Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2015., 23:49   #41
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Onda da se nadovežem na svoj upis od 31.01.
Bili smo gosti u Vrbovečkom Bunčiću.
pardon, na brzinu sam preletjela i previdjela sam tvoj post, ali mi je drago da su nam priče usklađene
lorrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 00:31   #42
ZG - Dan otvorenih vrata u Iviću

Ako nekom pomaže, mi u devetom mjesecu kaparili Ivić za 150 ljudi jedan petak u 9. mjesecu ove godine. Cijena je 49 eura po osobi, ali je gotovo sve u cijeni: dekoracija, navlake, rasvjeta, torta, kolači, sva hrana i cuga osim stranih žestica i piva.

Meni je predivna sala, izvana ne izgleda nešto posebno, ali nije mi to nešto bitno. Dogovaramo sve s Paulinom koja je preljubazna i što se osoblja tiče, imam samo riječi hvale.

Imaju 28.2. od 12 do 20 h dan otvorenih vrata pa možete otić vidjet kako izgleda, probat hranu i malo popričati s ekipom koja radi tamo.

Ako niste vidjeli kako izgleda:
https://www.facebook.com/pages/Ivi%C...47461901950293


Zadnje uređivanje bedak :D : 18.02.2015. at 00:34. Reason: Dodan grad u kojem je sala
bedak :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 00:56   #43
Cure drage ima li friskih iskustava iz Pyrusa tj od kada vise nema Ane i kako su ga preuzeli Kasnari???? Bilo kakvo iskustvo je dobro doslo. Mi smo danas bili na dogovoru oko nekih sitnica i sve je sto se nas tice proteklo korektno i ugodno ali brinemo se kako to sad bez Ane funkcionira u praksi.
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 10:36   #44
Quote:
lorrain kaže: Pogledaj post
pardon, na brzinu sam preletjela i previdjela sam tvoj post, ali mi je drago da su nam priče usklađene
Stvarno, prostor je jako lijep, a sa hranom smo bili prezadovoljni, pogotovo sa gulašom u 2 ujutro, sjelo je kao budali šamar!
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 19:27   #45
Zamolila bih, ako znate, koliko se kreće cijena stolica (po mogućnost uklj. rasvjeta+cvijeće/dekoracija/navlake) za Divlje Vode, Bunćčić u D.Selu, Pyrus i Phoenix? Zanimaju me friške info hvala
__________________
~~Tina shop~~

Zadnje uređivanje tynaa : 18.02.2015. at 19:51.
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 19:34   #46
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Zamolila bih, ako znate, koliko se kreću cijene stolaca (po mogućnost uklj. rasvjeta+cvijeće/dekoracija/navlake) za Divlje Vode, Bunćčić u D.Selu, Pyrus i Phoenix? Zanimaju me friške info hvala
Phoenix ima menije od 55, 60, 62, 65 eura, ovisno o broju ljudi i datumu rezervacije (mi smo dobili popust za first minute rezervaciju)
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 19:54   #47
Quote:
rose90 kaže: Pogledaj post
Phoenix ima menije od 55, 60, 62, 65 eura, ovisno o broju ljudi i datumu rezervacije (mi smo dobili popust za first minute rezervaciju)
Hvala na odgovoru , a koji je točno mjesec vjenčanja ? First minute rezervcije - to je ono kada god dana prije rez. salu?
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 23:00   #48
Svibanj
Mi smo kaparli točno godinu i pol prije.
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:03   #49
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
da li je netko nedavno bio na vjenčanju u L`amor sali? Eksterijer je loš, ali sala odlična.
Planira se oko 120 ljudi, a dvorana je 600 m2. Muči me da li taj broj ljudi možda premali za takvu dvoranu.
Ja imam svadbu ove godine u sali L'amoure i imam broj gostiju kao i ti. Imaš pregradni zid koji mozes povuci, a i nemoras. Ja neću samo cu staviti po 8 ljudi za jedan stol i stolove rasporediti cik cak. Ako netko ima svadbu prije jeseni nak javi iskustva i dojmove. :-)
__________________
Amor omnia vincit!
small bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 17:13   #50
Ja sam bila u tom Bunčiću ali se ne mogu sjetit prigode

Mi nismo dogovorili ništa konkretno, ali sviđa mi se ideja manjih restorana i dnevnog vjenčanja...tako da ću ići u tom smjeru.
Svejedno bi htjela da se u tom restoranu može malo i zaplesat, da ne bude dosadno
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 20:55   #51
Jel zna netko koliko može gostiju biti na terasi restorana Muzej (MUO)? A koliko unutra u slučaju kiše?
Ispričavam se ako negdje već piše ova informacija - sa pregledavanjem stare teme sam još na 2012
Da li je netko čuo za svadbu u restoranu Balon na Prisavlju? (Na webu baš ne spominju svadbene svečanosti)
E da... gospođica na Wedding expou na štandu Ivić cateringa je spominjala nekakav novi šator u Laduču, ali ju u tom trenutku nisam baš htjela slušati... a kad sam guglala ispale su mi ove slike (https://www.facebook.com/permalink.p...47461901950293) i izgleda mi preeekrasno. Jel ima netko malo više informacija?
... Jako sam zapela na vanjski prostor ili terasu. Ima netko još prijedloga za cca 80 ljudi?
Trešnja- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 21:30   #52
Drage forumašice,

pridružujem se ovoj temi i nakon čitanja skoro svih postova, izbor sale se sveo na nekoliko. Ivić Sesvete za koje čitam same pohvale, zatim hotel Antunović Sesvete, Zlatna dvorana - Nova galerija i Pyrus. Možda Bunčić.

E sad, imam nekoliko pitanja. Za Antunović imam cijene, ali nakon čitanja foruma nisam zapravo pronašla nikakav konkretan opis usluge, hrane... zapravo cjelokupan dojam, zato ako netko zna malo više, bila bi zahvalna na dojmovima.

Na sajmu vjenčanja, bacili smo oko na Novu galeriju - Zlatna dvorana, ali nismo od njih dobili nikakve primjere menu-a i cijene istih. Samo nam je rekao da je cijena 50 EUR i da je u nju sve uključeno. Sad, šta je njemu sve... ostavila sam mail, ali nam je rekao da imaju puno upita i da najvjerojatnije neće stići poslati informacije i bolje da dođemo. Meni je glupo gubiti vrijeme odmah u startu, ako ne znam cijenu. Zanima me ako netko ima primjere menu-a i cijene istih, ako bi mi mogli poslati.

Pyrus, poslala sam mail, čekam cijene i ponudu, ali ako netko ima, također bi bila zahvalna.

Na kraju, samo pitanje vezano za Bunčić, imam cijene i ponudu za hranu, ali kod njih ne piše ništa vezano za troškove npr. ZAMPA-a, rasvjete, pića dobrodošlice, usluga osoblja nakon ponoći i sl., odnosno dal' je i sve to uključeno u tu cijenu pa ako netko ima više informacija...

Hvala puno svima .
patkazdvenoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 23:19   #53
Ima ko iskustva sa salom spoon u hypo centru? Jako mi se svidja)


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
" Ne možete se nadmudrivati sa svojim srcem. Ono ima svoje zakonitosti i zatreperi zbog stvari koje vaš um čak prezire. "
leda99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 05:46   #54
Quote:
Trešnja- kaže: Pogledaj post
Jel zna netko koliko može gostiju biti na terasi restorana Muzej (MUO)? A koliko unutra u slučaju kiše?
Ispričavam se ako negdje već piše ova informacija - sa pregledavanjem stare teme sam još na 2012
Mislim da bi za 80 bilo ok. Javi im se, jako su susretljivi i sve će ti lijepo odgovoriti. Mi ćemo imati tamo u listopadu.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 10:08   #55
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Zamolila bih, ako znate, koliko se kreće cijena stolica (po mogućnost uklj. rasvjeta+cvijeće/dekoracija/navlake) za Divlje Vode, Bunćčić u D.Selu, Pyrus i Phoenix? Zanimaju me friške info hvala
Cijena za Divlje Vode je od 38 do 45 eura,ovisi o meniju i danu svadbe. Samo ce ti bit problem ako brzo planiras svadbu termin jer su puni ko sipak. Ja sam u sestom mjesecu prosle godine jedva pronasao slobodan termin za peti mjesec ove godine ( petak ) ...
busbus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 12:21   #56
Drage cure,

one koje ste imale svoju svadbu u Pyrusu, kako izgleda cvjetni aranžman Pyrus koji ulazi u cijenu menua? Ako netko ima slikicu...

Hvalaaaa ))!
patkazdvenoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 15:17   #57
Molila bih da mi se javi netko tko je imao ili će imati svadbu u hotelu Holiday na Jankomiru da malo usporedimo iskustva,želje i slično! Tnx.
Maggie1384 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 17:49   #58
Quote:
patkazdvenoge kaže: Pogledaj post
Drage cure,

one koje ste imale svoju svadbu u Pyrusu, kako izgleda cvjetni aranžman Pyrus koji ulazi u cijenu menua? Ako netko ima slikicu...

Hvalaaaa ))!
Ja jos nisam imala svadbu, ali su mi dali broj i rekli da se sama dogovaram s njihovom cvjecarkom sto i kako zelim - dakle izgleda onako kako ti zelis
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 18:11   #59
Ja sam nedavno bila na svadbi u Pyrusu. Cvijeće je bilo prekrasno i bogato..na mladenačkom stolu su bila 3 niska aranžmana od ruža i ljiljana i dva aranžmana u visokim čašama.. na stolovima za goste također je bila visoka vaza na nogicu sa aranžmanom od ruža i ljiljana. cvijeće je bilo super, torta je bila prekrasna.. no neki su se gosti žalili na neljubaznost osoblja, na hranu i posebice na janjetinu jer su poslužene uglavnom kosti sa vrlo malo mesa.
evangeline1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 18:44   #60
Quote:
evangeline1 kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno bila na svadbi u Pyrusu. Cvijeće je bilo prekrasno i bogato..na mladenačkom stolu su bila 3 niska aranžmana od ruža i ljiljana i dva aranžmana u visokim čašama.. na stolovima za goste također je bila visoka vaza na nogicu sa aranžmanom od ruža i ljiljana. cvijeće je bilo super, torta je bila prekrasna.. no neki su se gosti žalili na neljubaznost osoblja, na hranu i posebice na janjetinu jer su poslužene uglavnom kosti sa vrlo malo mesa.
Kad je to nedavno bilo? Toga o cem pises sam se i pribojavala jer su promjenili "upravu"....jel moze jos malo detalja kako je sve tamo bilo? Ja se za ravno 3 mj tamo udajem i kasno mi je sad salu mjenjati, a ni ne zivim u Hr
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.