Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2006., 23:35   #21
Thumbs up DK

Quote:
LI LU kaže:
DAJTE JOŠ ADRESA, TELEFONA,jer čini mi se da su svi zauzeti.Sve sam sredila, restoran crkvu ali ovo me totalno deprimiralo.Nikog nema a oni što su preostali su, bljak.
Broj od DJ Gordana ti je poslan na PM. Probaj nazvati i dogovoriti, nećeš pogriješiti 100%!
__________________
LOU II
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 02:37   #22
Bruno, bio sam na tri svadbe na kojima je svirao (medju ostalima i moja) i bit ce na bar jos jednoj. Svi zadovoljni. Broj na zahtjev saljem na PM.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 12:45   #23
Cure i dečki,što mislite o kombiniranju dj-a i benda?I koliko inače košta dj.?Molim Vas savjete jel sam sva zbunjena oko muzike....nikako da se odlučim kaj bi i kako bi...
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 13:55   #24
j sam kombinirala.prva 2-3 sata jazz kvartet koji je svirao laganice, poslije je Dj zario i palio
kvartet 4000 kn
DJ 2000 kn
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 14:00   #25
Quote:
ivanar kaže:
Cure i dečki,što mislite o kombiniranju dj-a i benda?I koliko inače košta dj.?Molim Vas savjete jel sam sva zbunjena oko muzike....nikako da se odlučim kaj bi i kako bi...
To bih ja. Kombinaciju, ali cjelonoćnu. No cijena mi je prevelika jer, po logici stvari, mislim da moraš platiti punu cijenu benda i DJ-a.
Bila sam nedavno na svadbi gdje su cijelu noć bili tamburaši i bend. Pa kad su jedni imali pauzu svirali su drugi. Cijelu noć bilo je veselo i dinamično, jer se plesalo i pjevalo cijelo vrijeme
Mayo is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 20:04   #26
Što se tiče cijena; koliko ja zanam, prosijek-normala je 350€, kod mog je to uključivalo razglas, opremu i šljaku, bez vremenskog ograničenja, a trajalo je punih 8,5 sati... Mislim da to i nije puno, a još je sve u originalu. Bandovi su problematični, vrhunski zaboravite ispod 2000€, a sve ostalo je više nego rizično...
__________________
LOU II
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 20:08   #27
2000 eura za svadbeni bend? wow...ti imaju svirati cijeli vikend a ne samo tih par sati! evo oni koji imate 2000eura za glazbu onda dodajte još 1000 pa imate Ivanu Kindl.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 12:15   #28
Meni se isto čini da bi kombinacija bila najboloji izbor...jedino mi nije jasno zašto bi onda morala platiti punu cijenu benda i dj-a.....pa nije isto da li sviraju cijelu noć ili pola noći,Lolita kako jue bilo kod tebe i koji si ti bend imala(da li si na kraju bila zadovoljna sa muzikom)
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 15:01   #29
ivana-na zalost placas punu cijenu pa makar oni svirali jedan ili 8 sati.vjeruj mi i ja nisam htjela vjerovati,al nakon razgovora sa nekoliko bendova i DJ-a to je to stvar je u tome da oni moraju doc i postaviti svoju opremu i to dize cijenu i komplicira situaciju, ne koliko u konacnici sviraju.zato je moj jazz kvartet bio toliko skup. ja sam htjela poluditi kad sam cula cijenu,al nema izbora...to su mi svi rekli..muzika je meni bila odlicna.nije bilo nikakvih pauzi i slicnih gluposti...i svi su non stop plesali i povremeno malo nesto jeli....
imala sam kvartet "cetvrtinka" al oni su ti skuplji i stoga sto su tu vrhunski muzicari koji sviraju po svijetu i natjecanjima....DJ je bio sa plavog radija
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 23:08   #30
nama je DJ bio 2000kn + 100eura razglas... i isplatilo se. muzika stil studio 54, stari disco, rock... tipa plesnjak iz sedamdesetih
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 16:27   #31
Drage moje trebale bi mi preporuke i kritike dj-eva za jedan veliki party iduce godine. Kontaktirala sam vec neke i dobila ponudu za DJ žutog, pa ako netko nesto zna o njemu...ili neke druge....slobodno...saljite brojice na pm...
bubamarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 14:31   #32
Ako netko treba iskusnog DJ-a (12 godina rada) neka se slobodno javi, reference mog nacina rada su temeljita priprema, bogato iskustvo, vrhunska oprema, specijalni efekti, narodnjaci i tehno iskljuceni. Prosao sva poznatija mjesta u Zagrebu i okolici tako da se i sami mozete uvjeriti u kvalitetu rada.
Za detaljnije informacije javiti se na PM.
dee jay is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 14:49   #33
Thumbs up DJ nudi vrhunsku svadbu

Quote:
LI LU kaže: Pogledaj post
DAJTE JOŠ ADRESA, TELEFONA,jer čini mi se da su svi zauzeti.Sve sam sredila, restoran crkvu ali ovo me totalno deprimiralo.Nikog nema a oni što su preostali su, bljak.
DJ nudi posao.
Radio sam na Plavom radiu, radio Zapresicu, po raznim discothekama i nocnim clubovima... Trenutno radim u jednoj izdavackoj kuci!
Pustam sve vrste muzike osim narodnjaka (novi val, pop, rock, dance, aktualne hitove...).


tf broj ces dati putem pm-a. putnica

Zadnje uređivanje putnica : 16.02.2007. at 00:55. Reason: tf broj
Rymn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 04:33   #34
Ja sam bila neki dan na jednom rođendanu.. dečko je imao DJ-a koji je bio ok..ali ništa special. Ako nekome treba može mi se javit na pm pa mogu pitat frenda broj i cijenu.
Liqueur Originale is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 15:57   #35
Imam ja dobrog DJ-a koji će mi biti u 3 mjesecu na svadbi a za novogodišnji party je svirao za moju firmu-svi su (uključujući i mene) bili pre zadovoljni. Ne pušta narodnjake!!! Koga zanima nek se javi. Tip je stvarno OK
__________________
Kiflica
kiflica mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 14:25   #36
Evo, dragi budući mladenci da Vam i ja ponudim svoje usluge DJ-a.


- Cijena? 300 eura

- Što uključuje? DJ-a, mixpult & razglas (do 300 ljudi), lightshow, karaoke (po želji), bežični mikrofon,... ,vođenje programa(unaprijed dogovorenog- prvi ples, rezanje torte ,itd...)


*moguće su i extra opcije kao: video snimanje, izrada dvd-a i authoring, angažiranje animatora , bandova , itd...


Za više informacija slobodno se obratite na PM , mogu vam unaprijed poslati upitnik za mladence, tako da vidite kako to izgleda ili "bi" trebalo izgledati.

Vaš DJ_________ Dj Žare
Jarre 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:50   #37
Pozdrav!

evo malo sam citao kakvo je stanje sa trazenjem DJ-a za vjencanje i malo sam se zabrinuo kako sam prociotao sa se treba 6. mj. prije traziti dj-a

ako ima netko za preporuciti ili DJ-i sa ponudama neka mi se javi na PM.

vjencanje je 06.09.2007. u Zagrebu restoran Trg M.Tita. Muzej za umjetnost i obrt restoran u podrumu poznat kao "Dragec"

Pozdrav i Hvala!!!

Zadnje uređivanje Magg : 21.02.2007. at 10:09. Reason: objavljanje email-adrese
sigor1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 16:57   #38
Bok ljudi, molim neki kontakt od DJ Benca na PM, fala puno....
brbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 13:39   #39
Quote:
koscec je jako skup i uzasno arogantan.meni je rekao da njega bas briga dal cu ga ja angazirat ili ne jer ce se sigurno nac netko tko hoce i da se novcem sve moze kupiti...odvratan stav!
Bas me cudi. nama je bio stvarno ljubazan i prilicno razgovorljiv.

a sta se skupoce tice kosta 3900 kn i to mi se u odnosu na bend ne cini uopce puno, a jos dobijes i originalnu glazbu, a ne nekog kvazi pjevaca koji ne zna pogoditi ton i rijeci neke strane pjesme(a cula sam i takvih)

Zadnje uređivanje putnica : 26.02.2009. at 09:49. Reason: q
Dzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 19:14   #40
bio je i meni ljubazan dok nismo dosli do teme love.a nije on ni jedan jedini ni nezamjenjiv.doslovce je rekao ono sto sam napisala, tim rijecima.i da je lova ono sto ga realno zanima.onda si mozes misliti koliko je predan poslu....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.