Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2005., 16:07   #1
The best fans

ajde da čujem po vama koji klub u svijetu ima najbolje navijače?!

u smislu da uvijek napune stadion, bodre klub i u poteškoćama, uvijek dobre koreografije i tako...

ja se uvijek načudim kadvidim navijače Schalkea 04

cijeli stadion je u plavom, pjevaju non stop i Auf schalke Arena je uvijek pun
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Old 04.04.2005., 16:08   #2
of kors možete postati i o najgorim navijačima...

tu bi je stavio na prvo mjesto Juventusove navijače!!!
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Old 04.04.2005., 16:18   #3
teško je reć tko ima najbolje ali jedni od najboljih:

Borussia Dortmund
__________________
Vuče, pogriješio si jedno slovo - trebao si da me pojedeš! Trudna Crvenkapica
------------------------------------------------------------------------------------------------
Clasher is offline  
Old 04.04.2005., 17:21   #4
Celtic Bhoys.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 04.04.2005., 17:29   #5
Najbolji navijači (gledano generalno, bez podjele na podgrupe): Viola (Fiorentina) - ima ih još, al oni mi prvi padaju na pamet

Viola 1

Viola 2

Odmah uz bok: Magic Fans (St. Etienne)

Magic Fans

Najgori "navijači": Bande Basel (ovo vrijedi za poznatije grupe jer ima mali milijun kvazi-navijačkih skupina)

--

Inače, kategorije punog stadiona koju si naveo nije nikakav pokazatelj...
Jer, kakve veze ima kvaliteta neke navijačke skupine sa punim stadionom? To je potpuno nevezano.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 04.04.2005., 17:32   #6
Quote:
Baklja kaže:

Inače, kategorije punog stadiona koju si naveo nije nikakav pokazatelj...
Jer, kakve veze ima kvaliteta neke navijačke skupine sa punim stadionom? To je potpuno nevezano.
Imaš pravo

npr. englezi (svaku utakmicu pun stadion a navijaju za qratz
__________________
Vuče, pogriješio si jedno slovo - trebao si da me pojedeš! Trudna Crvenkapica
------------------------------------------------------------------------------------------------
Clasher is offline  
Old 04.04.2005., 20:00   #7
Borussia D. ima najvjernije navijače, dok ne znam koji je k***c navijacima Juventusa u Torinu, pa koliko bi ih dolazilo da ne igraju dobro?? Juve bi morao odselit na jug (Napoli)!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Old 04.04.2005., 20:45   #8
Najbolji Celtic Bhoysi, pa bi se složil sa Bakljom za Viole...

Najgorih ima dosta... Al Juventusovi su mi trenutno broj 1...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 04.04.2005., 20:50   #9
Quote:
Sinnovac kaže:

Najgorih ima dosta... Al Juventusovi su mi trenutno broj 1...
Cekamo enza i kompaniju da cujemo njihovo misljenje na ovo.
rossonero is offline  
Old 04.04.2005., 20:51   #10
Dinamo Zagreb ima najvjernije navijače, u Europi Lazio, Celtic, Napoli, Marseil. Najgora je uvjerlljivo Torcida, kad Hajduk igra loše nema ih nigdje, dok su prvi tu i tamo netko i dođe na stadion!!
 
Old 04.04.2005., 20:52   #11
Quote:
rossonero kaže:
Cekamo enza i kompaniju da cujemo njihovo misljenje na ovo.
Ma za takav klub jednostavno nisu na razini... I malo ih je...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 04.04.2005., 21:47   #12
Quote:
Baklja kaže:


Inače, kategorije punog stadiona koju si naveo nije nikakav pokazatelj...
Jer, kakve veze ima kvaliteta neke navijačke skupine sa punim stadionom? To je potpuno nevezano.
sam ja spomenuo negdje riječ "kvaliteta"???
nebih rekao...

rekao sam da su dobri oni navijači koji pune stadion i kad ekipa gubi (Borussia Dortmund ili Napoli)

i ovaj ispod je rekao da nema veze kad je stadion pun... ma kako nema veze??
pa kad vidiš da se skoro cijeli stadion obuče u iste boje njihove najdraže ekipe trnci ti prolaze!!

Englezi niti nemogu ući u ovu kategoriju zato što nemaju ultrase... njima na tekme dolaze obitelji, penzići i tak...
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Old 04.04.2005., 22:45   #13
Quote:
marat kaže:


Englezi niti nemogu ući u ovu kategoriju zato što nemaju ultrase... njima na tekme dolaze obitelji, penzići i tak...
e i ovak neko onda otvori topik o navijačima jebo me pas katastrofa...
forumash is offline  
Old 04.04.2005., 22:51   #14
ima ih previse,al jedno 10-20 njih bi se moglo smatrat najboljima
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Old 04.04.2005., 23:03   #15
Quote:
marat kaže:
of kors možete postati i o najgorim navijačima...

tu bi je stavio na prvo mjesto Juventusove navijače!!!
Juventusovi su jedni od najgorih u Europi, u LP im često nije puno, nečuje se navijanje, za tako velik klub sramota je imat tako loše navijače!
bumbar is offline  
Old 04.04.2005., 23:16   #16
Jeste citali nedugo, u Nogometu, ono o posjecenosti utakmica.
Kad je ona top lista bila??
Dobro ajd ne govori bas sve o navijacima, ali da dosta. BD prva na listi. Preko 70 000 ljudi u prosjeku.
rossonero is offline  
Old 04.04.2005., 23:19   #17
Quote:
rossonero kaže:
Jeste citali nedugo, u Nogometu, ono o posjecenosti utakmica.
Kad je ona top lista bila??
Dobro ajd ne govori bas sve o navijacima, ali da dosta. BD prva na listi. Preko 70 000 ljudi u prosjeku.
Borussia ima jako vjerne navijače, karte su im rasprodane za cijelu godinu i uvijek je dobro navijanje!
bumbar is offline  
Old 04.04.2005., 23:21   #18
Quote:
marat kaže:
sam ja spomenuo negdje riječ "kvaliteta"???
nebih rekao...

rekao sam da su dobri oni navijači koji pune stadion i kad ekipa gubi (Borussia Dortmund ili Napoli)

i ovaj ispod je rekao da nema veze kad je stadion pun... ma kako nema veze??
pa kad vidiš da se skoro cijeli stadion obuče u iste boje njihove najdraže ekipe trnci ti prolaze!!

Englezi niti nemogu ući u ovu kategoriju zato što nemaju ultrase... njima na tekme dolaze obitelji, penzići i tak...
Onda si trebao reći da se topic odnosi na najbolju PUBLIKU. Jer nijedan klub nema toliko navijača da mogu popuniti stadion. Kad se govori o navijačima govori se o navijačkoj tribini.
Ili želiš reći da su svih 60.000 na AufSchalke Areni ultrasi? Skačeš sam sebi u usta.
A za Engleze bolje da ne komentiram.. KFS..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 04.04.2005., 23:47   #19
Najgore navijače ima FK Rad (beogradski klub). Navijači idu na gostovanja samo da bi se popičkali s domaćim navijačima. primer je prošlosezonska utakmica protiv Novog Pazara (u istoimenom gradu), gde je bilo svega (najbolje su prošli oni samo da par masnica)
pera_detlic is offline  
Old 05.04.2005., 00:07   #20
Ovdje ocito pojedinci engleski nogomet prate tek zadnjih par godina, pa lupe i takve izjave da tamo na tekme idu uglavnom penzioneri i slicno.

Slusate li vi engleze kad navijaju??? znate li da su "srce i dlanovi" u navijacki zargon uveli navijaci iz Engleske i tako stvorili citav jedan stil navijanja koji danas kopiraju upravo BBB kod nas. Jeste li ikada culi za rat koji je protiv navijaca u Engleskoj povela Margareth Tacher, znate li kakvo osiguranje imaju stadioni u Engleskoj, znate li da u Engleskoj u krugu par kilometara oko stadiona policija na svakom cosku ima postavljene kamere i svakog iole sumnjivog navijaca privode prije nego se i priblizi stadionu. Nije u Engleskoj lako danas biti navijac, ogranicen si maximalno.

Nemojte ljudi, Englezi su zbog "nestasluka" svojih navijaca imali petogodisnju zabranu ucestovanja u bilo kojem euro takmicenju. Navijaci Liverpoola su prije petnaest-dvadeset godina slovili kao najludji navijaci u Europi. Englezi su institucija, ne navijaci. Mrzili ih mi ili ne.
Vanjushka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.