Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2015., 09:15   #81
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
jaguar je kompresor, a ne twin turbo.
Fala na ispravku, ...supercharger je, sorry...!!! Evo ispravit ću...!!!

Pobrkal sam onaj twin turbo dizelaš iz XJ-a i XF-a...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 09:58   #82
BTW, Jaguar XE-S vs BMW 335i Msport

https://www.youtube.com/watch?v=-3YFTFLmcfk

Da budem posten prema BMWu, ovo je model prije facelifta, koji donosi rekalibriran upravljac i nove postavke ovjesa, kao i novi motor.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 12:05   #83


Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 12:09   #84
Sa zadnje klupe, otvori za ventilaciju i mali zvučnik pored kvake me podsjećaju na 156 Nice
nick_diamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 12:51   #85
Ova slika zadnje klupe najviše govori o tome koliki je zapravo međuosovinski razmak i koliko mjesta ima iza. Pogledajte gdje je vozačev sic i koliko mjesta za koljena ima!
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 12:54   #86
http://europe.autonews.com/article/2...ed-by-analysts

Quote:
TURIN -- Analysts are skeptical that Fiat Chrysler Automobiles CEO Sergio Marchionne can achieve his ambitious sales goals for Alfa Romeo.

"Despite our love of Alfa's past, we're unconvinced by its future," said Max Warburton, an analyst at Sanford C. Bernstein.

"While it has history, turning it into a credible premium player will be like launching a new company. It took Audi 20 years or more," Warburton added.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 12:55   #87
I da i ne.

Obične verzije neće imati karbonske siceve, pa će isti vjerojatno biti deblji, tj. drukčijeg, normalnijeg dizajna.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 12:56   #88
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Ova slika zadnje klupe najviše govori o tome koliki je zapravo međuosovinski razmak i koliko mjesta ima iza. Pogledajte gdje je vozačev sic i koliko mjesta za koljena ima!
A možda je samo sitan Talijan gurno prednji sic naprijed ili je do kuta snimanja?

Ima ti i Ghibli najduži međuosovinski u klasi, al on je uništen dijelom stilski gdje je stražnja klupa gurnuta par centimetara put naprijed plus jako debeli sicevi.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:11   #89
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
A možda je samo sitan Talijan gurno prednji sic naprijed ili je do kuta snimanja?

Ima ti i Ghibli najduži međuosovinski u klasi, al on je uništen dijelom stilski gdje je stražnja klupa gurnuta par centimetara put naprijed plus jako debeli sicevi.
Može biti ... Ovako iz ovog kuta mi se čini da ima mjesta,ali u 9 mj. kad će biti sve službeno otrkiveno vidjet će se koliko će mjesta biti..
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:25   #90
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Može biti ... Ovako iz ovog kuta mi se čini da ima mjesta,ali u 9 mj. kad će biti sve službeno otrkiveno vidjet će se koliko će mjesta biti..
Nećeš ni onda vidjeti. Ionako svi testovi su puni varki i ovisi ko plati. Jedino kada sam namjestiš i provjeriš ili imaš osobu od povjerenja.



Al gledam gore Amer hvali Jaguara, a ne zna ni što je Multilink.
Onda kaže kako Jaguar ima valjda jedini dupla ramena, a ne zna da BMW jedini u klasi sada ima McPherson(to će se mijenjati od sljedeće generacije). Po meni jedan jako biased review.
Inače u 4R koliko sam vidio su popljuvali Jaguara da je mekan, da nije oštar kakvi su znali biti, no da je dobar daily driver.


Ova Alfa sprijeda visoka dvostruka ramena sa virtualnom osi (npr. to BMW ima u F10 sa tim tipom ovjesa, ne ranije, doduše BMW-a često nema toliko visoki ramena). Zada je mulitlink sa 4 1/2 spone ako se ne varam.
Inače ima 22 godine od prvog Alfinog auta sa multilinkom koliko me sjećanje služi.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:38   #91
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Ova slika zadnje klupe najviše govori o tome koliki je zapravo međuosovinski razmak i koliko mjesta ima iza. Pogledajte gdje je vozačev sic i koliko mjesta za koljena ima!
To je do sjedala. Imao sam u prošlom autu takve siceve u autu slične veličine i iza mene od dva metra sjedio je normalno čovjek od 190... Sa normalnim sjedalima u istoj karoseriji to je bio SF
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:45   #92
Nije da u konkurenciji ima previše mjesta na zadnjim sjedalima, a o prostoru za glavu da ne pričamo... doduše iz moje perspektive od 195cm mjesta ima jedino u kakvom kombiju
halo_bing is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:50   #93
Prije bih obratio pažnju na prostor između ruba stražnje klupe i spoja B-stupa s pragom. A ovaj nije baš nešto izdašan - taman dimenzija zvučnika
Kod A4 je mislim situacija još gora (iako je istini za volju star), a u BMW3 čini mi se malo bolja.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:59   #94
Kolko vidim sa slika, i dalje u Alfi nema mjesta za odložiti bočicu vode/plastičnu čašu kave/mobitel/kreditnu karticu... LOL Al ko ima vremena pit vodu dok vozi Alfu
nick_diamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:05   #95
Evo kako na engleskom forumu predvidjaju usporedne testove Giulie i njemačke konkurencije :

http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-...mp-scores.html

Čini se da je njima sve jasno
set96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:08   #96
Quote:
set96 kaže: Pogledaj post
Evo kako na engleskom forumu predvidjaju usporedne testove Giulie i njemačke konkurencije :

http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-...mp-scores.html

Čini se da je njima sve jasno
Meni je ovaj dobar(to su oni sa testa XE i Serije 3):

Quote:
A few hours of Marchionnes salary can buy Motor Trend Sport Sedan of the year
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:29   #97
kakva njemačka konkurecija audi je prednji pogon samim time niti nije konkurencija mercedes jer drugi tip vozila a bmw pa to voze samo seljaci i poturice kod nas u minkenu...

alfa je das auto
hitno11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 17:52   #98
Unutrašnjost apsolutno ništa posebno na ovim slikama. Treba pričekati svijetliju verziju unutrašnjosti gdje će detalji doći do izražaja, ali ovako na prvu baš ništa posebno.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 17:54   #99
Ako mi se išta kod nove Julije sviđa onda je to unutrašnjost. Osim ovog crvenog "nuke bomb" dugmeta na volanu...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 19:12   #100
Ma da, ali ovo je verzija koja ce vjerovatno kostati 2x vise od osnovne Alfe. Treba sacekati ''obicne'' modele pa ce se onda bolje vidjeti kakvi su materijali i dizajn.

Meni je unutrasnjost i dalje previse ''sportska'', vise bi pristajala 4C (umjesto onog sranja) nego ovoj Alfi. Ipak je to sedan sa 4 vrata i treba se zapitati kakav profil kupaca zele da privuku. Ako ocekuju starije ljude sa novcem i nostalgijom za proslim vremenima, nisam siguran koliko ce njima da se svidi enterijer.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.