Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2003., 00:31   #1
Imam feeling da se 'udedio'

u zadnje vrijeme mu se nigdje ne da ic navece van...on bi najradje da ostanemo kod njega, gledamo filmove i jedemo i sexamo se...a ja bi stvarno nekad isla van plesat, pit i izzivit se...
i onda kad se njemu ne da pa ja idem s curama on cendra kako ja idem s curama i da cu upoznat nekog novog a kad mu ja kazem da ide samnom...on nece...

ince sex je savrsen, volimo se ali u zadnje vrijeme sve mi vise to ide na zivce

ako i izadjemo, pojam izlaska podrazumijeva sjedenje u bircu do kasnih sati i ispijanje pive...mislim moze i ovo njegovo s vremena na vrijeme ali bas uvijek???

bas mi se ponasa k neki deda a ima 25 godina...neznam sta cu...

najgore od svega je sto zivim u zg a tu bas i nema pretjerano super zabave...


help ako boga znate
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 01:01   #2
Re: imam feeling da se 'udedio'

Quote:
debelakrava kaže:
...
najgore od svega je sto zivim u zg a tu bas i nema pretjerano super zabave...

A gdje ima ako nema u Zg??
Sinok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 11:06   #3
Kod mene je slična situacija,
načelno on nema ništa protiv putovanja, izlazaka, ali kad to počnemo zaista planirati često propadne. On ne kaže da mu se ne ide nego je sav kilav, a kad odemo onda je umoran i nakon par sati mu se ide doma. Najgore je što sam uz njega i ja sve više takva. Inače, mi već odavno ne idemo na bučna mjesta, prvo smo to ukinuli, pa velika društva, sad je velika stvar kad se prošećemo po gradu.
Dobro, nije on za sve kriv, ja sam išla linijom manjeg otpora i nemam naviku izlaziti sama (ni on , osim sa svojim dečima po kvartu).
No ipak....meni se pleše....
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 12:48   #4
debelakravo , macak - to ti je zamka svih dugih i idilicnih veza.

Fali vam malo cirkusa u zivotu, da vas razbudi

A da ukljucis buducu svekrvu/ punicu u vas zivot ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 13:15   #5
a da se vi dogovorite da kada on ide s deckima na cjelovecerne ispijanje pive da ti odes s frendicama u disko?

i zasto ti ne kukas i cendras da ce si on naci nekoga kad ide van s deckima , pa makar i u kvartu?
zato sto mu vjerujes, a on ima ocito neki problem s povjerenjem

ok, malo mora cendrat, reda radi

ali bas da ti to bude neka prepreka da ne izades van se isplesat ako ti se hoce, to ne znam.....reci mu da se moras jednom ili dvaput tjedno isplesat, inace bus se udebljala od tih silnih sjedaljki uz pive
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 14:57   #6
Re: imam feeling da se 'udedio'

Quote:
debelakrava kaže:

najgore od svega je sto zivim u zg a tu bas i nema pretjerano super zabave...


Mislim, ako nema u Zagrebu, gdje ima... Dosta je pogledati događanja na vip.online. Jedino, treba imati para za izlaske.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 15:44   #7
ma odem ja s frendicama tu i tamo...ali otkad su si sve nasle decke i one su se udedile (ubabile)...a i pare..da da vojky treba i toga imat...ma neznam...žabice razumijem te...i ja sam isla linijom manjeg otpora...moracemo skupa ic plesat a frajere ostavit doma da zagrljeni gledaju 12 zigosanih i locu pivu...naravno, svi ste pozvani
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 17:06   #8
Quote:
debelakrava kaže:
ma odem ja s frendicama tu i tamo...ali otkad su si sve nasle decke i one su se udedile (ubabile)...
Tak to ide, nažalost!
Većina se ponaša baš tako, a kad veza možda pukne onda se čude kak više nemaju prijatelja ili kak nemaju kamo ni s kim izaći.

Ne znam, jeste li u braku...ako jeste, pitanje je iskrenosti i trenutka kad će dragi reći: pa sad si udata i kaj će ti prijateljice...il već nekaj slično.

A sve zato kaj je ispočetka prirodno usamljivanje u dvoje, ali nije prirodno zato prekinuti sve veze s ostalim svijetom...ili još manje izgubiti volju za društvenim životom i...plesom, recimo!

Nikad neću prestati voljeti plesati, ali mi se vrlo rijetko pokaže i prilika za to, nažalost. I uvijek sam dobila kritiku zbog "ponašanja"...!? Zapravo, nikakvo čudo od nekog tko ne zna i nikad nije uživao u samom plesu. Ali je to dobro prikrivao!
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 17:18   #9
dobar savjet ti je Simona dala.

Ma kako voljela nase zajednicke prijatelje, svoje frendice ne dam ni za sto na svijetu. Neke od njih su bile i mnogo prije njega a sve do jedne bi ostale s amnom i kad bi brod tonuo ( ne samo bracni, nego moze i poslovni, zdrastveni itd.)

Zato su mi one svetinja. Ujedno i mala garancija da mu necu ispijati krv 24/7, sto neki tumace pokazateljem dobre veze.

Kao vikend je a ti na netu, uuuuu imas los brak

debelakravo - izadji ti sama s frendicama. ( moje bivse veze su i propadale izr azloga sto me nisu pustili da disem )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 18:06   #10
Ma meni ne fale frendice, s njima se vidim kad zelim na kavi, no zaista najvise volim biti s njim, s njim razgovaram, znamo sve jedno o drugom, imamo jedno u drugo beskrajno povjerenje. Ne bojim se dok je s deckima (ni u bilo koje drugo vrijeme, u stvari ljubomoru uopće ne poznajem kao osjećaj), s njima je odrastao, jos si uvijek zvizde ispod prozora dok ja nemam neka toliko trajna prijateljstva (mislim cijeli zivot, s najboljim frendicama se znam 6-7g.).
Sto se tice plesa, plese samo zbog mene (zbog mene je isao i u plesnu skolu), no najvise voli gledati mene kako plesem, a meni to priznajem nije dosta.
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 18:16   #11
slusaj winonu ona ti je dobro rekla.. ak ti je dosadno,,,

A da ukljucis buducu svekrvu/ punicu u vas zivot ?
__________________
... meni malo nije dosta, a za puno nemam vremena...
nanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 19:28   #12
Otjerj dečka i onda se iživljavaj do mile volje. žurke, partiji, proslave ma neka gori sve u 16. hej pa on te sputava u tvojim nakanama,.....
Najgore kad čovijek nezna što želi ili želi jednim dupetom sjedit na dvije stolice.
A kad smo kod feelinga i ja bih volio da sam slobodan, kao što nisam a opet neki put volim što sam zauzet hehehehe--..
Ma ljudskoj gluposti nikad kraja..
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 19:41   #13
Re: imam feeling da se 'udedio'

Quote:
debelakrava kaže:

i onda kad se njemu ne da pa ja idem s curama on cendra kako ja idem s curama i da cu upoznat nekog novog a kad mu ja kazem da ide samnom...on nece...
Evo mene u tvom postu najvise iritira to sto on misli da ces naci drugog ako izades bez njega.On mora imati povjerenja u tebe,i shvatiti da ako se njemu ne izlazi,neznaci da si i ti takva.
Objasni mu da ti je do izlazaka,tulumarenja,ako ces ga prevarit da to mozes uciniti i sa kolegom sa npr.faksa,ili sa doktorom u njegovoj ordinaciji ......joj sta i ja sad pisem
Ocu reci prevara se ne mora nuzno dogoditi nakan vecernjeg izlazka.
mladi ste i uzivajte,gledanje tv-a i ispijanje piva u knajpi ,to ostavite kad udete u penziju,da se onda ne dosadivate!

Zadnje uređivanje croft : 09.11.2003. at 20:27.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 20:24   #14
Quote:
žabica kaže:
Ma meni ne fale frendice, s njima se vidim kad zelim na kavi, no zaista najvise volim biti s njim, s njim razgovaram, znamo sve jedno o drugom, imamo jedno u drugo beskrajno povjerenje. Ne bojim se dok je s deckima (ni u bilo koje drugo vrijeme, u stvari ljubomoru uopće ne poznajem kao osjećaj), s njima je odrastao, jos si uvijek zvizde ispod prozora dok ja nemam neka toliko trajna prijateljstva (mislim cijeli zivot, s najboljim frendicama se znam 6-7g.).
Sto se tice plesa, plese samo zbog mene (zbog mene je isao i u plesnu skolu), no najvise voli gledati mene kako plesem, a meni to priznajem nije dosta.
Sad, ovo mi nešto ne izgleda logično?

Ako imate oboje beskrajno povjerenje jedno u drugo, a tebi je najljepše s njim...u čemu je onda problem?
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 22:08   #15
Quote:
Simona kaže:
Sad, ovo mi nešto ne izgleda logično?

Ako imate oboje beskrajno povjerenje jedno u drugo, a tebi je najljepše s njim...u čemu je onda problem?
Čitaj moj post zadnju rečenicu i odgovor ćeš naći.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 22:10   #16
Re: imam feeling da se 'udedio'

Quote:
debelakrava kaže:
u zadnje vrijeme..
Ovako, decko ti je njonjo i papak, ne zato sta ne izlazi, nego zato sta pizdi od ljubomore. Medjutim, iskoristijo bi ovu priliku da pojasnim zenama, da s vama izlazit van je jebeno dosadno, jerbo vi bi samo cijelu jebenu noc plesale, a to je prosjecnom muskom neopisivo dosadna i depresivna aktivnost. Ako mislite da vas dragi voli plesat, onda je on ili dobar lazov, ili latentni. Ja sam se cak istrenirao da ne plesem ni kad sam pijan, jer time bi mozda dragoj dao lazne nade. Uglavnom, ako ocete da vase musko bude party animal, pustite ga da ode van bez vas.

Zadnje uređivanje Gazda : 09.11.2003. at 23:07.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 22:20   #17


Mogao bi koji put potrpit plesanje, meni za ljubav... Ili?
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 22:27   #18
Re: Re: imam feeling da se 'udedio'

Quote:
Gazda kaže:
Ovako, decko ti je njonjo i papak, ne zato sta ne izlazi, nego zato sta pizdi od ljubomore. Medjutim, iskoristijo bi ovu priliku da pojasnim zenama, da s vama izlazit van je jebeno dosadno, jerbo vi bi samo cijelu jebenu noc plesale, a to je prosjecnom muskom neopisivo dosadna i depresivna aktivnost. Ako mislite da vas dragi voli plesat, onda je on ili dobar lazov, ili latentni. Ja sam se cak istrenirao da ne plesem ni kad sam pijan, jer time bi mozda dragoj dao lazne nade. Uglavnom, ako ocete da vase musko bude party animal, pustite ga da ode van bez vas.


a narocito:

Ja sam se cak istrenirao da ne plesem ni kad sam pijan, jer time bi mozda dragoj dao lazne nade.

LOL Gazda


Inace, debelakr. pa tvoj dragi vjerojatno nikad nije ni volio izlaziti, ali je morao, jer doma ne bi nikoga upoznao. Sad kad se skucio, ne da mu se i ne mora!

Ali ovo kukanje da ces nekog upoznati je malo to much. Ili suti kad cura ide van ili joj ugodi pa odi s njom.

Moj muz ne bi ni mrtav otisao plesati, a bogami ni u kino (pa postoji DVD, ne?). Ali mu ne pada na pamet prigovarati kad ja te aktivnosti obavljam u svom aranzmanu.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 23:25   #19
ne biste vjerovali koliko ste u pravu.
mislim, nismo u braku al sva je sila pa ce i do toga jednom doc (utjecaj buduce svekrve )...totalno je nesiguran iako stvarno nema razloga jer ga nikad nisam prevarila niti to namjeravam...stvar je u tome sto je skuzio da mi prilaze drugi(ma mislim, da se skulira skuzio bi da isti prilaze svemu sto ima rupu medju nogama) pa je sad nesiguran...
ovo s doktorom u ordinaciji zvuci dobro
a to da frajeri ne vole plesat....gazda i vojky mi otvorise oci...nisam tako razmisljala...naravno dqa su izlazili samo da bi upoznali zene a sad im se ne da ali then again...zadnji put smo bili u brazilu, pili smo, plesali i poslhje se dobro posexali...i sta sad tu nevalja...mislim, nije da inzistiram da plese valcer ili..neznam...rumbu(sta je to uopce)
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 01:37   #20
Ako imate oboje beskrajno povjerenje jedno u drugo, a tebi je najljepše s njim...u čemu je onda problem?

Simona,
Hocu reci da nije problem u ljubomori, nego ne znam kako ga izvuci iz kolotecine.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.