bošnjačkih snaga 91-92 sa VRS i tzv. "SVK" .95'?

Mislim ono ako hoćeš da budeš objektivan kako se već pokušavaš predstaviti na forumu.
Nisam siguran da sam razumio pitanje? Mozes li ga reformulirati?
balkanac is offline  
Old 03.07.2005., 00:29   #26
Quote:
balkanac kaže:
Nisam siguran da sam razumio pitanje? Mozes li ga reformulirati?
Never mind ......






ionako nema svrhe ...
posmatrač is offline  
Old 03.07.2005., 00:37   #27
Kraj rata je ovako izgledao. Nama Srbima su stalno govorili da se povlacimo, iako nije bilo realnog razloga za to.
A na kraju, protiv VRS je ratovao HVO, HV, Armija BH, na hiljade Arapa i Sandzaklija, NATO nas bombardovao a Milosevic uveo sankcije prema RS, i trazio povlacenje.

A na Uni je dosta Hrvata poginulo.

E to je prava istina.
walkimalki is offline  
Old 03.07.2005., 00:53   #28
Akciju je planirao Basarac i normalno sve je zajebo ko i obično, nakon tog debakla naizad ga i smjenjuju.
koka36 is online now  
Old 03.07.2005., 01:00   #29
Quote:
walkimalki kaže:
E to je prava istina.
posmatrač is offline  
Old 03.07.2005., 01:04   #30
Quote:
koka36 kaže:
Akciju je planirao Basarac i normalno sve je zajebo ko i obično, nakon tog debakla naizad ga i smjenjuju.

Ontopic: zar nije datum malo prevelik u temi?
 
Old 03.07.2005., 01:04   #31
Quote:
posmatrač kaže:
To je istina. Tvoja je stvar hoces li u nju vjerovati ili ne, ali je to nimalo ne mijenja.
balkanac is offline  
Old 03.07.2005., 01:05   #32
Quote:
mwm kaže:

Ontopic: zar nije datum malo prevelik u temi?
Kako mislis prevelik?
balkanac is offline  
Old 03.07.2005., 01:06   #33
Quote:
posmatrač kaže:
Posmatrac, pajdo... to su ti tipicni Srbi.

Sve su imali, naoruzanja, tehniku, sve... Kurcili su se dok su Hrvati i muslimani bili bez oruzja....

A kad su se naoruzali, onda im CEO SVET kriv.

Najbolji su ratnici - protiv golorukih.
LjutiBronxBomber is offline  
Old 03.07.2005., 01:08   #34
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Posmatrac, pajdo... to su ti tipicni Srbi.

Sve su imali, naoruzanja, tehniku, sve... Kurcili su se dok su Hrvati i muslimani bili bez oruzja....

A kad su se naoruzali, onda im CEO SVET kriv.

Najbolji su ratnici - protiv golorukih.
Ni tebi nije tesko naci u postovima kako se hvalis uspjesima dok ste 5 puta brojniji i 5 puta bolje opremljeni plus NATO air support nizali uspjeh za uspjehom.
balkanac is offline  
Old 03.07.2005., 01:10   #35
Quote:
balkanac kaže:
Kako mislis prevelik?
Mislim da se to odvijalo ranije, ne na datum koji je naveden.

Zadnje uređivanje mwm : 03.07.2005. at 01:49.
 
Old 03.07.2005., 01:10   #36
Quote:
balkanac kaže:
Ni tebi nije tesko naci u postovima kako se hvalis uspjesima dok ste 5 puta brojniji i 5 puta bolje opremljeni plus NATO air support nizali uspjeh za uspjehom.
Slusaj, gade...

1991 i 1992, u naoruzanju i politickoj podrsci iz vana, nitko vam ravan bio nije. Pa ipak niste pokorili Hrvatsku.

Na kraju ste bjezali ko zvijeri - glavom bez obzira.

Sad ti je ceo svet kriv.

Neka je.

Popusili ste. I nikada vam vise pasti napamet nece da nesto slicno pokusate.

TO JE ISTINA - JEDINA.
LjutiBronxBomber is offline  
Old 03.07.2005., 01:14   #37
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Slusaj, gade...

1991 i 1992, u naoruzanju i politickoj podrsci iz vana, nitko vam ravan bio nije. Pa ipak niste pokorili Hrvatsku.

Na kraju ste bjezali ko zvijeri - glavom bez obzira.

Sad ti je ceo svet kriv.

Neka je.

Popusili ste. I nikada vam vise pasti napamet nece da nesto slicno pokusate.

TO JE ISTINA - JEDINA.
Dakle...
Na kraju nismo bjezali, dokazi su tu u samom topicu. Zadnja dva mjeseca ste osvojili ukupno dva (kvadratna) metra teritorije.
Nismo popusili, imamo svoju republiku(entitet) u Bosni i Hercegovini.
Tko vam je kriv da ga vi nemate.

Kakvo licemjerje! Dok niko ne spori da su elitne hrvatske brigade sa sve skupa glavnim stozerom HV ucestvovale u agresiji na RS, srbiji se prebacuje za formaciju od 50 ljudi.
balkanac is offline  
Old 03.07.2005., 01:14   #38
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Slusaj, gade...

1991 i 1992, u naoruzanju i politickoj podrsci iz vana, nitko vam ravan bio nije. Pa ipak niste pokorili Hrvatsku.

Na kraju ste bjezali ko zvijeri - glavom bez obzira.

Sad ti je ceo svet kriv.

Neka je.

Popusili ste. I nikada vam vise pasti napamet nece da nesto slicno pokusate.

TO JE ISTINA - JEDINA.
Samo Armija BH je imala 200 000 ljudi pod oruzjem. Procitaj podatke.
I nije bio cilj da se pokori Hrvatska. Niti je bio cilj da se zauzme cijela BiH. Cilj je bio podjela BiH.
walkimalki is offline  
Old 03.07.2005., 01:16   #39
Quote:
balkanac kaže:
Dakle...
Na kraju nismo bjezali, dokazi su tu u samom topicu. Zadnja dva mjeseca ste osvojili ukupno dva (kvadratna) metra teritorije.
Nismo popusili, imamo svoju republiku(entitet) u Bosni i Hercegovini.
Tko vam je kriv da ga vi nemate.

Kakvo licemjerje! Dok niko ne spori da su elitne hrvatske brigade sa sve skupa glavnim stozerom HV ucestvovale u agresiji na RS, srbiji se prebacuje za formaciju od 50 ljudi.
Smiješan si.
Zahvali Bogu što smo stali pred Banja Lukom.
 
Old 03.07.2005., 01:18   #40
Quote:
mwm kaže:
Smiješan si.
Zahvali Bogu što smo stali pred Banja Lukom.
Ne,
Zahvali Bogu sto ste donijeli odluku o povlacenju.
balkanac is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.