Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2008., 12:51   #201
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Da,znaci ima vas jos kojima smeta.Pih...vidjecu za koji dan ako nastavi ovako,vracam se gelu za umivanje.
Nikada nemam tako čist osjećaj na licu kao kad se umijem gelom. Kupila sam Avene gel za umivanje bez sapuna jučer, rano mi je za konkretne recenzije, ali za prva dva umivanja: lijepo se pjeni, nema zatezanja kože poslije, lijep miris, osjećaj svježine, vrlo malo ga treba istisnuti (kao zrno graška pa i manje).
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 14:32   #202
Ja imam onaj rozi od A-derme koji je za osjetljivu kozu i odlican je.Niko mi tako ne ocisti lice kao taj gel.Cak i kad kotonom predjem preko,nema nista.Dobar je isto novi od neutrogene deep clean.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 20:57   #203
Cure,od kako koristim avene otopinu ja ne znam vise sta se desava s mojim licem.Sve je vise crvenila i pristeva,suhoce lica. Jos ne mogu da vjerujem da je od toga pa ju jos uvjek koristim ujutro i navecer.Da li da prestanem ili da idem dok ju ne potrosim?Nisam pametna nikako.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:09   #204
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Cure,od kako koristim avene otopinu ja ne znam vise sta se desava s mojim licem.Sve je vise crvenila i pristeva,suhoce lica. Jos ne mogu da vjerujem da je od toga pa ju jos uvjek koristim ujutro i navecer.Da li da prestanem ili da idem dok ju ne potrosim?Nisam pametna nikako.
Prestani svkako,ako vidis da ti se lice smiruje,onda je od miceralne,a ako ne onda nesto drugo od preparata koje koristis iritira ti kozu,u krajnjem slucaju posjeti dermatologa.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 09:40   #205
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Cure,od kako koristim avene otopinu ja ne znam vise sta se desava s mojim licem.Sve je vise crvenila i pristeva,suhoce lica. Jos ne mogu da vjerujem da je od toga pa ju jos uvjek koristim ujutro i navecer.Da li da prestanem ili da idem dok ju ne potrosim?Nisam pametna nikako.
Meni se to dogodilo od biodermine sensibio. Ako s njom skidaš šminku, možda ti ne očisti lice dovoljno i ostane ti "prljavo"; to je kod mene bio slučaj. Vratila sam se čišćenju mlijekom i gelom za umivanje,a micelarnu ću si kupiti za kraj umjesto tonika!

Eto, ne mora biti da ti ne odgovara (a može biti!), možda jednostavno ne vrši svoju funkciju čišćenja na svakoj koži jednako. Meni nije...
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 01:20   #206
ja kupila Biodermu Sesibio za osjetljivu kožu iako imam T-zonu al ostatak lica mi je jako suh...250 ml 92 kn..negdje na početku sam pročitala da 500 ml košta 99 kn

počela čistit sa njom..pa ćemo vidjet rezultate...

piše ne ipiratm znači počistim lice dok blaznica nije čista i to je to?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 10:45   #207
Mene isto zanima ako bi mi netko mogao reći koju da uzmem? Imam još par aktivnih akni,ali više crvenih piknjica po licu i svrbi me lice pa zbog toga pijem claritine (onda mi se malo i piknjice povuku).
Inače očitim lice sa garnierovom kremom (zelenom) i nakon toga umijem sa gelom od a-dreme na bazi cinka.Ako kupim micelarnu moram li se odreći gela?
kraljica ludosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 14:24   #208
ja sam koristila vichy i avene micelarnu, moram reci da mi je vichy nekako bolja!
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 22:25   #209
meni je micelarna zeznula i lice i dekolte.. probala sam u više navrata i sigurna sam da je od nje..

odustala sam brzo
atari is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 23:08   #210
Quote:
atari kaže: Pogledaj post
meni je micelarna zeznula i lice i dekolte.. probala sam u više navrata i sigurna sam da je od nje..

odustala sam brzo
A čiju si micelarnu koristila?
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 23:26   #211
Nakon sto mi se lice bilo procistilo,vratila sam se ponovo na zadnji korak ciscenja lica sa avenovom i sad mi je opet katastrofa. Sad bar znam od cega i necu je vise ni koristiti.Ne vjerujem da cu i jednu vise probati.Dok mi ona u spreju super odgovara.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 23:29   #212
Quote:
BlackCandy kaže: Pogledaj post
ja sam koristila vichy i avene micelarnu, moram reci da mi je vichy nekako bolja!

I meni. Inače vichy preparativa je za moju kožu katastrofalno loša, al micelarna je bolja od drugih. I jeftinija.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 23:30   #213
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
.Ne vjerujem da cu i jednu vise probati.Dok mi ona u spreju super odgovara.

Micelarna u spreju ma neće biti
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 23:32   #214
Termalna u spreju.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 00:42   #215
Quote:
BlackCandy kaže: Pogledaj post
ja sam koristila vichy i avene micelarnu, moram reci da mi je vichy nekako bolja!
Vichy ima ružine vodice u sastavu...čini mi se da joj je bolji sastav nego drugim micelarnima.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 11:41   #216
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
A čiju si micelarnu koristila?
bila je bioderma sebium.
ali nije do micelarne, nego do moje razmažene kože dala sam ju sestri i njoj je super...
atari is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:12   #217

Vichy – purete thermale – lotion micellaire demaquillante

Ovo koristim za čišćenje šminke s očiju i lica već više od godinu dana i jako sam zadovoljna.
Definitivno najučinkovitije sredstvo za čišćenje, jako temeljito, a nije mi nimalo agresivno. Ipak, moram priznati da, iako piše da se ne ispire, ja uvijek isperem (možda mi zato nije agresivno ). Nekako volim da mi koža bude potpuno slobodna kada idem spavati. Eventualno, ako je malo dehidrirana koristim hidrantnu kremu. Tako da zapravo niti ne znam kako bi mi se lice ponašalo da ju ne ispirem.
Pa stoga prijedlog curama kojima nešto kod micelarnih ne paše: probajte isprati

(400ml – 125 kn - cijena mi se čini ok za toliko proizvoda, dugo mi traje)
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:53   #218
I ja sam danas kupila VIchy micelarnu, nakon što sam isprobala Bioderma Sebium, Bioderma Sensibio i Avenovu. Biodermine su mi sušile lice, Avene je OK, ali se nadam da je ova Vichy još bolja I sviđa mi se što je na pumpicu
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 23:28   #219
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
I ja sam danas kupila VIchy micelarnu, nakon što sam isprobala Bioderma Sebium, Bioderma Sensibio i Avenovu. Biodermine su mi sušile lice, Avene je OK, ali se nadam da je ova Vichy još bolja I sviđa mi se što je na pumpicu
I čini mi se da mi je Vichy najbolja

Obje Bioderme užasno su mi isušile lice, od Avenea sam dobivala neke crvene flekice po licu i kao da bi mi se lice na kratko zažarilo , dok čak i u ovom kratkom vremenu korištenju vidim da mi Vichy odgovara - nemam osjećaj zatezanja i isušenosti, nema flekica i žarenja

Jednostavno sam nakon prvog korištenja primijetila razliku u odnosu na Biodermu i Avene

Zadovoljna sam Toliko sam se trudila pronaći micelarnu koja mi odgovara jer mi se sviđa taj princip čišćenja i mislim da ću se zadržati na Vichyju
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 23:32   #220
Lena i jojo hvala na ovako finoj preporuci.
Nadam se da ce i meni odgovarat.Mada se kontam opet vratiti na 3 step ciscenja.Vec sam si narucila neko mlijeko pa sad kontam koji tonik ili miclearnu da kupim.Bas cu probati.M%orala bih prvo zatraziti tester ako imaju.
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.