Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2017., 21:16   #221
...ja sam svom samo rekla da imam osvojeno prvo mjesto iz streljaštva...pa ako mu se zajebava, samo naprijed...

nakon jedne tragične priče iz medija pitao me da što bi ja napravila da me udari. rekla sam mu samo neka to učini, pa će vidjeti. do sada to nije učinio...živimo u idili

inače, mislim da bi se prvo ispovraćala kad bi doznala tako nešto. nakon toga bi popila nešto za smirenje...kasnije bi vidjela što i kako...
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 23:01   #222
izbrisao jednu svoju "crticu" iza ormara...
dakle smanjila bi se "razlika"
haha

prastati je ljudski

jedan je zivot
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 13:28   #223
Prvo bi vidjela pozadinu priče. Ako sam jednim dijelom ja bila ta koja je sudjelovala u "guranju" u prevaru, pričala bih, pokušala nešto razriješiti ako se da.
Ako je sve između nas funkcioniralo, onda razlaz po kratkom postupku.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 14:23   #224
Prevarila bih i ja njega, pa smo kvit.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 08:31   #225
Joj ja bi voljel upoznat tog momka ili djevojku sa kojim me vara da vidim kaj točno on ili ona tak dobro delaju. To bi bilo jako interesantno. Voljel bi tak nekaj doživjet. Ono u vezi s nekim i da taj netko me vara mjesecima. Cijenil bi nekaj takvoga. Da me netko baš tak može zamantat da ne skužim to.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 09:10   #226
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Joj ja bi voljel upoznat tog momka ili djevojku sa kojim me vara da vidim kaj točno on ili ona tak dobro delaju. To bi bilo jako interesantno. Voljel bi tak nekaj doživjet. Ono u vezi s nekim i da taj netko me vara mjesecima. Cijenil bi nekaj takvoga. Da me netko baš tak može zamantat da ne skužim to.
Ja sam upoznao..
Bolje da nisam,vjeruj mi,,
ludvet2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:06   #227
Citao malo pocetne postove.
Imam osjecaj da ekipa koja govori dala ili dao bih joj neka se spakira mislim da im u biti nije toliko stalo do partnera ili da se osjecaju toliko nadmocno u vezi da na tako nesto niti ne pomisljaju.
Jedan primjer iz vlastite okoline. Frend imao curu koja je bila luda za njim, neko ga je zezao da ga vara njegov odgovor je bio.
Boli me kurac al fakat da me vara bi me bolio kurac samo neka ne dobijem neku spolnu bolest. To je bilo nakon par godina veze znaci ne nakon mjesec dva ili tako nesto.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:20   #228
To mi je onak jedino pravilo u vezi. Ako mi ogrebe BMW-a, nije bad, lakirat ću, pošalje moju mamu u pičku materinu, prvo kaj će mi past na pamet je da je sigurno imala dobar razlog.
Popljuje mi frendove, izjavi da su joj Lakersi draži do Celticsa, da joj je Terminator Genisys najbolji u serijalu...nema toga kaj nemremo riješit ali moj kurac joj mora bit put, istina i život. Isto nudim i zauzvrat tako da mislim da je to pošteno.
Da odgovorim na pitanje, u slučaju kršenja tog jedinog pravila posljedica je instantni trajni prekid bez mogućnosti pomilovanja.
Brain32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 12:46   #229
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Joj ja bi voljel upoznat tog momka ili djevojku sa kojim me vara da vidim kaj točno on ili ona tak dobro delaju. To bi bilo jako interesantno. Voljel bi tak nekaj doživjet. Ono u vezi s nekim i da taj netko me vara mjesecima. Cijenil bi nekaj takvoga. Da me netko baš tak može zamantat da ne skužim to.
Mislim da bi tada bio u još većem neznanju.

Kad vidim one s kojima su varali, nikako ne bih shvatila što su u njima vidili pogotvo u odnosu na one osobe koje su prevarili.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 13:10   #230
Quote:
Muškica kaže: Pogledaj post
Bila bih tužna.
A onda ljuta.
A onda ljuta.
A opet ljuta.
A onda bih upoznala nekog drugog.
I shvatila da mi je učinio uslugu.


Sutra je novi dan. Nitko meni nije važniji od mene, kaj se intimnih odnosa tiče.
Nema slučajnih seksualnih prevara ono : Znaš ups šećem ti se ja tako, razmišljam o tebi, cvijeću, Agrokoru, svojoj sestri, šparogama pa hodam sa zgodnom ženom, poznanicom, radnom kolegicom itd i ups popiknem se slučajno svaki puta i padnem gol na nju. U nekoj sobi...ups, ups. Baš mi žao. Nisam bio svjestan.
A ha

Uvijek je takvima žao. Žao im je kaj su uhvaćeni a ne kaj su varali. Žao im je posljedica čina a ne samoga čina.
Svaki lopov žali kad ga murja ćopi. Cvili i nariče od boli i žaljenja. Suze i tuga ooolalla. Nijednome nije žao ako ga ne otkriju.
Ma bjež, život je prekratak za takve ljude.
Ima 7 milijardi ljudi pa je posebno smiješno tvrditi da je neki fufac ili budaletina nezamjenjiv... nitko kao on, ah on, ne mogu bez njegaaaaa.
Posebvno su ljigavi oni koji varaju ili se fufaju jer imaju problema u odnosu isto kao što su mi ekstremno glupe žene koje sebe krive jer fufac rješava probleme u braku seksom sa nekom tamo.... eto svaki tjedan dva puta rješava tako bračne probleme.
Hopa!!
Pa mu je kakti opravdano jer nema cojones sjesti i razgovarati, potruditi se oko braka, oko svoje žene pa mu je lakše gol se potruditi oko tuđe. Kaj ne velite !
Ne shvaćam žene koje takav jadan muški kukavičluk opravdavaju ali vidjela sam svašta što bedaste žene opravdavaju pa me nikaj više ne čudi.
Inače koje sve bedastoće mogu muškarci prodati ženama , to je nevjerojatno. Još tak da se one osjećaju odgovornima za njegovo seksanje i zabavu sa strane.
Nije njemu lako ah siroti mucek ili mucica. Mora pa mora.
Dajte se saberite !

Zadnje uređivanje pozitivax : 14.04.2017. at 14:39.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 13:48   #231
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Citao malo pocetne postove.
Imam osjecaj da ekipa koja govori dala ili dao bih joj neka se spakira mislim da im u biti nije toliko stalo do partnera ili da se osjecaju toliko nadmocno u vezi da na tako nesto niti ne pomisljaju.
Jedan primjer iz vlastite okoline. Frend imao curu koja je bila luda za njim, neko ga je zezao da ga vara njegov odgovor je bio.
Boli me kurac al fakat da me vara bi me bolio kurac samo neka ne dobijem neku spolnu bolest. To je bilo nakon par godina veze znaci ne nakon mjesec dva ili tako nesto.
Svatko sam bira dali će prihvatit najgori oblik iskazivanja nepoštovanja i izigravanja povjerenja.
U tvojoj priči jedina osoba kojoj nije stalo je tvoj frend.

Quote:
Brain32 kaže: Pogledaj post
To mi je onak jedino pravilo u vezi. Ako mi ogrebe BMW-a, nije bad, lakirat ću, pošalje moju mamu u pičku materinu, prvo kaj će mi past na pamet je da je sigurno imala dobar razlog.
Popljuje mi frendove, izjavi da su joj Lakersi draži do Celticsa, da joj je Terminator Genisys najbolji u serijalu...nema toga kaj nemremo riješit ali moj kurac joj mora bit put, istina i život. Isto nudim i zauzvrat tako da mislim da je to pošteno.
Da odgovorim na pitanje, u slučaju kršenja tog jedinog pravila posljedica je instantni trajni prekid bez mogućnosti pomilovanja.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 16:44   #232
Quote:
Brain32 kaže: Pogledaj post
To mi je onak jedino pravilo u vezi. Ako mi ogrebe BMW-a, nije bad, lakirat ću, pošalje moju mamu u pičku materinu, prvo kaj će mi past na pamet je da je sigurno imala dobar razlog.
Popljuje mi frendove, izjavi da su joj Lakersi draži do Celticsa, da joj je Terminator Genisys najbolji u serijalu...nema toga kaj nemremo riješit ali moj kurac joj mora bit put, istina i život. Isto nudim i zauzvrat tako da mislim da je to pošteno.
Da odgovorim na pitanje, u slučaju kršenja tog jedinog pravila posljedica je instantni trajni prekid bez mogućnosti pomilovanja.
Jooooj sve može...ali BMW ogrebati ne može
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 16:50   #233
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Jooooj sve može...ali BMW ogrebati ne može
Dok bi u Ladu mogla stavit i bombu, al' Lada bi i dalje bi vozila
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 19:17   #234
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Dok bi u Ladu mogla stavit i bombu, al' Lada bi i dalje bi vozila
Sto je to...Lada???
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 20:05   #235
Quote:
Last unicorn kaže: Pogledaj post
Ne bih, jer bi na taj način potencijalno sebi natovario probleme na vrat - a ne trebaju mi. Rekao bih samo: zbogom gospođo, ja vas više ne poznam, izvolite se u roku od sat vremena iseliti.
Dijelim ovo mišljenje i drago mi je da i u današnje vrijeme ima ljudi koji ne kalkuiraju, nego znaju što je crno, a što bijelo i ne tješe se da je sve sivo. I prije svega, POŠTUJU SEBE! Svaka čast

Mislim da je najveću sramotu doživjela moja frendica koju je muž prevario nešto prije ženidbe. Oprostila mu je. Onda ju je naravno varao i u braku. A najveća afera je bila kad je ostala trudna s drugim djetetom. I onda je, kad je rodila, obznanio da ima ljubavnicu. A ona mu je svejedno htjela sve oprostiti i molila ga da sve to ispeglaju. A on ju je ipak ostavio i sad živi s ljubavnicom. Ja mislim da je to najveća sramota koju netko može doživjetii. Kad moliš kurviša od muža da ti se vrati, da ćeš mu sve oprostiti i praviti se slijepa i luda, i on te svejdno spuca.

E to je poniženje.
Hodacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 20:56   #236
Ma nije sramota, nego bol.
Uostalom, sramota prema kome?
Zašto misliš da bi trebala biti odgovorna za postupke drugih ?
Maknula se od idiota, maknula ga je iz svog života.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:19   #237
Nisi razumjela. Nije ona maknula ništa. Ona je molila njega da ostane, a on je nju "maknuo". Ona je njega molila da ostane.

Sramota pred samom sobom, gubitak samopoštovanja do kraja.

Zanimljivo mi je kako si izvrnula to što sam napisala, mislim da ti to nešto govori o tebi, razmisli.
Hodacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:50   #238
Quote:
Hodacica kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je kako si izvrnula to što sam napisala, mislim da ti to nešto govori o tebi, razmisli.
zašto za prijatelje biraš ljude koje uopće ne poštuješ i za koje smatraš da ne poštuju ni sami sebe...? mislim da to nešto govori o tebi, razmisli.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:18   #239
Quote:
Hodacica kaže: Pogledaj post
Nisi razumjela. Nije ona maknula ništa. Ona je molila njega da ostane, a on je nju "maknuo". Ona je njega molila da ostane.
Sramota pred samom sobom, gubitak samopoštovanja do kraja.
Zanimljivo mi je kako si izvrnula to što sam napisala, mislim da ti to nešto govori o tebi, razmisli.
Ja nisam žensko.
Ona je htjela nešto što nije dobila. U konačnici je bolje da se maknula od kretena koji je radio budalu od nje.
Zato i kažem da nije sramota, bolje da se maknula od kretena, nego da je ostala s likom koji joj je nabijao rogove, zar ne ?

Uostalom, sramotiš se samo sa svojim aktivnostima, a ne s tuđim. Žena je vjerovala mužu.
Muž je bio đubre.
Sad je bivši.
Gdje je problem ?

Nikad nisam varao niti bio varan (koliko znam, barem ), ali ne vidim tu apsolutno nikakvu sramotu. Onako, ljudsko biće si, svi smo slabi. Ženska ga je voljela. I imala je tu snage ne glumatat nego mu reć kaj misli, prikazat svoje slabosti.
Čovjek je bio đubre tu. Ili je prekinuo iz nekih šesnejstih razloga.
U svakom slučaju, što će 2 osobe koje se više ne vole u braku ?
Patit radi sela ?

Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
zašto za prijatelje biraš ljude koje uopće ne poštuješ i za koje smatraš da ne poštuju ni sami sebe...? mislim da to nešto govori o tebi, razmisli.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:22   #240
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
zašto za prijatelje biraš ljude koje uopće ne poštuješ i za koje smatraš da ne poštuju ni sami sebe...? mislim da to nešto govori o tebi, razmisli.
Imaš pravo. To sam i ja shvatila nakon te njezine epizode i nismo više prijatelji. Razmislila sam još tad i odlučila biti iskrena prema sebi, hvala na brizi :-) Razmisli zašto je tebe ta priča toliko dirnula i u čemu si se prepoznala :-)


@NIje se ONA MAKNULA, nego se ON od nje maknuo. Ali kao što rekoh, svatko ima svoju perspektivu... A tebi tvoja ne dopušta da razumiješ stvarnost...sretno! :-)
Hodacica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.