Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2008., 19:27   #21
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Idealist.
Ne, generacija 60-70 te. Postpisujem sve što je rakao, ovaj svijet ostaje našim potomcima, svejedno je hoće li me smaknut ili ne, ali ostavljam zadršku da prijava ne bi bila podnjeta samo jednoj PU i samo jednom policajcu. Pobrinula bi se da budem jako glasna.

Ako se nastavite tako bojat, onda će vam životi postat sve mizerniji i na kraju će biti sasvim svejedno jeste li živjeli 20-30 ili 100 godina jer ste odabrali bezvrijedno egzistiranje na uštrb djelovanja i poboljšavanja uvijeta slijedećim generacijama i tako nitko od vas neće ostat za sjeme.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 22:11   #22
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Da, odmah bih se javio u najbližu PU!

Ja se nikoga ne bojim, bio sam već par puta na rubu života i smrti, imao sam sreću, ili nesreću ( ) da me u posljednjem srpsko-hrvatskom ratu ništa ne pogodi, da, ...ja se više ničega ne bojim!
Volim svoju domovinu i sve bih učinio za zaštitu ustavnog poretka, pridržavanje zakona i očuvanje javnog reda i mira!
Svaki oblik kriminala odmah bih prijavio!
ti sigurno treniras jedrenje...u klasi optimist.

Ja sam isto idealist, al ne toliki....
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 23:00   #23
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
kazao bih informaciju kad bi mi platili nagradu i to dobru. Nema love nema informacija.
I to izjaviš ti, koji na drugim temama pozivaš na "rušenje vlade", "revoluciju"...i slične pizdarije, budući da nema odgovornosti, morala itd,.itd. E pa fakat no coment.
I da, otišao bih na policiju da vidim ubojicu. Prvo zbog sebe, a onda naravno zbog toga jer je to najmanje što žrtva zaslužuje, ma tko god ona bila.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 10:24   #24
Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post
Ne, generacija 60-70 te. Postpisujem sve što je rakao, ovaj svijet ostaje našim potomcima, svejedno je hoće li me smaknut ili ne, ali ostavljam zadršku da prijava ne bi bila podnjeta samo jednoj PU i samo jednom policajcu. Pobrinula bi se da budem jako glasna.

Ako se nastavite tako bojat, onda će vam životi postat sve mizerniji i na kraju će biti sasvim svejedno jeste li živjeli 20-30 ili 100 godina jer ste odabrali bezvrijedno egzistiranje na uštrb djelovanja i poboljšavanja uvijeta slijedećim generacijama i tako nitko od vas neće ostat za sjeme.
- Ovdje se radi o konkretnom ubojstvu Pukanića. Njega je ubila mafija. Kako mafija zna sve policijske informacije, kad već mi je život ugrožen, onda barem moja dica imaju skrbništvo nakon moga odstrjela.
- To je specifična situacija. U svim drugim slučajevima bi normalno dao iskaz bez traženja ikakve naknade.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 10:29   #25
Ja bi još pomogao da ga se skine
a da prijavljujem - ni na kraj pameti mi nije
 
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 11:21   #26
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
I to izjaviš ti, koji na drugim temama pozivaš na "rušenje vlade", "revoluciju"...i slične pizdarije, budući da nema odgovornosti, morala itd,.itd. E pa fakat no coment.
I da, otišao bih na policiju da vidim ubojicu. Prvo zbog sebe, a onda naravno zbog toga jer je to najmanje što žrtva zaslužuje, ma tko god ona bila.
albatros s ovim se slazem..ti kao moderator bi se trebao suzdrzat od takvih izjava...mislim to je strasno
 
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 14:47   #27
Quote:
ce ge vara kaže: Pogledaj post
kako ti je dobra slika...care

sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 23:16   #28
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Ovdje se radi o konkretnom ubojstvu Pukanića. Njega je ubila mafija. Kako mafija zna sve policijske informacije, kad već mi je život ugrožen, onda barem moja dica imaju skrbništvo nakon moga odstrjela.
- To je specifična situacija. U svim drugim slučajevima bi normalno dao iskaz bez traženja ikakve naknade.
Pa i tim mafijašima treba pokazat zube, neka se kolju po garažama a ne po dvorištima koja neposredno graniče sa prodavaonicom firžidera, na sjevernom zidu sa ambulantom za izradu proteza ravnalica, na istoku sa koručulanskom konobom koja u jutarnjim satima ima gablece po 20-30 kn, 500 m udaljenom od Mimice gdje si i ti vjerojatno pojeo gablec, na jugu sa konzumom, na sjeveru sa dvije picerije koje isto imaju povoljne cijene gableca...

Zar misliš da ćeš uvijek biti nedodirljiv i ne samo ti, nago i tvoja neka žena, djeca, roditelji, rođaci, pa nisi valjda neki čudak - sam na svijetu.

Ili bi bilo najpametnije da se svi zatvorimu u stanove i kuće u 21:30 i od 22.00 proglasimo policijski sat pa ko je doma - doma je - pik spas za njega, a ko nije ko ga hebe i tako ima gladnih u Africi i polarni medvjedi umiru zbog globalnog zagrijavanja.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 23:33   #29
Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post
Pa i tim mafijašima treba pokazat zube, neka se kolju po garažama a ne po dvorištima koja neposredno graniče sa prodavaonicom firžidera, na sjevernom zidu sa ambulantom za izradu proteza ravnalica, na istoku sa koručulanskom konobom koja u jutarnjim satima ima gablece po 20-30 kn, 500 m udaljenom od Mimice gdje si i ti vjerojatno pojeo gablec, na jugu sa konzumom, na sjeveru sa dvije picerije koje isto imaju povoljne cijene gableca...

Zar misliš da ćeš uvijek biti nedodirljiv i ne samo ti, nago i tvoja neka žena, djeca, roditelji, rođaci, pa nisi valjda neki čudak - sam na svijetu.

Ili bi bilo najpametnije da se svi zatvorimu u stanove i kuće u 21:30 i od 22.00 proglasimo policijski sat pa ko je doma - doma je - pik spas za njega, a ko nije ko ga hebe i tako ima gladnih u Africi i polarni medvjedi umiru zbog globalnog zagrijavanja.
pa nije valjda do tud došlo da se moramo skrivati sami od sebe
__________________
što znam znam, što ne znam guglam
guglaj ovo:Svašta za vidit
kokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 23:48   #30
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
pa nije valjda do tud došlo da se moramo skrivati sami od sebe
Pa kaj nisi čital od početka, ko da mi isto u autima nemamo dizalice i nemremo lupit po gasu, nego bumo se zmrzli kad nam dečki s Knežije dojdu. Ma svašta, ali strah je porilično stvarna emocija i bazira se na činjenici da nitko ne vjeruje da ćeš mu ti ili ja priskočit, mene to vrijeđa - a tebe? Kako se ti osijećaš kad čitaš ovakve izjave?
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 12:45   #31
Da ste vidjeli ubojicu - biste li otisli na policiju?
Da.
Gunner1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:14   #32
ljudi, šta je s vama? ja sam mislila da će se sad ovde pojaviti jedan koji će da kaže da ne bi prijavio ubicu, pa da svi skoče na njega, a ono... aman, pa da li ste vi normalni?

mislim, možda ja pogrešno reagujem, možda se hrvatska pretvorila u big brother državu dok ja nisam na nju obraćala pažnju, ali zaboga, pa to može i anonimno, ako se već plašite za sebe. neverovatno. dibidus ste me razočarali. i još lova za to što ste pozvali policiju... mislim, stvarno. šta da vas neko kolje dok se komšije cenjkaju sa pandurima oko toga koliki im je honorar za zvanje policije? svašta.
buva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.