Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2003., 16:21   #1
Nostalgija

Hladno, kisno nedeljno poslijepodne. Prvo ove jeseni. Draga nasla neke prastare slike koje bi trebala poljepiti u album. Dok nje nema gledam te slike, gledam onog strkljavog cupavca, mislim si "zar sam za vrijeme faxa zbilja isao samo 1x godisnje na shishanje", nas dvoje na kaucu u prvoj zajednickoj gajbi, pucamo od srece. I onda ona, na prvom zajednickom godisnjem, smijesi se ona prema kameri. Pomalo stidljivo sjedi na nekoj stjeni dalmatinskoj, oci se takmice sa plavetnilom neba. Hvata me topli val blage ushicenosti, srece. Dok ona prilazi, hvatam ju za struk, "sjecas li se, to su bila vremena stara, dobra i manje dobra, ali nasa zajednicka" i tako se zajedno prisjecamo nasih ranih dana. I mislim si, da mi je danas ponovo 17 godina, uzeo bi nju i nijednu drugu.
Secundo is offline  
Old 03.10.2003., 16:32   #2
prekratko smo skupa da bi nas nostalgija lovila, ali slike s odmora rado skupa pregledamo. Najcesce se latimo takvih aktivnosti bas zimi, uz salicu toplog kakaa - odmori puni sunca i smijeha...izazivaju jos vise ceznje.
Winona is offline  
Old 03.10.2003., 16:32   #3
Secundo, bas lijepo

jako lijepo

gea is offline  
Old 11.10.2003., 23:03   #4
Ima onaj lijepi stih:
...nedostajes mi ti kakva si bila
nedostajem mi ja , onako lud....
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Old 12.10.2003., 21:27   #5
Quote:
diadora kaže:
Ima onaj lijepi stih:
...nedostajes mi ti kakva si bila
nedostajem mi ja , onako lud....
Winona is offline  
Old 14.10.2003., 14:14   #6
Neki dan kao i češće u zadnje vrijeme sjedim kod kuće sam pa kopam po video kazetama i zapne mi za ruku jedna iz privatne kolekcije. Trčimo po livadi sa našom, tada 2 g. starom djevojčicom. Sretni smo, zaljubljeni i ispunjeni zadovoljstvom. Dijete je sad već veliko a žena je otišla kod frendice, pa u grad..kaže: Vidimo se kad dođem.

To je nostalgija...kad su neka davna vremena bila ono zbog čega je sve vrijedilo.
Imamo sve, materijalno smo osigurani ali smo se u toj utrci mi izgubili....
Markowski is offline  
Old 14.10.2003., 14:26   #7
Re: Nostalgija

Quote:
Secundo kaže:
Hladno, kisno nedeljno poslijepodne. Prvo ove jeseni. Draga nasla neke prastare slike koje bi trebala poljepiti u album. Dok nje nema gledam te slike, gledam onog strkljavog cupavca, mislim si "zar sam za vrijeme faxa zbilja isao samo 1x godisnje na shishanje", nas dvoje na kaucu u prvoj zajednickoj gajbi, pucamo od srece. I onda ona, na prvom zajednickom godisnjem, smijesi se ona prema kameri. Pomalo stidljivo sjedi na nekoj stjeni dalmatinskoj, oci se takmice sa plavetnilom neba. Hvata me topli val blage ushicenosti, srece. Dok ona prilazi, hvatam ju za struk, "sjecas li se, to su bila vremena stara, dobra i manje dobra, ali nasa zajednicka" i tako se zajedno prisjecamo nasih ranih dana. I mislim si, da mi je danas ponovo 17 godina, uzeo bi nju i nijednu drugu.
Da ti covjek fakat pozavidi. A i njoj...
__________________
Glupan, koji je postao svjestan
da je glupan, nije vise glupan.
Seherzada is offline  
Old 14.10.2003., 14:32   #8
Quote:
Seherzada kaže:Da ti covjek fakat pozavidi. A i njoj...
Njoj, njoj...
just Sandy is offline  
Old 14.10.2003., 14:37   #9
Re: Nostalgija

Quote:
Secundo kaže:
I mislim si, da mi je danas ponovo 17 godina, uzeo bi nju i nijednu drugu.
ovako nešto romantično ( valjda zato što mi djeluje stvarno iskreno) nisam već dugo pročitala...

jako lijepo...
Agirl is offline  
Old 14.10.2003., 15:36   #10
Secundo...najezila sam se citajuci, svaka cast.
Rajna is offline  
Old 14.10.2003., 16:05   #11
Secundo.....svaka čast!
Mlaky is offline  
Old 14.10.2003., 21:39   #12
ona bez gaća,
ja tek u soknama bijelim;
nostalgično i dan danas,
svakodnevno kontam,
u sebi se veselim...

pokretu svakom,
omiljenom njojzi, meni,
do jaja se veselim
ah!, do jaja!, ah!,
na koncu glasno velim...

a na poso kad idem,
zamrljane majice,
sljepljenih dlaka,
jedino što mislim,
padanje je mraka...

kad širimo obje,
ulijećemo naglo,
tresemo ono i padamo nijemi..
nedostaje lijeva uzengija
i - eto ti nostalgija...

__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Old 14.10.2003., 23:18   #13
Secundo, bas si to lijepo napisao
Po meni treba imat slika i uspomena za starije dane i za lijepa sijecanja
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Old 15.10.2003., 03:44   #14
Re: Nostalgija

Quote:
Secundo kaže:
Hladno, kisno nedeljno poslijepodne. Prvo ove jeseni. Draga nasla neke prastare slike koje bi trebala poljepiti u album. Dok nje nema gledam te slike, gledam onog strkljavog cupavca, mislim si "zar sam za vrijeme faxa zbilja isao samo 1x godisnje na shishanje", nas dvoje na kaucu u prvoj zajednickoj gajbi, pucamo od srece. I onda ona, na prvom zajednickom godisnjem, smijesi se ona prema kameri. Pomalo stidljivo sjedi na nekoj stjeni dalmatinskoj, oci se takmice sa plavetnilom neba. Hvata me topli val blage ushicenosti, srece. Dok ona prilazi, hvatam ju za struk, "sjecas li se, to su bila vremena stara, dobra i manje dobra, ali nasa zajednicka" i tako se zajedno prisjecamo nasih ranih dana. I mislim si, da mi je danas ponovo 17 godina, uzeo bi nju i nijednu drugu.



Podsjeti me na jedan podstanarski kauc, i moje dzentelmensko spavanje na onoj tvrdoj strani.
Podsjeti me na siromasne studentske menze i pakete od doma.
Podsjeti me na jednu crvenu maramu koju sam nosio na ratiste da me cuva od zla.
Podsjeti me na male poruke iz crvenog kriza.
Podsjeti me na 4 godine razdvojenosti.
Podsjeti me na ponovan susret.
Podsjeti me na njene trudnicke ludosti.
Podsjeti me na mnogo toga.

Da li bi opet presao 22.000 km zbog nje?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk

Zadnje uređivanje ADEX : 15.10.2003. at 05:25.
ADEX is offline  
Old 15.10.2003., 05:12   #15
Re: Nostalgija

Quote:
Secundo kaže:
Hladno, kisno nedeljno poslijepodne. Prvo ove jeseni. Draga nasla neke prastare slike koje bi trebala poljepiti u album. Dok nje nema gledam te slike, gledam onog strkljavog cupavca, mislim si "zar sam za vrijeme faxa zbilja isao samo 1x godisnje na shishanje", nas dvoje na kaucu u prvoj zajednickoj gajbi, pucamo od srece. I onda ona, na prvom zajednickom godisnjem, smijesi se ona prema kameri. Pomalo stidljivo sjedi na nekoj stjeni dalmatinskoj, oci se takmice sa plavetnilom neba. Hvata me topli val blage ushicenosti, srece. Dok ona prilazi, hvatam ju za struk, "sjecas li se, to su bila vremena stara, dobra i manje dobra, ali nasa zajednicka" i tako se zajedno prisjecamo nasih ranih dana. I mislim si, da mi je danas ponovo 17 godina, uzeo bi nju i nijednu drugu.
fala bogu ,vec sam pocela da mislim da sam ja stvarno luda ali sada vidim ima nas jos koji bi da se vratimo nazad opet birali iste,i ja bi secundo opet da biram uzela njega i nakon 17 godina braka
mala_slatka is offline  
Old 15.10.2003., 11:42   #16
.......smrc, smrc........

........koji me vrag tjerao da otvorim ovaj topic.........
pa ljudi, danas nam je godisnjica braka, sinoc sam sredjivala slike i albume iz zajednickog zivota i sada me uhvatila nostalgicno/tuzna radost, i ja bih ponovno odabrala svoga muza, ali nikada mjesto gdje zivim.........hocu natrag domaaaaaaa!
oona is offline  
Old 15.10.2003., 11:50   #17
Re: .......smrc, smrc........

Quote:
oona kaže:
........koji me vrag tjerao da otvorim ovaj topic.........
pa ljudi, danas nam je godisnjica braka, sinoc sam sredjivala slike i albume iz zajednickog zivota i sada me uhvatila nostalgicno/tuzna radost, i ja bih ponovno odabrala svoga muza, ali nikada mjesto gdje zivim.........hocu natrag domaaaaaaa!
Pa vrati se, vrlo jednostavno. I ja sam se vratila.
Rajna is offline  
Old 15.10.2003., 12:48   #18
šmrc, šmrc, evo zahvaljujući vama i ja sam nostalgična, a još ni nisam u braku.
__________________
he he he
Pcela is offline  
Old 15.10.2003., 13:07   #19
Re: Re: .......smrc, smrc........

Quote:
Rajna kaže:
Pa vrati se, vrlo jednostavno. I ja sam se vratila.



..............i hocu Rajna, samo moram pricekati jos tri godinice da ovaj malisa zavrsi fakultet, i onda me (a ni njega!) nista nece sprijeciti da uzivam u zivotu kod nas......
.......svatko ima svoje parametre, moji su plavi, slani i domaci!
oona is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.