Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 13:24   #2161
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Ajme! Ovo se u Hrvatskoj ne smije govoriti!!! Da je netko vlastitom glupošću, nepromišljenošću i brzopletošću upao u govna?! Šta je tebi? Uvijek, uvijek, zapamti! UVIJEK kriv je netko drugi.Uvijek!!!!!1111 je kriv neki gad, gadura, lopov, đubre.

Nije upao u govna vec mu trudnica pakira govna bez da on to zna.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:24   #2162
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Ajme! Ovo se u Hrvatskoj ne smije govoriti!!! Da je netko vlastitom glupošću, nepromišljenošću i brzopletošću upao u govna?! Šta je tebi? Uvijek, uvijek, zapamti! UVIJEK kriv je netko drugi.Uvijek!!!!!1111 je kriv neki gad, gadura, lopov, đubre.

Očito...

Zloprase zakaj se obilježava Dan žena?
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:33   #2163
Quote:
Perzefona kaže: Pogledaj post
Joj, daj... šta ste se uzjebali, to je strašno. Prije otkrića i primjene DNA u otkrivanju očinstva sijali ste sjeme bez brige i pameti. Jedina vam je frka bila da vas otac ili braća oplođene ne namlate i utjeraju u brak. Priznavali ste očinstvo samo ako ste htjeli. Nije vam padalo na pamet da tako kao što vi sijete, tako i drugi siju. I kao što netko odgaja vaše sjeme (hi - hi ), možda i vi podižete tuđe. I nikako to niste mogli znati. Tisućljećima su muškarci relativizirali biološko roditeljstvo. Mučilo ih je samo u slučaju da oni nisu očevi, ne i u slučajevima gdje jesu.

Sad vas ždere što se očinstvo može utvrditi i u slučaju da jeste i u slučaju da niste očevi. Prilagodite se. Pazite što jebete. Žene su tisućljećima morale skupljati koljena, strepiti od neželjenog roditeljstva i stigme koju ono nosi i milosti oploditelja da očinstvo prizna. Ta je stigma bila toliko jaka da se nesretnica smatrala sretnicom ako ju silovatelj oženi nakon što ju je oplodio i učini je tako poštenom ženom. U suprotnom je štraca s kopiletom. Jer jebala se. Pomirite se s time da ni vi ne možete više radosno i bezbrižno jebati uokolo.

Činjenica da ste vi možda biološki oploditelj bila je kroz čitavu ljudsku povijest irelavantna baš vama.

Na ovom ste topicu otkrili, po vlastiom priznanju mnogih, da među ženama ima onih koje manipuliraju biološkim roditeljstvom. Pa zar toga ima?

Ima, dragi moji, ima. Baš kao što među vama ima onih koji ga otresu i boli ih briga jesu li oplodili koga. Išto će s plodom biti.

Samo nitko od nas nije ovdje zbog toga zaključio da su svi muškarci svinje i gadovi koje nije briga za djecu koju su možda posijali. Ili nekoj curi upropastili život i planove i natovarili društvenu osudu. Jer šta se jebala!?

Birajte koga jebete. To je savjet koji su žene dobivale tisućljećima. A sad je i na vas primjenjiv. Pa kamo ide ovaj svijet?
Odličan post!
Jedan od najboljih na temu muško-ženskih odnosa koji sam ikad pročitala.

To znamo i po tome koliko se muški rod ovdje uzjebao, pa odmah krene sumnjati u tvoje kompetencije kao mentalno zdrave i zaposlene žene.

__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:35   #2164
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Možda je u prvom tjednu ciklusa bila s prvim, nakon 10 dana zaboravila popit dvije pilule zaredom, ali svejedno bila s drugim. Teško da će dijete biti od prvog, a riječ je o istom ciklusu i trudnoća se broji na isti način.
.
A možda su u šumi.
Ako je jebanje unutar jednog ciklusa s više partnera u pitanju nema te matematike prema kojoj žena može biti sigurna čije je dijete. Može sumnjati, ali pouzdano znati bez DNK analize, nema šanse.
Ako je ona prema giniću trudna toliko i toliko tjedana, a otprilike u to doba se jebala s tim nesretnikom za kojeg se udaje (a očito je, jer da nije i tom finom momku bi bilo jasno kao dan da dijete ne može biti njegovo), dijete jednako toliko može biti nesretnikovo kao i od tog drugog muškarca.
To što si neke umišljaju da znaju čije je dijete iako se unutar jednog ciklusa jebu s dvojicom ili više partnera, takvih par sam imala priliku vidjeti na obiteljskom sudu povodom tužbi za utvrđivanje očinstva.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:37   #2165
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nije upao u govna vec mu trudnica pakira govna bez da on to zna.
Ne.Upao je u govna.Da sam ja ostala u drugom stanju s tipom s kojim imam FF odnos, bezvezan, povremen i neobavezan itekako bih smatrala da sam upala u govna vlastitom glupošću kad bi mi on rekao da ga se dijete ne tiče i da ga ne namjerava uzdržavati pa nek se snalazim sama.
Ovom narodu kronično fali samodiscipline u preuzimanju odgovornosti.Naročito u procjeni kvalitete međuljudskih odnosa i posljedica površnih navedenih odnosa.
E:Ovaj frajer kojem se ˝pakira dijete˝se jednostavno može obraniti od upadanja u govna, samo da uključi mozak.Ali to je malo preiluzorno za očekivati od prosječnog balkanjerosa.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:40   #2166
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nije upao u govna vec mu trudnica pakira govna bez da on to zna.
Ali, ako je on dovoljno glup ona bi trebala imat pravo na to, jer smo mi muškarci u prošlosti žene odvodili u neadekvatno uređene pećine, bez dovoljne razine komfora.

Tako otprilike zvuče pojedini stavovi koji se ovdje iznose.
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:41   #2167
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Ne.Upao je u govna.Da sam ja ostala u drugom stanju s tipom s kojim imam FF odnos, bezvezan, povremen i neobavezan itekako bih smatrala da sam upala u govna vlastitom glupošću kad bi mi on rekao da ga se dijete ne tiče i da ga ne namjerava uzdržavati pa nek se snalazim sama.
Što je najbolje, ne da bi to samo smarala ti, nego bi to smatrala i tvoja okolina.
Quote:
Ovom narodu kronično fali samodiscipline u preuzimanju odgovornosti.Naročito u procjeni kvalitete međuljudskih odnosa i posljedica površnih navedenih odnosa.
Ja mislim da su tome krive učiteljice.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:45   #2168
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Ne.Upao je u govna.Da sam ja ostala u drugom stanju s tipom s kojim imam FF odnos, bezvezan, povremen i neobavezan itekako bih smatrala da sam upala u govna vlastitom glupošću kad bi mi on rekao da ga se dijete ne tiče i da ga ne namjerava uzdržavati pa nek se snalazim sama.
E ali ti bi tad imale neke instrumente države, neke stričeke koji bi FF-u objasnili da ga se dijete itekako tiče, i da će ga dapače ubuduće isključivo on financirati, tako da se tebe ne opterećuje u roditeljstvu takvim prizemnim stvarima kao što su novci.

Što slično nudiš njegovom "upadanju u govna"?
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:45   #2169
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Ne.Upao je u govna.Da sam ja ostala u drugom stanju s tipom s kojim imam FF odnos, bezvezan, povremen i neobavezan itekako bih smatrala da sam upala u govna vlastitom glupošću kad bi mi on rekao da ga se dijete ne tiče i da ga ne namjerava uzdržavati pa nek se snalazim sama.
Ovom narodu kronično fali samodiscipline u preuzimanju odgovornosti.Naročito u procjeni kvalitete međuljudskih odnosa i posljedica površnih navedenih odnosa.
E:Ovaj frajer kojem se ˝pakira dijete˝se jednostavno može obraniti od upadanja u govna, samo da uključi mozak.Ali to je malo preiluzorno za očekivati od prosječnog balkanjerosa.
Pod pretpostavkom da je žena koja je trudna u pravu oko očinstva - nije pao u govna nego je gurnut u govna (sa povezom na očima).
U govna su upali ona i onaj koji joj je napravio dijete, ovaj (kojeg se gura u govna) sa ovom pričom, kvalitetom njenog i djetetovog života ne bi trebao imati apsolutno nikakve veze.

A pogotovo ne bi trebao imati veze sa svime navedenim nakon, citiram:
Quote:
wadle kaže: Pogledaj post
Frendica studira i nema svoja primanja. Ima jednog frenda koji je zaljubljen u nju i želi bit s njom. Tip je normalan, zreo, dobar kao kruh. Ona ne želi biti s njim...
Po ovome što ti zagovaraš svaki njen jebač bi mogao biti suodgovoran za njeno dijete, a na njoj je da bira koji joj najviše nudi.
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:45   #2170
Quote:
never_angel kaže: Pogledaj post
Odličan post!
Jedan od najboljih na temu muško-ženskih odnosa koji sam ikad pročitala.

To znamo i po tome koliko se muški rod ovdje uzjebao, pa odmah krene sumnjati u tvoje kompetencije kao mentalno zdrave i zaposlene žene.

Upravo to boldano.Na žalost.

@ ZgSash, daj malo promisli.Neke stvari su jednostavno činjenica.Povijesna.Generalno gledano, žene na ovim prostorima stalno nose neku sramotu i stigmu usko vezanu za reprodukciju.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:50   #2171
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Upravo to boldano.Na žalost.

@ ZgSash, daj malo promisli.Neke stvari su jednostavno činjenica.Povijesna.Generalno gledano, žene na ovim prostorima stalno nose neku sramotu i stigmu usko vezanu za reprodukciju.
Pristala bi npr. da neplatiša alimentacije ne bude na to prisiljavan, ali ga zato zatrpaju kamionima i kamionima stigme i sramote? Fate worse than death.

Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Po ovome što ti zagovaraš svaki njen jebač bi mogao biti suodgovoran za njeno dijete, a na njoj je da bira koji joj najviše nudi.
Matematički optimalno bi onda bilo da se vata sa što većim brojem muškaraca, da si proširi izbor. I da se u školama više ne uči koliko traje ljudska trudnoća, nego da individualno varira, štajaznam, od mjesec dana do 20 godina.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:52   #2172
Zanimljiva je ova teza da ljudi trebaju preuzeti odgovornost što ih se vara. Dakako, legitiman stav u okviru nekakve životne filozofije gdje je čovjek svojim postupcima i procjenama odgovoran za sve što ga u životu snađe, ali nekako sumnjam da je to ovdje slučaj. Ipak, veselim se zamišljući hipotetsku situaciju gdje našu Natašu i prijateljicu joj učiteljicu prevare momci, a one uzdišu 'Ja sam sve kriva! Moram preuzeti odgovornost za ovo što me snašlo! Nitko drugi nije odgovoran za to osim mene! Reakcija sigurno ne bi bila muška svinja bljak fuj, što mi napravi jadnik bijednik. U to možete biti sigurni.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:52   #2173
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
E ali ti bi tad imale neke instrumente države, neke stričeke koji bi FF-u objasnili da ga se dijete itekako tiče, i da će ga dapače ubuduće isključivo on financirati, tako da se tebe ne opterećuje u roditeljstvu takvim prizemnim stvarima kao što su novci.
Ne bih tražila nikakve instrumente.Valjda temeljno ne razumiješ koncept˝prihvatiti odgovornost za vlastita govna˝.

Quote:
Što slično nudiš njegovom "upadanju u govna"?
DNA test.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:57   #2174
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Zanimljiva je ova teza da ljudi trebaju preuzeti odgovornost što ih se vara. Dakako, legitiman stav u okviru nekakve životne filozofije gdje je čovjek svojim postupcima i procjenama odgovoran za sve što ga u životu snađe, ali nekako sumnjam da je to ovdje slučaj. Ipak, veselim se zamišljući hipotetsku situaciju gdje našu Natašu i prijateljicu joj učiteljicu prevare momci, a one uzdišu 'Ja sam sve kriva! Moram preuzeti odgovornost za ovo što me snašlo! Nitko drugi nije odgovoran za to osim mene! Reakcija sigurno ne bi bila muška svinja bljak fuj, što mi napravi jadnik bijednik. U to možete biti sigurni.
Jebi ga, možeš se ti rugati tome , ne vjerovati, sprdati se, meni svejedno.
Moja odgovornost nad vlastitim razmožavanjem je malo iznad standarda prosječnog čovjeka, jasno mi je da nailazi na teška nerazumijevanja u ovakvom društvu.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:58   #2175
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
DNA test.
OK. Problem je što je tražiti DNA test problem, jel. "Sram te bilo, tražim razvod, a dijete je moje jer...budimo realni."
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:00   #2176
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Zanimljiva je ova teza da ljudi trebaju preuzeti odgovornost što ih se vara. Dakako, legitiman stav u okviru nekakve životne filozofije gdje je čovjek svojim postupcima i procjenama odgovoran za sve što ga u životu snađe, ali nekako sumnjam da je to ovdje slučaj. Ipak, veselim se zamišljući hipotetsku situaciju gdje našu Natašu i prijateljicu joj učiteljicu prevare momci, a one uzdišu 'Ja sam sve kriva! Moram preuzeti odgovornost za ovo što me snašlo! Nitko drugi nije odgovoran za to osim mene! Reakcija sigurno ne bi bila muška svinja bljak fuj, što mi napravi jadnik bijednik. U to možete biti sigurni.


Da, po ovoj tezi, nakon što te netko prevari - prvi korak bi trebao biti ispovijed.
(ako ste pak ateist ili agnostik onda može i društveno koristan rad)

Jer kad te zajebu, kriv si, prije svega ti (osobno).
I za to bi valjalo odgovarati.

Nekako mi se čini prigodnim, tokom čitanja pojedinih stavova na ovom topicu, pustiti si ovu temu u pozadini, kako bi doživljaj čitanja bio potpuniji:
https://www.youtube.com/watch?v=AFdRVlqkAcU
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:01   #2177
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Pristala bi npr. da neplatiša alimentacije ne bude na to prisiljavan, ali ga zato zatrpaju kamionima i kamionima stigme i sramote? Fate worse than.

A sad ja kužim kaj tebe napinje.Kolko plaćaš alimentaciju toj gaduri?

Dijete jede,živi negdje di se plaćaju režije,treba odjeću,igračke,ide u vrtić,školu...
Zašto bi majka to sama sve financirala?
U čemu je problem?
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:02   #2178
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Upravo to boldano.Na žalost.

@ ZgSash, daj malo promisli.Neke stvari su jednostavno činjenica.Povijesna.Generalno gledano, žene na ovim prostorima stalno nose neku sramotu i stigmu usko vezanu za reprodukciju.
od mene nisi cula ni vidjela stavljanje stigme
no mozes li isto reci i dza ovdasnje dame?

a hajdemo malo i raspraviti te stigme
je li se itko na temi igdje pobunio na temu tko se s kim jebe?
ako je, ja to nisam vidio
vidio sam i sudjelovao samo u dijelu koji se tice prevare i podmetanja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:04   #2179
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Jebi ga, možeš se ti rugati tome , ne vjerovati, sprdati se, meni svejedno.
Moja odgovornost nad vlastitim razmožavanjem je malo iznad standarda prosječnog čovjeka, jasno mi je da nailazi na teška nerazumijevanja u ovakvom društvu.
A imaš i sreću zato što te nitko ne može prevariti da dijete nije tvoje dok muškarac ne mora znat da mu bolja bolje polovica skrivečki prima reproduktivni materijal iz drugih izvora.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:04   #2180
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Od zla se najučinkovitije znaju zaštiti oni koji ga čine. Oni su uvijek spremni i znaju što se otprilike od ljudi može očekivati.
Zanimljivo kako se promišljenost brka sa zlom.Jebote. Ovo društvo je stvarno bubino.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.