Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2010., 12:21   #1
Ginekolozi u Suncu (Zg, St, Os, SB, Zd, Pu, Ri, Vž)

Da li netko od vas koristi usluge ginekologa u Suncu u Zagrebu? Evo, ja sam koristila pa bih rado podijelila iskustva, a baš me zanimaju vaša. Evo, kolegica je bila koristila Sunce za praćenje trudnoće, ali na žalost ne znam kojeg liječnika. Uglavnom, isprepadali su je da je dijete bolesno, ovo, ono, bla...ona otišla kod drugog ginekologa, ovaj se skanjivao! Postala je mama i beba je savšreno normalna!

Ja sam bila kod Jendriš Šrkljak, ona je tako-tako. Simpa, ali što se tiče posla tako-tako. Ima volje, ali nisam sigurna koliko ima vremena i sposobnosti. Super je za ultrazvuk i svatko tko ima nešto da se mora vidjeti na ultrazvuku neka ide kod nje. Nađe i najmanji miom, cistu i sl. I što se toga tiče je super!
Ali drugo...ne liječi upale niti čak da savjet što da se napravi, pa se to fino "razbuja", ako i da neku mast ili sl, najčešće ne pogodi, pa se to fino "razbuja", ne doživljava hormonalne poremećaje i uopće ne savjetuje ot ome da bi trebalo liječiti PCOS ili hormonalne disbalanse bilo koje vrste, osim ako želiš roditi...općenito, osim za rutinski ultrazvuk ne bih baš stavila ruku u vatru...imala sam doduše i gorih od nje, ali osrednja, osrednja...a košta...

Bila je još neka s dva prezimena, mislim da je jedno bilo Vidaković....ta je luda ko šiba, pričala mi je o Bogu i o radjanju djece, da je ona rodila s 40 i da potiče na porode.....ona bi pak previše pričala...čujem da je trudnicama super jer im 3D ultrazvuk radi valjda satima....al to zato što ima malo pacijenata, pa može...a ima ih malo valjda zbog ovog gore....inače, mene je zgrozila što kad je išla radit ultrazvuk na onu spravu nije stavila GUMICU, a imala ih je cijelu kutiju pored...nema šanse da to zaboravim....i nema šanse da me više ikad vidi...inače ona je rodila prvi put s 40, a našla se drugima solit pamet o porodu...glupača...


A sve to košta.....dobro košta....uglavnom, od privatnih klinika definitivno bi radije izabrala neku drugu...recimo Grujić Koračin dobro radi poso, al je nadrkana i često se svadja sa sestrom, što meni ide na živce....Sunce nije u tom rangu...a isto košta...
un_real is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 23:24   #2
uglavnom samo citam forum ali evo sada sam odlucila i napisat nesto. ja idem kod vidovic-gajger i zena mi je odlicna. prije nje sam bila kod par ginekologa i uvijek me nesto smetalo, ili nezainteresiranost, ili pregrubo obavljen pregled ili preveliko raspelo u ordinaciji.... ali dr. vidovic gajger jos nije dosla na crnu listu jedna od najbitnijih stvari mi je da ne napravi brzinski pregled di ja sva zbunjena izadjem van nakon 10 minuta. uvijek je simpaticna, pristupacna, objasni sve detaljno, jedno prilikom je rekla da je malo konzervativnije sto se tice hormonske kontracepcije ali iz razloga sto zene cesto zanemare da to ne stiti od spolnih bolesti.
ugl, moja iskustva s njom su jako pozitivna
savijeni_papir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 10:55   #3
E, da, vjerujem da je temeljita jer ima vremena )) Mene je doslovno zgrabila s hodnika, iako sam ja bila naručena kod druge liječnice! Ja sam mislila da je sestra, ali kad sam skužila bilo mi neugodno pobjeć van....da, čujem da jakooooo puno vremena posveti pacijentima, ali to je zato ŠTO IH NEMA PUNO

To je ta koja je meni pričala o Bogu i o tome da je uloga svake žene u životu da rodi I da, ona nije stavila gumicu na dršku od ultrazvuka

Neće me vidjet više NIKAD
un_real is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 15:35   #4
stvarno ne znam sta bi rekla, moja iskustva su vrlo pozitivna a vec dugo idem kod nje
savijeni_papir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 21:12   #5
Vidović-Gajger, bila kod nje jednom, u okviru sistematskog pregleda. Objasni, komunikativna je, detaljna itd, al se ispostavilo nedevoljno stručna za problem koji sam tada imala (pronašla mi je ogromne ciste na jajnicima-nije ih bilo 3 mj. prije sistematskog, kad sam bila kod svog ginekologa), a ja sam tada imala još frišku trombozu i bila na antikoagulansima. Razmišljala je o tome smije li mi dati hormone (a ja sam tad već znala da mi to ne smije dati i rekla sam joj to), konzultirala se sa internisticom, koja isto pojma nije imala. Zapravo, išetali su me po cijeloj klinici i niko nije znao da mi kaže šta i kako dalje (osim što su mi rekli da bi najbolje bilo da otvorim bolovanje i minimalno se krećem jer mi te ciste mogu svaki čas puknuti i napraviti "havariju"), kuda, na koji način, a napravili su mi užasnu paniku i na kraju me rasplakali (što nije jednostavno). Otišla sam ubijena u pojam.

Idući dan sam otišla u Vinogradsku bolnicu razgovarati sa doktorima koji takve slučajeve gledaju i rješavaju svaki dan. I bila sam u najboljim rukama.

Sunce i njihovi kadrovi su ok kad je s tobom sve ok, ali ti doktori jednostavno nisu dovoljno stručni za bilo kakvu složeniju situaciju. Oni imaju vrhunsku aparaturu ali ne i vrhunsko znanje, mentore, iskustvo itd.

A to za dizanje panike, svi u firmi smo kasnije pričali o tome. Svakoga su istaraumirali, naručivali na dodatne pretrage (kod njih naravno) svi su išli po drugo i treće mišljenje kasnije, tako da...Toliko o stručnosti.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 03:40   #6
Quote:
un_real kaže: Pogledaj post
Da li netko od vas koristi usluge ginekologa u Suncu u Zagrebu? Evo, ja sam koristila pa bih rado podijelila iskustva, a baš me zanimaju vaša. Evo, kolegica je bila koristila Sunce za praćenje trudnoće, ali na žalost ne znam kojeg liječnika. Uglavnom, isprepadali su je da je dijete bolesno, ovo, ono, bla...ona otišla kod drugog ginekologa, ovaj se skanjivao! Postala je mama i beba je savšreno normalna!

Ja sam bila kod Jendriš Šrkljak, ona je tako-tako. Simpa, ali što se tiče posla tako-tako. Ima volje, ali nisam sigurna koliko ima vremena i sposobnosti. Super je za ultrazvuk i svatko tko ima nešto da se mora vidjeti na ultrazvuku neka ide kod nje. Nađe i najmanji miom, cistu i sl. I što se toga tiče je super!
Ali drugo...ne liječi upale niti čak da savjet što da se napravi, pa se to fino "razbuja", ako i da neku mast ili sl, najčešće ne pogodi, pa se to fino "razbuja", ne doživljava hormonalne poremećaje i uopće ne savjetuje ot ome da bi trebalo liječiti PCOS ili hormonalne disbalanse bilo koje vrste, osim ako želiš roditi...općenito, osim za rutinski ultrazvuk ne bih baš stavila ruku u vatru...imala sam doduše i gorih od nje, ali osrednja, osrednja...a košta...

Bila je još neka s dva prezimena, mislim da je jedno bilo Vidaković....ta je luda ko šiba, pričala mi je o Bogu i o radjanju djece, da je ona rodila s 40 i da potiče na porode.....ona bi pak previše pričala...čujem da je trudnicama super jer im 3D ultrazvuk radi valjda satima....al to zato što ima malo pacijenata, pa može...a ima ih malo valjda zbog ovog gore....inače, mene je zgrozila što kad je išla radit ultrazvuk na onu spravu nije stavila GUMICU, a imala ih je cijelu kutiju pored...nema šanse da to zaboravim....i nema šanse da me više ikad vidi...inače ona je rodila prvi put s 40, a našla se drugima solit pamet o porodu...glupača...


A sve to košta.....dobro košta....uglavnom, od privatnih klinika definitivno bi radije izabrala neku drugu...recimo Grujić Koračin dobro radi poso, al je nadrkana i često se svadja sa sestrom, što meni ide na živce....Sunce nije u tom rangu...a isto košta...
cekaj, zena nije stavila prezervativ na sondu koja ide u vaginu?
nadam se da je palpacijski bar radila s rukavicom.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 16:43   #7
Quote:
savijeni_papir kaže: Pogledaj post
uglavnom samo citam forum ali evo sada sam odlucila i napisat nesto. ja idem kod vidovic-gajger i zena mi je odlicna. prije nje sam bila kod par ginekologa i uvijek me nesto smetalo, ili nezainteresiranost, ili pregrubo obavljen pregled ili preveliko raspelo u ordinaciji.... ali dr. vidovic gajger jos nije dosla na crnu listu jedna od najbitnijih stvari mi je da ne napravi brzinski pregled di ja sva zbunjena izadjem van nakon 10 minuta. uvijek je simpaticna, pristupacna, objasni sve detaljno, jedno prilikom je rekla da je malo konzervativnije sto se tice hormonske kontracepcije ali iz razloga sto zene cesto zanemare da to ne stiti od spolnih bolesti.
ugl, moja iskustva s njom su jako pozitivna
--Kod mene je bas ona negativno prosla...
Prvi put kad sam isla na sistematisku bio je neki lik (fakat ne znam kak se zove ali je nekak gledao u kriz) ...
Imala sam nekih problema- on je pogledao i sve mi lijepo objasnio ...

Drugi put dolazi na kontorolu nakon tableta i bude ona...
Uzas- u zivotu nisam imala goreg ginekologa ...
Nije bila pristupacna- ali oni ni grama ...
Kao opustite se to je samo kontorola- joooj ovo jooooj ono (valjda je imala nadrkan dan) ali ono sorry...
Placam pregle (razlog zakaj vise ne idem kod svog redovnog ginica - zbog cangrizave sestre) ...
Znam da se trebam opustiti i da je to sve normalno ali nekad nisam sama sa sobom ok i jos da me netko gleda ispod oka ...

Ma zena mi se zamjerila ali ono full...

Nije tu prici kraj ...
Idem ove godine na sistematski ...
I kazem lijepo zelim termin kod doktora ne kod doktorice ...
Dodem na prijem dolje i opet naglasavam kod doktora ne kod doktorice ...

Dolazim na drugi kat (ili pak treci) i kazem ono simpaticnoj sestri daj plz da bude doktor tak sam se vec narucila ...

I zenska na kartonu napise velik slovima ZAHTJEVA DOKTORA ...
I tak ja cekam u cekaonici- i cekam i cekam ...
Kad zove me sestrica da odem prvo pi- pi pa unutra ...
ja sjela kad ulazi ONA !!!
SHIT

Zena me onak pogleda- vidim da ste zahtjevali doktora ak zelite dodite drugi dan on je maloprije otisao...
Osjecala sam se kao govno ...

Vec se brinek za sljedeci prgled- koji bi trebao biti ubrzo ...
__________________
When nothing goes right ...
Go left ...
Adaleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 10:52   #8
Da li je itko od vas tek na pregledima u Suncu počeo dobivati neuredne PAPA testove, a da su prije toga svi bili uredni?

konkretno, niti jedan PAPA test do sad mi nije bio neuredan niti je pokazivao ikakve abnormalnosti. A unatrag zadnjih 3 godine (otkad idem na obavezni sistematski pregled) kod njih mi PAPA pokazuje abnormalnosti, između ostalog zadnji čak i CIN I te je HPV stavljen pod upitnikom, dok je jedan nalaz bio savršeno uredan.

Moja soc. ginekologica je ostala iznenadjena mojim nalazima jer joj nije jasno kako je moguće da između dva loša nalaza imam jedan izvrstan bez ikakvih komplikacija (a u isto vrijeme su mi "vidjeli komplikacije sa izraslinom na grudima" za koje se ispostavilo da to nisu bile, ali sam morala platiti 500,00 kn dodatni pregled).

Naravno, sad me čekaju brisevi i tipizacija, ali ako se pokaže da je sve uredno onda stvarno ne vjerujem kakvi su to ljudi. užasno me uzrujavaju ovakve stvari. u 3 godine sam 3 puta morala na dodatne preglede zbog nečega što su oni "vidjeli" ili sumnjaju na nešto.....
MalaMaja11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 21:52   #9
To što ti je jedan papa između dvoje "čistih" bio neuredan ili obrnuto ništa ne znači.
Ja sam išla u jedne te iste pa su mi pape bile "čisto, čisto, čisto, CIn1, CIN1, CIn1, čisto, CIN1, ASCUS, čisto. Skupila se u drugog (privatnika) i bio CIN1.
Stvar je u tome što sam ja od početka odmah inzistirala na brisu na HPV i cijelo vrijeme sam znala da ga imam (visokorizični), ali me ginekologica vozala, tj. čekala je hoće li se povući (moš mislit). U drugoga sam došla privatno i odmah mi je rekao da on šalje pape kod najbolje citologinje u splitsko-dalmatinskoj županiji koja je jako stroga po pitanju procjene nalaza i da je velika vjerojatnost to što ona procijeni kakav je papa da u biti i jest točno stanje. Nakon toga sam išla na terapije i sad je hvala Bogu mjesecima sve super uključujući i bris na HPV.

Malo sam razdužila, ali hoću ti objasniti da papa nije precizan test (nažalost) i da ovisi o nekoliko stvari:
- o citologu (koji ga procjenjuje)
- o ginekologu (koji ga uzima) na koji ga način uzima, jeli pedantan, jeli ga dovoljno dobro uzeo sa svih mjesta
- o infekciji i tvom imunitetu (HPV može mirovati godinama, normalno bez simptoma, i onda se tek ispoljit u obliku neke promjene kao što je CIN ili VAIN, također bez simptoma), malo se povlačiti, smirivati i onda malo buditi (sve ovisi, nismo sve iste)
- papa nije precizan i ponekad neće detektirati ima li što dolje atipično ili ne, a kompletan pregled i uvid u stanje daju tek brisevi (njih 4 komada) jer možeš imati dolje beštijice bez simptoma (a ima ih mnogo vrsta), a istovremeno ti papa može biti čist. Oni pokazuju što je uzrok upali.

Sretno s daljnjim nalazima
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 14:38   #10
Quote:
ditta kaže: Pogledaj post
Sunce i njihovi kadrovi su ok kad je s tobom sve ok, ali ti doktori jednostavno nisu dovoljno stručni za bilo kakvu složeniju situaciju. Oni imaju vrhunsku aparaturu ali ne i vrhunsko znanje, mentore, iskustvo itd.
S ovime se moram složit. Doktorica kod koje sam ja bila je predraga, sestra fantastična, sve objasne i vrlo su pažljive. Ginekološki pregled, ultrazvuk i papa je odrađen, ali kada je trebalo nešto dalje, svaki put sam na fini način dobila "košaricu" tako da sam svaki puta kad bih odlazila od tamo bila zbunjena i imala dojam da ju je iz nekog razloga strah uhvatit se nekog drugog posla. Ne znam, ne kažem da nemaju znanja, ali nakon svega sumnjam da im možda fali iskustva pa situacije koje se ne mogu riješiti vaginaletama radije šalju negdje dalje.
Greydy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 16:20   #11
J sam prije par godina bila u Suncu kod dr. Mamića i bila sam jako zadovoljna. Stručan, pristupačan i nisam se osjećala ko ždrebica kod veterinara.
Moja mama je išla kod te Vidović-Gajger i bila prezadovoljna.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 14:48   #12
sunce-rijeka

ja sam bila u Suncu u Rijeci i tu nažalost nema izbora ginekloga nego je jedan jedini...
najprije je jako ljubazan, sve ti lijpo detaljno objasni i kako je u biti tvoj problem rješiv (on će ga naravno riješiti) i uskoro si potpuno zdrava žena...
međutim, to nije tako jednostavan put do ozdravljenja...
najprije moraš napraviti pregled kod njih (u mom slučaju papa+kolposkopija=500kn), zatim zahvat (1500kn), pa nakon zahvata obavezna 2 pregleda (svaki po 250kn) i pomisliš da te nakon tog drugog pregleda čeka još samo kontrolni papa i kolposkopija, kad ono on izumi nešto novo..."ranica"...di je ona bila prije toga ne bi znala reći ali činjenica je da su mi se nakon zahvata (letz biopsije) izneredili ciklusi i da mi umjesto mojh 30-32 dana, sada traju 24,25 dana (zadnjih 5mj)...recimo da to nema veze s tim ali idemo dalje...ranica je novi problem kojeg bi trebalo riješiti krioterapijom nakon kontrolnog pape i kolposkopije koji su opet 500kn a krioterapija ranice je novih 1000kn (inače nigdje nisam vidila da krioterapija toliko košta, svugdje je između 400 i 500kn)...uglavnom, ja sam stala na ovom kontrolnom papi i kolposkopiji a potom otišla po drugo mišljenje...i nema ničega...
falilo mu je još malo para pa je htio izmusti koliko može...uglavnom nakon te krio bi trebala na nove 2 kontrole i na novi kontrolni papa....znači još 1000kn...
uglavnom, puno je pričao (makar mi je u početku odgovorio na sva moja pitanja prilično ok), malo je blatio ostale ginekologe a kad je vidio da mi je stalo do zdravlja onda me vidio ko svoju "žrtvu" na kojoj će se još malo obogatiti...
btw, čitala sam na netu da je protiv njega bila podignuta tužba dok je radio u domu zdravlja u Puli i da je tamo pacijenticama (kojima je treba i kojima ne treba) radio krioterapiju i naplaćivao ju po 1000kn nakon radnog vremena navečer...
i kao što se već reklo na ovom forumu- imaju vrhunsku opremu ali stručnost i nije baš na razini a cijene još manje
u jedno sam sigurna a to je da sam ja gotova sa Suncem
marta- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 12:37   #13
Išla sam jednom na UZV u Sunce kod ginekologice koja mislim da se zove mislim Lovorka i ima dva prezimena, ali se ne sjećam tih prezimena, a nemam papire pri ruci. Doktorica mi je bila OK
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 09:59   #14
ja sam bila jednom, na onom koje se nalazi na jarunu. imena doktorice se ne sjećam, ali znam da nisam bila zadovoljna jer se odnosila prilično bahato i bila je dosta otresita.
__________________
ORMAR :) prodano
gattaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 19:04   #15
Bila sam nekoliko puta u Suncu kod ginekologa, većinom kod već navedene Gajgerice i jednom kod ženske kojoj se sad ne mogu sjetit imena, a nisu mi papiri blizu.
Gajgerica je bila super uvijek, sve mi je objasnila, nazvala endokrinologa mog odmah da popriča s njim o stanju mojih jajnika i općenito bila zainteresirana za mene kao pacijenta. I svaki put izvadi sve moje prošle nalaze i uspoređuje.

Ova druga je jednom riječju - očaj.
Došla sam na redovni pregled i imala još nekoliko pitanja sa strane. Ona blage veze nije imala, a nisam baš imala dojam ni da se trudi razmislit što ju pitam.
Pitala sam ju što bi moglo bit razlog problemima u odnosu s tadašnjim partnerom (točnije - bolni odnosi), koje nisam imala s prošlim, a ona me pitala da zašto sam promijenila partnera kad s njim nikakvih problema nije bilo. Ne znam jel pokušala bit duhovita ili što, al zvučalo je grozno. Odgovor na svoje pitanje nisam dobila.
Samog pregleda mi se bolno prisjećat. Pola sata je blebetala na telefon dok sam ja tamo sjedila raskravljena smrznute pipice. Pregled je bio izuzetno neugodan i bolan, možda zato što je tokom cijelog kopanja po meni sa sestrom ogovarala neku bivšu kolegicu koja se strahovito ugojila i uopće više ne liči na sebe.

Nakon toga obavezno tražim Gajgericu i sretna sam.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 18:11   #16
Bila sam u Suncu na Jarunu prošli tjedan i mogu reći da sam zadovoljna. Doktorica se zove Renata Dragun i jako je ljubazna. Čak mi je ostavila i facebook adresu da joj se javim ako budem imala kakvih pitanja . Bila sam gotova za nekih 30 min (papa, uzv, pregled), s tim da sam došla odmah na red i da me slušala i davala savjete.
muchacha0808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 23:36   #17
Evo moje iskustvo s poliklinikom sunce rijeka.
Napravila sam kod njih prvi papa test, i koji mi sad nije uredan, imam upalu i napisao je preporuka kolposkopija i hpv po upitnikom
Dr je bas takav kakav je gore opisala jedan forumasica, puno prica, i pritom naglasava vaznost obavljanja svih mogucih pregleda, cak mi je i mamografiju preporucivao a mlada sam, naravno sve to jako masno kosta.
I sad ono sto me sokiralo je, da nakon sto sam kod njih obavila papa test i zelim da mi ga on objasni, ja se moram ponovno naručivat, čekat,razbijat glavu s tim svojim nalazom, i još to njegovo mišljenje platit 200 kn Da ne spominjem da mi sestra nikako doktora ne zeli spojit na telefon, i da odmah pita da kolposkopiju i testiranje na hpv kod njih radim, koje se kod njih naplaćuje debelih 800 kn s time da ja moram sama bris nosit u bolnicu, što je smiješno, toliko para im daš i onda još da sama nosim
Revoltirana sam takvim pristupom,još mi je to prvi papa test i da se tako ponašaju, da još napomenem da sam papa test čekala punih 3 tjedna a rečeno mi je da se čeka 2 tjedna.
Čini mi se da je politika njihove kuće zgrnut što više para, a zdravlje pacijenata im je na zadnjem mjestu
anamary_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 21:17   #18
Bila sam u Suncu prije 2 tjedna /Trnje/. Pregled sam obavila kod Vidović Gajger - koja me jednostavno oduševila! Pristupačna, vrlo pažljiva /pregled i uzimanje pape nisam ni osjetila/ Oduševilo me i to što podatke, tegobe i sve ostalo - pita nakon pregleda a ne na onom stolcu - kada neznam ni kako se zovem a kamoli da odgovaram na njihova pitanja o zadnjoj mestruaciji i sl./
Vrlo je detaljno pogledala moje papire od prije, uglavnom posvetila mi svu pažnju u vremenu koliko sam bila tamo. Dakle, za Vidović Gajger samo riječi pohvale.
__________________
..ruke ne lažu kao lice..osobito kad govore..
Mocho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 12:56   #19
Ja sam nedavno bila u Suncu u Varaždinu kod gina na pregledu, dr. Dokuzovića.
Čovjek si je uzeo vremena, popričao s menom, pitao me za obiteljsku anamnezu, rekao za nove pilule na tržištu,ali ni u jednom trenu nije pokušao nametnuti bilo koje od njih. Čak mi je na papiru crtao hormonalne promjene tijekom ciklusa.
Sam pregled nisam doslovce ni osjetila! Papa test mi je napravljen, i UZV čisto da vidi kakvo je stanje s obzirom da sam prvi puta bila kod njega. Do sad sam se grozila ultrazvuka jer mi ga je ginekologica bivša znala turnuti do grla, ovaj put nita. Možda je stvar u manjoj sondi, ali prvi put u životu se nisam osjećala izj... Čak mi je pokazao di se vidi jel su mi pilule dobre (veličina žutog tijela na UZV) .
I na kraju sam platila samo Papu. UZV na račun kuće.
Svakako se tam vraćam.
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 15:10   #20
Bok cure, evo mene to isto baš zanima.
Ja sam bila kod Jednriš-Škrlja, crvenokosa, ili kako kad. Ona puno priča, ali kvaliteta je upitna. Ova kaj je možda bila duhovita bi mogla bit ona.

Jel imate nekog da bi preporučili od tamo? Za vodit trudnoću i za te briseve, upale i sl?
activia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.