Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 18:51   #61
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Zašto bi sestra bila bolesna ?

Ona se brine za svoj život.

Odrasli ljudi se bore za sebe.Zašto bi ona živjela u prizemlju s roditeljima u jednoj sobi,a brat joj može imati cijeli kat uz manja ulaganja ?

Kao što rekoh,izuzevši problema s ženom koja postavlja glupe ultimatume,njegovi roditelji su odabrali stranu.

Ja sam imao sličan problem,tako da znam kako je to.
misliš autor nam je rekao da favoriziraju sestru, iz svog subjektivnog doživljaja?

ja vam garantiram da se sestra odseli, ili uda, uglavnom skloni iz vidokruga, da bi on opet imao problem sa svojom ženom
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 19:05   #62
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
i još najvažnije: roditelji i sestra i odnos s njima su dio njega, njegove genetike, povijesti i identiteta, pa ako to sve prekine, ona će kraj sebe imati drugog muža, ne onog u kojeg se zaljubila?
Ne razumijem što želiš reći. Raditi na sebi i pokušavati promijeniti stvari koje su dio našeg odnosa i obiteljskog naslijeđa, ali su loše za nas, je normalan dio odrastanja. E sad, ono što njegova žena ne razumije je da želja za tim mora doći iz njega samog, a ne zbog njezinih ultimatuma. Ako on sam ne vidi problem, onda nek prihvati njegov odnos sa obitelji kakav jest ili nek se razvede.

Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Zašto bi sestra bila bolesna ?

Ona se brine za svoj život.

Odrasli ljudi se bore za sebe.Zašto bi ona živjela u prizemlju s roditeljima u jednoj sobi,a brat joj može imati cijeli kat uz manja ulaganja ?

Kao što rekoh,izuzevši problema s ženom koja postavlja glupe ultimatume,njegovi roditelji su odabrali stranu.

Ja sam imao sličan problem,tako da znam kako je to.
Pobogu, jel ti znaš čitati? Sestra je bolesna jer je to autor sam tako rekao, i mislim da je razumno neke informacije u njegovom postu uzeti kao istinite, jer o čemu inače pričamo? Sad onda možemo i preispitivati jel on uopće oženjen za ženu, možda je za muškarca, i jel uopće ima sestru, možda ima brata. Mislim stvarno.

Čini mi se da ti malo previše učitavaš svoju situaciju u ovu priču, autor nije spomenuo detaljan životni aranžman, možda sestra ima isto čitav kat za sebe. A i ako nema, autor nije spomenuo da je do svađe došlo radi toga niti da se sestra bunila što je brat možda dobio više od nje.

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
meni nije jasno kako netko može tako potpuno i apsolutno uzeti nečiju verziju priče napisanu na internetu, iz samo jednog kuta?

jesi li primjetila da je opisao ženinu narav kao promjenjivu i nezgodnu, i zašto si to izignorirala? misliš da takva narav ne igra ulogu u cijeloj priči i dinamici?

ne, njegova primarna obitelj su otac, majka i sestra. žena je stečena, odabrana i friška (1 godina) obitelj. to mu je možga glavna obitelj sada, ali nije primarna, taj se termin odnosi na nešto što je kronološki dalje u povijesti (odnos koji je imao i stjecao kad ženu nije ni poznavao niti je ona bila u planu), poštujmo malo kronološke redoslijede
On je strana između njegove sestre i žene, pa vjerujem da još i vrlo blago opisuje obje strane jer ih voli. Nemam razloga ne vjerovati da mu je sestra bolesna ako čovjek kaže da je. Nisam izignorirala da mu je žena teška, i ako pažljivo pročitaš što sam napisala, vidjet ćeš da jako kritiziram njeno ponašanje. Ali isto tako mislim da će mu to biti problem u svim budućim odnosima.

Možda sam se krivo izrazila oko primarne obitelji, ali to ne mijenja na stvari da je partner onaj sa kojim stvaraš novu nuklearnu obitelj i koji ti je životni suputnik. Kao takav on je barem jednako vrijedan kao tvoja primarna obitelj.

Ja svoje roditelje i siblinge volim ali ne bih nikada dozvolila da se neke patologije iz naših odnosa prelijevaju na moj odnos sa partnerom.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 19:07   #63
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
misliš autor nam je rekao da favoriziraju sestru, iz svog subjektivnog doživljaja?

ja vam garantiram da se sestra odseli, ili uda, uglavnom skloni iz vidokruga, da bi on opet imao problem sa svojom ženom
To sam također rekla. To i dalje ne znači da mu je odnos sa obitelji zdrav. To su dva odvojena problema, koja su se spojila kad su dva svijeta došla u doticaj.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 19:38   #64
Ne znam, situacija je sjebena.
Po meni, prvo treba riješiti problem sa ženom.
Ona njemu ne može zabraniti viđanje sa svojima, iako može pizditi za gubitak zajedničkih financijskih sredstava i dodatne troškove koje im je to prouzročilo.
To bi def. trebao riješiti prvo.

Drugo, trebao bi popričati sa svojima.
Gore je uložio neki novac, to je njegov stan, a ne sestrin.
Realno, ako seku smeta buka, neka složi izolaciju i odvojen ulaz, da ju ne mora gledati.

Seka ga nikako nije smjela izbacivati iz njegovog stana, jbg.

Autor je šlapica, treba uzgojiti kičmu, bez obzira na sve.

Dakle, treba sa ženom popričati.
Ona ga voli, voli i on nju, ali mu ne može (a ni ne smije) naređivati.
Da su mu starci i ratni zločinci, jbg. njegovi su, uvijek će biti njegovi.

Onda treba popričati sa svojima oko imovine (bez žene).

Čisti računi, duga ljubav.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:26   #65
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
misliš autor nam je rekao da favoriziraju sestru, iz svog subjektivnog doživljaja?

ja vam garantiram da se sestra odseli, ili uda, uglavnom skloni iz vidokruga, da bi on opet imao problem sa svojom ženom
Ne mislim,to je očito

Pa ja sam i rekao da je to glupi ultimatum i shodo tome proizlazi da je taj odnos (brak ) loš.Ali to je drugi par opanaka,i može jedino biti bitno u biranju između dva zla.Njegov lošiji odabir žene nije uzrok problema s obitelji.

Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Pobogu, jel ti znaš čitati? Sestra je bolesna jer je to autor sam tako rekao, i mislim da je razumno neke informacije u njegovom postu uzeti kao istinite, jer o čemu inače pričamo? Sad onda možemo i preispitivati jel on uopće oženjen za ženu, možda je za muškarca, i jel uopće ima sestru, možda ima brata. Mislim stvarno.

Čini mi se da ti malo previše učitavaš svoju situaciju u ovu priču, autor nije spomenuo detaljan životni aranžman, možda sestra ima isto čitav kat za sebe. A i ako nema, autor nije spomenuo da je do svađe došlo radi toga niti da se sestra bunila što je brat možda dobio više od nje.
.
Vjerujem ja njemu,ali opet treba uzeti malo s rezervom jer i on postaje marioneta osjeća i svoje ljubljene.

Čitam pristojno,ali logika mi je u opisu posla,od nje živim tako da dosta jasno to razlučujem

On kaže da ima zdravstvenih problema-ne i psihičkih (na nje sumnja iz priloženog stanja).

I on kaže,u prvom postu,da oni žive na katu,a roditelji i sestra ispod njih

Odnos između sestre (ili mnogo puta svekrve) i njegove žene (ili snahe) je "normalan", nije lako živjeti pod istim krovom s nekom vrstom stranca.

Ali,čak i uz eventualne psihičke probleme,sestra se ponaša kao borac koja će sutra napraviti ugovor o doživotnom uzdržavanju,a autor neće dobiti ništa u kuću. TO je život!

I da,nije osobno,ja sam se pomirio prije puno godine sa svojom situaicjom,a ne tako davno skroz odrezao-i to je bio odličan potez.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:46   #66
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Treba biti pošten pa reći da su mu to priuštili i roditelji i sestra, a ne samo žena. Ali roditelj te može i ubiti a ti ga moraš voljeti. Roditelji su svetinja jer su te rodili. To je taj primitivni mentalni sklop koji mi nije jasan, i koji jako puno ljudi drži u toksičnim odnosima. Ako me netko nimalo ne poštuje, neću imati posla sa njime pa makar bio najrođeniji. I ona mu je žena, pa kakva je takva je. Ili ipak ne?
Naravno da ne treba roditelje voljeti bez obzira na sve, ali on je napisao da mu je otac pomogao oko rješavanja stambenog pitanja, majku cijela situacija razara te su oboje protiv toga da ih sestra tjera van. Kada tome dodamo činjenicu da autor želi biti u kontaktu sa svojom obitelji, očito je kako tu nije riječ o nekakvim groznim roditeljima kakvima ih ti želiš prikazati pa mi je stoga nepojmljivo da mu žena želi zabraniti kontakt s njima. Također, na svakome je da si sam odabere svoj krug ljudi s kojima će biti blizak. Nekome nešto nametati (ona njemu zabranu viđenja, on njoj prisilu da se ipak viđaju) je, ponavljam, pokazatelj da odnos nije zdrav.
Hiperbola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:47   #67
Kojom situacijom, sto odrezao?
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:51   #68
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ne znam, situacija je sjebena.
Po meni, prvo treba riješiti problem sa ženom.
Ona njemu ne može zabraniti viđanje sa svojima, iako može pizditi za gubitak zajedničkih financijskih sredstava i dodatne troškove koje im je to prouzročilo.
To bi def. trebao riješiti prvo.

Drugo, trebao bi popričati sa svojima.
Gore je uložio neki novac, to je njegov stan, a ne sestrin.
Realno, ako seku smeta buka, neka složi izolaciju i odvojen ulaz, da ju ne mora gledati.

Seka ga nikako nije smjela izbacivati iz njegovog stana, jbg.

Autor je šlapica, treba uzgojiti kičmu, bez obzira na sve.

Dakle, treba sa ženom popričati.
Ona ga voli, voli i on nju, ali mu ne može (a ni ne smije) naređivati.
Da su mu starci i ratni zločinci, jbg. njegovi su, uvijek će biti njegovi.

Onda treba popričati sa svojima oko imovine (bez žene).

Čisti računi, duga ljubav.
Uh, poprilično ružna situacija, ali kako god bilo nitko pa ni žena mu ne može braniti kontakt sa obitelji.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:08   #69
Quote:
Hiperbola kaže: Pogledaj post
Naravno da ne treba roditelje voljeti bez obzira na sve, ali on je napisao da mu je otac pomogao oko rješavanja stambenog pitanja, majku cijela situacija razara te su oboje protiv toga da ih sestra tjera van. Kada tome dodamo činjenicu da autor želi biti u kontaktu sa svojom obitelji, očito je kako tu nije riječ o nekakvim groznim roditeljima kakvima ih ti želiš prikazati pa mi je stoga nepojmljivo da mu žena želi zabraniti kontakt s njima. Također, na svakome je da si sam odabere svoj krug ljudi s kojima će biti blizak. Nekome nešto nametati (ona njemu zabranu viđenja, on njoj prisilu da se ipak viđaju) je, ponavljam, pokazatelj da odnos nije zdrav.
Da, sve su nešto protiv, ali su dozvolili da ih sestra izbaci. Štoviše, čak mu je stari i rekao da bi im bilo bolje da odu. Jer, sestra. Jer, oni nemoćni jadni. Jer, jebiga, netko treba pojest govno, a to je pogađaš, on, ne sestra.

Ima puno ljudi koji žele biti u kontaktu sa groznim roditeljima jer nikad nisu osvijestili njihovu manipulaciju i pogreške. Tako da ti argument ne stoji. Mislim, šta bi trebali, gasiti čikove na njemu da se kvalificiraju kao loši?

Oni možda imaju dobre namjere, ali mu nikako nisu dobri roditelji ako puštaju sestri da vodi kolo i diktira im svima živote, pa i bratu.

Nije mu odnos sa ženom zdrav, ali bogami nije ni sa roditeljima. Oni su stranu izabrali - njegovu sestru, a on će izgleda izabrati sada njih umjesto žene. Pa opet tako do iduće. Kamo sreće da se ovo može riješiti samo sa promjenom supruge.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:15   #70
Quote:
Hiperbola kaže: Pogledaj post
U zdravom odnosu nema mjesta za ultimatum bilo kakve vrste, a kamo li - ili obitelj ili ja. Objasni ženi da je to tvoja obitelj i da nećeš prekinuti odnos s njima jer kakvi god da jesu tvoji su, ali da pritom razumiješ i nju i nećeš ju tjerati da se druži s njima. Ukoliko ne pristane na to i nastavi se ponašati kao razmaženo derište, nek obiđe lokalne trgovine u potrazi za praznim kutijama, trebat će joj. Jesam li gruba? Jesam, ali sam si rekao da te mama u suzama ispraćala. Pa ja to svom mužu ne bi priuštila taman da je zadnje smeće.
da gledaš da ti muža netko iskorištava i ponižava pred tobom, tebi nebi smetalo? i da je njemu ispran mozak odgojem da je to nomalno i oke? da vidiš da pati al nema snage ni razuma oduprijeti se tome jer je to prožeto manipulacijama, suzama, i sl? mene je mama isto u suzama ispračala ali nije ništa promjenila, niti stala ikada u obranu pred nasilnikom. suze ništa ne znače osim da osoba želi nešto, makar i na tvoju štetu. to su sve manipulacije, nezrelih ljudi.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:19   #71
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Uh, poprilično ružna situacija, ali kako god bilo nitko pa ni žena mu ne može braniti kontakt sa obitelji.
Pa da.
Čovjek previše svima popušta, pa se doveo tamo gdje je.
@lyrabelacqua, to su njegovi starci. Ne može mu netko zabraniti kontakt s njima. Čovjek sam treba donositi svoje odluke.
Za seku, da.
Starci su ga sjebali i jebu ga.
On im se sam treba suprostaviti.
Ženin pristup je kriv.
Jer ispada ista kao sestra, jbg.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:20   #72
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
da gledaš da ti muža netko iskorištava i ponižava pred tobom, tebi nebi smetalo? i da je njemu ispran mozak odgojem da je to nomalno i oke? da vidiš da pati al nema snage ni razuma oduprijeti se tome jer je to prožeto manipulacijama, suzama, i sl? mene je mama isto u suzama ispračala ali nije ništa promjenila, niti stala ikada u obranu pred nasilnikom. suze ništa ne znače osim da osoba želi nešto, makar i na tvoju štetu. to su sve manipulacije, nezrelih ljudi.
Sve ok, ali ona njemu ne smije zabraniti kontakt.
Može reć da nemaju love (zna se čija je to krivica) i da ih ne može razvažati.
Ali jbg. ne smije mu zabraniti da ih vidiš.
Ti znaš da ako nešto tlačiš da samo izazivaš kontru ?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:34   #73
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Sve ok, ali ona njemu ne smije zabraniti kontakt.
Može reć da nemaju love (zna se čija je to krivica) i da ih ne može razvažati.
Ali jbg. ne smije mu zabraniti da ih vidiš.
Ti znaš da ako nešto tlačiš da samo izazivaš kontru ?
Pa dobro tko ovdje brani ženine postupke? Ona ima totalno kriv pristup, ali je u pravu utoliko što je ljuta na njegove. Trebao bi biti i on. O tome se radi.

Ja sam puno prije napisala da ona samo izaziva kontraefekt. Ona želi za početak da on bude nešto što on nije, što je samo po sebi jalovo. Druga opcija bi bila za nju, da je nešto mudrija, da ga pusti da ga ovi zajašu i nek se sam bakće sa njima dok mu ne dosadi. Samo što za to treba imati samokontrole. Ona je nema. A i da ima, vjeruj mi da je jako teško gledati kako ti partnera netko iskorištava i ponižava. Plus što po ovome kako on piše, on ima prilično visok prag tolerancije za njihova sranja, tako da bi se načekala da se on opasulji. Pa nek onda pusti čovjeka na miru sa svojom familijom, kad mu već pašu.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 22:01   #74
Previše gledaš na ženu/partnera u ovoj jednadžbi.
On je taj koji je postavio pitanje, pa bi njemu trebali biti upućeni i odgovori.

Slabić je, da.
Žena mu treba pomoći ili ga nogirati, prazne priče o tome ne pomažu.
Moj prijedlog je da odvoje financijska i emotivna pitanja.
Tako će biti lakše.
Ne može ih financirati jer mu je novac potreban za nešto drugo.
Starce mu ne može zabraniti, niti prijetiti razvodom (prijetnja nema smisla nije jasna, odnosno ako se ne izvrši u točno jasnom slučaju, a onda je ucjena).
Starci su dalje od grada, on im, čisto iz financijskog stanja ne može glumiti taxi.
A kat bi trebao etažirati tako da on bude 1 na 1 vlasnik istog.

I to je to.
Previše stavljaš naglasak na emocije, a i prepuna si vlastitog iskustva, pa ti nažalost savjeti imaju dozu "žuči"
Ne govoriš loše, ali treba biti hladan, a ne dići sve u zrak.

Popričat sa ženom, pa sa starcima.

Novaca nema.
Ne može biti kod njih kao kada je bio kad je živio na katu.
U konačnici, otišli su.
A bilo bi fer da i on dobije dio kuće, pogotovo onaj dio koji je uložio.
Ako se žena i sestra svađaju, jbg. ta komunikacija treba biti aorist.

Prvo žena, pa starci.
I uzgojit kičmu, jbg.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 09:30   #75
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
...

drugo, mi čujemo samo autorovu stranu priče. tko je tu koga zaista provocirao, sestra ženu, ili i žena malo sestru, mi u biti pojma nemamo. samim tim da on skoro pa identično histerično ponašanje žene i sestre drukčije predstavlja i daje im drukčije nazivnike i objašnjenja, meni govori da tu ima puno više detalja i stvari od navodno problematične sestre i roditelja
zato sam postavila pitanja vezana uz sestru jer je autor u cijeloj priči najviše iskritizirao ženu. je li to zato što se ne zna postaviti prema roditeljima i sestri, na neki ih način štiti i opravdava, možda
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 09:44   #76
Quote:
dexcom kaže: Pogledaj post
Nema zvanicnu dijagnozu ali ima probleme. Pije neke lijekove za smirenje zbog nesanice itd. Uz to ima nelijeceni tesko slucaj OKC-a itd.
jel vama promakao ovaj dio? kakve to lijekove pije i po čemu je to teški slučaj

opsesivno-kompulzivnog poremećaja?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:17   #77
Već sam rekla nema sreće dok se ne izmire, ali to ne znači da se vrate starcima pod krov. Dalje sami nastaviti, savršen recept. Živi svoj život uz ženicu i pusti starce da žive.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:44   #78
Quote:
dexcom kaže: Pogledaj post
Imamo dovoljne prihode da mozemo hendlati podstanarstvo. Problem je sto smo u nasoj kuci imali sve i navikli na to i sad ce nam trebati dugo vremena da se naviknemo na ovo. Jos uz to nismo odmah mogli naci stan kako valja, tesko je, zauzeto je, bilo je sve na brzinu pa smo privremeno u nekom skroz malenom, starijem stanu, sa ne bas prigodnim uvjetima. U nas kat sam ulozio jako puno za nase uvjete, sto svojih novaca koje sam skupljao godinama, sto novca koje mi je poklonio moj poslodavac kao znak zahvale za sve godine.
Pa ako si ulupao hrpu para u kucu u kojoj ne mozes zivjeti sa zenom jer vas izludjuje tvoja sestra, i roditelji ti ne mogu vratiti ulozene pare jer ih nemaju, rentaj taj kat u kuci i s tom lovom plati podstanarstvo. Gdje je problem? Roditelji ne bi smjeli imati nista protiv, a s ludjakinjom od sestre i dalje neces imati posla. Ako ti roditelji budu protiv toga, eto ti jednog dobrog razloga da i njih steras u kurac, pa ces biti na miru.

Sto se zene tice, ja bih je sterao u kurac prvi put kad mi spomene razvod kao sredstvo ucjene. Hoces razvod, fino, setaj. Dovidjenja. ''Ne moras imati nista s mojim roditeljima, nisu tvoji, moji su, ne tjeram te. isto tako, neces mi ti odredjivati kakav cu ja imati odnos s njima. Ako ti to ne pase, dovidjenja, nema rasprave. Ako se prijetis bez veze, i vuces to kao ucjenu, jos jedan razlog da skupis stvari i prosetas''.

Stvari na kraju budu vrlo jednostavne, koliko god komplicirano izgledale na prvu ruku.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:48   #79
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post

Sto se zene tice, ja bih je sterao u kurac prvi put kad mi spomene razvod kao sredstvo ucjene. Hoces razvod, fino, setaj. Dovidjenja. ''Ne moras imati nista s mojim roditeljima, nisu tvoji, moji su, ne tjeram te. isto tako, neces mi ti odredjivati kakav cu ja imati odnos s njima. Ako ti to ne pase, dovidjenja, nema rasprave. Ako se prijetis bez veze, i vuces to kao ucjenu, jos jedan razlog da skupis stvari i prosetas''.
Stvari na kraju budu vrlo jednostavne, koliko god komplicirano izgledale na prvu ruku.
Bome fini savjet, stjeraj ženu u kur.. i razvedi se. Ako roditelji ne daju iznajmljivati i ne žele živjeti sa strancima, tko i njih jebe. Bravo, tebi je sve jednostavno.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 12:04   #80
koliko čvrstih jasnih stavova na jednom mjestu.

kuća. kuća je vlasništvo roditelja i ako si ti dragi moj autoru ulagao bez ikakvih dodatnih dogovora i eventualno pravnih akata oko toga da to pripada tebi (imaš sačuvane račune o tom ulaganju?) - ne pripada. kuća je na roditeljima, a koliko znam, po našem zakonu o nasljeđivanju, imaš pravo na nužni dio. ostalo sve mogu ostaviti, recimo, tvojoj sestri. ili susjedu Marku. fer? naravno da nije. al' život nije fer.

ti si zamijenio "moćnu" sestru s "moćnom" ženom. da, buniš se ti, ali slab ti je taj otpor. i naravno da je kad su te naučili kako se treba podviti rep (roditelji su to lijepo pokazali na primjeru kad sestra, a ne oni, odlučuje tko će kuda).

kažu ti ovdje da uzgojiš kućčmu. slažem se. ali ne mislim da je to jednostavno, niti da ćeš to učiniti. pronaći ćeš neki srednji put koji će najviše odgovarati tvojoj osobnosti i onom što si naučio. naravno, promjene nisu nemoguće, ali su jako teške. sretno u svakom slučaju.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.