Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li za masovne racije i uhićenja sumnjivih?
DA-kap je prelila čašu 26 81.25%
NE-zakon se treba poštovati 6 18.75%
Glasovatelji: 32. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2008., 10:02   #21
Quote:
buva kaže: Pogledaj post
eh, da smo mi pošteno dovršili tu sablju, i vama bi bilo puno lakše. ovi naši gmazovi bi sa sobom povukli i dobar deo vaših, a ostatak bi vi po'vatali.

s tim na umu, ne znam koliko je hrvatska trenutno u stanju da sprovede svoju sablju. ne sumnjam u sposobnost hrvatskih službi i policije, već jednostavno u tajming. potreban je nekakav katalist, a ubistvo jednog mutnog vlasnika još mutnijih novina neće izazvati dovoljan bes i strah. plus, kao što je neko gore rekao, mi smo imali tu "sreću" da je bilo proglašeno vanredno stanje, pa je mnogo lakše bilo zavoditi red. u svakom slučaju, nadam se da ste naučili nešto iz naših grešaka.
Jesmo. Naučili smo da naš, jednako kao i vaš državni vrh nema volje, hrabrosti i interesa stvarno stati na kraj organiziranom kriminalu. I da su sva njihova "odlučna" istupanja najobičnija kazališna predstava. Mala smo zemlja i ne mogu se oteti dojmu da se organizirani kriminal ne bi mogao toliko razgranati bez sudjelovanja bar jedne politički utjecajne osobe bliske vrhu državnog aparata ili u njemu.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 11:42   #22
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Jesmo. Naučili smo da naš, jednako kao i vaš državni vrh nema volje, hrabrosti i interesa stvarno stati na kraj organiziranom kriminalu. I da su sva njihova "odlučna" istupanja najobičnija kazališna predstava. Mala smo zemlja i ne mogu se oteti dojmu da se organizirani kriminal ne bi mogao toliko razgranati bez sudjelovanja bar jedne politički utjecajne osobe bliske vrhu državnog aparata ili u njemu.
apsolutno se slazem
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 12:53   #23
Quote:
raido kaže: Pogledaj post
...ma jasna stvar, u 5 godina se nisu oporavili, isli su na psihijatrijske seanse uzrokovane post sdp-ovskim stresnim sindromom pa nisu mogli raditi svoj posao , eto bas je zagorac je trebao predvoditi tu bitku protiv podzemlja, potpomognut generalom andabakom, ljubom cesicem rojsom, miroslavom i nevenkom tudjman, gospodinom ivicem pasalicem, hebrangom, nezaobilaznim zuzulom, radicem i ostalom plejadom postenjacina.....
Da se barem donekle oporavi ili popravi unisteno, treba najmanje 10 godina i to vrlo ozbiljnog rada, sa ozbiljnim ljudima, kojih nakon te crvene posasti vise nema, ali cemu tebi to objasnjavati kada nemas pojma o tom segmentu drzavne uprave, a sva saznanja su ti ocito iz petparackih TV serija ili SDP-ovih omladinskih kruzoka "mladih antifasista".

Ali naravno, ti bi mozda mogao znati zasto nisu 2000. godine nastavili sa zapocetim poslom, nego naprotiv totalno upropastili struku koja je mogla dovrsiti posao ?

A sto se tice dijagnoze "post sdp-ovskim stresnim sindromom " vjerovatnije je da se javio poslije 2003. godine sto je itekako vidljivo danas kada se slusaju trabunjanja SDP-ovaca ! Mozda da im predlozis na jednom od tih vasih kruzoka da razmisle o psihijatrijskim seansama, ako upravo ti kruzoci nisu psihijatrijske seanse za pranje mozga u nedostatku kumrovacke skole ?
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 14:19   #24
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Jesmo. Naučili smo da naš, jednako kao i vaš državni vrh nema volje, hrabrosti i interesa stvarno stati na kraj organiziranom kriminalu. I da su sva njihova "odlučna" istupanja najobičnija kazališna predstava. Mala smo zemlja i ne mogu se oteti dojmu da se organizirani kriminal ne bi mogao toliko razgranati bez sudjelovanja bar jedne politički utjecajne osobe bliske vrhu državnog aparata ili u njemu.
pa naravno. sve ono najgore iz udbe je postalo bog u novostvorenim ex-yu službama, a bogami i politički vrh u našim glanc novim državama je tad bio božmesačuvaj, kriminalac do kriminalca. e sad, stvari su danas svuda bolje, tako da sam ja ipak optimist. jebiga, treba vremena da se takvi problemi reše, ne može odjednom.
buva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 16:30   #25
Kakva akcija Sablja, kakva smijurija. U Srbiji poslije te sabljetine nema kriminala. nema ga. Nesto'..

O bože..
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 16:30   #26
Quote:
buva kaže: Pogledaj post
eh, da smo mi pošteno dovršili tu sablju, i vama bi bilo puno lakše. ovi naši gmazovi bi sa sobom povukli i dobar deo vaših, a ostatak bi vi po'vatali.

s tim na umu, ne znam koliko je hrvatska trenutno u stanju da sprovede svoju sablju. ne sumnjam u sposobnost hrvatskih službi i policije, već jednostavno u tajming. potreban je nekakav katalist, a ubistvo jednog mutnog vlasnika još mutnijih novina neće izazvati dovoljan bes i strah. plus, kao što je neko gore rekao, mi smo imali tu "sreću" da je bilo proglašeno vanredno stanje, pa je mnogo lakše bilo zavoditi red. u svakom slučaju, nadam se da ste naučili nešto iz naših grešaka.
Naši glavonje nisu za samouništenje,tako šašavi nisu !
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 17:16   #27
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Jesmo. Naučili smo da naš, jednako kao i vaš državni vrh nema volje, hrabrosti i interesa stvarno stati na kraj organiziranom kriminalu. I da su sva njihova "odlučna" istupanja najobičnija kazališna predstava. Mala smo zemlja i ne mogu se oteti dojmu da se organizirani kriminal ne bi mogao toliko razgranati bez sudjelovanja bar jedne politički utjecajne osobe bliske vrhu državnog aparata ili u njemu.
U igri je barem pola visoko cijenjenih saborskih mešetara kojima nije nepoznata rijeć OMERTA !
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 12:08   #28
Sablja??? hahahha.. salite se ne?

S cim? Vodoinstalaterima i alkoholicarima u plavoj kuti.. jad i bjeda.
DeviantNerve is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 18:28   #29
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dakle ne predlažem samo da se pronađu ubojice mlade pripravnice, nego da se napravi jedna mega racija, neka se uhiti 100-200 ljudi sa dosjeom, sumljivaca, reketara, osvjedočenih nasilnika...

Predsjednik Mesić ima pravo modificirati svoje ovlast (privremeno) i tako bi barem nakratko očistili ulice, pokazali kriminalcima da nisu nedodirljivi,a ako tko kuka zbog ljudskih prava, neka misle na 4 mil. ljudi kojima se ta prava krše svaki dan...
Ne sme Mesić to.
Mnogi ti mafijaši su bivši heroji(profiteri) "domovinskog rata",
mnogo će prljavog veša izaći na videlo.
Totenkopft is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 18:43   #30
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dakle ne predlažem samo da se pronađu ubojice mlade pripravnice, nego da se napravi jedna mega racija, neka se uhiti 100-200 ljudi sa dosjeom, sumljivaca, reketara, osvjedočenih nasilnika...

Predsjednik Mesić ima pravo modificirati svoje ovlast (privremeno) i tako bi barem nakratko očistili ulice, pokazali kriminalcima da nisu nedodirljivi,a ako tko kuka zbog ljudskih prava, neka misle na 4 mil. ljudi kojima se ta prava krše svaki dan...
Slazen se. Triba uhitit sve gradjane, sve do jednog i samo Mesica pustit vanka. Pa neka nas on jednog po jednog dnevno izvlaci vanka io vodi na kavu. A neg nas unutra pusti da se medjusobno obracunamo i nek se niko ne mjesa dok se cuju kakvi zvukovi.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 17:03   #31
Quote:
buva kaže: Pogledaj post
eh, da smo mi pošteno dovršili tu sablju, i vama bi bilo puno lakše. ovi naši gmazovi bi sa sobom povukli i dobar deo vaših, a ostatak bi vi po'vatali.

s tim na umu, ne znam koliko je hrvatska trenutno u stanju da sprovede svoju sablju. ne sumnjam u sposobnost hrvatskih službi i policije, već jednostavno u tajming. potreban je nekakav katalist, a ubistvo jednog mutnog vlasnika još mutnijih novina neće izazvati dovoljan bes i strah. plus, kao što je neko gore rekao, mi smo imali tu "sreću" da je bilo proglašeno vanredno stanje, pa je mnogo lakše bilo zavoditi red. u svakom slučaju, nadam se da ste naučili nešto iz naših grešaka.
Jok brale ! Mi imamo puno luđaka,no sami sebe ne režu ni u snu,jedine sablje koje imaju ,su im one drvene iz detinstva !
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 17:40   #32
Quote:
Totenkopft kaže: Pogledaj post
Ne sme Mesić to.
Mnogi ti mafijaši su bivši heroji(profiteri) "domovinskog rata",
mnogo će prljavog veša izaći na videlo.
Neće niti za sto godina,jedan naš vrli đeneral je rekao :Tko je jamio,jamio je!
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 17:58   #33
Quote:
DeviantNerve kaže: Pogledaj post
Sablja??? hahahha.. salite se ne?

S cim? Vodoinstalaterima i alkoholicarima u plavoj kuti.. jad i bjeda.
Pretjeruješ,mislim ozbiljno.Ti Kao da nema talara sa bijelim čipkastim okovratnicima,napudranim perikama i bjelih kuta svih zvanja,do dimnjačara a'la
Jimi Stanić za taj sitni problenčić,za par fakina s placa koji kradu kumicama jabuke!?
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.