Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2007., 11:42   #61
Hej, pa nisam bio jučer!
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 12:06   #62
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 12:10   #63
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post
Hej, pa nisam bio jučer!
nisi mu ni do koljena
a i šarmantan si gospodin u najboljim godinama, prepristojan da bi mahal k*rcem nasred bine.
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 12:13   #64
Ovo se zove isprovocirati odgovor koji ti podigne moral...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 12:33   #65
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post
Ovo se zove isprovocirati odgovor koji ti podigne moral...
Ti ga tako zoveš?

__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 12:47   #66
Kad u nemoralu dugo nije bio...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 13:39   #67
Quote:
*Deathless* kaže: Pogledaj post
pa ne vređam... al nije da je baš erotićan
zar ovo nije čista erotika



heroina bila jako dobra.

kakvi bili englezi iz slovenske šume?
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 14:31   #68
Heroina dobra, pjevačevo preseravanje loše.

Štuka odgovorna za glavobolju zbog koje nisam odslušao ostatak. I pjevač im je retaj.
__________________
:(
tukad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 14:48   #69
Quote:
tukad kaže: Pogledaj post
Heroina dobra, pjevačevo preseravanje loše.
Pjevač je bog i batina. Frontmen i po.
__________________
Hello Tiger, thank you for helping sustain the S.J.'s. I wish you could have taken some italian rain.
Maybe Petra will find the words to describe to you what a fun night it was.
How far we have travelled just for this. To be here. Meet you someday, friend. ¡DCB!
oktopod is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 14:51   #70
Quote:
oktopod kaže: Pogledaj post
Pjevač je bog i batina. Frontmen i po.
Malo se previše uživio za moj ukus. Ono bacakanje do stropa, skakanje do zvučnika, pimplanje po publici i odlazak skroz u nju... bio je euforičan kao skvrćeni kunič

Šteta kaj onaj retaj iz Štuke nije ponovio istu stvar, vjerojatno bi ga dočekao lakat u publici
__________________
:(
tukad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 14:55   #71
Quote:
tukad kaže: Pogledaj post
Ono bacakanje do stropa, skakanje do zvučnika, pimplanje po publici i odlazak skroz u nju...
pa gdie sam ja bila za to vrjeme? valjda je čovjek nije želio da se niži i udaljeniji predstavnici publike osjećaju zakinutima
__________________
It's always funny until someone gets hurt, and then it's just hilarious!
parabola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 14:59   #72
bit ću pristojna pa ću samo reć da Bud Spencer opet nije ispunio Lalixeva stara obećanja, stara obećanjaaaaa.
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 15:01   #73
Quote:
parabola kaže: Pogledaj post
pa gdie sam ja bila za to vrjeme?
Manje pit

Enivej, Heroina je 12.4. u aquariusu s još nekim retajima, a jedan od voditelja večeri je Krešimir Mišak - meni sasvim dovoljan razlog za idolizirano obožavanje i dolaženje :kri: :cmi:
__________________
:(
tukad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 15:05   #74
Quote:
tukad kaže: Pogledaj post
Malo se previše uživio za moj ukus. Ono bacakanje do stropa, skakanje do zvučnika, pimplanje po publici i odlazak skroz u nju... bio je euforičan kao skvrćeni kunič
Ne znam, mogu te shvatit, al ono, ipak mi draže to od šugejzing indi deprešn. Osobna frustracija i to.
__________________
Hello Tiger, thank you for helping sustain the S.J.'s. I wish you could have taken some italian rain.
Maybe Petra will find the words to describe to you what a fun night it was.
How far we have travelled just for this. To be here. Meet you someday, friend. ¡DCB!
oktopod is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 15:16   #75
Quote:
tukad kaže: Pogledaj post
Manje pit
nisu li oni bili prvi? nisam još stigla završit pod stolom
__________________
It's always funny until someone gets hurt, and then it's just hilarious!
parabola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 15:26   #76
Quote:
oktopod kaže: Pogledaj post
Ne znam, mogu te shvatit, al ono, ipak mi draže to od šugejzing indi deprešn. Osobna frustracija i to.
šta distorzija učini od indie čovjeka..
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 09:14   #77
Quote:
ari peka nikkola kaže: Pogledaj post
Bilo je to večer kad su i oni koji su inače uvijek dobri ili barem zabavni(u prvom redu Biljani koju zbilja rijetko omanu) bili loši, ali svima ostaje utjeha da onih Austrijanaca ništa gore ne može bit osim možda Kawabate

Inače jučer Heroina te Štuke meni bili bolji od poznatih bendova u kojima mi sviraju prijatetelji , što ne znači da su bolji i inače

Ali ja bijah vani pa možda nisam transparentan
Po meni, je manje više svaki band dao ponajbolje... hebiga.. znam da je bila gužva gužvi, ali isplatilo se biti naprijed i čuti/vidjeti band ( Spunk NEMA razglas za band, nego samo za vokale.. i naravno da je iza/vani zvučalo kakica, pogotovo kada je krcato )

Usporedi to npr. s hipotetičkim slučajem da sam ja pratio Planicu iz birtije negdje u Podkorenu uz šalicu čaja od mente na crno-bijelom televizoru bez tona... dok ste vi u prvim redovima iste pijani bivstvovali. Sve rekoh.

A što se tiče bandova konkretnije.. Austrijanci su me oduševili... i da.. jesu bili razjebani i pijani, ali imaju ono nešto.. Ja bi ih nazvao austrijskim Keggs-oma. Ni manje ni više!
Dio banda je ostao tulumarit u ZG i u subotu. Neki spavali u autu ispred kluba, neki na livadi... jedan se izgubio u Dubravi pijan, onako u odijelcu s mašlekom. Rekao mi Pruga iz Spunka da su u nedjelju došli oko 9h ujutro ponovno i tražili cuge i smilovao im se i poklonio litru vina. Odroni

Također, Heroinu sam gledao prvi put i impresioniralo me je. Još su mladi i traže se, ali definitivno band koji zna kud i kamo. Totalno osvježenje za ZG. Concrete Worms bolji nego ikad.. ma da ne idem u detalje sa svim bandovima..
I doista na vrh bih stavio Nero Burns... ne zato jer su Englezi, bla, bla... nego fakat... real stuff. Totalni užitak..

U subotu, drugi dan... imali smo dosta problema s murijom.. bila im je dojava da se skinjare skupljaju oko NSB-a zbog srpskih bandova ( čak i da su viđeni da rade sklekove iza zgrade, haha ) pa su stalno plazili uokolo i imao sam 4 manje više neugodna razgovora s patrolama, pardon ophodnjama. Prijetili su interventnom i razlazom oko ponoći.. Čobani. Tako da mi je to pokvarilo dobar dio subote plus smo strepili da nam skinsi fakat i ulete..

Rubrika pozdravi i zahvale:

Prije svega hvala Stresee što je ugostila doma jedan band i zbog svih onih peripetija sa stvarima, zatim.. Dudi iz Analene na bubnjevima u subotu, Janku iz Heretika za iste u petak, Biljanu na gitarskoj glavi.. Mislavu na bas pojačalu, Kurti na svoj onoj zajebanciji oko visuals ( nažalost, nije uspjelo, al budemo druge godine ), Neru za ovaj kul plakat... Žakiju iz Heretika ( znanom kao rat ) na svoj pomoći i sudjelovanju u organizaciji kao i na My Space-u... dj Helsoniku na hotel Toljaga smještaju za bandove i na puštanju mjuze u petak i na dijelovima za bubanj i tako dalje i tako dalje.. a najviše hvala svim bandovima, jer da napomenem, nitko nije svirao za honorar, samo za cugu i event. putne. Tako da nam nije pomagala ni usrana država ni usrani sponzori. Niti bi ih ikad tražili.

Vidimo se slijedeće godine.
Dolgcajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 09:44   #78
Dolgcajt uvažavam objašnjenje, ko što rekoh , imao sam samo vanjsku perspektivu, u kojoj su mi stvarno Austrijanci zvučali nanjstreilnije, baš onako austrijski...hm ali za outfit

A što se tiče Planice ponekad se na telki iz razumljivih razloga sami skokovi i bolje vide(not), ali ipak ne bih se htio sjećati skupine kraljevski mamurnih ljudi koja je 2005 gledala najduže skokove svih vremena iz birtije u Tržiču nemoj u bolne točke

A što se vas tiče, činjenica da bez vizualnog elementa meni to nije to, baš ste onako... hm, ajmo reći kabaretski bend (ja to u pozitivnom kontekstu, jel)

A o Biljanima uvijek sve najbolje, samo sam htio reć da su mi znali bit i bolji, al opet ja bio vani, piva, spika jel već rekoh....

U svakom slučaju gore za događaj, koliko god mi oduzeo mogućnost uživanja u standarnoj obrani prve linje šanka u Spunku...
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 11:47   #79
Hvala i Petri na fotkanju..ima 500-600 fotki pa kad izaberemo izabrane pucamo na my space i na forum...

ko je uhvaćen da nek nas tuži..

i ne znam ak stavimo onu golotinju sa stejđa dal će nas optužit za opscenost
__________________
When you have to shoot, shoot, don't talk.
known as a rat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 13:05   #80
Bilo okej, i skroz okej za pratiti izvana, ne vidiš ništa unutra i samo čuješ zvuk iz mraka...
Solidna gužva, podosta ljudi, pravi hepening.
Heroina-
Štuka-
WCIF- kao što reče Ari Peka, kabaretski bend, vodviljski, prevelika gužva za uživat kak spada, nije nastup kao prije Dead Moona, ili kad su zasjenili ruske reketare nedavno
Biljan-
Hepsters- austrijska verzija Scissor sistersa, bezveze

Nisam se napijo, samo da kažem....
__________________
aparatczykovi zapisi
Darko Vejder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.