Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2016., 19:05   #21
Kad čitam što si sve izdržala - pa ti si pustila da on posve izgubi poštovanje za tebe. Ma koliko mi mislili da se tim "niz dlaku" ponašanjima ljudima više dopadamo, nije. Možda je od vašeg života moglo nešto i biti da si se postavila prema standardima koji bi te učinili sretnom ženom. Sad što je tu je. Gledaj sebe, svoj život, svoje dijete, svoju budućnost. Bit će dobro! Nisi prva koja je prošla ovakva put i nećeš biti zadnja koja je uspjela! MOžeš ti to!
Antiopejae is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 10:56   #22
Ova tema pokazuje da ako čovjek nema granice u tome, kako se drugi mogu ponasati prema njemu , da ti ljudi prvo izgube poštovanje, a nakon toga i ljubav. Ljudi su ljudi i u krvi im je testiranje nečijeg karaktera. Ako tebe nisu naučili , da cijeniš sebe pa dozvoljavas svašta, neće te ni drugi cjeniti. Na žalost svijet nije raj, pa da će netko cjeniti tvoju žrtvu. Zapravo je danas baš obrnuto i puno si cjenjeniji, ako imaš svoje ja i ako si donekle i egocentrican. Osobito tu na Balkanu. Zašto bi inače razni Todorici, Kerumi i Mamici bili toliko popularni i postivani ovdje? Da zivimo u uredjenijoj državi, zna se gdje bi već bili dugi niz godina. Ali tu se bahatluk tolerira kao nigdje. Znači ljudi žrtve koji podmeću svoja leđa tu ne prolaze. Samo pogledajmo što po školama djeca rade od prepopustljivih profesora. Ponašanjem bi ih u grob stjerala. S našim ljudima puno više bič i okrutnost prolazi da dođu sebi, od velike dobrote. Sva ta stoljeća podjarmljenosti su nam u krvi i zato volimo vodje i da nas netko vodi. Naši ljudi ne znaju sami misliti. A ako te netko već ponizava, taj najčešće više ni nema respekt za tebe, možda je primitivac po karakteru i nikoga ne poštuje i inače pa jedva čeka svoju žrtvu ovako ili je izgubio respekt prema tebi kad je vidio da ga nemaš ni grama prema sebi.
iluzijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 11:07   #23
amen od posta!!
potpuno se slažem iluzijaa
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 22:28   #24
Slijedeća tema za pod kljuć.
Autorica napisala jedan post prije viśe od pola godine.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.