Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2013., 15:15   #21
Quote:
sajrabeni kaže: Pogledaj post
svog psa imam vec 4 godine,i redovno ga vodim veterinaru,labrador je.no prije dva dana je otisao vjerovatno se trebao pariti musko je,i nije ga bilo 3 dana jutros je dosao i ne zeli hodati ni trcati ,ali jede i pije,i imam veliki problem kada mu bilo ko pridje on se nenormalno trese,ne znam sta da radim mislim da se ne boji nicega jednostavno se trese i polako hoda..pomoziteee!!!
Možda ga je udario auto. Idi odmah na rendgen.
Prošli smo slično. Nismo vidjeli da ga je udario, pas se ponašao identično kao što opisuješ. Odmah smo otišli kod veta, slikao ga je i rekao da je sve ok, ništa nije bilo polomljeno, ali je pas doživio udarac i to najvjerojatnije od automobila.
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 00:00   #22
Evo, da podjelim svoje iskustvo kad mi se pas odjedamput počeo tresti.
Otišli smo odmah veterinaru i čovjek je rekao da može biti puno stvari i da treba postepeno otkrivati jer ne ide sve preko noći.
Njemu (mom psu) su se tresle zadnje noge, više zadnji dio tijela.
Mogao je normalno jesti, hodati, igrati se, reagirati ali kad bi se namještao ili htjeo mirno sjediti, počeo bi se tresti.
Nije imao temperaturu, nije bio zaražen/prehlađen.
Na kraju se ustanovilo da zbog upaljenih analki ga je bolila guza pa kad bi se pokušao namještati ili sjesti, onda bih ga bolilo.
Sva sreća, otkrili smo uzrok odmah pri prvom pregledu.
Nakon čišćenja, simptom se više nije ponovio.
neka mala Tina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.