Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2008., 10:24   #21
Quote:
Bruh kaže: Pogledaj post
Ako jim ne treba, zašto onda kupuju?
Ako bi pljačkali bilo koga, onda bi zarada bila mnogo viša nego prije vinjeta...zarada, za sada, je v istom rangu kao prije....
Treba im, zato jer žele proći kroz Sloveniju. Slovenska država se naplatom 6-mjesečnih vinjeta počela baviti drumskim razbojništvom. To što pri tome ne zarađuje puno više, pokazuje da je čak pri tome i nesposobna.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 10:29   #22
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Treba im, zato jer žele proći kroz Sloveniju. Slovenska država se naplatom 6-mjesečnih vinjeta počela baviti drumskim razbojništvom. To što pri tome ne zarađuje puno više, pokazuje da je čak pri tome i nesposobna.
Šta sad, treba ili ne treba...najprije tvrdiš, da jim ne treba, sad tvrdiš da jim treba...
__________________
Juhu Bruhu
Bruh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 10:38   #23
Quote:
Bruh kaže: Pogledaj post
Šta sad, treba ili ne treba...najprije tvrdiš, da jim ne treba, sad tvrdiš da jim treba...
treba autocesta,ne treba vinjeta...opet se praviš grbav
Myrza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 10:40   #24
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Treba im, zato jer žele proći kroz Sloveniju. Slovenska država se naplatom 6-mjesečnih vinjeta počela baviti drumskim razbojništvom. To što pri tome ne zarađuje puno više, pokazuje da je čak pri tome i nesposobna.
netreba jim, mogu proč cestama gdje netreba vinjete...
vitranc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 11:56   #25
Slovenija ce se uviek ponasati kao salonska hoh i nobl dama, kojoj kelner nije na vrieme donio pice, te je ona zbog toga tak uvrijedjena da se isla odmah pozaliti i protestirati sefu sale. Naravno, kelnera je nazvala teskim Balkancem, no njena mama je inace prava Balkanka (no to ona vjesto krije), ali se pravi da je bolja od svih drugih i da strasno, strasno vriedi svaka rijec koja izlazi iz njenih usta, te da ju treba platiti placom koju dobija nogometas u Engleskom Premiershipu.

Ne vjerujem u toj narod uobce. Svaka im cast za razvoj, ali previse su se umislili.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 12:38   #26
Quote:
Myrza kaže: Pogledaj post
mislim da se ti namjerno praviš blesav...Slovenija nema gospodarstvo koje bi profitiralo od te autoceste?vi nemate tranzit?želiš to postavit kao da Hrvatskoj treba ta autocesta da bi neznam kako profitirala,ali isto kao što bi to bila poveznica Hrvatske sa EU,isto tako bi to bila i poveznica EU sa cijelim balkanom a i niže...
Zasto ti nama objasnjavas koje ceste nama trebaju? Vidis, ja ti ne trubim kako je potrebno da vi udjete u EU, ja postujem vase misljenje da ne trebate uci... Za poveznicu EU sa balkanom me bas boli kita, ako ju toliko zelite, evo vam pa je gradite sami (dajte pare, ne kredite).....
Naravno, da je i ta cesta dobra za nas kako su sto bolje ceste po defoltu dobre za neku drzavu. I naravno, da cemo je prije ili kasnije sagradit ali da trebamo bas zurit... zbog cega?
A kako trenutno ispada, zbog te ceste je nas naplatni sistem (vinjetni) zrtva, kako god postavis cjenu, za ovu AC ce biti preskupo a za ostale prejeftino...

Quote:
Myrza kaže: Pogledaj post
pa ajde baš bi volio da ne napravite tu autocestu još 100 godina da vidim kakve bi sankcije dobili,
A na kojoj osnovi bi mi dobili sankcije?!


Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Slovenija ce se uviek ponasati kao salonska hoh i nobl dama,

Zadnje uređivanje lutnik : 06.11.2008. at 12:55.
lutnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 13:41   #27
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
Zasto ti nama objasnjavas koje ceste nama trebaju? Vidis, ja ti ne trubim kako je potrebno da vi udjete u EU, ja postujem vase misljenje da ne trebate uci... Za poveznicu EU sa balkanom me bas boli kita, ako ju toliko zelite, evo vam pa je gradite sami (dajte pare, ne kredite).....
Naravno, da je i ta cesta dobra za nas kako su sto bolje ceste po defoltu dobre za neku drzavu. I naravno, da cemo je prije ili kasnije sagradit ali da trebamo bas zurit... zbog cega?
A kako trenutno ispada, zbog te ceste je nas naplatni sistem (vinjetni) zrtva, kako god postavis cjenu, za ovu AC ce biti preskupo a za ostale prejeftino...

A na kojoj osnovi bi mi dobili sankcije?!


Slovenija je EU,tebe možda boli kita ali tvoju deželo svakako ne bi smjela bolit svaka zemlja ima koristi od brzih cesta izgrađenih u potpunosti,pogotovo kad dobija subvencije od te iste EU za koju je boli kita...to kaj ti meni tupiš da one vama ne trebaju je samo da bi ispalo da ih radite za nas...radite ih za sebe munjo,da vaši građani mogu brže i lakše doći na more a ne samo drugi turisti,da vaše kompanije mogu lakše prevozit robu na jug i istok,zašto se praviš blesav kad nisi?...
Myrza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 13:44   #28
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
A na kojoj osnovi bi mi dobili sankcije?!
na osnovi toga da ste kao članica dužni osigurat drugim članicama kvalitetni trazit?ili misliš da je EU briga za JI europsko tržište?
Myrza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 15:46   #29
I tako nasta crna rupa.....
M.E.Đ.E.D is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 17:51   #30
Pa rekao sam ja davno da balkanci nemaju šta radit u EU. Znaju oni da je to nediscipliniran narod, pa zato odugovlaće toliko s ostalim balkanskim državicama. Od hrpe zemalja koje sačinjavaju EU, samo s balkanštinom neki problemi

Slovenci mute s vinjetama, stopiraju pregovore, koriste vezu EU oko riješavanja međudržavnih granica koje su btw. odavno poznate, rade ceste u suprotnom smijeru od koristi EU, konstantno iniciraju međudržavne incidente i uvlaće u to opet EU ... itd

Rumunjska i Bugarska imaju probleme košto smo ih mi imali kad se NDH raspala
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 19:45   #31
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Pa rekao sam ja davno da balkanci nemaju šta radit u EU. Znaju oni da je to nediscipliniran narod, pa zato odugovlaće toliko s ostalim balkanskim državicama. Od hrpe zemalja koje sačinjavaju EU, samo s balkanštinom neki problemi

Slovenci mute s vinjetama, stopiraju pregovore, koriste vezu EU oko riješavanja međudržavnih granica koje su btw. odavno poznate, rade ceste u suprotnom smijeru od koristi EU, konstantno iniciraju međudržavne incidente i uvlaće u to opet EU ... itd

Rumunjska i Bugarska imaju probleme košto smo ih mi imali kad se NDH raspala
u jesi ti dobro upoznat sa EU i njenim problemima. ali je tačno da je sranje čeka sa vašim ulaskom

i NDH se nije raspala nego so ju partizani rasturili ko zvečku...
vitranc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.