Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2010., 17:07   #21
Sve OK
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 23:43   #22
Permammas ako nekome treba

Kao što naslov kaže ako nekome treba neka se javi na pm, nama uskoro neće trebati a velika je bočica i dosta je toga ostalo, pa da se iskoristi.
Heidi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 10:29   #23
Napisi ukratko sto je to
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 10:35   #24
Hvala kaj si prebacila tek sam kasnije skužila da postoji ovaj topic.

Za oni koji ne znaju Permammas - emulzija za eksternu upotrebu. djelovanje: vime, mastitis.
Heidi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 18:47   #25
upravo sam radila generalku po ormaru, pa imam desetke ručnika, par plahti, azili javite se!!!!!!!! Tko prvi dobije i pseće keksiće
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 14:33   #26
Našoj Udruzi (Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica") uvijek dobro dođu:

* kavezi za kuniće
* dudice
* transporteri
* lijekovi
* hrana
* ograde (ogradni paneli, žičane ograde, stupovi)
* materijali za nastambe, i gotove nastambe
* alat
* posude i ostalo

Cijeli detaljan spisak predmeta koji nam mogu pomoći u radu je ovdje, uz fotografije svih predmeta: Lista želja


.
__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!
TarraLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 15:11   #27
Poklanjam:
ovo bi bilo super za nekog proljevastog siročića:
-8 tableta Dia dog n cat (link: http://www.vauvau.net/index.php?opti...227&Itemid=214)

-2 RC Intestinal konzerve

i:
-8 već navedenih Malt extra soft pastica za mace (traju još kroz 4 mj, zapakirane, neotvorene)

Ko hoće, neka se javi u pm i doleti do Črnomerca.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 13:56   #28
TRAŽI SE .....

DRAGI MOJI, TREBA MI JEDNA POMOĆ.... AKO ITKO IMA VIŠKA ILI DA MU NE TREBA BILO KAKVA OGRADICA ZA DJECU, MOLIM VAS DA MI JE PROSLJEDI... IMAM ŠTENCE PA BI MI BILA JAKO OD KORISTI.. JAVITE SE NA MAIL: [email protected] FALA PUUUUUNOOOOO !!!!!
mala223 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.04.2010., 16:21   #29
Ne vici! Iskljuci caps lock!
Ograda za dijete nije dobra opcija jer ce to stenci taj cas progristi, treba im nesto cvrsce.
Mozda ti netko moze posuditi ogradicu za stence, ona je metalna
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:48   #30
Ajmo žene koja od vas ima veci lonac koji joj netreba.Meni bi trebao da mogu skuhati kosti iz mesnice kad ih dobijem za pse?
roooobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 21:41   #31
pola šampona oronazol mi je ostalo, ako nekom treba... nije neka vrijednost ni količina, al žao mi bacit
blue_rainbow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 23:45   #32
Frendica poklanja:

Tablete za psa,za srčane bolesnike.Njen pas je dobio krivu dijagnozu kod veta pa njemu ne trebaju,a već su ih kupili.
Pa ako nekom treba neka mi se jave na pm.
Radi se o slijedećim tabletama:

Vetmedin i Aldactone

----------
Druga frendica poklanja:

Košaru za velikog psa,onu pletenu pa ako nekom treba neka mi se javi na pm.

----------

Ja tražim ako netko ima pastu za čišćenje od nametnika za mačiće,ak mu je ostalo ili mu više ne treba meni bi dobrodošlo.Hvala. Kontakt na pm.
__________________
Love me,love my dog :)
lajkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 21:31   #33
ovo proljeće nam je donijelo 27 štenaca,pa vas molim ako neko ima viška bamint psate za štence,frontline,hrane za štence.a od jučer imamo na skrbi i 8 mačića starih 3 tjedna,pa nam treba hrana za mačiće,bamint paste za mačiće,frontline.treba nam i velika kućica za psa gdje bi mogli staviti mamu sa štencima i neka ograda za štencekad prohodaju da ne bježe na cestu.hvala vam.možete se javiti na 098-521-803
micika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 19:53   #34
ja opet hitno tražim veću kućicu za pse i ogradicu za štence,bamint pastu za mace,frontline.
micika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 00:00   #35
Quote:
micika1 kaže: Pogledaj post
ja opet hitno tražim veću kućicu za pse i ogradicu za štence,bamint pastu za mace,frontline.
Ako ce nesto pomoci na Oglasniku na Forumu se prodaje ogradica za 150 kuna. Pogledaj, posebna je tema.
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 07:59   #36
Micika, javi mi se na e-mail da ti dam kontakt čovjeka koji je nama htio donirati veliku kućicu, ali nemamo prijevoz. Ako ga ti imaš, kućica je dosta velika, javi mi se na pm ili još bolje email. Zagreb.
__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!
TarraLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 19:21   #37
Sitnice

Poklanjam par sitnica koje su mi ostale od mog mačka - nije puno ali možda nekom dobro dođe, žao mi je baciti:

- povodnik , onaj sa malim karabinerom za okačiti na ogrlicu - pogodno za šetnju mačke ili manjeg psa

- cink-vitaminska mast, 100 gr, jednom korištena, rok trajanja do 05/2012, služi da pospješuje sušenje i zaraštanje rana, oštećenu kožu i sluznicu

- hidrogen peroxid 3%, otprilike 1 dec

U Zadru sam, pa prednost imaju lokalni potrebiti, ostalima šaljem poštom.
Kontakt na PM
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 12:14   #38
Ako ima slucajno ko pelene za stence, dobro bi mi dosle, neka javi ma pm

hvala
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 17:54   #39
Prijavljujem veliku štep deku, dimenzije 200 × 180 cm, debljine tanjeg madraca (7 cm). Punjenje je od lateksa tako da se može razrezati na manje komade bez opasnosti da će se razletjeti na sve strane. Azil ili pojedinac koji me toga oslobodi imat će moju vječnu zahvalnost. Riječ je o paketu u obliku kobasice debele kojih 30 cm i dugačkom dva metra koji ću po dogovoru vrlo rado prevesti bilo kamo na području Zagreba, samo mi treba pomoć da to ukrcam u auto.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 20:59   #40
Klavocin sirup, kupljen prošli tjedan (dakle, vrijedi još 3 tjedna), možda 1 ml potrošen.
Samo na području Rijeke.
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.