Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2006., 16:19   #61
I još nešto samo : a cvjećarna i dogovor oko cvijeća? Nije valjda da i tu kasnim ,,,,,,
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 16:21   #62
joj mene isto mući cvijeće ! Kako se to uopće dogovara, žene idu same slažu kako joj?
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 16:24   #63
hm, e to ne znam.. ja cu tek u 2. mj. kad dodjem u ZG pogledat cvijecare. Trenutno pokusavam skupit neke kontakte, al nemam jos nista

ove koji su na web-u su jako skupi pa tamo i necu ici.. al posto ima masa cvijecarni necu se oko toga previse brinut. na kraju krajeva ako treba probat cu sama sa kumicama i prijateljicama slozit
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 16:28   #64
ja ću sa frendicama kiti srkvu, mislim pripremiti ćemo prije aranžmančeke i mašne pa će moje djeve to fino posložiti
e ali me muči malo restoran ja bih svašta htjela :-)
ali od cvijeća idu definitivno ljiljani i ruže
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 16:28   #65
Ja još uvijek planiram otići u cvjećarnu Lela, no nikako da nađem vremena, ona je malo skuplja, ali tako i tako će mi ona radit samo buket i revere, ostalo će mi moje frendica i mamina frendica cvjećarke radit, a ni sama više ne znam šta bi na stolove stavila. Možete mi prijedloge neke dat, šta ste vi mislile, ja bi nešto jednostavno za što ne treba puno novaca, ali da je efektno... Inače sala mi je puna drva (grede, stupovi... uglavnom Bunčić)... Hm baš me zanima vaša mašta!!
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 16:30   #66
ja bih se u tom slučaju što se tiče boje opredjelila za neutralnim zemljanim bojama, blago narančasta, bež i bijelo u kombinacijama raznor aznim, i cvijeće bi trebalo svakako doći do izražaja jer će drvo djelovati hladno!

poznaje li tko video lupus ? iskustva?
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 16:37   #67
mala, kao sto je breskva rekla bi se drzala isto tih boja... ili tamno crvene boje al da je onda ostalo sve bijelo (stoljnaci, presvlake itd.)

kad budes bila kod lele molim te mi javi cijene za buket i revere
meni se njeni visoki aranzmani svidjaju (pogotovo cvijece) al je neko vec ovdje pisao da jedan kosta 800kn!!!!
inace mi je dosad favorit aranzman od ive, jako lijepo i dosad najjeftinije sto sam vidjela

ja jos ne znam kakvo cemo cvijece, nesto sa puno roza i pink par slika sam si skinila sa net-a pa imam te stvarcice u glavi..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 16:57   #68
Hvala na prijedlozima, ali moram priznati da u mom slučaju nikakva nijansa narančaste ne dolazi u obzir jer jednostavno ne volim baš tu boju, ali zato neka tamno roza (fuksija kao što je cvijet na mom avataru koji sam danas našla i zadivio me), svjetlo roza, tamno smeđa, zlatna i bijela mogu u bilo kojoj kombinaciji. A inače ove boje koje sam nabrojala će i prevladavati na mom vjenčanju - pozivnice su smeđe s tamno rozim i preko će ići neka zlatna traka ili neš tak, odjelo od mladoženje će biti skroz tamno smeđe, ja bum bila sva bijela, djeveruše će biti pola smeđe, pola tamno roze... i tak! No, ništa mi još nema formu, imat ću puno gostiju pa će mi trebat puno dekoracija za stolove, pa bi htjela nešto lijepo i jeftino.... imam cvjećarke koje će mi sve napravit za besplatno, samo mi trebaju ideje i neke posude u koje ću ono za što se nakraju odlučim stavit. Inače u sali će svi stolnjaci biti bijeli do poda i presvlake za stolice bijele, tako da sam dosta bjeline i svjetla dobila, samo fali puuuuuno cvijeća!!! Možemo i možda i tu male slikice stavit kad nam se nešto svidi
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 17:03   #69
Quote:
iva1608 kaže:
I ja sam u Bunčiću ali ne D.Selu već u Vrbovcu,tamo je sala malo modernija nije u onom drveenom stilu... imat ću sve bijelo, a za cvijeće sam mislila uzet ivančice ... hm nadam se da će mi uspjeti ta moja ideja ...
Ivančice će ti predivno izgledat, ako si vidjela vjenačanje od Ljupke Gojić.... ah, meni je zastao dah. Inače mi je najdraži cvijet od kad sam bila mala i dan danas obična livadna tratinčica, ja bi njih najradije koristila, ali su tako male i krhke da ne znam šta bi mogla uopće s njima. Vidjela sam nedavno da ih ima i umjetnih koje su nešto bujnije, ali su isto lijepe. Možda tratinčice zamijenim lijepim bijelim margaritama. Jedino što sigurno neću imat to su ruže, iako su mi stvarno lijepe, nekako mi ima toliko drugog lijepog cvijeća koje bi prije koristila.
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 17:13   #70
Quote:
Malabudala kaže:
Ivančice će ti predivno izgledat, ako si vidjela vjenačanje od Ljupke Gojić.... ah, meni je zastao dah. Inače mi je najdraži cvijet od kad sam bila mala i dan danas obična livadna tratinčica, ja bi njih najradije koristila, ali su tako male i krhke da ne znam šta bi mogla uopće s njima. Vidjela sam nedavno da ih ima i umjetnih koje su nešto bujnije, ali su isto lijepe. Možda tratinčice zamijenim lijepim bijelim margaritama. Jedino što sigurno neću imat to su ruže, iako su mi stvarno lijepe, nekako mi ima toliko drugog lijepog cvijeća koje bi prije koristila.
Tako i ja mislim za ruže... htjela bih nešto posebno,rijetko, pa sam se odlučila za ivančice,ali naravno one iz umjetnog uzgoja jer ove koje ubereš na livadi uvenu za jedan sat koliko su osjetljive.Za stolove ću pokušat u zdjelice staviti plivajuće svjećice i također cvjetove ivančica... ma sve u svemu želim jednostavnost jer sam i sama takva!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 18:29   #71
Talking

Quote:
iva1608 kaže:
Tako i ja mislim za ruže... htjela bih nešto posebno,rijetko, pa sam se odlučila za ivančice,ali naravno one iz umjetnog uzgoja jer ove koje ubereš na livadi uvenu za jedan sat koliko su osjetljive.Za stolove ću pokušat u zdjelice staviti plivajuće svjećice i također cvjetove ivančica... ma sve u svemu želim jednostavnost jer sam i sama takva!
Joj točno ono što si ja zamšljam!!! I ja inače obožavam ruže ali sam htjela jednostavnost i odabrala ivančice jer su toliko jednostavne a lijepe! Podsjećaju me na ono "voli me - nevoli me"
I ja ih mislim imati da plutaju sa svijećicama na vodi. Super da znam da postoje i umjetne. Planiram već duže obići neku cvjećarku i propitati malo ali nikako da stignem.
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 15:11   #72
ja se slazem s Veselim, tak da ja nakon kaj smo nasli prostor prvo kaj sam zakaparila je bio fotograf. Luda ja ili ne meni je to najbitnije, to je stvarno jedino kaj mi ostaje. a sto se tice cvijeca...odluceno je- to ce raditi moja mama koja nije inace cvjecarka ali ima smisla a ja trazim jednostavnost ( http://img221.imageshack.us/my.php?i...sc00026sn3.jpg ) tak da joj nebu problem kaj vi mislite? ma nedam i nedam nikom 300 kuna po buketu koji ce se baciti nakon par dana!!! ok dam mami al ona to radi iz ljubavi
petra25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 15:13   #73
ja mislim ovo Petra .... PREKRASNO
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 15:27   #74
petra25 prekrasno, jako lijep aranžman....blago tebi što imaš tak kreativnu mamicu...samo ja mislim da bi te ovakav aranžman koštao puno i ako ga tvoja mama radi, jako puno cvijeća je u njemu, dobro u svakom slučaju jeftinije nego kod cvjećarke!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 15:34   #75
thanx curke. meni super izgleda a stvarno je jako jednostavno, te vazice kupim po 1 euro u Ikei a ruze na veliko na trznici cvijeca, ima i onih kracih ruzica tak da ih ni nece trebati puno podrezivati. Mamita ce to ukombinirati u vazice i posao rijesen, i definitivno nakon svadbe zelim da bliza rodbina uzme sebi doma malo tog cvijeca jer mi je zao baciti.
ja vecinu toga zapravo sama radim, nekak mi je fora i zabavno a i stvarno jos imam dosta vremena da sve stignem na vrijeme i da me nitko ne pljacka
petra25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 16:01   #76
Quote:
petra25 kaže:
ja se slazem s Veselim, tak da ja nakon kaj smo nasli prostor prvo kaj sam zakaparila je bio fotograf. Luda ja ili ne meni je to najbitnije, to je stvarno jedino kaj mi ostaje. a sto se tice cvijeca...odluceno je- to ce raditi moja mama koja nije inace cvjecarka ali ima smisla a ja trazim jednostavnost ( http://img221.imageshack.us/my.php?i...sc00026sn3.jpg ) tak da joj nebu problem kaj vi mislite? ma nedam i nedam nikom 300 kuna po buketu koji ce se baciti nakon par dana!!! ok dam mami al ona to radi iz ljubavi
to je radila tvoja mama???? pa ja sam mislila da u hrvatskoj NEMA chivari stolaca! gdje je to bilo???
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 16:05   #77
Petra, prekrasno. I ja bi nešto slično samo u narančastoj kombinaciji.
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 16:07   #78
u ikei nema vaza za 1 euro-otkud ti ta informacija? 1 euro kostaju ove male casice za svjecnjake...najjeftinija vaza tih dimenzija ti je 4-5 eura...(ja barem jednom mjesecno kupujem u ikei)...inace ruze na veliko ce te doc 6 kuna po ruzi, a u ovoj vazi ja vidim barem 20-30 ruza tak da neces bas profitirat...
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 16:08   #79
ma nije to radila moja mama ali bude (cvjetne aranzmane) Ma ovo je slika iz New Yorka gdje sam radila, sala je uredena isto za jednu svadbu a meni su se full dopali cvjetni aranzmani. Nisam sigurna da takvih stolaca ima kod nas
petra25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 16:09   #80
čekaj, Ikea ima više-manje iste cijene svugdje jel? jer ja sam u engleskoj vidjela krasne vaze za manje od 1 funte, što bi bilo nekih 10ak kuna. samo nema načina da ih prenesem amo pa ću morat drugo smišljat. nema veze.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.