Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2013., 10:01   #41
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
Jesam.

I sad jako hladne glave kalkuliram koje je zlo manje. A to ne da nije tipično za mene, nego nema atipičnije stvari. Ja odlučujem najracionalnije moguće za četvoro uključenih osoba.
Polako...ali mislim da ti već znaš odgovor
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:12   #42
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
Zajedno smo više od 10 godina. Imamo dvoje djece, donekle riješenu financijsku situaciju, naizgled je sve ok....
Zasto si se udala, rodila mu djecu, isla s njim na ljetovanja zimovanja...ako ga ne volis?
Kako uopce mozes leci u krevet sa covjekom kojeg ne volis?

Prekini traziti opravdanja i isprike od sviju nas ovdje.
Jednostavno sjedi za laptop i pokazi mu ovu temu vec ako nemas hrabrosti to uciniti u stvarnosti.

Zalosno je sto nakon 10 godina zivota sa svojim muzom jos ne mozes iskreno razogovarati o problemima i moras zivjeti jedan svoj svijet....u glavi, forumu whatever.

Trava je uvijek zelenija u susjedovom dvoristu!
LaF_1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:13   #43
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
Ja odlučujem najracionalnije moguće za četvoro uključenih osoba.
Djeci će on ostati jednako dobar otac i kao razvedenik,a s obzirom da odnos u globalu nije loš,nedostatak druženja se uvijek može rješiti tako da ih češće pokupi iz vrtića,škole itd,pa čak i na svakodnevnoj osnovi ako druge okolnosti to dopuštaju.
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:21   #44
Quote:
LaF_1985 kaže: Pogledaj post
Zasto si se udala, rodila mu djecu, isla s njim na ljetovanja zimovanja...ako ga ne volis?
Kako uopce mozes leci u krevet sa covjekom kojeg ne volis?

Prekini traziti opravdanja i isprike od sviju nas ovdje.
Jednostavno sjedi za laptop i pokazi mu ovu temu vec ako nemas hrabrosti to uciniti u stvarnosti.

Zalosno je sto nakon 10 godina zivota sa svojim muzom jos ne mozes iskreno razogovarati o problemima i moras zivjeti jedan svoj svijet....u glavi, forumu whatever.

Trava je uvijek zelenija u susjedovom dvoristu!

A tko spominje susjedova dvorišta?
I glupo je da se uključuješ, a ne čitaš: razgovarali smo. Više nego jednom.
I da, voljela sam ga. Jako.
Prijateljica mi kaže da ga i dalje volim, ali to ne vidim od razočaranja. Moguće je i to. Znam da nisam inače ovako mirna.
NightRambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:24   #45
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Ne vrijedi to niš, samo će mu nametnuti teret i obvezu. Neće ju više, dosadila mu je nakon par mjeseci, kao što sve ženske dosade svim frajerima nakon par mjeseci. Može ona bit raketa, avion, pušit kao hobotnica, ali sve to niš ne vrijedi - jer će mu dosaditi. Bolje da porade na prijateljstvu nego na seksu.
Ovo je nekaj najgluplje kaj sam pročitala u zadnje vrijeme na forumu Ali ak je trebala bit "utjeha" onda OK Inače, slažem se s postovima koje je napisala zombie_chicken, ali inače, čitajući postove autorice, ne mogu shvatiti kako nakon 10 godina braka u kojem je rođeno dvoje djece glavni uzrok raspadu može biti sex. Pa kaj ste do sad radili? Ak neko ima slabi libido i s tom si osobom godinama, valjda se na to nekak navikneš a ak ti nije valjala na početku, kak si se tek sad toga sjetila. Ne kužim Btw. moguće je da njemu taj libido uništava financijska situacija, dosta sam o tome čitala da muškarci kad nisu dovoljno uspješni, nemaju volje za seksom, pa je možda u tome izvor problema.

Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
razgovarali smo. Više nego jednom.
Mislim da o nekim stvarima ne treba razgovarati, nego ih treba prakticirati svrsishodnije je
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:27   #46
Kako sam se sad sjetila... Nisam se SAD sjetila.
Pokušavala sam biti iznad toga, dati priliku osjećajima koje prema njemu imam ili sam ih imala. Vjerovala sam u nas, ne zbog seksa, nego zbog jake povezanosti koju smo imali.

I da, jasno je meni da njegov loš posao i slabe financije sjebavaju libido, ali što da ja radim dok on čeka da život prođe?
NightRambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:28   #47
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
Kako sam se sad sjetila... Nisam se SAD sjetila.
Pokušavala sam biti iznad toga, dati priliku osjećajima koje prema njemu imam ili sam ih imala. Vjerovala sam u nas, ne zbog seksa, nego zbog jake povezanosti koju smo imali.

I da, jasno je meni da njegov loš posao i slabe financije sjebavaju libido, ali što da ja radim dok on čeka da život prođe?
Pobrini se za sebe...nitko drugi neće
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:29   #48
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
Kako sam se sad sjetila... Nisam se SAD sjetila.
Pokušavala sam biti iznad toga, dati priliku osjećajima koje prema njemu imam ili sam ih imala. Vjerovala sam u nas, ne zbog seksa, nego zbog jake povezanosti koju smo imali.

I da, jasno je meni da njegov loš posao i slabe financije sjebavaju libido, ali što da ja radim dok on čeka da život prođe?
To ti je krivo, pokušavati sebe obuzdati, pa to ima da prolupaš dugo si i izdržala. Ja bi tu probala sa savjetima tete Žuži fina oblekica, smiješak i navali na muža. Ak te otpili reci mu da ti je dosta svega i da je vaš brak mrtav, ak se nakon tog ne trgne goni ga kvragu
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:40   #49
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
Prijateljica mi kaže da ga i dalje volim, ali to ne vidim od razočaranja. Moguće je i to. Znam da nisam inače ovako mirna.
Mirna si jer znaš odgovor na svako pitanje ovdje izrečeno, znaš ga, ali si ne želiš priznati "poraz". I to "poraz" od čega ili koga.
Bilo bi puno lakše odlučiti da u braku postoji nešto akutno loše (tuče te, vara, pije...), ovako odluka je puno teža.
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:42   #50
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
To ti je krivo, pokušavati sebe obuzdati, pa to ima da prolupaš dugo si i izdržala. Ja bi tu probala sa savjetima tete Žuži fina oblekica, smiješak i navali na muža. Ak te otpili reci mu da ti je dosta svega i da je vaš brak mrtav, ak se nakon tog ne trgne goni ga kvragu
Joj e.
Jesam.
I fina oblekica. I čipkica. I kurvanjski look Sve ikad.
Rekla sam mu u jednom trenu da otvorimo odnos, ono... da prestanemo furati monogamiju kad možda ne funkcionira. Neće.

Gle, nemam više oružja ni alata koje da iskoristim.
Jednostavno nemam.
NightRambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:48   #51
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
Joj e.
Jesam.
I fina oblekica. I čipkica. I kurvanjski look Sve ikad.
Rekla sam mu u jednom trenu da otvorimo odnos, ono... da prestanemo furati monogamiju kad možda ne funkcionira. Neće.

Gle, nemam više oružja ni alata koje da iskoristim.
Jednostavno nemam.
Jel ti misliš da je njemu svejedno za vaš brak? Jer ak je, onda fakat nemaš više kaj s njim raditi
P.S. Naravno da neće otvoreni brak kad je njemu tlaka i s jednom ženom imat sex tu bi samo ti bila na "dobitku" pa mu se ne "isplati" takav dogovor
Promaklo mi je od kad nema seksa u vašem braku
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:49   #52
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
Gle, nemam više oružja ni alata koje da iskoristim.
Jednostavno nemam.
A ljubavi? Ljubavi da čekaš, trpiš, patiš....
Gle, probudit ćeš se jedan dan emotivno ispražnjena i shvatiti da nemaš snage nastaviti.
Mislim da bi ti sutra izašla iz ovog baraka da imaš financijske uvjete za to.
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:49   #53
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Jel ti misliš da je njemu svejedno za vaš brak? Jer ak je, onda fakat nemaš više kaj s njim raditi
Ne, nikako nije.
On je dobar čovjek koji me voli i to mi pokazuje.
Problem je u tome što njegovo i moje iskazivanje ljubavi nisu isti. Ja bih - vrlo jednostavno - da me pribije uza zid.
On bi da zajedno gledamo film i češkamo se.

Nije kompatibilno.
Ali da me voli, to mi je više nego jasno.
NightRambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:51   #54
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
A ljubavi? Ljubavi da čekaš, trpiš, patiš....
Gle, probudit ćeš se jedan dan emotivno ispražnjena i shvatiti da nemaš snage nastaviti.
Mislim da bi ti sutra izašla iz ovog baraka da imaš financijske uvjete za to.
To je isto moguće.
NightRambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:52   #55
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Promaklo mi je od kad nema seksa u vašem braku


Nije da ga nema, ima ga, čak unutar hrvatskog prosjeka
Ali nije onakav kakav ja želim - spontan, divlji, s nečim novim, s eksperimentima, sa slobodnim izražavanjem želje... sigurno 8 godina.
NightRambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:53   #56
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
Ne, nikako nije.
On je dobar čovjek koji me voli i to mi pokazuje.
Problem je u tome što njegovo i moje iskazivanje ljubavi nisu isti. Ja bih - vrlo jednostavno - da me pribije uza zid.On bi da zajedno gledamo film i češkamo se.

Nije kompatibilno.
Ali da me voli, to mi je više nego jasno.
Ti bi da se ponaša kao pubertetlija koji je taman upoznao neku sex bombu Al nakon 10 godina teško da te tako doživljava kad mu je dovoljna bliskost samo maženje uz TV.
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post


Nije da ga nema, ima ga, čak unutar hrvatskog prosjeka
Ali nije onakav kakav ja želim - spontan, divlji, s nečim novim, s eksperimentima, sa slobodnim izražavanjem želje... sigurno 8 godina.
znala sam, inače ti ne bi ni otvarala ovu temu nego bi ga ostavila već odavno
Bit ću brutalno iskrena i reći ti da tražiš kruha preko pogače. OK je to kaj ti želiš, al da je tako stalno ne bi ti ni to bilo normalno, zato to i želiš jer toga nema. Ostavite klince kod bake i dede i odite nekam sami, možda postanete spontani i divlji kad nema nikog u blizini.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:55   #57
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ti bi da se ponaša kao pubertetlija koji je taman upoznao neku sex bombu Al nakon 10 godina teško da te tako doživljava kad mu je dovoljna bliskost samo maženje uz TV.
Znam.
I opet sam na početku.

Što je najgore, ja ne znam mogu li pronaći partnera koji seksualnost i seks doživljava kao što ih ja doživljavam. Volim vjerovati da da.
NightRambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:55   #58
Quote:
NightRambler kaže: Pogledaj post
A tko spominje susjedova dvorišta?
I glupo je da se uključuješ, a ne čitaš: razgovarali smo. Više nego jednom.
I da, voljela sam ga. Jako.
Prijateljica mi kaže da ga i dalje volim, ali to ne vidim od razočaranja. Moguće je i to. Znam da nisam inače ovako mirna.
Sry krivo sam se izrazio sa dvoristem....ali mislio sam reci jesi sigurna da bi ti bilo bolje van te zajednice...imala bi mozda sexa koliko hoces ali ne svega ostalog.

Bilo kako bilo zelim ti iskreno sve najbolje i da rijesis svoje probleme.
Pocni mu Viagru potajno ubacivati u juhu, caj, sok, pivo kad se zazelis...pa se budes iznenadila
LaF_1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:57   #59
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ovo je nekaj najgluplje kaj sam pročitala u zadnje vrijeme na forumu
Jasno, ženama je neshvatljivo da mogu biti neželjene za seks, a glavno njihovo "oružje" je taj isti seks. I onda, kad nisu željene za seks, to ih ljuti, jer zbog čega da budu željene? O čemu da one pričaju s muževima. Politika? Sport? Auti? Filozofija? Bože sačuvaj. Cijeli odnos se temelji na davanju spolovila za sigurnost. I kad nestane te potražnje, temelji cijele institucije sigurnosti, braka, nestaju i pojavljuje se nesigurnost, na koju se, naravno, reagira sa strahom i posljedičnom agresijom.

,,,
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:57   #60
Quote:
LaF_1985 kaže: Pogledaj post
Sry krivo sam se izrazio sa dvoristem....ali mislio sam reci jesi sigurna da bi ti bilo bolje van te zajednice...imala bi mozda sexa koliko hoces ali ne svega ostalog.

Bilo kako bilo zelim ti iskreno sve najbolje i da rijesis svoje probleme.
Pocni mu Viagru potajno ubacivati u juhu, caj, sok, pivo kad se zazelis...pa se budes iznenadila
Nisam sigurna ni u što.
NightRambler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.