Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2003., 08:11   #1
Papučarstvo

Jučer sam, nakon 4 mjeseca, 3 dana i nekoliko sati veze s ponosom postao čistokrvni papučar s pedigreom. Naime, dogodilo se upravo nešto što se mora dogoditi u nekoj vezi, a to je da ona zna što je NAJBOLJE za mene. Uz blagi komentar na to i salvu smijeha s moje strane mlada dama se, da situacija bude stereotipnija uvrijedila i nije htjela razgovarati...



Pitao sam starog kad je to njemu počelo, kaže da se ne sjeća, ali da to mora biti. Isto tako, rekao je da muški imaju potrebu nametati se (u skladu sa svojim patrijarhalnim odgojem), a žene preodgajati. Može li se neke takve ispade prihvatit bez svađe i s humorom nije ništa strašno. Samo se bojim da njoj to ne prijeđe u naviku...



Za sada mi je duhovito...
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 09:13   #2
ćutim stanje histerije prije očaja i mirenja sa sudbinom
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 09:26   #3
Quote:
just Sandy kaže:
ćutim stanje histerije prije očaja i mirenja sa sudbinom

Posljednji krik... Labuđi pjev... A jebiga, žena je uvijek u pravu, htjeli mi to priznati ili ne. Treba biti mudar političar u odnosu sa ženom.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 09:33   #4
muski rod

tuzno je to...ja sam jucer za vrijeme posla trazio ribarnicu po placu i kad sam skuzio da ne rade ponedjeljkom rekao sam joj a ona me optuzila da lazem....objasnjavao sam joj...
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 09:49   #5
Quote:
Drito Konj kaže:
ja sam jucer za vrijeme posla trazio ribarnicu po placu i kad sam skuzio da ne rade ponedjeljkom rekao sam joj a ona me optuzila da lazem....objasnjavao sam joj...
znaš onaj kad je Fata poslala Muju po puževe...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 10:02   #6
Quote:
just Sandy kaže:
znaš onaj kad je Fata poslala Muju po puževe...
ne i nisam siguran da zelim znat
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 10:06   #7
Žene imaju neki nerv ili gen koji šapće: drži ga na oku!!!
Muškarci, ruku na srce, nemaju baš nešto izražen osjećaj za obnavljanje života (u doslovnom, reproduktivnom i u metaforičkom smislu). Ženama se u životu stalno nešto zbiva - od mjesečnog ciklusa, preko reproduktivnih događanja, do menopauze... a muškarci vrijeme mjere od sexa do piva i od piva do roštilja. Automatski se baš i ne razumijemo.

Mislim da su žene zbog toga i snažnije i ranjivije - htjele ne htjele mi mislimo (ili priroda misli nas) o potomstvu i o životu koji se mora obnavljati. Nama treba stalno nešto pomalo novo, sitni pomaci koji pokazuju da vrijeme u vezi i životu teče, dok muškarcima treba mir koji pokazuje da vrijeme fino stoji i da se ima vremena za pivo i sex.

Većina muških nije to shvatila, koliko ja vidim. Ugojene crvenkaste njuške tabore pred tv-om s pivom i stalo se pitaju koji ***** ona moja stalno nešto od mene hoće (a ja nit znam nit mogu nit razumim)...

Preduhitrite nas. Pokažite da vam je do nas stalo tako što ćete zen budistički u nečem napredovati i mijenjati se. REcimo, umjesto ožujskog harp
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 10:11   #8
Quote:
Drito Konj kaže:
ne i nisam siguran da zelim znat
dobra je izvlakuša, ispričat ću ti jednom prilikom

da se vratim na temu... kad sam bila mala, čudila sam se stričeku boži koji je svaki dan odlazio u dućan i par puta tjedno na plac dok je teta nada gledala kroz prozor ili, ajde, kuhala ručak, ili još spavala... pa sam si mislila da ja hoću pravog muža a ne takvog papučara i da bi me bilo sram biti ko teta nada...
šatro... blesavo malo žensko... sad sam veliko žensko i sad bih jednog stričeka božu koji će sve umjesto mene radit i držat me ko kap vode na dlanu
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 10:15   #9
Quote:
just Sandy kaže:
znaš onaj kad je Fata poslala Muju po puževe...
aaaaaaaaaajmo, aaaaaaaaaaaajmo... :klap:
 
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 10:19   #10
Quote:
Drito Konj kaže:
muski rod

tuzno je to...ja sam jucer za vrijeme posla trazio ribarnicu po placu i kad sam skuzio da ne rade ponedjeljkom rekao sam joj a ona me optuzila da lazem....objasnjavao sam joj...


..........to ti znaci da je i prije ove ribarnice bilo situacija u kojima nije imala povjerenja u tebe, da si je iznevjerio - lagao - propustio reci mozda samo neku sitnicu i sada je ne samo oprezna , nego ide direkt u glavu verzijom "LAZES".........nikad to nije pocetna situacija, to je samo sredina filma koji ce tek imati svoj zavrsetak...........sorry
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 11:31   #11
moj se nakon 10 godina još uvijek nije pretvorio u jednostanično biće papučar - najveće mu je dostignuće kad je za kompjuterom i ja mu zadam 3 najjednostavnija zadatka
prvo) poberi suhi veš
drugo) posremi stalak
treće) donesi mi cedevitu

a već tamo negdje kod drugog zadatka zaboravi što sam mu rekla...
to ti je da crknem od žeđi!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 11:51   #12
Quote:
chiquita kaže:
moj se nakon 10 godina još uvijek nije pretvorio u jednostanično biće papučar - najveće mu je dostignuće kad je za kompjuterom i ja mu zadam 3 najjednostavnija zadatka
prvo) poberi suhi veš
drugo) posremi stalak
treće) donesi mi cedevitu

a već tamo negdje kod drugog zadatka zaboravi što sam mu rekla...
to ti je da crknem od žeđi!
Pa daj ostavi bokcu barem malo dostojanstva, kakav si ti vođa?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 12:01   #13
Quote:
walter kaže:
Pa daj ostavi bokcu barem malo dostojanstva, kakav si ti vođa?
PA KAJ JE TEBI?!
kaj bi bilo da sam mu zadala zadatak
1) operi prozore
2) oribaj kadu
3) nalakiraj mi nokte (na nogama)

ja sam još mila majka za njega!!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 14:06   #14
Talking Re: Papučarstvo

Quote:
Sentimental kaže:
Jučer sam, nakon 4 mjeseca, 3 dana i nekoliko sati veze s ponosom postao čistokrvni papučar s pedigreom. Naime, dogodilo se upravo nešto što se mora dogoditi u nekoj vezi, a to je da ona zna što je NAJBOLJE za mene. Uz blagi komentar na to i salvu smijeha s moje strane mlada dama se, da situacija bude stereotipnija uvrijedila i nije htjela razgovarati...



Pitao sam starog kad je to njemu počelo, kaže da se ne sjeća, ali da to mora biti. Isto tako, rekao je da muški imaju potrebu nametati se (u skladu sa svojim patrijarhalnim odgojem), a žene preodgajati. Može li se neke takve ispade prihvatit bez svađe i s humorom nije ništa strašno. Samo se bojim da njoj to ne prijeđe u naviku...



Za sada mi je duhovito...

Kad te prođe 'duhovito' bit će ti - opako!

a možda i - naopako!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 14:07   #15
Smile

Quote:
walter kaže:

Posljednji krik... Labuđi pjev... A jebiga, žena je uvijek u pravu, htjeli mi to priznati ili ne. Treba biti mudar političar u odnosu sa ženom.
Velika mudrost u malom pakiranju!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 14:09   #16
Quote:
lucija kaže:
Žene imaju neki nerv ili gen koji šapće: drži ga na oku!!!
Muškarci, ruku na srce, nemaju baš nešto izražen osjećaj za obnavljanje života (u doslovnom, reproduktivnom i u metaforičkom smislu). Ženama se u životu stalno nešto zbiva - od mjesečnog ciklusa, preko reproduktivnih događanja, do menopauze... a muškarci vrijeme mjere od sexa do piva i od piva do roštilja. Automatski se baš i ne razumijemo.

Mislim da su žene zbog toga i snažnije i ranjivije - htjele ne htjele mi mislimo (ili priroda misli nas) o potomstvu i o životu koji se mora obnavljati. Nama treba stalno nešto pomalo novo, sitni pomaci koji pokazuju da vrijeme u vezi i životu teče, dok muškarcima treba mir koji pokazuje da vrijeme fino stoji i da se ima vremena za pivo i sex.





Ma razvalila si nas...
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 14:19   #17
Quote:
just Sandy kaže:
...kad sam bila mala, čudila sam se stričeku boži koji je svaki dan odlazio u dućan i par puta tjedno na plac dok je teta nada gledala kroz prozor ili, ajde, kuhala ručak, ili još spavala... pa sam si mislila da ja hoću pravog muža a ne takvog papučara i da bi me bilo sram biti ko teta nada...
šatro... blesavo malo žensko... sad sam veliko žensko i sad bih jednog stričeka božu koji će sve umjesto mene radit i držat me ko kap vode na dlanu
Čekaj, čekaj, gdje si ti to živjela ko mala, ja isto imam susjede koji se zovu teta nada i striček božo
Doduše, ne zavirujem u tuđu intimu pa ne znam tko od njih ide u dućan, a tko spava. A baš i da hoću zavirivat, ne bih ovo nikad saznala jer vjerojatno spavam duže od bilo koje tete nade u gradu
Šalu na stranu, daj ispričaj taj vic više, vidiš da nas zanima…
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 14:35   #18
možda ja znam

sličan vic..
poslala crnogorka muža da hvata puže..
vraća se mužić bez puža , i pita ga ona :
a gdje su?
a mužić će:
ajd' muči ženo, to je divlje, to bježi..
 
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 15:31   #19
Sentimental ti ces mozda i dalje nositi pantole u vasoj vezi, ali one koje ti ona odabere.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 17:15   #20
Quote:
lucija kaže:
Žene imaju neki nerv ili gen koji šapće: drži ga na oku!!!
Muškarci, ruku na srce, nemaju baš nešto izražen osjećaj za obnavljanje života (u doslovnom, reproduktivnom i u metaforičkom smislu). Ženama se u životu stalno nešto zbiva - od mjesečnog ciklusa, preko reproduktivnih događanja, do menopauze... a muškarci vrijeme mjere od sexa do piva i od piva do roštilja. Automatski se baš i ne razumijemo.

Mislim da su žene zbog toga i snažnije i ranjivije - htjele ne htjele mi mislimo (ili priroda misli nas) o potomstvu i o životu koji se mora obnavljati. Nama treba stalno nešto pomalo novo, sitni pomaci koji pokazuju da vrijeme u vezi i životu teče, dok muškarcima treba mir koji pokazuje da vrijeme fino stoji i da se ima vremena za pivo i sex.

Većina muških nije to shvatila, koliko ja vidim. Ugojene crvenkaste njuške tabore pred tv-om s pivom i stalo se pitaju koji ***** ona moja stalno nešto od mene hoće (a ja nit znam nit mogu nit razumim)...

Preduhitrite nas. Pokažite da vam je do nas stalo tako što ćete zen budistički u nečem napredovati i mijenjati se. REcimo, umjesto ožujskog harp
Apsolutno zanimljiv post, i to ženskom rukom napisan.....
Hm...
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.