Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2003., 16:17   #41
Quote:
walter kaže:
Na njih i mislim. Sve drugo je odgoda ta tri pravila.
kak si ti skroman, samo da ti je sevit i mir u kuci je osiguran
__________________
Pametni pise, bedasti pamti!
Lolek&Bolek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 16:20   #42
Quote:
Secundo kaže:
Papak! Pravi redoslijed je:
1. Razgovor
2. Sex
3. Ja sam u pravu.
ako se ne slozi jos ju mozes i nalemat ionak ti je dala
__________________
Pametni pise, bedasti pamti!
Lolek&Bolek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 23:39   #43
Ovisi kakav je problem, trudimo se oboje, iako kad su dogovori u pitanju moj muz svima sa veseljem uvijek ispriča što sam mu ja u nekoliko navrata, onak, fakat nesvjesno rekla.

Dakle kad nas netko pita kak se mi uspijemo dogovoriti oko nekih stvari moj muz uvjek kaze ovako:

" E drustvo moje kaj se vi zivcirate i svadjate sa svojim zenama, ja i moja zena smo to i tak vrlo kratko rijesili. Ona uvjek dodje s prijedlogom, uvjek veli EVO SMISLILA SAM KAK CEMO SE DOGOVORITI, i kaj ja tu sad imam vise reci,, ak je ona smislila, smislila je,,, jel tako zenice,,, i tak ti uvjek sve smislis, a kaj cu ja onda,,, bolje je tak kak ti smislis jr si vec dugo to smisljas...."


Ali kad je nekaj jako gadno,, onda najprije svađa, onda šutnja s njegove strane, a ja nemogu šutit pa onda vičem da se nemam s kim ni posvađati, a onda se on počne svađati, pa ja velim da on uvijek viče na mene, i onda odustanemo, pa je on u komi obično, a ja velim obično, pa kaj sad , posvađali smo se, dogovorit ćemo se a sad bi mi baš pasala jedna pusa, a on uvjek veli da nisam normalna da kako mogu najprije drvlje i kamenje, pa za 2 minute pusu,,, pa onda odustane jer ja i dalje tražim pusu i na kraju je dobijem, a onda se i lakše dogovoriti kasnije,, ipak sam ja smislila,,,,hehe
__________________
... meni malo nije dosta, a za puno nemam vremena...
nanah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.