Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2003., 19:20   #41
Quote:
evo, još sam na poslu, a ona ide na fimo tecaj. a tek je završila vitraž-tecaj.


Nego kaj, kak se i sika. Da znas da mi je uzor kao trudnica. Kad se sjetim svih onih koje su samo sjedile doma i kukale, vjeruj takvu neces
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 10:07   #42
Najgore je kad ti je partner pun ambicija, a ti sjediš doma i frustrirano čekaš njegov/njezin povratak.
Dakle definicija tvojeg stanja: isfrustriran! Možda pomalo i ljubomoran, tko bi znao. Ali prije svega nezadovoljan sobom.
To nije ništa neuobičajno, dogodi se svakome i najvažnije je postati svjetan svoje situacije i toga kako se osjećaš. A pretpostavljam kada sam sebi definiraš da si u biti isfrustriran, prirodno je pokušati popraviti nastalu negativnu situaciju i razmotriti opcije koje ti se nude:

1. kvocati curi oko izlazaka i slobodnih aktivnosti
Ne znam koliko su one učestale, ali po meni je OK imati dvije slobodne aktivnosti i barem jednu večer s frendicama tjedno (govorim za ljude u bračnim vodama, bez djece). Naravno, ukoliko je stvarno nikada nema doma, zamoli je da se odluči za one Aktivnosti koje ju više usrećuju (u istom tjednu tečaj šivanja, engleskog, fima i pilatesa je ipak malo previše). No, u suprotnom ne bih savjetovala kvocanje jer izaziva supreotne efekte (umjesto smanjenog izaziva povećano izbivanje od kuće).

2. definirati svoje interese i usmjeriti se na neku aktivnost ili tečaj kojim bi se osjećao korisnije, ispunjenije, a na kojem bi upoznao i nove ljude.
To mi se nekako čini realnije i vjeruj, učinkovito je. A stvarno imaš mogućnosti. Od stranih jezika, teretane, nekog sporta, tečaja fotografije, poslovnih tečjeva, pa do hobija ala čitanje knjiga, izrada web stranica, meditacija, joga.

Moj savjet je: UPOZNAJ SEBE! Usmjeri se malo prema sebi. Uživaj u onim tenucima kada i sam kod kuće, iskoristi to vrijeme za sebe. Biti ćeš i njoj interesantniji. Nazovi stare prijetelje i organiziraj piće nakon posla. Pa nije potrebno da budeš pijandura a da se zabaviš. A što se tiće toga tko pere vilice, a tko zagorjelu tavu, to je tema za drugi topić, ali ako se ne postaviš prema tome, frustracije će rasti!

SRETNO!!!!
Krafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 10:28   #43
Quote:
Krafnica kaže:
Najgore je kad ti je partner pun ambicija, a ti sjediš doma i frustrirano čekaš njegov/njezin povratak.
Dakle definicija tvojeg stanja: isfrustriran! Možda pomalo i ljubomoran, tko bi znao. Ali prije svega nezadovoljan sobom.
To nije ništa neuobičajno, dogodi se svakome i najvažnije je postati svjetan svoje situacije i toga kako se osjećaš. A pretpostavljam kada sam sebi definiraš da si u biti isfrustriran, prirodno je pokušati popraviti nastalu negativnu situaciju i razmotriti opcije koje ti se nude:

1. kvocati curi oko izlazaka i slobodnih aktivnosti
Ne znam koliko su one učestale, ali po meni je OK imati dvije slobodne aktivnosti i barem jednu večer s frendicama tjedno (govorim za ljude u bračnim vodama, bez djece). Naravno, ukoliko je stvarno nikada nema doma, zamoli je da se odluči za one Aktivnosti koje ju više usrećuju (u istom tjednu tečaj šivanja, engleskog, fima i pilatesa je ipak malo previše). No, u suprotnom ne bih savjetovala kvocanje jer izaziva supreotne efekte (umjesto smanjenog izaziva povećano izbivanje od kuće).

2. definirati svoje interese i usmjeriti se na neku aktivnost ili tečaj kojim bi se osjećao korisnije, ispunjenije, a na kojem bi upoznao i nove ljude.
To mi se nekako čini realnije i vjeruj, učinkovito je. A stvarno imaš mogućnosti. Od stranih jezika, teretane, nekog sporta, tečaja fotografije, poslovnih tečjeva, pa do hobija ala čitanje knjiga, izrada web stranica, meditacija, joga.

Moj savjet je: UPOZNAJ SEBE! Usmjeri se malo prema sebi. Uživaj u onim tenucima kada i sam kod kuće, iskoristi to vrijeme za sebe. Biti ćeš i njoj interesantniji. Nazovi stare prijetelje i organiziraj piće nakon posla. Pa nije potrebno da budeš pijandura a da se zabaviš. A što se tiće toga tko pere vilice, a tko zagorjelu tavu, to je tema za drugi topić, ali ako se ne postaviš prema tome, frustracije će rasti!

SRETNO!!!!


nemrem vise ckomit: ZAJEBAVA SE!
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 12:43   #44
pa znamo mi da se zahebava, nazalost ga je netko shvatio ozbiljno
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 12:54   #45
Dajte, kokosi jedne. Pa Krafnica ima 6 postova...
Kad je to trebala povezati konce i skuziti tko kad zeza?

Ali dobro, nek odmah vidi da ovdje novima zivot nije lak.

Evo, Krafnice, ja sam danas milosrdno raspolozena, pa cu ti reci da je bezosjecajna kujetina, koja je jadnog Garovixa ostavila samog doma, zapravo plavva.
To mu je supruga i jako se vole.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 12:56   #46
shvati Pesice, ne gledam tko ima koliko postova jer mi je samo na broj mojih - vec muka
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 12:59   #47
A jeste bezobrazni!!!!!!!!!
A ja mlada (po postovima) i naivna!!!!!!!!!!!!
I dajem ljudima savjete!!!!!!!!!!!!!!!
Jel ima negdje kakav popis tko je kakav, tko zeza, tko je u braku, tko je u krizi, tko šmrka, tko je napušem, tko zajebava...
Pretplaćujem se na primjerak
Krafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 13:04   #48
Krafnica, tvoj je post okej.
A u svakoj šali ima malo istine. Plavva ti je gadna riba, jede živu decu. Sad je trudna pa se malo smirila, ali Garovixeve vapaje ćemo čitati uskoro.
Ako mu ostavi uopće ruke u ramenima.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 13:07   #49
na žalost?
sramite se, rugalice.
moglo se i vama dogoditi.

najgore je što ne mogu SEBE upoznati...kako se to radi? naime, probao sam pred ogledalom razgovarati sa sobom (to mi je jednom rekla doktorica da pomaže kod nekih slučajeva)
ali nikako. meni nema pomoći da se upoznam. sa sobom kao osobom. pažnju mi skreće što odraz sve radi kad i ja. pa me nervira.

al udaljio sam se od teme. pa da se vratim. o.
preksinoć sma pričali. dugo u noć sam joj sve govorio. pripremio sam se. i rekla je da će vidjet. jebiga, veseli ju ići okolo. i nije istina da kod kuće ne uživam. samo, je li to život? odem na posao u 6 i 15, vratim se u 19 i 15...pa ko nebi uživao u kući? jedva čekam da se onako natašte najedem. kažu kako nije zdravo, ali bolje i to nego.....

ne mogu se ni teme baš držati...stalno mi šalju pm-ove kako sam glup i kako bi ju trebalo ostaviti...da se takav muškarac teško nađe. ali ne mogu kad je volim. ko ga šiša, ne mora ona ni znat kaj mi sve smeta. nebudem ju viš eforsirao na razgovor, kad nema ploda...

a ono sa suđem...mislim da je stvarno previše! uzet ću stvari u svoje ruke i od danas JA perem noževe i samo žlice.

oprostite na stilu.
__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 13:11   #50
Quote:
walter kaže:
...ali Garovixeve vapaje ćemo čitati uskoro.
Hehe, al ce se usreciti ako nama dodje zavapiti.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 13:11   #51
ja cu krepat
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 13:11   #52
Ali Garonja, ti imaš savršen život! Skoro da ni ne viđaš rospiju! znam ljude koji bi ubili za taj lifestyle!!!! Smijaćeš se ti svima nama koji se oženimo!!!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 13:23   #53
nećeš se ti ženit ako ukoliko ne počneš prije svega voljeti osobu takvu kakva je.
vidim da te vole žene s foruma ove koje te nisu upoznale i da si im super. pa šta onda misliš da bi te koja ženila? možda bise samo htjele ono s tobom...ali sam pročitao da si pijanac, a neke su i vidjele na svoje oči. one ti baš ne vole jako često pijane muške. okej ponekad, ali i onda s mjerom. pijenje ništ ne rješi, samo nemaš novce ujutro, a žena se ne buni kad ima novce. onda si i ti siguran da te voli u tom slučaju.

ali vidim po ko zna koji puta da peta kolona radi i da neke persone ne namjeravaju odustati od zezanja. samo vi nastavite, jebo me pas ako odustanem, bez obzira na mišljenja nekih.

krafnica i klonirana se sad osjećaju nasamarene, jer ste ih sami natjerali da tako misle. ali samo bih im rekao da mi je drago da i neki shvaćaju situaciju.
__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 13:25   #54
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 13:46   #55
plavva, jel on ovako zvuci i u RL?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 15:38   #56
aha

jos i gore kad ga krene
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 15:46   #57
Talking Cccccc....

plavvo dete kaj mu to radis Pa jos prije par mjeseci je djelovao ko normalna psikicki zdrava osoba Mislim vise, manje zdrava
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 15:47   #58
Re: Cccccc....

Quote:
Juraj kaže:
plavvo dete kaj mu to radis Pa jos prije par mjeseci je djelovao ko normalna psikicki zdrava osoba Mislim vise, manje zdrava
Ne znaš više tko je od njih trudniji...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 22:14   #59
Quote:
Krafnica kaže:
1. tko zeza
2. tko je u braku,
3. tko je u krizi,
4. tko šmrka,
5.tko je napušem,
6. tko zajebava...

1. svi osim mene
2. garonja i plava
3. klaudija
4.leb, keruša, magic, sandra
5. margie, FFE, winči
6. svi osim mene


Bilježim se
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 22:24   #60
O Isuse dragi.....

Krafnica, od svega toga je vaznije pitanje - tko ima najvece sise? I opet - Tija.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.