Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2016., 10:51   #1961
Kakvo pljuvanje malih dioničara, sramotan potez većinskog vlasnika.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 14:33   #1962
Quote:
xfairguy kaže: Pogledaj post
Kakvo pljuvanje malih dioničara, sramotan potez većinskog vlasnika.
pa nije HT radi malih dioničara, cilj je da matica zaradi pare (jasno Njemac nikad nije zadovoljan, jer uvijek može bolje)
munjeviti.juric is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 12:39   #1963
Sretno svima u ng. Ma nešto mi ne štima sa tom ht dionicom. Prošli dan svi u plusu od reda samo ht 2 -3 % u minusu ma to nije normalno. Danas isto sve u zelenom ht crven ko paprika, tu nekaj ne štima, to se anipulira dionicom, krade nas male. Ima ove mafioze tko da iskontrolira, moja je sumnja svakim danom jača.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 14:17   #1964
lemy56 prati vijesti HT je kupio za milijardu kuna obveznice DT (svog većinskog gazde) za nekih 0,1% kamata do 2020 (eto reda radi da se ne može reći da je u pitanju poklon ). Ovi sad što izlaze smatraju da će time i dividenda biti manja a to znači da ni kupci baš nisu zainteresirani.

Jeb.. ispadne da se vrijednost HT nije promjenila ali pitanje je kako će to dalje ići (jako teško će se tih milijardu vratiti nazad u HT). Ne bi me iznenadilo da ovo postane praksa idućih godina.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 16:20   #1965
Umjesto da ulažu u optiku oni šalju pare gazdi. Da sam na mjestu države jeba bi im majku, platili bi oni meni svaki metar optike. Ukrali su od države sve što se moglo, infrastrukturu, zahvaljujući našim lopovima-političarima. Treba ih naučiti pameti, dati vip-u, tele2, optimi i drugima koji jedva opstaju a ovi šalju božićnicu u D. Jesmo jadni..... banana država, vidljivo i dokazi na svakom koraku.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 18:33   #1966
Quote:
lemy56 kaže: Pogledaj post
Umjesto da ulažu u optiku oni šalju pare gazdi. Da sam na mjestu države jeba bi im majku, platili bi oni meni svaki metar optike. Ukrali su od države sve što se moglo, infrastrukturu, zahvaljujući našim lopovima-političarima. Treba ih naučiti pameti, dati vip-u, tele2, optimi i drugima koji jedva opstaju a ovi šalju božićnicu u D. Jesmo jadni..... banana država, vidljivo i dokazi na svakom koraku.
aha, sigurno je Plenković išao Merkelici da joj kaže kako je bilo dosta
munjeviti.juric is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 14:55   #1967
Eto i danas, sve zeleno samo ht crven, nemore to bez vraga, svi da dobro posluju ama svi osim ht, zaj... prijatelju, tu neko masti brk
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:00   #1968
Prije odlaska na odmor gledan - 178 kn. A vidi sad crnih vijesti i pada dionice.

Sta napravit, prodat ili ne ? Ima li ode prostora za podizanje u skorije vrijeme ?
powe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:08   #1969
kratkoročno ovisi kolika će biti dividenda i hoće li je uopće biti. DT se namirio
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:28   #1970
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
kratkoročno ovisi kolika će biti dividenda i hoće li je uopće biti. DT se namirio
Kad ce vijest o dividendi ?
powe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:13   #1971
Cijena je krenula gore i onda paf, kao da je namjerno ova kupnja tih prevarantskih obveznica tempirana kada im bude trebalo.
Ali to su neka muljanja, još će tim novcima DT podebljati svoj vlasnički udio.
Kako je dividenda u slobodnom padu, pesimist sam pa bih pristao i na onu siću od lani.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 13:14   #1972
@lemy56
VIP i Tele2 uopče nisu na našoj burzi.Ti bi rađe dao lovu van nego da koju kintu ulovi od HT i raja.
Evo kupili od Mađara Telekom Crne gore 76%.Sada čemo vidjeti junake
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 13:43   #1973
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
za sad cca 195-205 ako se nastavi ponašat kao u zadnjih par mjeseci.
Izgleda da si ipak pogodio,makar se ovom nisam nadao.Čekam već dugo nešto slično i evo,konačno desilo se.
@Hrvatski telekom napravio je svoju najveću akviziciju dosad, za 123,5 milijuna eura kupio je većinski udio u Crnogorskom Telekomu.

HT je od Magyar Telekoma, koji je također dio grupe Deutsche telekom, preuzeo udjel od 76,53 posto u najvećem operateru u Crnoj Gori.
http://www.poslovni.hr/hrvatska/najv...na-eura-322732
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 17:39   #1974
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
lemy56 prati vijesti HT je kupio za milijardu kuna obveznice DT (svog većinskog gazde) za nekih 0,1% kamata do 2020 (eto reda radi da se ne može reći da je u pitanju poklon ). Ovi sad što izlaze smatraju da će time i dividenda biti manja a to znači da ni kupci baš nisu zainteresirani.

Jeb.. ispadne da se vrijednost HT nije promjenila ali pitanje je kako će to dalje ići (jako teško će se tih milijardu vratiti nazad u HT). Ne bi me iznenadilo da ovo postane praksa idućih godina.
Zašto misliš da neće i šta misliš da bi mogli napravit?
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:32   #1975
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da neće i šta misliš da bi mogli napravit?
a kako HR država vraća svoje dugove? Tako da se ponovno zaduži za iznos obveznice + kamate i jovo nanovo. Zašto ovo nebi funkcioniralo na isti način samo što je ovdje kamata nikakva. Ispadne da ubuduće HT bude dao lovu za novu obveznicu kojom će DT vratiti za staru obveznicu HTu. Čak DT i nepaše u tom slučaju mala kamata na obveznice
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 21:36   #1976
Hmmm.jako nategnuto !
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 13:05   #1977
a čuj nije to moje razmišljanje nego onih koju su prodavali na tu vijest ,

i kao dodatak naravno manje ide u dividendu zbog toga (ali to je opet njihovo razmišljanje)
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 13:26   #1978
Dakle prvo HT financira DT neposredno putem kupnje obveznice pa onda posredno putem kupnje drugog društva u sklopu koncerna DT. Maestralno odrađeno, Angela će biti sretna.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 16:01   #1979
Izvješče Crnogorskog Telekoma za prvih devet mjeseci prošle godine.

(izgleda kao da su ga djeca radila, nikad čuli za excel )

http://www.mnse.me/upload/documents/...20-%20TECG.pdf
anduin005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 11:31   #1980
Bankomat za Nijemce
http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...na/944186.aspx
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.