Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2014., 20:17   #2981
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
Slažem se.
Ja sam iz gimnazije i bila sam 10. u državi iz piga. Tako da ti nema veze to što si išao u ekonomsku školu pa da bi zbog toga trebao imati nekakvu prednost
Kada si komentirao na temi o Ekonomskom fakultetu, mislila sam da si stvarno rasturio maturu. A tu još kažeš da si iz matematike dobio 2...
trebao si se više potruditi
Možda bih i napisao bolje da mi roditelji nisu platili sestrinu svadbu,a u mene su uvijek bez uložene kune ulagali nade.Evo već 3 tjedna mami moram lagati da sam u kvoti a zapravo nisam,sutra joj moram nekako reći istinu.Ali to nije u redu ja sam išao u ekonomsku i predodređen sam za ekonomiju i ja neču odustat!
fliper11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:18   #2982
Svi ti koji su ispred tebe, ispred tebe su zato što imaju bolje rezultate, odnosno u datom trenutku pokazali su da sveukupno znaju više od tebe i da su kvalificiraniji. Nitko tko je ispred tebe nije slučajno tamo gdje je, nije to tržnica. Sorry ako sam grub ali nažalost tako stoje stvari.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:20   #2983
katoliban is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:20   #2984
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Ja sam učio striktno po knjizi i sa online kvizova,ne znam kakvu si ti skriptu koristio.Ma to nije realan pokazatelj uopće ja se kladim da znam pig bolje od pola ovih kvazi ekonomista koji mi trenutno zauzimaju mjesto u kvoti.I nemoj se čuditi ništa i ne omalovažavaj moje rezultate jer sam se dobrano pomučio za njih i moji roditelji su ponosni na mene.
Ajde priznaj da ti sad nas sve tu malo zezas Vjerujem da si se trudio i steta je sto vjerojatno neces upast..Gledaj sutra se zakljucavaju liste i svi su valjda vec sve stavili kako zele upisat..
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:21   #2985
kakve veze ima plaćanje s maturom?
da si barem malo zagrijao stolicu, imao bi bolje rezultate i sada ne bi lagao da si upao. nisam bila odličan đak, ali sam se potrudila za maturu jer mi je ekonomija bila jedini izbor i jer sam samo nju htjela upisati. i to sam sve ostvarila bez instrukcija
to što si išao u ekonomsku ne znači da si predodređen za ekonomiju. to je stvar samo tvoje želje da nastaviš studirati to područje. neki nakon srednje ekonomske niti ne upišu ekonomski fakultet jer ih to više ne zanima, neki upišu filozofski...
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:23   #2986
Btw sad tek vidim da si napisao da si dobio 2 iz matematike i 2 iz hrvatskog, a dobiti 3 za tebe je rasturanje?
Nemoj se ljutit ali ti si u najbolju ruku ispod prosječan učenik.
Nadam se da ćeš upasti.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:25   #2987
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
kakve veze ima plaćanje s maturom?
da si barem malo zagrijao stolicu, imao bi bolje rezultate i sada ne bi lagao da si upao. nisam bila odličan đak, ali sam se potrudila za maturu jer mi je ekonomija bila jedini izbor i jer sam samo nju htjela upisati. i to sam sve ostvarila bez instrukcija
to što si išao u ekonomsku ne znači da si predodređen za ekonomiju. to je stvar samo tvoje želje da nastaviš studirati to područje. neki nakon srednje ekonomske niti ne upišu ekonomski fakultet jer ih to više ne zanima, neki upišu filozofski...
Grijao sam ja stolicu i previše samo su me u školi previše zadirkivali jer sam bio u svemu superiorniji od njih.To mi je malo i snizilo samopouzdanje,a moja sestra se uvijek provlačila po školi i završila je Pučko učilište u Karlovcu i sad se oženila,a ja roditeljima predstavljam teret.Oboje rade po cijele dane,ostave mi neki džeparac za hranu i govore da ću imati vlastitu tvrtku,stan i dionice jer oni vide potencijal u meni.Ne znam što reći ali ekonomija je moja ljubav i ja nisam imao pristup nikakvim boljim skriptama nego sam morao od kolegice iz razreda posuđivati pohabane bilježnice i skripte na kojima su bile mrlje od napolitanke i kave i sad vi kažete zagrij stolicu!
fliper11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:28   #2988
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Grijao sam ja stolicu i previše samo su me u školi previše zadirkivali jer sam bio u svemu superiorniji od njih.To mi je malo i snizilo samopouzdanje,a moja sestra se uvijek provlačila po školi i završila je Pučko učilište u Karlovcu i sad se oženila,a ja roditeljima predstavljam teret.Oboje rade po cijele dane,ostave mi neki džeparac za hranu i govore da ću imati vlastitu tvrtku,stan i dionice jer oni vide potencijal u meni.Ne znam što reći ali ekonomija je moja ljubav i ja nisam imao pristup nikakvim boljim skriptama nego sam morao od kolegice iz razreda posuđivati pohabane bilježnice i skripte na kojima su bile mrlje od napolitanke i kave i sad vi kažete zagrij stolicu!
Ti ili trolaš ili si retardiran.. mislim da je ovo prvo pa bi bilo dobro da ga bana neko
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:28   #2989
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Grijao sam ja stolicu i previše samo su me u školi previše zadirkivali jer sam bio u svemu superiorniji od njih.To mi je malo i snizilo samopouzdanje,a moja sestra se uvijek provlačila po školi i završila je Pučko učilište u Karlovcu i sad se oženila,a ja roditeljima predstavljam teret.Oboje rade po cijele dane,ostave mi neki džeparac za hranu i govore da ću imati vlastitu tvrtku,stan i dionice jer oni vide potencijal u meni.Ne znam što reći ali ekonomija je moja ljubav i ja nisam imao pristup nikakvim boljim skriptama nego sam morao od kolegice iz razreda posuđivati pohabane bilježnice i skripte na kojima su bile mrlje od napolitanke i kave i sad vi kažete zagrij stolicu!
katoliban is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:29   #2990
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Ti ili trolaš ili si retardiran.. mislim da je ovo prvo pa bi bilo dobro da ga bana neko
Nitijedno ni drugo,samo sam razočaran u sve.Ali držim sam sebi fige da sutra u podne upadnem na tu ekonomiju i učinim ovu zemlju boljom a roditelje ponosnima.
fliper11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:31   #2991
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
nego sam morao od kolegice iz razreda posuđivati pohabane bilježnice i skripte na kojima su bile mrlje od napolitanke i kave i sad vi kažete zagrij stolicu!
Hahah.
Pa slušaj, sve skripte, IZ SVIH PREDMETA mogao si skinuti sa interneta, kakve crne bilježnice, ja nijednu bilježnicu iz srednje škole nemam, nisam pretjerano inteligentan niti sam bio ekstra učenik a položio sam sve više razine sa četvorkom osim matiša.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:33   #2992
Ne znam kako ćeš studirati ako si iz matematike dobio 2. Ipak se studij bazira na matematici


btw.i ja sam mislila da trolla. pogledajte što je pisao u temi o EFZG-u
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:33   #2993
Quote:
Mister RomantiQ kaže: Pogledaj post
Hahah.
Pa slušaj, sve skripte, IZ SVIH PREDMETA mogao si skinuti sa interneta, kakve crne bilježnice, ja nijedni bilježnicu iz srednje škole nemam, nisam pretjerano inteligentan niti sam bio ekstra učenik a položio sam sve više razine sa četvorkom osim matiša.
Ja sam bio u takvom razredu gdje kolegijalnost nije postojala.Određeni su imali skripte i šalabahtere,dok su ostali poput mene morali dobrano grijati stolice i muku mučiti u toj školi a oni na kraju svi lagodno su sad na moru i upisali su sve što su htjeli.Možda odem godinu dana negdje skupit neki radni staž ili iskustvo za dalje,ali fakat mi je jako žao ako ne upadnem.
fliper11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:43   #2994
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Ja sam bio u takvom razredu gdje kolegijalnost nije postojala.Određeni su imali skripte i šalabahtere,dok su ostali poput mene morali dobrano grijati stolice i muku mučiti u toj školi a oni na kraju svi lagodno su sad na moru i upisali su sve što su htjeli.Možda odem godinu dana negdje skupit neki radni staž ili iskustvo za dalje,ali fakat mi je jako žao ako ne upadnem.
Pa što si i ti nisi napravio šalabahtere?
Netko je ipak trebao napraviti te šalabahtere, jel tako?
Previše kriviš sve OKO sebe, a premalo SEBE.
Ako ne upadneš, krivac si ISKLJUČIVO TI.
Loše si napisao maturu a to je bilo sve što si trebao napraviti da bi si osigurao upad. Tako stoje stvari. Stvarno mi je žao ali što je tu je. Sretno. ^^
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:48   #2995
Quote:
Mister RomantiQ kaže: Pogledaj post
Pa što si i ti nisi napravio šalabahtere?
Netko je ipak trebao napraviti te šalabahtere, jel tako?
Previše kriviš sve OKO sebe, a premalo SEBE.
Ako ne upadneš, krivac si ISKLJUČIVO TI.
Loše si napisao maturu a to je bilo sve što si trebao napraviti da bi si osigurao upad. Tako stoje stvari. Stvarno mi je žao ali što je tu je. Sretno. ^^


pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:29   #2996
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Molim vas!! Dajte izbrišite studij ekonomije ak vam je to 6-10 izbor,ja nisam trenutno u kvoti a želim biti sutra do podne.Od prvog srednje znam da ču studirati ekonomiju i trenutno sam maturant u ekonomskoj školi.Ovim putem zamoljavam sve normalne ljude da što prije izbrišu studij ekonomije kako bih bio u kvoti!
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Ja vjerujem da bi trebali jer je to meni prvi izbor i krvavo sam zaradijo svaku ocjenu u toj ekonomskoj i smatram da sam zaslužio upasti.Moj frend je bio na FFZG-Švedski i Arheologija za 50 mjesta izvan kvote i za 2 dana je upao u kvotu,stoga izbrišite ekonomiju da uđem u kvotu.
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Nama su u školi rekli da do sutra u podne se može svašta promjeniti pa zato i pitam.Ali ne moguće da neču upasti zbog toga što znam jako dobro ekonomiju i cijelu montetarnu politiku ove zemlje,bio sam na natjecanjima (uvijek plasman 7-8.mjesto) i sad bi mi bilo zaista žao da ne upadnem.
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Teen fali mi oko 25 mijesta

taliban Ja ne želim ništa za što nemam kvalitete,za što sam ja išao na natjecanja i izrađivao postere o novcu i inflaciji po panojima svoje škole.Istina na maturi sam pisao matišu i dobio 2,ali sam rasturio pig(solidna trojka),hrvatski me zeznuo esej(solidna dvojka) i englač sam napravio za 4.AKo za mene nema mjesta onda stvarno...
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Ja sam učio striktno po knjizi i sa online kvizova,ne znam kakvu si ti skriptu koristio.Ma to nije realan pokazatelj uopće ja se kladim da znam pig bolje od pola ovih kvazi ekonomista koji mi trenutno zauzimaju mjesto u kvoti.I nemoj se čuditi ništa i ne omalovažavaj moje rezultate jer sam se dobrano pomučio za njih i moji roditelji su ponosni na mene.
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Možda bih i napisao bolje da mi roditelji nisu platili sestrinu svadbu,a u mene su uvijek bez uložene kune ulagali nade.Evo već 3 tjedna mami moram lagati da sam u kvoti a zapravo nisam,sutra joj moram nekako reći istinu.Ali to nije u redu ja sam išao u ekonomsku i predodređen sam za ekonomiju i ja neču odustat!
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Grijao sam ja stolicu i previše samo su me u školi previše zadirkivali jer sam bio u svemu superiorniji od njih.To mi je malo i snizilo samopouzdanje,a moja sestra se uvijek provlačila po školi i završila je Pučko učilište u Karlovcu i sad se oženila,a ja roditeljima predstavljam teret.Oboje rade po cijele dane,ostave mi neki džeparac za hranu i govore da ću imati vlastitu tvrtku,stan i dionice jer oni vide potencijal u meni.Ne znam što reći ali ekonomija je moja ljubav i ja nisam imao pristup nikakvim boljim skriptama nego sam morao od kolegice iz razreda posuđivati pohabane bilježnice i skripte na kojima su bile mrlje od napolitanke i kave i sad vi kažete zagrij stolicu!
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Nitijedno ni drugo,samo sam razočaran u sve.Ali držim sam sebi fige da sutra u podne upadnem na tu ekonomiju i učinim ovu zemlju boljom a roditelje ponosnima.
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Ja sam bio u takvom razredu gdje kolegijalnost nije postojala.Određeni su imali skripte i šalabahtere,dok su ostali poput mene morali dobrano grijati stolice i muku mučiti u toj školi a oni na kraju svi lagodno su sad na moru i upisali su sve što su htjeli.Možda odem godinu dana negdje skupit neki radni staž ili iskustvo za dalje,ali fakat mi je jako žao ako ne upadnem.


imas jesenki rok
__________________
_______________________________
TikiFiesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 12:19   #2997
Još malo, dali ste pripremili šampanjac ili nešto drugo da proslavite upis na fakultet?
__________________
Ne... Nismo mi bili ljubavnici... Nikad... Samo smo se ponekad malo gledali, kad nas nisu gledali... I to je sve...
varazdinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 12:21   #2998
Meni rezultati još nisu dostupni! Jesu li vama dostupni?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 12:26   #2999
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Meni rezultati još nisu dostupni! Jesu li vama dostupni?

Da mos mislit kako jesu.
lussylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 13:22   #3000
I meni pišu da nisu dostupni valjda nešto servisiraju
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:41.