Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 23:24   #21
Najnovije iskustvo sa firmom euroreklam iz Kaštela je da su mi blokirali e mail. Toliko o komunikaciji sa kupcem. Išao sam poslati mail sa boljim slikama napuknutog pleksija da vide kako izgleda i odmah blokada. A za ne izdavanje računa bi im i inspekciju sada poslao. Moj savjet, izbjegavajte ih.

Poslano sa mog XT1562 koristeći Tapatalk
chelavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:13   #22
Quote:
chelavi kaže: Pogledaj post
Danas sam kontaktira jos jednu firmu i cim kazem da treba iskriviti plexi to je ajme majko. Ja ne znam kako te firme ista rade osim ravnih ploca. Pa valjda imaju neki stroj. A nista ocito je to nemoguca misija.

Poslano sa mog XT1562 koristeći Tapatalk
Za krivljenje pleksija treba ga zgrijati, jednoliko (da ne puca) i ne previše (mjehurići). Strojevi/kalupi za krivljenje sigurno nisu jeftini pa sumnjam da se rade ovako pojedinačno.
Ja sam za sebe radio na manjim komadima u dužini od nekih 30-tak cm i dobro je ispalo. Ali je i trajalo. Samo treba imati kalup na koji ćeš to pritisnuti i dobar pištolj na vrući zrak. I osjećaja.
mack1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:26   #23
Manji komad sigurno nebi bio toliki problem i mogao bi i sam. Razmisljam i kad bi uspio nekako staviti dva komada inoxa na dijelovima gdje se zakrivljuje plexi pa bi onda od plexija bile samo tri ravne plohe. Malo cu si istraziti takvu opciju

Poslano sa mog XT1562 koristeći Tapatalk
chelavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 15:59   #24
Jesam i nije mi problem poslat nego ne znam tko ima aparaturu da moze napraviti i da mu mogu vjerovati da moze a ne da posaljem pa ispadne eh nazalos ne mozemo jer nam ne stane u stroj. Ako netko slucajno zna negdje u HR tko sigurno to radi drage volje cu poslati postom.

Poslano sa mog XT1562 koristeći Tapatalk
chelavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 01:27   #25
Pitaj njega treba bi znat https://www.forum.hr/member.php?u=152326
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 08:02   #26
Quote:
SnakeDoc kaže: Pogledaj post
Jesi razmišljao da probaš to odraditi sa nekom firmom iz Zg-a, pa se dostavi. Nažalost najveća koncentracija proizvođača i firmi koje imaju aparaturu za kvalitetno oblikovanje je u ili oko Zg-a.
Jeli slucajno znas neku firmu koja to radi? Googlat cu i zvat nema mi druge.

Poslano sa mog XT1562 koristeći Tapatalk
chelavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 08:02   #27
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Hvala! Pitat cu

Poslano sa mog XT1562 koristeći Tapatalk
chelavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 21:37   #28
jel ima kakvih novosti na ovu temu,naime i ja trebam saviti jedan plex. za vjetrobran
tonchido is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:20   #29
par puta sam radio sa plexijem, i nova forma u zagrebu je imala ok zavrsni proizvod.
imaju svoju savijačicu tako da im ne treba razvijeni crtež...vi im dostavite crtež kaj vama treba, sve ostalo je stvar njihovog tehnologa.
ako kome pomognem - super.
offtipic: nedavno su nam se japanci smijali kao savijamo plexi...istosmjerni napon i zagrijavanje komada vodiča. za jednostavne komade super stvar. jbt, osjecali su se kao u muzeju.
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.