Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2014., 18:37   #1
Zadar, hitno! 3 mačića trebaju spas sa ulice

ma li koga iz Zadra da može pomoći?
Upravo sam se vratila iz Privlake, tamo je netko na parkiralištu ostavio 3 mačića, 2 su bijelo narančasta i 1 je bijelo crni.
Ostavljeni su na parkiralištu kod kampa. Najprije sam pomislila da su iz susjedne kuće pa sam vlasnicima koje sam vidjela u dvorištu rekla da im trebaju namazati oči. Tada su mi rekli da mačići nisu njihovi, netko ih je danas tu ostavio a njih nije briga za mačiće i ne misle brinuti o njima, neka si ih uzmem.
Nisam ih uzela, ovdje sam na GO i sutra idem kući. Imam već jednu odraslu mačku na privremenom smještaju koja je trebala završiti na ulici nakon sterilizacije.Budući da je skroz pitoma, uzela sam je dok se ne udomi. Imam i 4 mačića o kojima brinem, nemam novaca niti za njih i ne mogu brinuti o još 3.

Ima li netko iz Privlake ili Zadra da može pomoći i malce smjestiti na privremeni?

Najgore je što malci jedva vide, oči su im sljepljene i hitno im treba tobrex.
Ove ljude u čijoj su blizini nije briga za njih, niti im namjeravaju pomoći a da ne pričam da je na samo desetak metara glavna cesta po kojoj auti non stop prolaze.
Slike nemam jer ih nisam imala čime uslikati.
Moj kontakt je 099 2678317
Feja 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 18:54   #2
Bože koliko ih je pa to više nije normalno.....vidjela sam i leglo ruskih plavih...nitko se ni za njih ne javlja......užas
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 10:50   #3
Tema se može zatvoriti.

Jučer ujutro mačiće više nisam vidjela iako sam ponijela konzervu, suhu hranu i vodu da im ostavim. Ponijela sam i prokuhanu vodu i kupila tobrex da im sredim oči.
Nisam ih vidjela niti poslijepodne, ne znam da li su se negdje zavukli ili ih je netko "riješio".
Vratila sam se kući i ja im više nikako ne mogu pomoći.
Nitko se nije javio za pomoć, poslala sam poruku i zadarskom azilu, ali oni nemaju volontera u Privlaci a sva mjesta u Zadru su im krcata. Objavili su na svome zidu ali se nitko nije javio.
Feja 1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.