Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2017., 14:46   #7001
Upravo sam se toga bojao, da je ljut, a okus nikakav. Najbolje se držati provjerenoga
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Old 27.04.2017., 12:06   #7002
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
čekala sam grčki tjedan zbog halloumi sira. kako je on meni fin, s roštilja

i nema ga u ponudi
Da, sta je s tim?! pocistila bih police KAD BIGA BILO
Jel zna netko gdje ga se moze kupit u zagrebu?
__________________
olee
ilaary is offline  
Old 27.04.2017., 20:42   #7003
Pikok jetrena pašteta sa zelenim paprom je VR-HUN-SKA.

Bolju paštetu nisam u Hrvatskoj jeo.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 27.04.2017., 21:36   #7004
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Pikok jetrena pašteta sa zelenim paprom je VR-HUN-SKA.

Bolju paštetu nisam u Hrvatskoj jeo.
Jel to ona s cijelim zrnima? Meni je užasna tlaka bila vaditi ih iz paštete a ima ih unutra puno previše. Osjećaj kao da vadiš barut iz divljači.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 27.04.2017., 22:17   #7005
meni su ti zeleni paprovi bili najbolji dio ali sama pašteta mi je premasna
inače ne jedem paštetu
Krkimir is offline  
Old 27.04.2017., 22:53   #7006
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Jel to ona s cijelim zrnima? Meni je užasna tlaka bila vaditi ih iz paštete a ima ih unutra puno previše. Osjećaj kao da vadiš barut iz divljači.
Barut?
Mislis sacmu?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 28.04.2017., 07:58   #7007
Ovi nisu normalni... Idući tjedan "tjedan brendova u XXL formatu".

To ne znači da će biti XXL količina brendova i proizvoda.

Imaju 20-ak proizvoda, od toga su 15 čokolade i grickalice, to je idući tjedan 30% jeftinije, i to je "XXL format".

Pa nevjerojatno.

Koja je to postala šuga od dućana... Strašno.
_MK_ is offline  
Old 28.04.2017., 10:00   #7008
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Pikok jetrena pašteta sa zelenim paprom je VR-HUN-SKA.

Bolju paštetu nisam u Hrvatskoj jeo.
Stvarno je odlična, a i ostale dvije su izvrsne (s medvjeđim lukom i šunkom).
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Old 28.04.2017., 12:41   #7009
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Barut?
Mislis sacmu?
Da, sačmu..ne kužim se u puške
Ta sačma mi je skroz pokvarila doživljaj, uopće nisam pravo okusila paštetu jer sam bila zauzeta vađenjem zrna koja su dosta velika i previše ih je za moj ukus.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 28.04.2017., 16:19   #7010
nema niti onog grčkog jogurta od kile, a uvijek ga je bilo u grčkom tjednu, meni je on stoput bolji od dukatosa i sličnih, a i cjenovno povoljniji...
nkp013 is offline  
Old 30.04.2017., 19:10   #7011
grčki tj. nije kao nekad, ali opet... kupila sam si jogurte, kao i uvijek, meni su super!
kupila sam i one smrznute kao fornete sa sirom i sezamom, nisam ih još probala doduše... feta mi je isto jako dobra
btw, ako nekoga slučajno zanima, u lidlu u prečkom sam pronašla one najbolje sladolede ikad (iz američkog tjedna, master taste ili kako već), imaju moj favorit crunchy almond
ma.nx is offline  
Old 01.05.2017., 16:45   #7012
Tog Crunchy almonda ima i na Sveticama.
Blu11 is offline  
Old 02.05.2017., 08:06   #7013
Možete mi preporućiti koju Lidl tortu (a da je ima u stalnoj ponudi)? Nisam uzimala niti jednu pa ne znam valjaju li..

Havana unaprijed
__________________
..after all, life goes on...
traxxy is offline  
Old 04.05.2017., 11:56   #7014
Preporučila bi ti tortu iz Kauflanda. Upravo im je jedna na akciji za 50 kn. Čini mi se dosta velika. Torte iz Lidla meni nisu baš nešto. Uzela sam jednu prošle godine početkom 11. mjeseca kada je bio Delux tjedan. Dolje je bio nekakv tvrdi biskvit koji se odvajao kada se torta rezala. Niti krema nije bila baš dobra. Nekako neodređenog ukusa.

Slijedeći tjedan je Španjolski tjedan. Žao mi je da nemaju tortilje kao u Sloveniji kada imaju Španjolski tjedan. Jedanput prije 4 godine probala sam te tortilje kada je bio belgijski tjedan i bile su jako fine.
prilika is offline  
Old 04.05.2017., 12:48   #7015
Pa zar nemaju u Lidlu tortilje i inače? Stajale su tamo gdje stoji onaj tost kruh, narezani u vrećici.
Gipsyqueen is offline  
Old 04.05.2017., 12:58   #7016
Imaju tortilje u stalnom postavu. Pakovanje od 6 kom po 12 ili 13 kn pakovanje.

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
__________________
https://youtu.be/f_RjlIPuqyc

Povuci bilo koji potez, sigurno češ pogriješiti. Citat iz crtića/igrice.
Njorac is offline  
Old 04.05.2017., 14:03   #7017
Vidim da će u ponudi idući tjedan opet biti i blender, pa razmišljam o kupovini ima ga tko? Kakav je?
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 04.05.2017., 14:48   #7018
Koji, ovaj koji je i na naslovnici teme od 250W ili neki od onih ručnih? Meni je uglavnom pola kuhinje iz Lidla i zadovoljna sam. Cijena /kvaliteta odlično. Sve se lako pere, sve radi godinu, dvije, tri ovisno kad je što kupljeno. Od kuhala za vodu koje je deset puta dnevno u pogonu preko miksera i blendera do fena za kosu i pegle... Neke stvari su baš plastika i pod rukom vidiš da nije kvaliteta, ali Silvercrestove stvari su mi baš i izgledom lijepe i moderne, a ni kvalitetom izrade ne zaostaju za poznatijim brendovima u tim nekim cjenovnim rangovima ili nešto skupljim.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 04.05.2017., 15:46   #7019
Ne mislim na te tortilje. Oni zovu tortiljama i nekakve punjene kao omlet izgledaju sa krumpirom šunkom, lukom, špinatom. Pogledajte na Lidlovoj aplikaciji za smartphonea pa pod zemlju odaberite Sloveniju. Oni imaju isto slijedeći tjedan Španjolski i Portugalski tjedan. Drugačiji su im proizvodi, po meni su bolji. Ovisno tko šta voli.
prilika is offline  
Old 04.05.2017., 15:49   #7020
Koga zanimaju blenderi ima veliki izbor u Elipsu. Kupila sam prije dva mjeseca Russel Hobbs blender u Elipsu za 261 kn. Ima dvije brzine i pulsno miješanje. Htjela sam baš plastičnu posudu, ovaj iz Lidla ima staklenu.
prilika is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:23.