Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2005., 17:33   #61
Re: Vas bivsi(bivsa) imao je nesto sto vas sadasnji nema! Sto je to i sto vam fali

Quote:
parsifal kaže:

ali recite nam sto je to bivsi ili bivsa imala i sto cijenite ,a sto vam sada fali..
Totalno opičeni, pervezni, do krajnjih granica ludi i maštoviti seks.
Joe Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 21:06   #62
Re: Re: Vas bivsi(bivsa) imao je nesto sto vas sadasnji nema! Sto je to i sto vam fal

Quote:
Joe Black kaže:
Totalno opičeni, pervezni, do krajnjih granica ludi i maštoviti seks.
Joe,sad si me zbunio
Manuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 21:54   #63
Re: Re: Vas bivsi(bivsa) imao je nesto sto vas sadasnji nema! Sto je to i sto vam fal

Quote:
Joe Black kaže:
Totalno opičeni, pervezni, do krajnjih granica ludi i maštoviti seks.

i ko je koga nogirao?
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 13:50   #64
Quote:
Minam kaže:
Jedan moj bivsi je imao obicaj da poklanja nakit. Samo to je problematicno jer mi sad sav taj nakit stoji u posebnoj kuticiji i nista od toga ne nosim.

Ja ne mogu da nosim prstencice od bivseg.
znam ja jednog lika kojemu je skoro svaka bivsa poklonila nesto od nakita.e sad je problem sta on sve to nosi istovremeno...
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 15:39   #65
Re: Re: Re: Vas bivsi(bivsa) imao je nesto sto vas sadasnji nema! Sto je to i sto vam fal

Quote:
Manuella kaže:
Joe,sad si me zbunio
Quote:
pepeljara kaže:
i ko je koga nogirao?
Ma između redaka
Joe Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 15:49   #66
Re: Vas bivsi(bivsa) imao je nesto sto vas sadasnji nema! Sto je to i sto vam fali

Quote:
parsifal kaže:
.

ali recite nam sto je to bivsi ili bivsa imala i sto cijenite ,a sto vam sada fali..



ili moze biti nesto suptilno kao smisao za humor,dok je vas sadasnji partner iako divan i krasan i vama vjeran ustvari malo zatvoren i sutljiv.

dakle pohvalite malo svoje bivse
Jedna bivsa je dobro kuhala e da sam ostao s njom nikad ne bi naucio kuhati. Druga bivsa se nije znala zajebavati, da sam ostao s njom vjerojatno bi se sad ponasao uzasno ozbiljno i odraslo. Onda jedna jest jako simpatizirala moju staru, dakle stara bi mi visila dan i noc kod mene. Mislim nisu one bile lose cure, al dobro je da su bivse
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 15:51   #67
Re: Re: Re: Vas bivsi(bivsa) imao je nesto sto vas sadasnji nema! Sto je to i sto vam fali

Quote:
Crow Jane kaže:

Ipak, jednu stvar nema moj sadašnji, za razliku od bivšeg - a zove se taktičnost.
da je taktican, onda bi ti bio dosadan, zene nikad nemres zadovoljiti
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 21:23   #68
Od bivshega me je stara obozavala, zvala me na kavu svako malo. I bile su mi divne te kave s njom. Zakon zhenska.

Od sadashnjeg stara se nije potrudila upoznati ili vidjeti me u chetri godine kolko smo zajedno, al bez obzira na to da nezna ni kak izgledam, udostojila se izvuchi par "lijepih" zakljuchaka o meni

Oh, well...
 
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 17:06   #69
Majka bivseg je bila nacitana zena, obozavalac knjiga. Svekrva-susta suprotnost, no, nije da mi to nesto fali. Ova prva je znala sta ne valja kod njenog sina i bila je objektivna, kada sam joj rekla da ga ostavljam. Ova druga zivi u svom cudnom svetu, gde su muskarci zlatni, a zene su tu da rintaju
Bivsi je imao zelju za seksom svakog dana (kao ja )
S obzirom koliko je tada imao godina i kako je malo radio, ko zna kakv bi sada bio po tom pitanju. U svakom slucaju, nikad nisma pozalila sto sam ga ostavila.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 17:19   #70
Jednostavno su potpuno dvije suprotnosti..
S bivsim sam imala neko ludilo,adrenalin,drustveniji smo bili mladji..tada mi je odgovarao..
S muzem imam vise jednakosti,prijateljstva,povjerenje, bliskost..
Nikad ne bih sadasnje mjenjala za nesto bivse..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 18:03   #71
E kada bi bilo moguće iz par partnera "stvoriti" tog najviśe odgovarajućeg -nije tako?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 20:06   #72
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
E kada bi bilo moguće iz par partnera "stvoriti" tog najviśe odgovarajućeg -nije tako?
E kad bi to bilo moguce,to si bas cesto pomislim
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 20:19   #73
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
E kad bi to bilo moguce,to si bas cesto pomislim
Możda će neki u dalekoj budućnosti, moći u nekoj maśini napraviti za sebe odgovarajućeg partnera-mutanta

Zaśto se nisam rodio mnogo kasnije?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 23:20   #74
Što je najgore, s određenim osobama obično fali jedna, ili dvije stvari, dvije sitnice koje bi promjenili od desetaka stvari koje su makar ok Od dva partnera stvorili bismo jednog dobrog, ne treba ih deset
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 23:27   #75
ljudi nismo nikada zadovoljni jer se na sve privikavamo pa bismo htjeli viśe

da se partneru może dodati neka osobina poslije nekog vremena htjeli bismo i slijedeće nove da ima

pogotovo kada je u pitanju dugotrajno partnerstvo gdje sve viśe postaju dosadni jedan drugom -ćast nebrojnim izuzetcima
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 01:19   #76
Apsolutno ništa što bi mi falilo.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:37   #77
Tko traži u prošlost da bi našao nešto što mu fali je negdje nešto u procesu življenja gadno zajebao.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 16:24   #78
Proślost se ne trażi, jer je ona dio svakog od nas.
Neki bi ju najradje i djelomićno "izbrisali" ali nema takve mogućnosti.

Druga stvar śto svaki ćovjek ocjenjuje druge ljude tako i partnere, pa teśko da nebi ponekad usporedjivao novog partnera sa starim (u mislima), pogotovo kad taj novi radi neśto mnogo lośije od prijaśnjeg.

Dakako "zdravi" su event rijetki izleti u partnersku proślost, a ne kao kod nekih, koji koraćajući ispred sebe, ćesto gledaju iza ledja.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 16:47   #79
Evo kad smo već podigli ovu temu iz duboke prošlosti moram da rečem da mi od moje bivše cure nedostaju sise.Nije da moja žena nema sisa nego su ove bile onak..zbilja grande
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 16:55   #80
a silikoni?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.