Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2012., 22:53   #1
Humor vs. misteriJoznost - što žene vole

Nisam siguran dali bi ovo pitanje postavio na ljubavnom odjelu ili ovdje.Zanima me sto zene vise privlaci kod muskarca?

S jedne strane imamo muskarca koji je izvrstan zabavljac,koji nasmijava ljude i uz kojega se svi osjecaju ugodno.To moze biti klaun a moze biti i neko tko je duhovit (ili oboje).Znaci glavni adut mu je komedija/zabava.

S druge strane imamo muskarca koji ima eventualno dubok glas i koji je totalno tajanstven.Pricas s njim i ozbiljan je ali je s druge strane zanimljiv upravo zato jer ne prica puno i upravo to izluduje zene.

Koji muskarac ce vas osvojit i zasto?
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 23:55   #2
Svaka žena je priča za sebe. Svaki od tih stereotipa muškaraca je priča za sebe. Pravila nema!!

Mene je dobio muškarac nedubokog glasa koji nije zabavljač u društvu. Ipak, meni je nevjerojatno duhovit i mogu se smijati cijeli život njegovim opaskama, a volim i to što me ponekad iznenadi koliko ga tek trebam upoznati (tajnovitost).

P.S. U srednjoj sam padala na tajanstvene tipove. Dubok glas je muževan i vjerojatno je kod mene bio na djelu neki praiskonski nagon koji mi je govorio da će me on zaštititi Zabavljači su frendovi, a duboki glasovi partneri - ako baš tražiš podatke za statistiku.
Rumkolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 00:10   #3
Ja sam ovaj drugi tip...dubok glas,tajanstven i ne pričam previše bar dok se bolje ne upoznam sa osobom..tada mogu biti i duhovit.
Izgled mi je dosta tajanstven(malo vučem na onog turčina Ezela).

Ali eto imam prijatelja koji je puno ružniji od mene,ali on je ovaj prvi tip....i imao je više žena od mene.
Mene žene često odmjeravaju, ali nažalost većina očekuje da ih ja osvojim svojim impresivnim govorničkim sposobnostima i humorom, što je mali problem.

I kao da im je neugodno u mojem društvu..posebno kad ih pogledam svojim dubokim pogledom. Puno su opuštenije u društvu ovog mog ružnijeg prijatelja.

Znači zaključak...nekim curama se svidjela moja tajanstvenost i "opasan" izgled...ali imam dojam da više žena voli humor
insomnia23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 02:01   #4
hmmm
mislim da ekstremi nikad nisu najbolji izbor.
na kraju će uvik falit malo jednog ili drugog.

međutim, meni je uvijek draže da u omjerima prevladava tajnovitost.
vjerojatno i zbog toga što bih i sebe prije svrstala u tu skupinu.
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 03:12   #5
Humor, definitivno. Zato jer se i ja volim zezati, glupirati, sprdati i sl. Volim kad je ležerna atmosfera općenito, a pogotovo u muškom društvu, kad se kužite, kad te nasmijava, kad se između vas osjeti energija i iskrice. To je seksi.

No, to ne znači da mora bit dežurni klaun, već da je čovjek jednostavno vesele naravi, nasmijan, pozitivno nastrojen, s vedrim pogledom na život. Takva je osoba općenito, a ne samo promatrano kroz prizmu romantičnih odnosa, svakako poželjno društvo.


Šta se tiče mističnog, moj odgovor je ne. Nikad me nisu privlačili ti neki tajanstveni loneri, koji malo pričaju, zatvoreni su, a kad nešto kažu, kažu to na čudan način, krnjom rečenicom, pa još moraš danima mozgati šta je pjesnik htio reći. Ne znam jel gora činjenica da je dotični takav po prirodi, ili možda da glumi tu misterioznost kako bi ispao što veći zavodnik. U svakom slučaju, a big no
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 03:16   #6
ako baš nije pajac, biram duhovitog
ovi tajanstveni su se često pokazali kao pozeri
ponekad ne pričaju puno jer nemaju što reći
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 04:15   #7
Jedno i drugo. Nisam baš fan glavnih zabavljača u društvu, ali ako nema smisla za humor, neće ići.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 07:21   #8
dakle, moram postat trbuhozborac...sigh...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 09:31   #9
ja sam recimo zabavljač, yappie klaun komičar s dubokim grlom,
žene padaju ko snoplje kadulje na čičak kad me čuju kako romorim iz kace s kiselim kupusom

uz to sam pjesnik, neugledan, ali ipak pjesnik
AlexandarMac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 09:32   #10
Quote:
Mr.Bean kaže: Pogledaj post
Nisam siguran dali bi ovo pitanje postavio na ljubavnom odjelu ili ovdje.Zanima me sto zene vise privlaci kod muskarca?

S jedne strane imamo muskarca koji je izvrstan zabavljac,koji nasmijava ljude i uz kojega se svi osjecaju ugodno.To moze biti klaun a moze biti i neko tko je duhovit (ili oboje).Znaci glavni adut mu je komedija/zabava.

S druge strane imamo muskarca koji ima eventualno dubok glas i koji je totalno tajanstven.Pricas s njim i ozbiljan je ali je s druge strane zanimljiv upravo zato jer ne prica puno i upravo to izluduje zene.

Koji muskarac ce vas osvojit i zasto?
Obje navedene kvalitete su odlične. Svatko ima svoj stil no i humor i tajanstvenost/misterioznost su definitivno pozitivne karakteristike. Dobro je kad se one međusobno nadopunjavaju. Onaj tko ne zna biti ozbiljan, kao što kažeš je klaun, i to već nikako nije dobro. Nije nikako dobro ni kad se netko ne zna nasmijati kad treba. Prema tome, balans između to dvoje bih rekao da je idealan miks.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 09:42   #11
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Obje navedene kvalitete su odlične. Svatko ima svoj stil no i humor i tajanstvenost/misterioznost su definitivno pozitivne karakteristike. Dobro je kad se one međusobno nadopunjavaju. Onaj tko ne zna biti ozbiljan, kao što kažeš je klaun, i to već nikako nije dobro. Nije nikako dobro ni kad se netko ne zna nasmijati kad treba. Prema tome, balans između to dvoje bih rekao da je idealan miks.
Uvijek sam se pitao što znači ta...tajnovitost?

jesu to oni koji šute ko mutave ribe i ne znaju sastaviti prosto proširenu rečenicu?

jedan moj drug je bio takav, zvali smo ga Martin Misteriya iako se zvao Adam

cure su ga u šali zvale Adam Mizeriya, žene znaju biti pravo okrutne prema onima koji se ne znaju branit, jezikom
AlexandarMac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 09:45   #12
Quote:
AlexandarMac kaže: Pogledaj post
Uvijek sam se pitao što znači ta...tajnovitost?

jesu to oni koji šute ko mutave ribe i ne znaju sastaviti prosto proširenu rečenicu?

jedan moj drug je bio takav, zvali smo ga Martin Misteriya iako se zvao Adam

cure su ga u šali zvale Adam Mizeriya, žene znaju biti pravo okrutne prema onima koji se ne znaju branit, jezikom
Najslikovitije recimo, da je to James Bond style. Taj tvoj je bio šutljiv zbog sramežljivosti/povučenosti/introvertnosti. James Bond je sve samo ne sramežljiv i povučen, ali ipak je misteriozan, jer ne otkriva previše sebe tako brzo (ili ne otkriva nikako).
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 10:42   #13
ako je tip duhovit, onda žene vole da je tajanstven.
ako je tajanstven, onda bi bilo bolje da je bar mrvicu duhovit.

eto tako
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 10:46   #14
Ja imam socijalnu fobiju i duhovit sam, a ne pričam viceve. Totalno me žene vole. :čaj:
Došao sam se samo hvalit.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 10:50   #15
Ja san duhovit i misteriJozan
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 12:10   #16
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Najslikovitije recimo, da je to James Bond style. Taj tvoj je bio šutljiv zbog sramežljivosti/povučenosti/introvertnosti. James Bond je sve samo ne sramežljiv i povučen, ali ipak je misteriozan, jer ne otkriva previše sebe tako brzo (ili ne otkriva nikako).
James Blond James Blond je lik iz literature kojeg su pretočili na filmsko ulje na platno, nema takvih u slobodnoj prirodi
kamili na tržištu misterioznih nekretnina lik iz moderne engleske mitologije
da nije dobivao redovitu plaću u funtama i sterlinzima direkt od Kraljice Majke preko svoje firme d.d. MI6, bio bi introventiran isto kao ja i kolega Apostrofis

ti ćeš meni reći kakav je Tajanstveni Adam bio igrač, znam čovjeka, misterija do jaja i 20 do Asa u Hercu i Bela
AlexandarMac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 12:51   #17
Quote:
AlexandarMac kaže: Pogledaj post
James Blond James Blond je lik iz literature kojeg su pretočili na filmsko ulje na platno, nema takvih u slobodnoj prirodi
Ma daj ne pričaj. To što ne postoji nitko tko ima identičnu životnu priču Jamesu Bondu, to ne znači da ne postoji takav tip muškarca. Recimo, Ante Gotovina je jedan od njih (po onome koliko sam ga ja doživio) i prvi koji mi pada na pamet a da ga obojica od nas "znaju".
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 12:53   #18
Žene vole Mister Jozu. Ima tajnu i izgleda ko Hercegovac.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 13:00   #19
Pod tajanstvnim muskarcem nisam mislio na nekog debila koji ne prica jer je sutljiv/sramezljiv/nema sto za reci nego neki tipovi koji eto "zrace" tako.Mislim da je tesko naci balans izmedu ta dva-ajmo ih tako nazvati-ekstrema.Mislim,ako si zabavljac onda si zabavljac,tesko je tu ugurat nekakvu tajanstvenost i obrnuto
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 13:06   #20
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Šta se tiče mističnog, moj odgovor je ne. Nikad me nisu privlačili ti neki tajanstveni loneri, koji malo pričaju, zatvoreni su, a kad nešto kažu, kažu to na čudan način, krnjom rečenicom, pa još moraš danima mozgati šta je pjesnik htio reći. Ne znam jel gora činjenica da je dotični takav po prirodi, ili možda da glumi tu misterioznost kako bi ispao što veći zavodnik. U svakom slučaju, a big no
Možda se ti ne trudiš da shvatiš takvu osobu-ili prirodno ne shvaćaš. Govorim za ljude iz te prirodne ladice. Ljudi koji su po prirodi introvertni/povučeni pa im se pripisuje neka misterioznost-šta li već. Ali ne krivim te niti te napda. To je bolest u našem mentalitetu da sudimo osobi prije nego li je upoznmo.

O tim Casanova seratorima koji se obraćaju kroz metaforu, poeziju, i dubok pogled sa cerekom u očima neću ništa govorit.

Znam brdo ljudi koji pričaju ko navijeni, pričaju da bi pričali a ne da bi nešto rekli-i da prostiš, kurca ih ne shvaćam, čak ni oni sami sebe. Kad shvatim, bude mi žao.

Ja sam jako introvertan, više mislim nego pričam. Nekad više volim slušat i promatrat nego li pričat.
Pola ljudi me smatra nekim misterioznim, pola glupim i tupavim.-ne zamaram se sa tim.
Ali kad pričam,kažem šta mislim. Treba malo vremena da upoznam osobu, i da osoba upozna mene pa se oslobodim.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger