Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 12:40   #7641
Quote:
tkdgirl kaže: Pogledaj post
Koji dio Slavonije, grad?
Osijek...nemora biti rano rano jer nemamo okupljanje do mise u 18h
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 21:31   #7642
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
Znate onaj osjećaj kada dva mjeseca prije svatova ostanete bez frizera i vizažista? E sad ga znam i ja.
Dakle tražim oboje za kraj 6 mjeseca u Slavoniji. Hvala unaprijed

ogledalce, ogledalce na fb, cura i šminka i radi frizure
Tina Tale is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:54   #7643
Quote:
kirshna kaže: Pogledaj post
Molim Vas da mi napišete gdje ćete praviti kolače i koliko koštaju, bilo da je privatno, bilo da je "firma" kao npr. Katini kolači!
bio pan tenja.. nama rade i par verzija ja vegane i bez glutenske
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 18:08   #7644
Znate li možda ima li u Osijeku koktel majstor koji bi radio u svatovima?
Koliko bi to koštalo
stares is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 19:42   #7645
U subotu sam imala malo vjenčanje u Slavoniji pa ako koga zanima, neka nastavi čitati.

Za početak, imali smo 65 gostiju i odabrali Villu Lenije za večeru. Cijena po stolici ovisi o meniju, tako se kreće od 70 do preko 150 kn, samo za večeru, a piće se plaća koliko se popije. Oduševljena sam voditeljicom, ljubazna, sve kako je dogovoreno. Čak je bila na svadbi i brinula o svemu. Žena nam je maksimalno izašla u susret te smo donijeli svoje torte, žestoka pića i janjetinu. Konobari su bili pristojni i brzi.
Večera (s pićem) nas je izašla za 70 ljudi (s 5 ljudi iz benda) 10,000 kn + 1,200 za drugu večeru (janjetina) + ne znam koliko točno za žestice koje smo donijeli.

Bend je Korzo trupa iz Vk, poznanik svira u bendu pa je za nas manja cijena, ali ni općenito nisu skupi. Inače ne sviraju svatove, ali su bili odlični. Svi su hvalili glazbu.

Prstenje 3,000 kn, također preko poznanstva.

Cvijeće je bilo svježe, sezonsko, kupljeno na tržnici i Lidlu. Buket u Mimozi za 150 kn, srednje veličine, ruže, orhideje.

Vjenčanicu sam kupila na Krpicama (La Sposa) i platila 1,200 kn. Štikle kupila u Bati za 400 kn, a torbicu također preko Krpica za 60 kn.
Šminkala sam se sama, a frizuru (valove) radila u Ana salonu (150 kn).

Fotografirao nas je kum mog muža, a u sali moja prijateljica.

Pokloni za goste su bili personaliziranai magneti od Vintage art iz OS, 6-7 kuna po magnetu.

Razmišljam da se počnem baviti organizacijom malih vjenčanja.

Zadnje uređivanje asdfgh : 25.04.2017. at 20:05.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:51   #7646
bok ljudi imam mali milijun pitanja u vezi svega i svacega
prvo zanima me rasvjeta za vjencanja, konkretno okolica VK... postoji li jos netko osim MarMa
za vjencanice je li tko od vas uzimao preko granice i kako to funkcionira (BiH ili Srbija)?
vilijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 08:49   #7647
Za rasvjetu imas Leon Lights iz Osijeka, meni osobno su bolji od Marme.
Sto se najma preko granice tice, dobijes racun od salona, ali ja osobno planiram staviti sve u prtljaznik i nista ne prijavljivati.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 13:20   #7648
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Za rasvjetu imas Leon Lights iz Osijeka, meni osobno su bolji od Marme.
Sto se najma preko granice tice, dobijes racun od salona, ali ja osobno planiram staviti sve u prtljaznik i nista ne prijavljivati.
ja sam razmisljala uzimat vjencanicu tu kod nas ali sam cula price od ljudi da za te pare mozes preko svasta uzet a i ja sam tako mislila stavit u gepek pa kud puklo da puklo mislim ovdje su nabili cijene ajmee... :/
vilijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 13:52   #7649
Pozdrav svima, evo i moj dan D je završio moram priznat prebrzooo nakon toliko pripremeeee, čitanja foruma, istraživanja, zivkanja
Pa evo malo izvješće kako sam zadovoljna i naravno financijsko stanje :

- pozivnice po 4 kn, brojevi za stolove 4 kn, ceduljice za bočice 2,50kn, naljepnice za vino 2 kn, popis gostiju 50 kn, podvezica 30 kn --- Sororum art (https://www.facebook.com/SororumArt/?fref=ts ) prezadovoljni smo cijene variraju sve je po dogovoru, ali ono što tražite zaista u najkraćem roku i dobijete i djevojke su čisti talent

- kartonske kutije za vino u marko-m iz zagreba po 4 kn

- male kartonske vrećice (http://www.eko-kart.hr/papirnate-vre...pletena-rucka/ po 1,10 kn ) u koje smo stavljali staklene čokančiće ( http://www1.bumbar.hr/hrvatski/naslovnica_1/ )

- Tečaj plesa samo imali 2 mj u Osijeku u Športsko plesnoj udruzi Feniks 600 kn za oboje i svaka preporuka jer zaista ako niste nikad plesali na dan vjenčanja će vas svi hvalit + 75 kn individualni sat za koreografiju
(https://www.facebook.com/%C5%A0pu-Fe...86806/?fref=ts)

- Fotografiranje - uzeli smo Eminu Janković i prezadovoljni smo (cura zna svoj posao i baš se bavi vjenčanjima za 4000 kn dobijemo predweding slikavanje, kratko slikavanje pri spremanju mlada i mladoženja odvojeno, svadba i slikavanje dan nakon u vjenčanici i odjelu + mini weding book i sve slike na dvd obrađene - https://www.facebook.com/eminajankov...raphy/?fref=ts )

- glazba - DJ Tac Tihomir Dundović 3500 kn odabirao nam je i puštao glazbu na dodčeku gostiju i u sali prezadovoljni plesni podij je stalno bio pun

- cvijeće - cviječarnica Dvorac (kod Mačkamama u Osijeku ) 1300 kn jednostavno uređenje decentno nama se svidjelo, žena je jako za dogovor i to nam je super bilo ( moj buket, 3 živa revera, latice, 8 buketa za stolove, mladenački stol ... https://www.facebook.com/cvjecarnica...sijek/?fref=ts )

- Muž odjeća - sve u Galilea cca oko 2500 kn

- moja vjenčanica - u Nikoline 4000 kn

- šminka - Antonija Gavran po meni predobro ! tražila sam jednostavnost da izgleda ko da nisam našminkana a opet da su mi prekrivene neravnine lica i zadovoljna sam, bila sam i na probnom šminkanju 150 kn po osobi dolazi doma - https://www.facebook.com/antonia.gavran.56/?fref=ts

- frizura - IB studio Divaltova 250 kn, svakako preporučak i Astek studio u mislim naselje vladimira nazora

- kozmetičar - Liliam kod njih sam uvijek zadovoljna

- smještaj za goste - 130kn po osobi s doručkom u Rustika i smještaj na fejsu približno 125 kn bez doručka https://www.facebook.com/Smje%C5%A1t...66344/?fref=ts

- prstenje - 2300 kn Karat podhodnik u Osijeku

- baloni s podvezicom - 300 kn vigus

- sala - Hotel Waldinger preprezadovoljni baš kako sam i čitala po forumima što se usluge tiče kako ti okom oni skokom o hrani netreba puno pričat čiste delicije ! mi smo uzeli srednji paket superior za 60 ljudi i bilo j e320 kn po osobi s uključenim pičem, 1200 kn torta, doček smo imali u njihovom vrtu 80 kn po osobi. Svaka preporuka za Waldinger po cijeni se vrte kao i drugi a uslugom su iznad, mislim da je ovo super izbor za one koji se kao i mi vjenčaju u katedrali jer samo prošetate

sretno svima
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:36   #7650
Quote:
stares kaže: Pogledaj post
Book cure,

mene zanima koliko otprilike dođe uređenje sale ako se to radi u suradnji sa cvjećarnicom i da li u tu ukupnu cifru ide buket + reveri, najam svijećnjaka ili vaza, uređenje auta, mladenačkog stola i kutka za slikanje?
Koju cvjećarnicu preporučujete u Osijeku?

Kakva je praksa sa autom koji bi trebao voziti mladence? Rent a car ili nešto drugo?

Hvala
Mi smo U Vukovaru u sali V&S dobili kompletno uredenje sale,crkve i kuce za 2000kn.Bilo je predivno uredeno i prekrasan poklon od njihovog kuhara, catering od voca koji je bio bajkovit

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
katarinazg11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 14:21   #7651
Band

Pozdrav svima

buduća supruga i ja tražimo band za 70-ak ljudi za svatovsku večeru u razdoblju 19-01h u Osijeku. Potreban nam je glazbeni duo ili trio, pa ako znate jako bih bio zahvalan za preporuke. Možete slobodno i u pm javiti. Hvala

Lp
zendra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 12:23   #7652
@katarinazg11 hvala za info!
I naša sala nudi uređenje za 1500-2500kn, ali su umjetni aranžmani pa sam mislila ako je toliko živo cvijeće, možda radije onda angažirati cvjećarnicu ili nekoga tko se time bavi


@KreativnANA
baš lijepo što si podijelila detalje svojih troškova. Dala si mi nove ideje
stares is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:19   #7653
jel može mala pomoć?? Koga preporučujete za catering i slatki stol???
ninka8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 12:50   #7654
Preporuke

Evo samo da i ja napišem preporuke za sve koji su zaslužni što nam je naš dan prošao odlično!
Sala - hotel Zelenkrov Čepin (usluga, hrana, uređenje - sve za 10)
Bend - Bolero band Osijek(odlični su, sviraju doslovno sve i prate reakciju gostiju tako da vam se ne može dogoditi da gosti sjede a oni da sviraju stalno isto)
Foto - studio Proces Darda (opušteni, fotke i video savršeni i dostavljeni u roku 3 tjedna)
Prstenje - zlatarnica Karat Osijek
Vjenčanica - La Sposa Osijek
Cipele - imala sam štikle ali sam kupila i Shuz tenisice (najpametnija stvar koju sam napravila jer inače ne bi mogla plesati do ujutro a i na slikama izgledaju odlično)
Šminka i frizura - Chic Osijek (malo je reći da su cure savršene, sve je izdržalo do ujutro i nikad si nisam bila ljepša
Odijelo itd - Galileo i S'Oliver
Cvijeće - zadužila sam šogoricu jer se kuži u to
Kolači - Domaći kolači iz Babine Grede (imaju trgovinu pokraj Bipe kod Šetača u Osijeku; uzeli smo sve tamo (i svadbenu tortu i sitne kolače - prefini su)

Nadam se da sam nekome ovime pomogla, kao što su i tuđi postovi meni kada smo počeli planirati svadbu. Samo polako i uživajte taj dan jer niste ni svjesni koliko brzo prođe! Lp
ivanacec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 07:29   #7655
'jutro ekipa Nisam niti znala do nedavno da postoji ovaj forum i tema vezana za vjenčanja,koja je odlična jer sam pronašla hrpu informacija (Y) E sada,nisam baš vidjela ima li netko iskustva sa foto-video Zoom Đakovo https://hr-hr.facebook.com/Fotovideo...4764128028709/ i iskustva s grupom Fokus iz Đakova https://hr-hr.facebook.com/fokus.djakovo/ ? Po cijenama su puno povoljniji od nekih Osječkih fotografa i bendova,ovako ''na prvu'' mi se čine dosta dobri,a ne vidim nekakva loša iskustva niti na forumu niti na njihovim stranicama?
Hvala.....
linaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 09:55   #7656
Drage udavače i udavači pozdrav.
I moj se dan bliži, točnije za 4 mjeseca. Više manje smo riješili sve.

Zelenkrov
Stoposto band
Maja i Jelena Artis
Kolači iz Babine grede
Pratnja TS Melem
Catering Prehrana Bugarin
Vjenčanica Gray Osijek
Odjelo DiCaprio Varteks
Cvjećarna Iris iz Ivankova --- svaka preporuka. Žena je genijalna, prilagodljiva, povoljna i ima sve rekvizite kao i "najmodernije cvjećarnice"!

Krenuli smo u organizaciju prošle godine u 5 mjesecu tako da smo mogli i birati. Nadamo se da će sve biti okej.

S obzirom da kolače i torte imam u stolici iz Babine grede molim preporuku za mladenačku tortu?
Tko ima iskustva sa kolačima koji se dijele kao poklon gostima?

Čitam vas. Super je ova tema.
martoska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 19:09   #7657
Pozdrav udavace ☺
Zelim s vama podijeliti dojmove mog vjencanja prije skoro 2 tjedna..
Pa mozda vam pomognem u nekim odlukama
Vjencanje je bilo u sali Laura u Ivankovu, za 350 ljudi.
Sala je sad stvarno predivno uredjena i sve je bilo taman
Svirao nam je Vranac, i stvarno smo odusevljeni, jer ih ranije nismo slusali u nijednim svatovima.
Cvijece smo uzeli u cvjecarni Iris u Ivankovu. Bilo je stvarno predivno i proljetno.
Fotografi su iz Djakova, studio Kelbas, za svaku preporuku
Vjencanica je Lukabu Marina Jerant, zena je predraga i predivna za suradnju
Sminkala me Jelena Tufekovic, a za frizuru je bila zasluzna Lorena iz ML salona ljepote iz Vk.
Ugl sve je bilo predivno, bas mojim zeljama, jednostavno i lijepo
Uzivajte sto vise taj dan jer proleti za tren
Anci2903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 12:34   #7658
Da li imate kakvu preporuku gdje organizirati djevojacku, baranja npr? Samo prostor vecera i pice, bez spavanja?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 11:14   #7659
Crkveno pjevanje

Tražimo po peti put tko bi nam pjevao u Crkvi blizina Osijeka?

I da, jedva čekam da prođe idućih mjesec dana pa da se duboko zahvalim svima onima koji su nam otkazali ne jednom, ne dvaputa nego tri i četiri puta!

Toliko od mene za sada, ako tko zna preporuku neka javi. Hvala
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:22   #7660
Ima li netko iskustvo ili da poznaje nekoga da se vjenčao u bilo kojoj crkvi u Osijeku (poželjna ipak konkatedrala ili ona crkva u Divaltovoj), bez bračnog tečaja i tih svih obaveza?
Mi smo oboje u Rijeci, radimo (dragi često izvan HR) pa je to jednostavno nemoguće organizirat.
stares is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.