Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2009., 19:15   #1
Ja 18 on 28...??? vaša mišljenja please..!

ja imam 18, on 28 tek napunio....... upoznali smo se još kada sam ja imala 17,a on 27........... sve je ok i super funkcijoniralo i nije se osječala razlika, niti se osječa..........al njega je, za razliku od mene, to oduvjek mučilo........ sve nam je drugo dobro al njega to jako muči........puno puta je htio da završimo sve upravo zbog toga al ne uspjevamo.............ne moze on bez mene ni ja bez njega a opet me odgurava i ne zeli se zblizit zbog tih godina! i uvijek se vrti ista priča.........................do kad tako.....? očito zauvijek jer je on jako konzervativan sto se tiče toga................
sto vi mislite o svemu tome? jeli i po vama to prevelika razlika???
ANGIEd is offline  
Old 18.05.2009., 19:16   #2
a cuj moji starci imaju 10 god razlike ali stara kaze da se to tek osjeti kad ostaris.. recimo ona je puna zivota, a stari bi ko penzic sjedio doma.. i eto ti problema ... inace meni je to too much
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 18.05.2009., 19:19   #3
lik je pičkica! a tebi je ipak bolje da se prašiš sa starijima nego sa vršnjacima koji će izdržati možda 100 sekundi a iza će se pohvaliti prijateljima!to govorin dijelom zbog toga šta san i ja u ranim 20ima i želim mladog tinejđerskog mesa ovog lita!pozdrav!ako budeš u dalmaciji Javi se!

Zadnje uređivanje lažni branitelj : 18.05.2009. at 19:27.
lažni branitelj is offline  
Old 18.05.2009., 19:19   #4
Po meni to nije velika razlika. Oboje ste punoljetni i što se tiče toga nebi trebalo bit problema
vanila is offline  
Old 18.05.2009., 19:21   #5
Uopće nije bitno što drugi misle, bitni ste samo vas dvoje.
Iz nekog razloga njemu ne paše tolika razlika. I ako ga toliko muči, kad-tad će prekinuti.
Ili te drži na distanci iz nekog drugog razloga - a kojeg, možemo samo nagađati.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 18.05.2009., 19:24   #6
Dok ste mladi ta razlika je poprilično vidljiva, kad dođete u godine za muškarca je i poželjno imati mladu ženu
Ja ne vidim problem, možda eventualno u ponašanju jer bez uvrede, ja osobno bi imao više zajedničkih tema za razgovor sa odraslom osobom.
zeljko_ri is offline  
Old 18.05.2009., 19:26   #7
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Uopće nije bitno što drugi misle, bitni ste samo vas dvoje.
Iz nekog razloga njemu ne paše tolika razlika. I ako ga toliko muči, kad-tad će prekinuti.
Ili te drži na distanci iz nekog drugog razloga - a kojeg, možemo samo nagađati.
ah....znam.... več je imao tako jednu curu malo mladju od sebe, bila je manja razlika nego nas dvoje...i bili su dugo skupa i ona ga je ostavila....zbog drugog.....i sad se on boji da nebi i ja tako....da se mi zene znamo jako promjeniti..........da ču ja nakon par godina shvatiti da mi je zivot proso a da sam ja bila s njim umjesto da sam zivjela mladost.....i da ču ga onda pustiti .....i tako neke pričice..........
ANGIEd is offline  
Old 18.05.2009., 19:28   #8
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Dok ste mladi ta razlika je poprilično vidljiva, kad dođete u godine za muškarca je i poželjno imati mladu ženu
Ja ne vidim problem, možda eventualno u ponašanju jer bez uvrede, ja osobno bi imao više zajedničkih tema za razgovor sa odraslom osobom.
hm da imaš pravo.......to je i on rekao dok me nije upoznao.....mislio je da se nečemo nikako nači intelektualno, u razgovoru........ali je pogriješio........sto se toga tiče nema problema.....
ANGIEd is offline  
Old 18.05.2009., 19:30   #9
Quote:
ANGIEd kaže: Pogledaj post
.
sto vi mislite o svemu tome? jeli i po vama to prevelika razlika???
ovisi od slučaja do slučaja

kao što imaš primjera gdje su ljudi u mlađim 20im zreliji od onih u 30tim.

Iako, kod mene prevladava mišljenje da je u vašem slučaju prevelika razlika
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 18.05.2009., 19:37   #10
Quote:
ANGIEd kaže: Pogledaj post
ah....znam.... več je imao tako jednu curu malo mladju od sebe, bila je manja razlika nego nas dvoje...i bili su dugo skupa i ona ga je ostavila....zbog drugog.....i sad se on boji da nebi i ja tako....da se mi zene znamo jako promjeniti..........da ču ja nakon par godina shvatiti da mi je zivot proso a da sam ja bila s njim umjesto da sam zivjela mladost.....i da ču ga onda pustiti .....i tako neke pričice..........
To isto može biti prepreka. Ti si mlada i kako se kaže pred tobom je život, on je već u godinama kad iza sebe ima nekakvog iskustva. Ljudi njegovih godina imaju i dijete a cure tvojih godina uglavnom ne razmišljaju dovoljno ozbiljno.
Naravno nigdje nema garancije da će biti s nekim do kraja života i da nađe neku svojih godina ali vjerojatnije je da će u tom pogledu biti nešto više kompatibilniji.

Ovo naravno govorim u globalu, ne poznam te pa ne mogu reći koliko misliš ozbiljno o svojoj vezi i koliko si spremna se žrtvovati da bi bila snjim.
zeljko_ri is offline  
Old 18.05.2009., 20:34   #11
Te razlike u godinama su glupost. Ti sa svojih 18 možeš bit i ozbiljnija i odgovornija i zrelija nego neka druga njegovih godina. Al te on misli ženit pa da priča gluposti tipa ti si mlada nać ćeš drugog.... bla bla bla.Mislim da i on ima 18.
verona1978 is offline  
Old 18.05.2009., 20:38   #12
Pa jasno da je razlika. Ne u fizickom ili mentalnom smislu toliko, koliko u smislu slobode u zivotu. On jednostavno ne treba polagati racuna nikome,a ti si klinka. Dakle ako mama ili tata nesto kazu,tako ce biti. I to je to. I jasno je da nema plana u takvoj situaciji. I samo je pitanje vremena kad ce stvar puknuti.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Old 18.05.2009., 20:43   #13
Quote:
ANGIEd kaže: Pogledaj post
ja imam 18, on 28 tek napunio....... upoznali smo se još kada sam ja imala 17,a on 27........... sve je ok i super funkcijoniralo i nije se osječala razlika, niti se osječa..........al njega je, za razliku od mene, to oduvjek mučilo........ sve nam je drugo dobro al njega to jako muči........puno puta je htio da završimo sve upravo zbog toga al ne uspjevamo.............ne moze on bez mene ni ja bez njega a opet me odgurava i ne zeli se zblizit zbog tih godina! i uvijek se vrti ista priča.........................do kad tako.....? očito zauvijek jer je on jako konzervativan sto se tiče toga................
sto vi mislite o svemu tome? jeli i po vama to prevelika razlika???
pa iskreno meni bi u tvojim godinama to bila prevelika razlika
I ne, ne mozes bit zrela sa 18. kao lik od 28 , mislim emotivno. U tim godinama mislim da su to prevelike rezlike, ti se jos razvijas tek ulazis u svijet, a on radi
A meni nije jasno kako tip s 28. koji je toliko zrel zavrsava s "balavicom" bez uvrede od 18. a onda je toboze odgurava Da mu toliko smeta ne bi se uopce doveo u situaciju da se petlja s toliko mladjom osobom.
Jesi ti sigurna da on tebe samo ne iskorista i prodaje ti lovacke???
Mantis Religiosa is offline  
Old 18.05.2009., 21:19   #14
Ako vi imate komunikaciju, ako ste na istoj valnoj duljini i razumijete se, onda se sve moze. Godine zaista nisu bitne. Ako oboje to zelite, nije vazno sto ostali misle.
Nije nuzno, kao sto je netko rekao, da si ti emocionalno nezrela za razliku od njega. Da on je puno vise prosao, ali to ne znaci da ti neces. Po meni, samo naprijed, ako ne pokusate, nikada necete znati. Godine ovih dana nisu pokazatelj zrelosti, iskustvo je.

Ali ako na kraju njega ipak previse smeta razlika, onda tu nema pomoci, onda je to vec u glavi postavljeno i drugacije ne moze biti.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year...
Tainted Love is offline  
Old 18.05.2009., 21:27   #15
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
pa iskreno meni bi u tvojim godinama to bila prevelika razlika
I ne, ne mozes bit zrela sa 18. kao lik od 28 , mislim emotivno. U tim godinama mislim da su to prevelike rezlike, ti se jos razvijas tek ulazis u svijet, a on radi
A meni nije jasno kako tip s 28. koji je toliko zrel zavrsava s "balavicom" bez uvrede od 18. a onda je toboze odgurava Da mu toliko smeta ne bi se uopce doveo u situaciju da se petlja s toliko mladjom osobom.
Jesi ti sigurna da on tebe samo ne iskorista i prodaje ti lovacke???
daj ajde ljudi,kakve su to gluposti?(ništa osobno) mislim da o takvim stvarima ne možete pričati ako niste nikada bili u takvoj situaciji...
ja imam 18 a moj dečko 29 godina...već smo godinu dana zajedno i super nam je....godine ne znače apsolutno ništa...pa čak i da osoba sa 18 godina nije toliko zrela kao ova od 28,kakve to veze ima?možda je baš to ono što i jednom idrugom odgovara....uostalom,ne privuče te netko samo i isključivo zbog zrelosti....dddd
mala viki is offline  
Old 18.05.2009., 21:32   #16
Quote:
ANGIEd kaže: Pogledaj post
...ne moze on bez mene ni ja bez njega a opet me odgurava i ne zeli se zblizit zbog tih godina!...
Sere da je zbog godina. One nisu prepreka ak su ljudi normalni.
Posve_nova is offline  
Old 18.05.2009., 21:33   #17
Quote:
Posve_nova kaže: Pogledaj post
Sere da je zbog godina. One nisu prepreka ak su ljudi normalni.
e upravo to...
mala viki is offline  
Old 18.05.2009., 21:37   #18
ljubav nije matematika http://www.youtube.com/watch?v=SzwuZ8N9-5M
lepotan1990 is offline  
Old 19.05.2009., 01:01   #19
ma godine nisu prepreka nikakva,moja sestrična od 19 je sa likom od 31 i već su godinu dana skupa i super im je
slatkažabica is offline  
Old 19.05.2009., 01:38   #20
Quote:
ANGIEd kaže: Pogledaj post
ja imam 18, on 28 tek napunio....... upoznali smo se još kada sam ja imala 17,a on 27........... sve je ok i super funkcijoniralo i nije se osječala razlika, niti se osječa..........al njega je, za razliku od mene, to oduvjek mučilo........ sve nam je drugo dobro al njega to jako muči........puno puta je htio da završimo sve upravo zbog toga al ne uspjevamo.............ne moze on bez mene ni ja bez njega a opet me odgurava i ne zeli se zblizit zbog tih godina! i uvijek se vrti ista priča.........................do kad tako.....? očito zauvijek jer je on jako konzervativan sto se tiče toga................
sto vi mislite o svemu tome? jeli i po vama to prevelika razlika???
mislim da on voli piletinu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger