Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2004., 15:13   #41
nemam ni ja neki jungle na rukama ali ih isto cupam ... pa to je fakat 5 min posla iliti 2 poteza trakicom na svakoj ruci
imam jednu susjedu, stariju finu gospoju, koja umjesto da pocupa brcice, uredno ih poshtuca da budu fini uredni uz rub usnice i jednake duljine
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 15:20   #42
tzv.Hitler efekt
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 15:53   #43
na trbuhu nemam nis, osim mlohave koze trenutno. Nego ovo za grudi, kako onda kad vam upravo pocnu rastu, uspijete uvijek vidjeti kad to krene prije nego se decko isprepada?

Za grudi je najcesce dovoljno svega jedan tretman elektroepilacijom i mirne za sva vremena.Tretman je manje od 100 kuna. Osim toga imam neku teoriju da cupnjem i brijanjem ( kako brijati grudi a da se zahvati samo ta jedna dlaka a ne i one sitne ukolo )dlake postanu jace i tamnije. ( pazuha rjesavam dep. kremom, ruke voskom,sad dlaka gotovo vise i nema ali mi je ruzno na vecernju toaletu vidjeti dakave ruke, medjunozje isto, a noge sredila trajno)

e da ja sam tek u trudnoci dobila dlaku na grudima doslovce jednu jedinu ( jel to od divljanja hormona ili sto) ali crnu ma sad me boli previse da odem na uklanjanje pa sam iscupala ( iako moja kozmeticarka vice ne i ne) ali mislim kad grudi ne budu vise tako bolne otici i splaiti ju zauvijek...cudno...i moja mama je u trudnoci dobila par dlaka na grudima....isto ih je uklonila el.epilacijom

ona ih je prije toga dosta godina cupala pa joj je trebalo par tretmana ali otislo sve
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 16:16   #44
Quote:
Prolaznica kaže:
nemam ni ja neki jungle na rukama ali ih isto cupam ... pa to je fakat 5 min posla iliti 2 poteza trakicom na svakoj ruci
al je neću iz principa!!!!

al, to je moja stvar...ja nish ne sudim vama kaj to činit...

btw, ja imam samo jednu dlačicu na cicki...jednoj...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 16:22   #45
Quote:
Prolaznica kaže:
nemam ni ja neki jungle na rukama ali ih isto cupam ...
jel boli više nego čupanje na nogama?
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 16:27   #46
mene ne, posto je korijen puno slabiji nego na nogama
da mi se pore bolje otvore, volim otic 5 min na solarij prije cupanja, onda dlakice lakse idu van
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 16:30   #47
Elektroepilacija dlacica oko bradavica...pa to mora booolit
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 16:59   #48
mislim da neću ni počet brijat ruke. bilo bi to previše površina za brijanje. nikad kraja. taman jedno obriješ, drugo izraste
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 17:30   #49
pa vi koje nemate previše dlaka na rukama ne morate brijati, tj. skidati...budite sretne da ih imate malo...

ne bi ni ja da stvarno nisu malo previše uočljive te dlake...

al kad me bog kaznio, moram
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 17:41   #50
Quote:
magic kaže:
Mene je jedne godine uhvatila 'manija' tih neshto tamnijih dlachica na rukama...zapravo s modom trichetvrt rukava i zimi.

Pa sam ih ochupala kod kozmeticharke.

Kad pochnu rast, narastu puno slabije nego shto su bile...mozhda ti se dogodi da ih vishe necesh ni trebat chupat.
istina

ja ne smijem cupati s nogu jer se sva koza upali i bude grozno ali s ruku cas posla, ne boli kao s nogu i kad rastu puno slabije rastu

ruke cupam (samo ljeti), noge, bikini i pazuhe brijem

gornju usnu isto voskom - posebne trakice za lice

sve u svemu nije neka tlaka
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 18:17   #51
Quote:
Noemi kaže:
Elektroepilacija dlacica oko bradavica...pa to mora booolit
boli kao sto boli ubod iglom a i traje otprilike tako dugo, tj. ubode drzi par sekundi i pusti i dlaka gotova. Nema sanse d aje se cijeli zivot nagledam jel provirila ili ne…
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 20:46   #52
sad sma bas posvjetlila dlacice na rukama i super mi jeispalo
ali procitah da neko ih cupa voskom id a su se smanjile i oslabile

jel sigurno to ne izgleda katastroficno kad pocnu onake male od milimetra izbijat van nakon dva tri tjedna?
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 23:46   #53
Quote:
razmazoti kaže:
sad sma bas posvjetlila dlacice na rukama i super mi jeispalo
ali procitah da neko ih cupa voskom id a su se smanjile i oslabile

jel sigurno to ne izgleda katastroficno kad pocnu onake male od milimetra izbijat van nakon dva tri tjedna?
je, svi bjeze od mene po cesti
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 00:46   #54
ja isto "blajham" te na rukami, Čupokova krema sa aloe verom je mirišljava i blaga na kožu, liti cili proces obavi sonce!

moja ih kumica čupa jeanput godišnje, u dva poteza- maaaz- ČUP! maaaz- ČUP! i super hepi sa tin.
meni izgleda malkec neprirodno ne-imat ni jednu dlačicu na rukama, draže su mi moje plave
beatrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 00:57   #55
danas sam skinula brčiće bile su mi male dlačice ali menu su nervirala pa sam ih odlučila eliminirati. i to sa nekom kremom za depilaciju lica. (piše i da umanjuje rast dlačica). na grudima imam uvik par pa ja to isčupam pincetom. i one ispod pupka.
by the way je ste vidile neki novi losion za tijelo od johnsona koji umanjuje rast dlačica?
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 01:59   #56
cemu pobogu uopce depilirat, cupat po rukama?! istinabog, meni je mama kao maloj, ruke namazala kremom za brijanje i zdepilirala te dlake jer sam IH STVARNO IMALA!...zajebavali su me u skoli,ljeti sam imala duge rukave pa si vi mislite
....to sam napravila samo tada, jednom u zivotu i nikad vise. ne zato jer su mi pocele rast gusce, tamnije il nes, nek sam shvatila da mi je to totalno glupo, jebga kom se nesvidja, nebu gledal jel. al eto, na srecu nakon te depilacije dlake su mi se naprema prvobitnom stanju fulll prorjedile i posvjetlile iako ih i dalje imam dosta al naprema onome je kooo bog!...nek rastu, zavoljela sam ih, odrasla sam, ljudi su odrasli, ne zajebavaju a mene dlake ne diraju i svi hepi.

a sto se tibice ili trbuha tice, rjesavam cupko trakama il aparatom za brijanje
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 08:25   #57
Quote:
Winona kaže:
boli kao sto boli ubod iglom ...
Ubod pri elektroepilaciji uopce se ne osjeca , osim ako se ne obavlja predebelom elektrodom...

Ta je iglica debljine vlasi na glavi i apsolutno ne izaziva bol jer ju struchna osoba uvodi tochno u poru iz koje raste dlaka.

Neshto neugode izaziva trenutak pushtanja struje...e sad koliku neugodu - stupanj podnoshenja razlikuje se od osobe do osobe.

Ako idete kod doista struchne osobe, ona ce provjeriti na nekoliko dlachica koliku jachinu struje mozhe pustiti a da vama ne izazove bol.

U svakom sluchaju - ubod se ni ne osjeti. Pushtanje struje da, ali traje toliko kratko da je zanemarivo.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 11:28   #58
Quote:
Neshto neugode izaziva trenutak pushtanja struje...e sad koliku neugodu - stupanj podnoshenja razlikuje se od osobe do osobe
na to sam i mislila

cak i oni najstariji aparati u cro, recimo moze se tretman platiti i kod dermatologa u bolnici ( sv. duh) ima 10 stupnjeva jacine.

Oni kojima je prebolno, obave tretman recimo na stupnju br. 3 a to znaci da ce eventualno ako struja nije bila dovoljno jaka, morati jos jednom ponoviti tretman da uniste dlaku do kraja.

Ima dakle varijanta i za one strasljive
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 11:35   #59
Koliko puta se mora pogoditi jednu dlaku da ju se unisti?
Navodno je treba izloziti struju u jednoj fazi diobe da bi bilo efikasno.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 11:38   #60
Samo treba biti uporan.

Ako imash kozmeticharku od povjerenja () k njoj cesh moci trchkarati kako god ti koja dlachica izadje.

Budesh li par dana strpljiva (zatvori se u karantenu ) pa ti vecina njih poizbija, nakon prvog tretmana bit cesh mirna i dva tjedna.

A onda ce u mdjvr. izac one koje josh nisu nikle.

Samo strpljenja i bit cesh zadovoljna
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.