Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2003., 15:49   #1
Vision

Draskoviceva.

Bili?

Impresije?

Slusam...

__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 17:09   #2
Nope.
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 12:57   #3
jel to galerija ili frizerski salon ili oboje.

ozbiljno pitanje..
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 15:06   #4
Hani, they do the Works.

__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 16:27   #5
jebenti ćo, ja ovo niš ne razumen! jel to kakova interna štorija ili ča je to jebemu prajca sakramentskega!
moose is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 16:51   #6
To bi sluzbeno bio kulturno stvaralacki prostor, nalazi se u draskovicevoj...jedan veliki stan, super uredjen, stvari se desavaju...mozes doc, bit, pusit...pit kafu, plesat....zakon

Razumis sad?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 20:52   #7
Quote:
darin kaže:
To bi sluzbeno bio kulturno stvaralacki prostor, nalazi se u draskovicevoj...jedan veliki stan, super uredjen, stvari se desavaju...mozes doc, bit, pusit...pit kafu, plesat....zakon

Razumis sad?
Ocemo ic skupa tam?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 21:17   #8
Quote:
darin kaže:


Razumis sad?
žimku! to je nešto kao kladionica, mjesto okupljanja, razmjenjivanja ideja, prijateljskog čavrljanja. jel organiziraju i tamo kakve nagradne igre?
moose is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 22:39   #9
kakva kladionica?
jel ti to pokusavas biti saljiv?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 22:42   #10
ne želim griješit dušu, kako bi moja mati rekla, no čula sam da je otvaranje bilo pravo izdrkavanje
(i, kao, (p)ostalo je "pozersko" mjesto)
ne znam je'l je riječ o istom mjestu... je'l bio tko tad?
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 22:49   #11
da, to sam i ja cula da je krenulo turbo snobish, tipa Leonarda Boban je imala neka svoja prenemaganja u tom prostoru i tako, ali sada jedva krpaju pare za projekte...i nije to nimalo IN. jer, cim ljudi otkriju neko mjesto, to vrlo brzo postane neugodan prostor za bivati...ovo je skroz suprotno, svega malo ljudi dolazi tamo (koliko sam shvatila) a i oni koje sam ja vidjela jako su dragi...nastranu to sto ih znam...

Dapace, skroz pozitivan plejs.
Si bila?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 22:53   #12
nisam, samo mi je frendica pričala kojoj je bilo - oh! - tako "mondiš" otvaranje, "ko u londonu"...
čak ni ne znam di je to točno u draškovićevoj
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 23:33   #13
Ma gle, to je sad skroz drugi film.
Lako moguce da je otvorenje bilo takvo...pa oni su tak nekak i krenuli, sa tom spikom.

Ovak je bolje.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 00:08   #14
ma vjerujem ja tebi
samo mi reci di je to točno
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 11:16   #15
Draškovićeva 54.
Mislim.
Na ljevoj strani, ako ides prema glavnom...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 09:20   #16
thnx
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 14:45   #17
ispravak netocnog navoda:
53. bas sam danas gledala...

Da, cini mi se da ce se preseliti kroz kojih par mjeseci na drugu lokaciju, pa ako netko ima interesa i volje (a svakako bi trebao) neka posjeti ovo jedinstveno mjesto...(zvucim ko da sam ovo prepisala iz vodica Grada Zagreba...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 23:01   #18
Bila ja prije par mjeseci. Onaj niski stol mi je super
Kako sam bila umorna ko pas, izvalila sam se na one jastuke i skoro zaspala

Baš mi je bilo ugodno tamo, izložba fotki na zidu, ugodna lagana muzika, fini čaj, stripovi

Kaj je sad s tim, jesu još tamo ili je preseljeno? Nadam se da nije, ovo je baš bilo ugodno mjesto, imala sam feeling da sam došla kod nekog doma na kavu/čaj
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 13:53   #19
bas sam sinoc razmisljala o tome kako bih voljela ponovno otvoriti topic o Visionu, jer dugo nisam bila tamo i nedostaje mi...koliko znam nije se jos preselio....mmm...moram sto prije.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 18:57   #20
bila nedavno prvi put. jako mi se svidjelo: ljudi, atmosfera,...
best friend mi uskoro ima opet ciklus predavanja tamo, zao mi je sto nisam bila kad je imao o schaubergeru...kazu ljudi da je bilo odlicno iako slabo posjeceno.
nego, cula da sam da uskoro imaju photo radionicu tamo i da manje vise tko god se uclani (clanarina je 100kn godisnje) moze u biti organizirati sa njima nekakav projekt, radionicu, predavanje...i cula sam da je svakog ponedjeljka radionica izrade nakita od 14-15h pa do 22-23...for free. navodno, par koji je bio i idejni i financijski tvorac udruge vision ustvari se primarno bavi izradom i prodajom nakita. otuda valjda na vratima ono "trazimo akvizitere za prodaju nakita"...
(penny sorry na nejavljanju. popravit cemo to)
__________________
Neka sva bića budu sretna,
bez neprijateljstva, bez straha i u miru.
vitaka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.