Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2012., 17:18   #2281
Nioivo stvar s ledom je prva koju svatko isproba cim se upusti u borbu s njima
Ja stavljam kocku leda u rucnikic i drzim dok se kocka ne otopi, obicno pol sata - to bas kad me jako bole
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 22:24   #2282
Quote:
nioivo kaže: Pogledaj post
Pa mislila sam da sam pronašla ali ne otkrila, nisam ga ja otkrila. Pa kakvi nadridoktor, nisam uopće ni doktor, rekoh da sam čula za ovo od poznanice. Kojim pravom ti mene vrijeđaš. Nisam govorila o hladnom tušu već o ledu?
"Moja itekako duga praksa kaže da su neke masti više - a neke manje djelotvorne, sve imaju i malo anestetika da ublaže simptome, a tek višegodišnje korištenje pokazuje - ili ne pokazuje nekakav rezultat. Moj izbor je na kraju Proctolyn, ali je nema kod nas. I sasvim sigurno one ne "podmazuju" ništa!!" - Kakva praksa, jeste možda doktor ili samo nadridoktor. Pa ovo "Naglasio bih i ovo: iako se nisu povukli - niti će, ipak sam ih disciplinirao tako da ne gnjave u smislu pucanja i krvarenja. Eksperiment se sastojao u dodavanju male količine Vazogela, ili bilo kojega gela za vene uz mast." - doktor ili nadridoktor. Baj d vej kaže se nadrilječnik ako ćemo se već ispravljati da bi ispali pametni. I administrator FO
Jako lijepo. Za osobu kojoj smeta da je drugi vrijeđaju jako lijepo si ovo obavila.

Kao prvo moderatori su ovdje volonteri, imaju svoj privatni život, posao i ne vise 24 sata dnevno na kompu. Ako nisu na nešto odreagirali u onom trenutku kad si to ti sebi smislila to nije razlog da im se govori da odjebu. I slijedeći puta ćeš za ovakve stvari otići fino na hlađenje pa ćemo vidjeti ko će kome govoriti da odjebe.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 22:36   #2283
Evo moram reagirati. Pročitao sam par postova unazad od dotičnog.
Iskreno,ne znam čemu je ovo čovjek zaslužio?
Da li su u pitanju osobna prepucavanja po forumu?
Ne znam.
Ali znam da po ovim postovima nije zaslužio ban.
Oprostite , morao sam. Pa makar dobio ban!


Sent from my iPhone4
using Tapatalk
Nele26 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 30.03.2012., 20:08   #2284
ja koristim faktu mast
neko me je ovdje savjetovao prije nekoliko godina
šetanje ležanje i faktu mast pomažu
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 15:02   #2285
JODIS M

Da,to sam koristio nekih dva mjeseca i sve mi se povuklo.Nemam više fisuru(pogledaj moj post :https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2090),nemam više bolova ni svraba.
Evo link ako nekoga interesira:
http://www.jodismelem.com/
Nadam se da će i nekima od vas pomoći kao što je meni.
Živjeli!



E da!
Hvala našem El Gato Félix-u na crvenom gumbiću.Baš mi lijepo stoji
Nele26 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 31.03.2012., 18:54   #2286
@ Nele26: Gdje se u HR može kupiti taj JodisM? Stranica je srpska, pa me zanima jel si direkt od njih to naručio?
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 20:25   #2287
Gospođa se nalazi u Tesliću kod Doboja. Mislim da je u Hr nema nažalost.


Sent from my iPhone4
using Tapatalk
Nele26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 01:16   #2288
Quote:
Zeljko81 kaže: Pogledaj post
ja koristim faktu mast
neko me je ovdje savjetovao prije nekoliko godina
šetanje ležanje i faktu mast pomažu
Sve je individualno - meni faktu nista ne pomaze

A moja seka ju inace koristi preko 20 godina i kaze da ova danasnja nije ni sluga nekadasnjoj, da je potpuno drugacija krema
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 09:09   #2289
Nije krema drugačija nego su se hemoroidi kod nje pogoršali. I meni je pomagala, a pred kraj ništa više nije pomagalo. Morate shvatiti da hemoroidalna bolest ima svoju dinamiku. Vremenom bude sve gore i sve teže. Meni je jedan liječnik još prije 18 godina bio rekao da Faktu ništa ne valja jer nema u sebi kortizola. A on je anestetik. I tada stvarno nije djelovao. Pa kasnije kad se smirilo jeste. A pred kraj više nikako nije djelovao. I u krajnjoj fazi sam morao na operaciju. Znači svaki lijek djeluje zavisno od faze u kojoj je bolest...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 11:22   #2290
Pitanje je i da li su samo hemoroidi ili su oni udruženi s analnom fisurom. Ovo dvoje često dolazi zajedno u paketu. Faktu tu ništa ne pomaže.
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 18:12   #2291
Tako je .Kod mene ništa nije pomoglo.
Nele26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 08:47   #2292
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
bila ja kod doktora i dobila taj gel i cepice, a najbolja vijest - nije nista opasnoga, samo ako je imao tko iskustva sa ovim gelom. koliko se to puta nanosi dan?
to je moj moj post iz 2. mjeseca.
sad je 4. mjesec. bila sam dva puta kod proktologa nakon sto mi je rekao da koristim terapiju jos tjedan dana i to je to - gotovo i da mu se javim ako se to ponovi. i, kakve sam ja srece, ponovilo se. svrbi me te osjetim pod dodirom par hemeroida.
neznam, luda sam vise. taj posjet kod X. Y. mi nije ulio neko povjerenje. mazanje kremicama na vlastitu ruku ne zelim, a i nisam u nekoj financijskoj situaciji da si mogu priustiti eksperimentiranje.
stoga, molim vas za savjet ili za preporuku nekog dobrog doktora. hvala unaprijed!
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 17:56   #2293
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
to je moj moj post iz 2. mjeseca.
sad je 4. mjesec. bila sam dva puta kod proktologa nakon sto mi je rekao da koristim terapiju jos tjedan dana i to je to - gotovo i da mu se javim ako se to ponovi. i, kakve sam ja srece, ponovilo se. svrbi me te osjetim pod dodirom par hemeroida.
neznam, luda sam vise. taj posjet kod X. Y. mi nije ulio neko povjerenje. mazanje kremicama na vlastitu ruku ne zelim, a i nisam u nekoj financijskoj situaciji da si mogu priustiti eksperimentiranje.
stoga, molim vas za savjet ili za preporuku nekog dobrog doktora. hvala unaprijed!
Nađi nekoga iz tvoga grada ko je ovdje rijepio problem i posavjetuj se. Ako te svrbi još je to i dobro, bitno je da ne boli. Opet ću ponoviti-idi kod nekoga ko to radi DG HAL RAR metodom. Ako je početni stadij nema dugog i bolnog oporavka. A nikako nije na odmet ponoviti da su i troškovi liječenja na početku bolesti manji. Jedno je zdravlje i jedna je anonimna 123, čuvaj zdravlje, idi što prije liječniku da to pogleda i ne štedi na zdravlju... Sretno...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 08:31   #2294
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Nađi nekoga iz tvoga grada ko je ovdje rijepio problem i posavjetuj se. Ako te svrbi još je to i dobro, bitno je da ne boli. Opet ću ponoviti-idi kod nekoga ko to radi DG HAL RAR metodom. Ako je početni stadij nema dugog i bolnog oporavka. A nikako nije na odmet ponoviti da su i troškovi liječenja na početku bolesti manji. Jedno je zdravlje i jedna je anonimna 123, čuvaj zdravlje, idi što prije liječniku da to pogleda i ne štedi na zdravlju... Sretno...
ja stvarno nemogu izmislit tih 7000-8000kn koliko to dodje
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 21:09   #2295
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
ja stvarno nemogu izmislit tih 7000-8000kn koliko to dodje
Šteta, skupljaj pare, pokušaj nekako skuckati u dogledno vrijeme dok se još to može trpiti. Vjeruj mi ako te zaboli neizdrživo, sjetit će se ovog savjeta. Polako skupljaj pare. Sretno...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 10:45   #2296
POzdrav svima, nova sam i ne da mi se (evoo, iskrena sam) čitati svih 115 stranica. Pročitala sam u vezi operacija, međutim nije mi nešto jasno (vjerojatno sam u panici). Muž mi ima s tim problema pa sam ga natjerala nakon 15 godina u bolnicu. Vinogradska, unutarnji hemeroidi 3/4 stupanj, potrebna operacija. Prije toga obaviti kolonoskopiju Nisam nigdje pročitala da netko prije operacije (koja će navodno biti u 6.mj) obavlja kolonoskopiju. Doktor je H. Hochstader pa ako neko ima iskustva ili je nešto čuo, molim vas pomoć. Navodno je operacija pod lokalnom, iako ide na razgovor sa anesteziologom. Znam da ćete mi vjerojatno reći da pročitam svih 115 stranica, ali ako netko ima 5 minuta vremena može na PP ili napisati da li ima smisla potražiti privatno
Arba0211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 19:21   #2297
Quote:
Arba0211 kaže: Pogledaj post
POzdrav svima, nova sam i ne da mi se (evoo, iskrena sam) čitati svih 115 stranica. Pročitala sam u vezi operacija, međutim nije mi nešto jasno (vjerojatno sam u panici). Muž mi ima s tim problema pa sam ga natjerala nakon 15 godina u bolnicu. Vinogradska, unutarnji hemeroidi 3/4 stupanj, potrebna operacija. Prije toga obaviti kolonoskopiju Nisam nigdje pročitala da netko prije operacije (koja će navodno biti u 6.mj) obavlja kolonoskopiju. Doktor je H. Hochstader pa ako neko ima iskustva ili je nešto čuo, molim vas pomoć. Navodno je operacija pod lokalnom, iako ide na razgovor sa anesteziologom. Znam da ćete mi vjerojatno reći da pročitam svih 115 stranica, ali ako netko ima 5 minuta vremena može na PP ili napisati da li ima smisla potražiti privatno
Imaš temu o kolonoskopiji pa vidi i tamo. I da, može da se kolonoskopija radi prije operacije, a takav nalaz je najrelevantniji. Sretno...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 09:38   #2298
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Šteta, skupljaj pare, pokušaj nekako skuckati u dogledno vrijeme dok se još to može trpiti. Vjeruj mi ako te zaboli neizdrživo, sjetit će se ovog savjeta. Polako skupljaj pare. Sretno...
a, moguce da mi i terapija nije odgovarala pa mi se izbacilo?
zar bas nikako HZZO ne pokriva one metode?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 10:49   #2299
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
a, moguce da mi i terapija nije odgovarala pa mi se izbacilo?
zar bas nikako HZZO ne pokriva one metode?
Terapija? Ne znam kakva ti je terapija bila, ali u principu ti samo mogu ponoviti od ranije da ne smiješ imati teške fizičke aktivnosti. Ne nosi teške stvari, na napreži se. Ishrana već znaš kakva treba da bude, ne nerviraj se, higijena i to savršena higijena se podrazumijeva (i to sigurno znaš) i to je to. Koju ćeš kremu koristiti ne znam, ali dali smo dosta toga n razmišljanje, a sa doliproktom nećeš sigurno pogriješiti. Probaj i sa Ruscovenom koji je nekima pomogao (meni nije jer se ipak nanosi vani). I to bi bilo to. Za HZZO ne znam, pišem iz BiH...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 22:17   #2300
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
a, moguce da mi i terapija nije odgovarala pa mi se izbacilo?
zar bas nikako HZZO ne pokriva one metode?
Već je ponovljeno 100 puta, KB Merkur u Zagrebu radi dg hal rar metodu, samo se treba doći gore naručiti i to je to!
dreamland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.