Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2016., 13:54   #2061
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
slažem se...pa moraju ljudi odmoritdanašnji život je jako zeznut, jer već sam jednom rekla, i kad hoćeš napraviti nekom uslugu i dobro ispadneš p****n. vozim djecu od kume i ona moju. ali imamo nekakv bliski odnos i vjerujem da ne bi bilo nikakvih strahota.sad su me zvali ovi kaj su bili na kavi na moru uglavnom, jako su razočarani kaj se nismo vidli (mogli su me zvati prije pa bi znali gdi sam) i šteta kaj se nismo bolje dogovoriliuglavnom pitali ako bi moja sveki( bivša da napomenem) imala kaj protiv da njihova L ostane do drugog vikenda. sad su još na plaži pa nek ja pitam sveki.dajte me prosvijetlite da li su ljudi stvarno imbecili ili je greška u meni
"Sveki kaze da ne moze. Tocka. (nakon pauze od par sec) Uoostalom, razumijem ju, zena nije vise u cvijetu mladosti i ima jos i drugih obaveza. Ups, imam drugi poziv, ajde uzivajte, pozz".

Mislim, bezobrazluk. Pa ja se i vlastitim roditeljima ne utrpavam, a ovo mi je dno dna i za takve ljude ne bih imala razumijevanja, pa makar nikad vise ne progovorili u zivotu. Ako njih nije sram tako, nema ni tebe sto biti. A obzirom da obraza nemaju, bez brige, cut cete se vi jos.

Editad vidjela i dodatak da se oni uopce ne poznaju i da ta mala jos ne ide ni u skolu. Jebomepas ako takve ne bih i socijalnoj prijavila. Mislim, ne bih, ali...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 13:57   #2062
eh.... ne ide to samo tak.

Sveki će reć: srce ja te ne mogu dadiljat, ti si mala za biti bez mame i tate
L će suznim očima gledati more u daljinu
Parazitski roditelji će pustiti suzu kako im njihovo zlato L. cijele godine čeka more..
Onda svo troje gledaju sveki telećim pogledom.
Sveki bude neugodno i kaže: Pa...
A to bude dovoljno da svo troje kažu: ajme hvala Vam do nebaaa, stisnut ćemo se mi tamo u kut! Nećemo nikom smetat.... joj nismo vidjeli bolje žene u životu! Svim ćemo reć /santa barbara mot/
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 13:58   #2063
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
je, i to dijete koje sa mojom djecom se vidi 2 x godišnje u prolazu.a da ne velim da bivšu sveku nije u životu vidla. i djete ima 7 godina (sad bude u prvi razred išla) ma daj me nemojte da je ovo normalno. onak sjedneš u auto i odvezeš se na jebeni otok a nemaš pojma dal taj kud se misliš uguziti uopće je tam...i onda bi ostavil djete s nepoznatim odraslim ljudima i dvoje djece koji se nikad nisu s djetetom podružili...e pa danas mi je stvarno super dan...ovo mi je dalo misliti. možda prodam morske nekretnine i stvarno počnem outovati po svijetu, barem me budale ne budu salijetale.valjda
svasta

ja sam nekako zamislila da je to teen cura, kao tvoja kci pa ajde jos nekako, druzit ce se , izlaziti itd. , ali uvaliti klinku zeni koju prvi put vidis i to zoves trecu osobu da bi uvalio zeni koju prvi put vidis malo dijete na min. 7 dana :klap:

ovo nije za nista drugo nego otvoreno ih pitati koji im je ...
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 13:59   #2064
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
je, i to dijete koje sa mojom djecom se vidi 2 x godišnje u prolazu.a da ne velim da bivšu sveku nije u životu vidla. i djete ima 7 godina (sad bude u prvi razred išla) ma daj me nemojte da je ovo normalno. onak sjedneš u auto i odvezeš se na jebeni otok a nemaš pojma dal taj kud se misliš uguziti uopće je tam...i onda bi ostavil djete s nepoznatim odraslim ljudima i dvoje djece koji se nikad nisu s djetetom podružili...e pa danas mi je stvarno super dan...ovo mi je dalo misliti. možda prodam morske nekretnine i stvarno počnem outovati po svijetu, barem me budale ne budu salijetale.valjda
Daj me nemoj!!!
Ja sam mislila da je to neka cura od tipa 16 godina, kojoj je npr. ekipa dolje, pa se mislila uvalit u besplatni smještaj!

Ovo nije normalno.
CandyCane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:01   #2065
Uglavnom, mi već par godina nemamo problema sa parazitima.
Pisala sam ovdje, kako su se oni međusobno dogovarali u kojim bi terminima dolazili , kako si međusobno nebi smetali (rodbina, njihovi prijatelji, susjedi...), nama bi se javljali iz tunela da dolaze za pol sata :klap:

Nakon jednog ljeta zaključanih vrata, sad samo dolazi bliža rodbina... nazovu par dana prije

Edit:
I da, i dalje nas nitko ne zove na zimovanje
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:02   #2066
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
je, i to dijete koje sa mojom djecom se vidi 2 x godišnje u prolazu.a da ne velim da bivšu sveku nije u životu vidla. i djete ima 7 godina (sad bude u prvi razred išla) ma daj me nemojte da je ovo normalno. onak sjedneš u auto i odvezeš se na jebeni otok a nemaš pojma dal taj kud se misliš uguziti uopće je tam...i onda bi ostavil djete s nepoznatim odraslim ljudima i dvoje djece koji se nikad nisu s djetetom podružili...e pa danas mi je stvarno super dan...ovo mi je dalo misliti. možda prodam morske nekretnine i stvarno počnem outovati po svijetu, barem me budale ne budu salijetale.valjda
neibitno
gdje god odes, netko ce u neko doba pokusati zvuci neku korist od tebe
iskljucivo je na tebi da naucis kako se bez crvenjenja kaze NE!! i ODJEBI!!
u meduvremenu, ako to jos ne znas, imao bih i ja par pitanja za tebe
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:04   #2067
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
onak sjedneš u auto i odvezeš se na jebeni otok a nemaš pojma dal taj kud se misliš uguziti uopće je tam...
Da ne bi stigla smisliti ispriku neku. A ako te nema, bar znaju da je prazno, ne možeš reći da nemaš mjesta.

Ali nemoj nas sad mučiti, daj zadnje poglavlje.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:08   #2068
Joj lea pa zasto se tvoja sveki ne pokupi s djecom da ne smeta ljudima. I pusti im "kljuc je ispod otiraca"

Kome nije dato jednostavno nije pa da se i na trepavice postavis.
Mm uredjuje staru didovu kucu koja je zajednicka, eno i sad po ovom zvizdanu nesto zida vanka i pita jednom prigodom brata (ovog kojeg vodimo na more) bi li dosa nekad ovamo. A ovaj kaze a rijesi neku pekicu pa me eto, mislim
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:10   #2069
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
Joj lea pa zasto se tvoja sveki ne pokupi s djecom da ne smeta ljudima. I pusti im "kljuc je ispod otiraca"

Kome nije dato jednostavno nije pa da se i na trepavice postavis.
Mm uredjuje staru didovu kucu koja je zajednicka, eno i sad po ovom zvizdanu nesto zida vanka i pita jednom prigodom brata (ovog kojeg vodimo na more) bi li dosa nekad ovamo. A ovaj kaze a rijesi neku pekicu pa me eto, mislim
Eto, siromah gladan, a vi ga ne bi ni na more pozvali!
CandyCane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:14   #2070
Što bi ga zvali, kuća je zajednička, sjetit će se čim bude spremna.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:16   #2071
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
U tim familijama ima siromašnih rođaka koji su bez posla i mogućnosti da im dijete vidi mora, djece siromašnih susjeda koja neće vidjeti mora baš zbog mnogih "kaj me briga za sve osim za mene i moje"
To što dijete neće vidjeti mora mu sasvim sigurno neće narušiti psihosocijalni razvoj i ostaviti trajne posljedice.
S druge strane, ako gleda roditelje kako godinama pokušavaju parazitirati na nekom, to bi već moglo.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:18   #2072
slavice kad vi to sredite eto brace na pekicu
sad sam pričala s kčerima i umiru od smijeha...vele da je pogled bil nešto neprocjenjivo #mastercard#kad su ponudili da s njima odu do agencije.ajd barem mi djeca imaju jezičine kako ova od 19 tak bogme i ova od 11 ljubi ih majka
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:18   #2073
Quote:
CandyCane kaže: Pogledaj post
Eto, siromah gladan, a vi ga ne bi ni na more pozvali!
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Što bi ga zvali, kuća je zajednička, sjetit će se čim bude spremna.
Da..stvarno mi se nekad srce stisne..
Cak su me pitali jel moramo i s dva auta, a nas smo cetri plus petero djece od kojih najstarije ima pet godina

Lea sta si rijesila?
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:22   #2074
ja??'pa ništ, oni su ostali na plaži, ja sam ih nazvala i rekla da mi je to sve van pameti. i da ubuduće ne uznemiravaju moje svekiće ili starce jer su to već stari ljudi i ja sam zahvalna kaj hoće biti s unucima a ne da im uvaljujem tuđu djecu. bil je muk s druge strane. rekla hvala i bok
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:25   #2075
Van pameti. Doslovno.
CandyCane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:26   #2076
vjerojatno je (po njima) razgovor trebao ici ovako: "ma, neeee, pa necete dijete ostaviti samo, ostanite svi barem 7 dana"
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:29   #2077
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
vjerojatno je (po njima) razgovor trebao ici ovako: "ma, neeee, pa necete dijete ostaviti samo, ostanite svi barem 7 dana"
Dijete nije pas da ga možeš zauvijek šutnuti na cestu ili ga staviti u dječji hotel kad misliš hladiti genitalije na moru. Ipak je zakonom zaštićenije od kućnih ljubimaca.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:31   #2078
ma ja to ništ ne kužim. dok su došli rekli su da su mislili da sam dole da se malo za vikend podružimo. pomislila sam da su iznajmili negde nešt od ponedjeljka pa su ovak mislili ubosti 2 dana vise. no onda kad su pitali da bi ostavilil djete do slijedećeg vikendaviše mi ništ nije ulazilo u jednadžbu. a kad im je moja mudrica predložila agenciju, rekli su da ne jer ove godine baš nešto i nisu za ljetovanje....pa ko bi to skužil
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:48   #2079
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Dijete nije pas da ga možeš zauvijek šutnuti na cestu ili ga staviti u dječji hotel kad misliš hladiti genitalije na moru. Ipak je zakonom zaštićenije od kućnih ljubimaca.
srecom da kod nas sve funkcionira po zakonima koji su sami po sebi velebajni
e to je to, leina sveki je skoro postala glavna u "djecjem hotelu".
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 08.07.2016. at 15:01.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 15:20   #2080
Ovo s malom predškolkom je kriminalan primjer.
Ali vidim da se spominju tinejđeri kao prihvatljiva opcija.
Za mene isti kuki. Ako ne i gori.
U koja se tek sranja ti za vrijeme ljetovanja mogu uvaliti.
Na stranu lake droZe, kad se samo sjetim što smo mi kao tinejđeri preko ljeta radili.

Jedan frend je pijan sjeo u frendov auto i proveo godinu u bolnici.
Jednom smo si umislili kako nam je svjetionik dovoljno blizu da doplivamo do njega (naravno nitko nije razmišljao kako ćemo nazad), pa je frendicu nasrid kanala uhvatio grč, skoro se utopila.
Jedan biser si je umislio da može odskočiti x metara s krova jednog objekta, preko kamenja pa u more (morali smo mu starog zvati da ga skine s krova).
Jedan je žustro skočio sa skakaone i napravio fini podvodni luk dok nije čelenkom poljubio temelje skakaone (krvi kao u Raljama i milijun punata).
Najslavnije je bilo kad smo otišli na susjedni otok, svi maloljetci u cvijetu debilizma, ponijeli samo vinčinu za piti (bez kapi vode). Došli u uvalu i tek onda skužili posljedice svojih djela. Dok se "kapetan" odlučio vratiti, par njih se na 40 stupnjeva natankalo, jedan skoro svisnuo od trovanja alkoholom.

Koji prihvatljivi tinejđeri. Oni su ljeti ugrožena skupina. Doslovce. Ugroženi.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.