Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 16:38   #21
Da možda!??! Možda! Jebo ih poso kad tako rade ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 16:41   #22
Ja sam lud više od tih majstora i njihovih poslova, kaže on možda dođe na svoje dok vodu primi ovo ono a voda do vrha odnosno antifriz, možda je do senzora temperature možda ovo ono kaže vozi pa vidi kako će se ponašati, a ništa sutra cu morati opet kod njega da ne bude raspad sistema...
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 16:49   #23
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Da možda!??! Možda! Jebo ih poso kad tako rade ...
Da možda jer ne mogu vjerovat da se to događa kod "majstora" u današnje vrijeme. To je neki old school majstor kad misli da će se sam ozračit.

Quote:
BlueLabel kaže: Pogledaj post
Ja sam lud više od tih majstora i njihovih poslova, kaže on možda dođe na svoje dok vodu primi ovo ono a voda do vrha odnosno antifriz, možda je do senzora temperature možda ovo ono kaže vozi pa vidi kako će se ponašati, a ništa sutra cu morati opet kod njega da ne bude raspad sistema...
Možeš to i sam ako si vičan tome.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 16:54   #24
Da sam vičan ne bih išao kod majstora, Alfa je u pitanju tako da treba baterija vani ići i svašta nešto a termostat je sa cijelim mehanizmom komplet pa je .ebada napraviti, sad ne znam smijem li vozit tako, očito je negdje greška jer kazaljka pokazuje 120 a auto ne kuha
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 17:00   #25
Ne skidat termostat nego ozračit sistem. Al dobro ako te to ne ide teraj nekom mehi
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 19:34   #26
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Ne skidat termostat nego ozračit sistem. Al dobro ako te to ne ide teraj nekom mehi
A kruva ti kako da "ozrači" sistem, pa nisu svi atomski fizičari
Bhakti is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 20:18   #27
Dakle prije ovoga temperatura motora mi je pokazivala 70, nikad preko pri čemu sam se odlučio na kupnju termostata, danas mi majstor stavio novi i čim sam ga išao probati temperatura dođe do 120 a auto ne kuha, evo sad sam išao isprobati do Konzuma (cca 5-7 min vožnje) i auto digne temperaturu na 120 nakon pet minuta i tako stoji a ne prokuha...
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 20:49   #28
Pali li se ventilator?
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 21:20   #29
Ne znam nisam osjetio ali ja misli da bi to moglo biti do senzora temperature pa ću probati vratiti sa starog termostata taj senzor, da li moram sve nanovo skidati ili se lako posebno promijeni taj senzor?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:08   #30
Nije do senzora al ga moš ozračit na senzoru.

Provjeri dal grije .. sigurno puše hladno ili mlako
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 00:11   #31
Da nije nešto sa instrumentom.
Ne znam kako bi se vozio na 120 °C,
pri toj temperaturi si u crvenom,pa ti ode brtva glave.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 04:42   #32
Probaj uključiti grijanje u kabini. Tako češ smanjiti temperaturu u motoru. I opet do majstora.
Gvuzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 10:41   #33
Evo jutros opet vozim i opet dođe kazaljka do 120 a auto ne kuha niti se pali ona crvena lampica, grijanje radi normalno, dakle termostat je ispravan, a očito je kvar u senzoru temperature na termostatu pa ne očitava ispravnu temperaturu, probati ću do majstora pa nek mi vrati senzor od starog termostata i vidjeti onda da li će biti ok

https://ibb.co/ceBM5k

Da li je spojen ok senzor temperature ovaj na slici?

Zadnje uređivanje BlueLabel : 28.04.2017. at 11:10.
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 11:38   #34
Quote:
BlueLabel kaže: Pogledaj post
Ne znam nisam osjetio
Za početak ugrij auto,i ostavi ga na leru da radi,otvori haubu i čekaj hoće li upaliti ventilatore.
Onda dalje.
Kolege ti dobro pišu,ostao ti je zračni mjehur u sustavu,treba ga odzračiti.
Samo se bojim da termostat ne ostane zatvoren,onda je sranje.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:07   #35
S gornje lijeve strane (gledano prema autu) ti je jedan mali plasticni sraf na vrhu hladnjaka vode. Njega malo odvrni da voda kompletno udje u sistem.
Onda otvori poklopac od antifriza, upali auto, nabij gas na 3000 okr (jer se na leru nece zagrijat nikada) i cekaj da auto dodje do 90, i pusti neka voda cirkulira par minuta.

Ventilator prva brzina se pali na 96 st C°.
Ako ti i dalje temp bude divljala, onda imas neki problem ili sam termostatom ili sa senzorom temperature.

Ali goni to mehanicaru neka ti napravi, ocito je nesto zajebao prvi put.
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:24   #36
Quote:
BlueLabel kaže: Pogledaj post
Evo jutros opet vozim i opet dođe kazaljka do 120 a auto ne kuha niti se pali ona crvena lampica, grijanje radi normalno, dakle termostat je ispravan, a očito je kvar u senzoru temperature na termostatu pa ne očitava ispravnu temperaturu, probati ću do majstora pa nek mi vrati senzor od starog termostata i vidjeti onda da li će biti ok

https://ibb.co/ceBM5k

Da li je spojen ok senzor temperature ovaj na slici?
Ja ne znam jel se ti praviš lud? ili šta? Imaš zraka u sistemu. Kakav senzor. Ne kuha jer ima antifriz koji drži do 130 stupnjeva. Prokuhat će kad tad ak se budeš tak vozio. I brtva pa-pa ako već nije.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:33   #37
Nemoj pričati napamet ako ne znaš, auto greškom pokazuje 120 stupnjeva jer se ne pali crvena lampica niti prokuhava, izgorio bih već do sada na toj temperaturi nego je neispravan senzor temperature i salje krive vrijednosti.

Auto nakon pet minuta vožnje samo krene penjati se kazaljka od 50 i drži na 120, kažem normalno ide, grijanje radi normalno sve je ok samo očito šalje te krive vrijednosti, moram čekati sad do utorka pošto ovaj nema vremena da mi stavi taj senzor temperature od starog termostata pa se nadam da će se problem onda riješiti.
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:41   #38
Pa šta si onda došao kukat na forum "kad ti znaš što mu je"? A svašta ...
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:46   #39
Ajde mi objasni kako sat dođe do 120 stupnjeva, a lampica se ne upali na tom istom satu i auto ne počne kuhati niti se išta dimi, grijanje radi odlično dakle sve je pet. Očito je temperatura auta normalna sa izmjenom novog termostata, ali je senzor ili krivo spojen ili ne radi pa daje krivu procjenu jer ne može se temperatura dignuti u 50 sekundi od 60 do 120 stupnjeva bez prokuhavanja
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:57   #40
Ne može se to tebi objasnit jer po tvome je normalno da auto ima temperaturu 120. Imaš zračni čep. Auto ne mora kuhat. U crijevima ima zraka i ne hladi se kako treba zato je temp koliko je. Senzor ne može biti krivo spojen. Vjerojatnost da novi senzor ne valja je minimalna budući da pokazuje temperaturu. Na kraju ćeš ić mjenjat senzor i kroz njega će izletit zrak vani pa će biti sve kako treba a ja ispast glup a ti pametan.

Dalje raspravljaj sa nekim drugim jer se osjećam glupo upuštanjem u takve rasprave.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.